ساختار چاه فاضلاب
بررسی ساختار چاه فاضلاب و حفاری آن
۱۳۹۵-۰۹-۱۶
لوله بازکنی و تخلیه چاه
بررسی سیفون فاضلاب
۱۳۹۵-۰۹-۱۷

شما هم احتمالا تاکنون با گرفتگی لوله فاضلاب مواجه شده اید؛ در این مطلب به ترفندهایی برای باز کردن لوله فاضلاب در خانه می پردازیم.

باز کردن لوله فاضلاب در خانه با ترفندهای ساده

گرفتگی لوله فاضلاب یکی از مشکلات شایع برخی ساختمان ها است که با انتشار بوی نامطبوع در محیط سبب آزار ساکنین می شود اما می توان با چند ترفند ساده این مشکل را حل کرد و از گرفتگی مجدد لوله ها در فاصله های زمانی کوتاه جلوگیری نمود.

همان طور که پیش تر گفته شد می توانیم از لوله بازکن های شیمیایی استفاده کنیم اما این مواد شیمیایی و اسیدی خود مشکلات دیگری به دنبال خواهند داشت که توصیه می کنیم تا حد امکان برای باز کردن لوله فاضلاب در خانه روش های زیر را امتحان کنید. بخصوص اگر کودکان در معرض این مواد شیمیایی باشند لازم است بیشتر دقت کنید.

مواد اسیدی و شیمیایی که برای باز کردن لوله های فاضلاب استفاده می شوند حتی برای بزرگترها هم می توانند خطرناک باشند و عارضه تنفسی ایجاد کنند یا به سیستم گوارشی آسیب برسانند. بنابراین برای استفاده از روش های غیر شیمیایی و ساده خانگی دلیل کافی داریم. اما باز کردن لوله فاضلاب در خانه به چه صورتی انجام می شود؟

  • کتری آب جوش که مهم ترین عضو هر آشپرخانه است در باز کردن لوله فاضلاب به کمک شما می آید. آب جوش را در لوله فاضلاب بریزید.
  • در ابزار خود به دنبال یک سیم باشید که بتوانید آن را وارد لوله فاضلاب کنید پس لازم است یک سیم انعطاف پذیر انتخاب کنید. با حرکت سیم در لوله اگر مواد زائد سبب گرفتگی آن شده باشد جابجا شده و راه لوله باز می شود.
  • احتمالا شما هم جوش شیرین و سرکه در آشپرخانه خود داشته باشید ترکیب جوش شیرین و سرکه می تواند مواد درون لوله را بشوید و یک لوله باز کن ایفا کند.توجه داشته باشید که در لوله را بعد از ریختن این محلول ببندید.
  • دوباره در لوله آب جوش بریزید و از سیم برای تکمیل عملیات استفاده کنید.
  • تکرار این ترفند ساده و ریختن آب جوش در لوله مواد اضافی حرکت می کنند و از این به بعد کمتر با معضل گرفتگی لوله فاضلاب مواجه خواهید شد.

اگر روش های ذکر شده در بالا برای باز کردن لوله فاضلاب در خانه موثر نبود و  گرفتگی لوله فاضلاب جدی باشد وقت آن استکه با متخصص لوله بازکنی تماس بگیرید.

تنها با یک تماس با خدمت از ما در تهران و دیگر شهرها باز کردن لوله فاضلاب را به نیروی ماهر بسپارید.

ارائه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه و …

تخلیه چاه و لوله بازکنی - باز کردن لوله فاضلاب

09124909930

به این پست رای بدهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *