دریچه بازدید فاضلاب
۱۳۹۵-۰۷-۲۹
کول و کاربرد آن در ترمیم چاه
معرفی کول و کاربرد آن در ترمیم چاه
۱۳۹۵-۰۸-۰۱

یکی از خدمات شرکت های خدماتی-فنی در زمینه تخلیه چاه و لوله بازکنی ترمیم و نوسازی چاه ریزشی است که در ادامه آن را بررسی می کنیم.

ترمیم و نوسازی چاه ریزشی و لزوم انجام آن

چاه های قدیمی پس از مدتی کارایی خود را از دست می دهند و دچار ریزش می شوند. بنابراین ترمیم چاه برای استفاده مجدد از آن امری ضروری است که توسط شرکت های لوله بازکنی و تخلیه چاه انجام می شود. تا زمانی که امکان نوسازی و ترمیم چاه ریزشی و قدیمی باشد لازم نیست در ساختمان چاه جدیدی حفر شود.

عمر چاه های حفر شده در ساختمان های قدیمی زیاد است که این امر سبب کاهش کارایی این چاه ها در ساختمان و به دنبال آن ریزش چاه می شود. با ریزش چاه زیر ساختمان خالی می شود و احتمال ریزش ساختمان نیز وجود دارد. بنابراین ترمیم و نوسازی چاه امری ضروری در ساختمان های قدیمی تر است.

استفاده از کول برای ترمیم و نوسازی چاه ریزشی

برای جلوگیری از ریزش چاه و ترمیم آن از بلوک های سیمانی استفاده می شود که به آن کول چاه گفته می شود. با استفاده از این استوانه های سیمانی می توان چاه های قدیمی و کهنه را به چاه نو تبدیل کرد.

شرکت های خدماتی از کول برای افزایش استحکام چاه استفاده می کنند به این ترتیب که تعدادی از این بلوک های سیمانی را از کف چاه تا دهانه آن روی هم قرار می دهند و مانع ریزش دیواره چاه می شوند.

در صورتی می توان از کول برای ترمیم چاه استفاده کرد که میله آن سالم باشد در غیر اینصورت باید چاه را پر کرد و چاه جدیدی در ساختمان حفر شود.

بنابراین پیش از تخریب کامل چاه برای جلوگیری از مشکلات احتمالی ناشی از آن و با صرف هزینه کمتر نسبت به حفر چاه جدید، برای ترمیم و نوسازی چاه اقدام نمایید.

می توانید تنها با یک تماس با ما در شرکت خدماتی-فنی خدمت از ما چاه های قدیمی و کهنه ساختمان خود را ترمیم کنید.

ارائه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه و …

تخلیه چاه و لوله بازکنی - ترمیم و نوسازی چاه ریزشی

09124909930

ترمیم و نوسازی چاه ریزشی
5 امتیاز از 2 رای

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *