خدمت از ما

09124909930 - 02122880704

تشخیص ترکیدگی لوله
تشخیص ترکیدگی لوله
۱۳۹۵-۰۷-۱۷
نکات نگهداری ماشین لباسشویی
۱۳۹۵-۰۷-۱۷

تخلیه چاه فاضلاب و لایروبی آن

تخلیه چاه فاضلاب و لایروبی آن

تخلیه چاه فاضلاب و لایروبی آن و هم چنین تخلیه سپتیک تانک و لایروبی، تاثیر زیادی در افزایش کارکرد چاه و طول عمر آن دارد و روند جذب فاضلاب را بهبود می بخشد.

در سیستم فاضلاب ساختمان ها، لایروبی و پاک سازی چاه و تخلیه آن مکمل یکدیگر هستند زیرا اگر بعد از عملیات تخلیه چاه پاک سازی و لایروبی آن انجام نشود پس از مدتی چاه دوباره پر می شود. بنابراین با لایروبی چاه طول دوره تخلیه آن افزایش می یابد و چاه برای مدت طولانی تری قابل استفاده خواهد بود.

تخلیه چاه فاضلاب و لایروبی آن

مراحل لایروبی و کف تراشی چاه به این ترتیب است که ابتدا چاه از فاضلاب تخلیه و سپس لایروبی می شود. فردی که لایروبی چاه را انجام می دهد لایه های اضافی تشکیل شده روی دیواره چاه را می کند تا به خاک برسد.

لایروبی و پاک سازی چاه از مهم ترین کارهای مربوط به چاه است که سلامت و کارایی آن را بهبود می بخشد.

تخلیه چاه پیش از لایروبی چاه انجام می شود. با تخلیه چاه ، فاضلاب درون آن با کمترین خرابی به داخل تانکر حمل فاضلاب منتقل می شود. لایروبی باعث ترمیم و باز سازی چاه شده و می توان از آن چاه تا مدت ها استفاده کرد.

ابزارهای تخلیه چاه فاضلاب

پس از بازکردن در چاه فاضلاب می توان از تانکر مکنده فاضلاب و یا پمپ ساکشن تخلیه چاه استفاده کرد که تاثیر زیادی در سرعت تخلیه فاضلاب درون چاه دارد. برای تخلیه چاه از پمپ های مخصوص تخلیه چاه استفاده می شود. پمپ های مکنده و ساکشن مخصوص تخلیه چاه ، فاضلاب و فضولات درون چاه را با قدرت فراوان مکش می کنند، آن را به سرعت تخلیه می کنند و چاه آماده لایروبی و پاک سازی می شود.

لزوم تخلیه سپتیک تانک های فاضلاب

سپتیک تانک های فاضلاب محلی برای انباشت فاضلاب هستند که پس از مدتی پر می شوند. این انباره های فاضلاب بعد از پر شدن نیاز به تخلیه دارند تا دوباره بتوانند فاضلاب را دریافت کنند. بعد از پر شدن فاضلاب درون سپتیک تانک ها باید از شرکتهای تخلیه چاه بخواهید تا با تانکر های مکنده مخصوص اقدام به تخلیه سپتیک تانک نمایند. با استفاده از تانکر های مکنده به راحتی می توان اقدام به تخلیه سپتیک تانک نمود.

لایروبی سپتیک تانک چیست؟

پس از تخلیه سپتیک تانک، درب آن باز شده و فردی مجرب وارد آن می شود. فرد لایروب با استفاده از ابزار مخصوص اقدام به تراشیدن و لایروبی لایه های فاضلاب درون سپتیک تانک می کند. با این کار تمام مواد اضافی درون سپتیک تانک خارج شده و فضای بیشتری را برای دریافت فاضلاب خواهد داشت. در غیر این صورت لجن ها و مواد زائد در کف آن باقی مانده و با تخلیه سپتیک تانک کارایی لازم را نخواهد داشت.

 

شرکت های ارائه خدمات مربوط به تخلیه چاه با استفاده از دستگاه های مخصوص عملیات تخلیه چاه و لایروبی  و تخلیه سپتیک تانک را با کمترین خرابی و با سرعت بالایی انجام می دهند.

ارائه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه و …

تخلیه چاه و لوله بازکنی - تخلیه چاه فاضلاب و لایروبی آن - تخلیه سپتیک تانک

09124909930

021-22880704

تخلیه چاه فاضلاب و لایروبی آن
5 امتیاز از 4 رای

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *