خدمت از ما

09124909930 - 02122880704

رفع گرفتگی چاه
رفع گرفتگی چاه
۱۳۹۵-۰۷-۱۵
تشخیص ترکیدگی لوله
تشخیص ترکیدگی لوله
۱۳۹۵-۰۷-۱۷

تخلیه چاه فاضلاب رستوران

تخلیه چاه فاضلاب رستوران

تخلیه چاه فاضلاب رستوران به کمک تانکرهای مکنده قدرتمند انجام می شود. این تانکرها قادرند حجم زیاد روغن و غذای انباشته در چاه فاضلاب رستوران ها را تخلیه نمایند.

معمولا باقی مانده غذاها در چاه فاضلاب رستوران ها جمع شده که تخلیه این نوع فاضلاب با تخلیه چاه فاضلاب خانگی متفاوت است. معمولا تخلیه چاه فاضلاب خانگی با استفاده از پمپ لجن کش انجام می شود اما چاه فاضلاب رستوران ها حاوی روغن های غلیظ و باقی مانده غذا هستند که باید توسط مکنده مخصوص تخلیه شوند.

تخلیه چاه فاضلاب رستوران

رستوران های قدیمی برای دفع فاضلاب از چاه های فاضلاب استفاده می کنند که این مواد باید از چاه تخلیه شده و در محل مخصوصی رها شوند اما در رستوران هایی که به شبکه فاضلاب متصل هستند مستقیما وارد شبکه فاضلاب می شود. این رستوران ها به جای تخلیه چاه لازم است از چربی گیر برای جلوگیری از ورود حجم زیاد روغن و چربی به شبکه فاضلاب استفاده نمایند تا تصفیه فاضلاب را دچار مشکل نکنند.

رستوران هایی که به شبکه فاضلاب دسترسی ندارند نیز از چاه فاضلاب برای دفع فاضلاب استفاده می کنند.

تخلیه چاه فاضلاب

پر شدن چاه فاضلاب اتفاقی کاملا طبیعی می باشد که باید نسبت به تخلیه آن اقدام نمود. پر شدن چاه فاضلاب عوامل بسیاری دارد که البته تخلیه چاه فاضلاب با استفاده از دستگاه های مخصوص تخلیه چاه انجام می شود. با استفاده از تانکرهای مکنده مخصوص تخلیه چاه آسان شده و روند اجرای آن سریع تر می شود. ابزار دیگری که برای فاضلاب های کوچک خانگی استفاده می شود پمپ لجن کش است که در «تخلیه چاه با پمپ لجن کش» به آن پرداختیم.

ارائه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه و …

تخلیه چاه و لوله بازکنی - تخلیه چاه فاضلاب رستوران

09124909930

021-22880704

تخلیه چاه فاضلاب رستوران
4.9 امتیاز از 8 رای

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *