تخلیه چاه فاضلاب و لایروبی آن

تشخیص ترکیدگی لوله
۱۳۹۵-۰۷-۱۷
نکات نگهداری ماشین لباسشویی
۱۳۹۵-۰۷-۱۷

تخلیه چاه فاضلاب و لایروبی آن تاثیر زیادی در افزایش کارکرد چاه و طول عمر آن دارد و روند جذب فاضلاب را بهبود می بخشد.

در سیستم فاضلاب ساختمان ها، لایروبی و پاک سازی چاه و تخلیه آن مکمل یکدیگر هستند زیرا اگر بعد از عملیات تخلیه چاه پاک سازی و لایروبی آن انجام نشود پس از مدتی چاه دوباره پر می شود. بنابراین با لایروبی چاه طول دوره تخلیه آن افزایش می یابد و چاه برای مدت طولانی تری قابل استفاده خواهد بود.

تخلیه چاه فاضلاب و لایروبی آن

مراحل لایروبی و کف تراشی چاه به این ترتیب است که ابتدا چاه از فاضلاب تخلیه و سپس لایروبی می شود. فردی که لایروبی چاه را انجام می دهد لایه های اضافی تشکیل شده روی دیواره چاه را می کند تا به خاک برسد.

لایروبی و پاک سازی چاه از مهم ترین کارهای مربوط به چاه است که سلامت و کارایی آن را بهبود می بخشد.

تخلیه چاه پیش از لایروبی چاه انجام می شود. با تخلیه چاه ، فاضلاب درون آن با کمترین خرابی به داخل تانکر حمل فاضلاب منتقل می شود. لایروبی باعث ترمیم و باز سازی چاه شده و می توان از آن چاه تا مدت ها استفاده کرد.

ابزارهای تخلیه چاه فاضلاب

پس از بازکردن در چاه فاضلاب می توان از تانکر مکنده فاضلاب و یا پمپ ساکشن تخلیه چاه استفاده کرد که تاثیر زیادی در سرعت تخلیه فاضلاب درون چاه دارد. برای تخلیه چاه از پمپ های مخصوص تخلیه چاه استفاده می شود. پمپ های مکنده و ساکشن مخصوص تخلیه چاه ، فاضلاب و فضولات درون چاه را با قدرت فراوان مکش می کنند، آن را به سرعت تخلیه می کنند و چاه آماده لایروبی و پاک سازی می شود.

شرکت های ارائه خدمات مربوط به تخلیه چاه با استفاده از دستگاه های مخصوص عملیات تخلیه چاه و لایروبی آن را با کمترین خرابی و با سرعت بالایی انجام می دهند.

ارائه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه و …

تخلیه چاه و لوله بازکنی - تخلیه چاه فاضلاب و لایروبی آن

09124909930

تخلیه چاه فاضلاب و لایروبی آن
5 امتیاز از 3 رای

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لوله بازکنی و تخلیه چاه
لولـه بازکنـی، تخلیـه چـاه و...
سرعت در ارائه خدمت از سمت متخصصین ما
09124909930
گـــوش به زنگ تان هستیم