رفع گرفتگی دستشویی و ظرفشویی
گرفتگی دستشویی و ظرفشویی
۱۳۹۵-۰۷-۱۴
رفع گرفتگی چاه
۱۳۹۵-۰۷-۱۵

روشهای باز کردن راه‌ آب ظرفشویی

در این آموزش با روش های باز کردن راه آب ظرفشویی و رفع گرفتگی چاه با ما همراه شوید.

باز کردن راه آب ظرفشویی

اگر علائمی از گرفتگی چاهک سینک ظرفشویی مشاهده کردید قبل از اینکه مشکل جدی شود مقداری آب در حال جوش داخل چاهک بریزید. این کار سبب می‌شود که بافت چربی‌ ها و ذرات فرو رفته داخل چاهک شکسته، سست شوند و همراه با آب از لوله فاضلاب خارج شوند.
بهترین راه برای جلوگیری یا به تعویق انداختن گرفتگی چاهک ظرفشویی آن است که مانع ورود ذرات غذا و چربی‌ ها به داخل چاهکباز کردن راه آب ظرفشویی شوید. برای بستن راه ورود ذرات غذا و گرفتن آن ها می‌توان از یک چاه بند و صافی استفاده کرد. توصیه می شود هیچ‌ گاه روغن مصرف شده را درون چاهک سینک نریزید. اگر شستن ظرفی که در آن روغن بوده است، ابتدا با استفاده از دستمال ظرف را کاملا از روغن پاک کنید و سپس آن را بشویید. با همین کار ساده لوله‌های ظرفشویی شما خیلی دیر‌تر با ذرات غذا و چربی ها مسدود می شوند.

استفاده از لوله باز کن دستی برای مواقعی که نمی خواهید از  لوله بازکن های شیمیایی استفاده نمایید راه حل مناسی است. برای ایجاد
چسبندگی بیش تر و قوی‌ تر عمل کردن لوله بازکن ، دور تا دور لبه پلاستیکی بخشی را که قرار است به سینک بچسبد، پارافین بزنید. قسمت پلاستیکی لوله بازکن را طوری که آب نتواند به زیر کلاهک نفوذ کند روی چاهک قرار دهید و مقداری آب در سینک بریزید. دسته چاه بازکن را محکم به سمت پایین فشار دهید. این حرکت را ده بار انجام دهید.

اگر لازم بود این کار را باز هم تکرار کنید. چاه بازکن را بردارید تا آب درون سینک با فشار وارد چاهک شود و ذرات داخل لوله را براند. آب داغ را باز کنید تا وارد لوله شود و جداره لوله را کاملا پاک سازی کند؛ به این ترتیب راه آب ظرفشویی باز می شود. اگر دستشویی شما گرفته می توانید مطلب مربوط به رفع گرفتگی دستشویی و ظرفشویی را مطالعه نمایید.

ما مفتخریم که با نیروهای متخصص و ماهر در زمینه های مختلف همراه شما هستیم. با یک تماس خدمات مورد نیاز خود از جمله چاه بازکنی و لوله بازکنی شبانه روزی و… را با ما در میان بگذارید.

ارائه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه و …

تخلیه چاه و لوله بازکنی - باز کردن راه آب ظرفشویی

09124909930

روشهای باز کردن راه‌ آب ظرفشویی
5 امتیاز از 1 رای

2 دیدگاه ها

  1. پیام.و گفت:

    با سلام.اگر با این روشی که گفتید مشکل گرفتگی حل نشد باید چیکار کنم؟ممنون

  2. و.کوهی گفت:

    می خواستم بگم منم هیچ وقت روغن اضافی رو توی سینک نمی ریزم.همیشه روغن اضافی غذا رو داخل روزنامه میریزم.تا به حال هم برام مشکل پیش نیومده.شما هم می تونید از این روش استفاده کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لوله بازکنی و تخلیه چاه

سـرعت در ارائـه خدمــت از سمــت متخصصین ما

جهت تماس روی شماره زیر کلیک کنید.

09124909930

خـدمـت از مـا