ساختار چاه فاضلاب
بررسی ساختار چاه فاضلاب و روش های حفر چاه
۱۳۹۵-۰۹-۱۶
لوله بازکنی و تخلیه چاه
بررسی سیفون فاضلاب
۱۳۹۵-۰۹-۱۷

ترفندهای باز کردن لوله فاضلاب در خانه

باز کردن لوله فاضلاب در خانه

شما هم احتمالا تاکنون با گرفتگی لوله فاضلاب مواجه شده اید؛ در این مطلب به ترفندهایی برای باز کردن لوله فاضلاب در خانه می پردازیم.

باز کردن لوله فاضلاب در خانه با ترفندهای ساده

گرفتگی لوله فاضلاب یکی از مشکلات شایع برخی ساختمان ها است که با انتشار بوی نامطبوع در محیط سبب آزار ساکنین می شود اما می توان با چند ترفند ساده این مشکل را حل کرد و از گرفتگی مجدد لوله ها در فاصله های زمانی کوتاه جلوگیری نمود.

همان طور که پیش تر گفته شد می توانیم از لوله بازکن های شیمیایی استفاده کنیم اما این مواد شیمیایی و اسیدی خود مشکلات دیگری به دنبال خواهند داشت که توصیه می کنیم تا حد امکان برای باز کردن لوله فاضلاب در خانه روش های زیر را امتحان کنید. بخصوص اگر کودکان در معرض این مواد شیمیایی باشند لازم است بیشتر دقت کنید.اگر گرفتگی لوله ها زیاد نیس ما به شما روش های خانگی را پیشنهاد می کنیم.

مواد اسیدی و شیمیایی که برای باز کردن لوله های فاضلاب استفاده می شوند حتی برای بزرگترها هم می توانند خطرناک باشند و عارضه تنفسی ایجاد کنند یا به سیستم گوارشی آسیب برسانند. بنابراین برای استفاده از روش های غیر شیمیایی و ساده خانگی دلیل کافی داریم. اما باز کردن لوله فاضلاب در خانه به چه صورتی انجام می شود؟

  • کتری آب جوش که مهم ترین عضو هر آشپرخانه است در باز کردن لوله فاضلاب به شما کمک می کند. آب جوش را در لوله فاضلاب بریزید.باز کردن لوله فاضلاب در خانه
  • در ابزار خود به دنبال یک سیم باشید که بتوانید آن را وارد لوله فاضلاب کنید پس لازم است یک سیم انعطاف پذیر انتخاب کنید. با حرکت سیم در لوله اگر مواد زائد سبب گرفتگی آن شده باشد جابجا شده و راه لوله باز می شود.
  • احتمالا شما هم جوش شیرین و سرکه در آشپرخانه خود داشته باشید ترکیب جوش شیرین و سرکه می تواند مواد درون لوله را بشوید و یک لوله باز کن ایفا کند.توجه داشته باشید که در لوله را بعد از ریختن این محلول ببندید.
  • لوله بازکنی یوسف آباد
  • دوباره در لوله آب جوش بریزید و از سیم برای تکمیل عملیات استفاده کنید.
  • تکرار این ترفند ساده و ریختن آب جوش در لوله مواد اضافی حرکت می کنند و از این به بعد کمتر با معضل گرفتگی لوله فاضلاب مواجه خواهید شد.لوله بازکنی ونک

اگر روش های ذکر شده در بالا برای باز کردن لوله فاضلاب در خانه موثر نبود و  گرفتگی لوله فاضلاب جدی باشد وقت آن است که با متخصص لوله بازکنی تا برای رفع گرفتگی لوله ها به منزل شما بیایند.

لوله بازکنی در تهران

جمعیت پایتخت روز به روز در حال افزایش می باشد و ساختار منازل مسکونی و حتی ادارات به گونه ای می باشد که روزانه افراد زیادی از سیستم های دفع فاضلاب استفاده میکنند و دردسر های زیادی از جمله پر شدن چاه فاضلاب، گرفتگی لوله ها  نیاز به حفر چاه فاضلاب جدید و… برای شان پیش می آید. اگر نکات ذکر شده در جلوگیری از گرفتگی لوله ها رعایت نشود، لوله ها به سرعت دچار گرفتگی خواهند شد.

لوله بازکنی در تهران که امروزه بسیار اهمیت دارد اگر به درستی و توسط متخصصین انجام نشود مشکلات بسیاری را برای شما به وجود خواهد آورد. پس اگر شما نگران فرایند لوله بازکنی در منزل خود هستید متخصصان ما شما را جهت لوله بازکنی در تهران یاری خواهند کرد.

ما در کدام محله های تهران خدمات رسانی داریم؟؟

لوله بازکنی یوسف آباد

اگر شما در منطقه یوسف آباد ساکن هستید و مشکل در گرفتگی لوله های خود دارید متخصصان ما آماده خدمات رسانی لوله بازکنی یوسف آباد به شما عزیزان می باشند.

اگر عملیات لوله بازکنی توسط متخصصین ماهر انجام نشود باعث بروز مشکلات متعددی خواهد شد.

پس شما که در این منطقه تهران زندگی می کنید با سپردن این عملیات به متخصصصین لوله بازکنی یوسف آباد در تهران دیگر نگران مشکلات ناشی ازگرفتگی لوله های خود نباشید.

لوله بازکنی ونک

زمانی که خانه ها، مجتمع ها، آپارتمان ها و… ساخته می شوند، حفر چاه فاضلاب و لوله کشی فاضلاب یکی از مهمترین مسائلی است که در ساخت آنها مورد توجه قرار می گیرد.

پس از ساکن شدن افراد در این خانه ها و استفاده از تاسیسات مختلف منزل اگر به نکات مهم در پیشگیری گرفتگی لوله ها توجه نکنند، مجبور به استفاده از راه های مختلف لوله بازکنی خواهند شد.

اما اگر شما از ساکنین ونک هستید نگران این موضوع نباشید، افراد ماهر ما در لوله بازکنی ونک در نزدیکی شما هستند و پس از برقراری اولین تماس به سرعت خودشان را برای لوله بازکنی ونک به محل سکونت شما می رسانند.

لوله بازکنی هفت تیر

گرفتگی لوله ها در مجتمع ها و ساختمان های تازه ساز و قدیمی از مشکلاتی است که اگر نکات بهداشتی پیشگیری را رعایت نکنید هر لحظه باید منتظر یک اتفاق ناگوار برای تاسیسات لوله کشی ساختمان خود باشید.

راه حل ما به شما رعایت نکات مربوطه است ولی اگر بازهم دچار این مشکل شدید دست و پای خود را گم نکنید و با خونسردی  با یک تماس متخصصان ما خودشان را برای لوله بازکنی هفت تیر به شما می رسانند.

نیروهای متخصص ما آماده ارائه خدمات تاسیساتی در تمام محله های تهران از جمله لوله بازکنی یوسف آباد ، لوله بازکنی شهرک ونک ، لوله بازکنی هفت تیر و…. می باشند.

 

ما مفتخریم که با نیروهای متخصص و ماهر در زمینه های مختلف همراه شما هستیم. با یک تماس خدمات مورد نیاز خود از جمله چاه بازکنی و لوله بازکنی صادقیه  و… را با ما در میان بگذارید.

ارائه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه و …

تخلیه چاه و لوله بازکنی - باز کردن لوله فاضلاب

09124909930

به این پست رای بدهید

1 دیدگاه

  1. ساعدی گفت:

    سلام. اگر با این روش خودمان توانستیم گرفتگی را برطرف کنیم، چه کاری باید بکنیم؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لوله بازکنی و تخلیه چاه

سـرعت در ارائـه خدمــت از سمــت متخصصین ما

جهت تماس روی شماره زیر کلیک کنید.

09124909930

خـدمـت از مـا