شترگلو و کاربرد در آن در لوله کشی
۱۳۹۵-۰۷-۲۸
تخلیه چاه پیش از سر ریز شدن
۱۳۹۵-۰۷-۲۹

پیش از تخلیه چاه لازم است وضعیت آن را بررسی نمایید و محل چاه در ساختمان و حجم مصرفی آن را پیدا کنید. در این آموزش به بررسی نکاتی برای تعیین محل چاه پیش از تخلیه آن می پردازیم.

تعیین محل چاه پیش از تخلیه آن

برای تعیین محل چاه پیش از تخلیه آن به این نکات توجه نمایید:

  • فاصله چاه با دیوار های اطراف : یک نکته مهم در حفر چاه رعایت فاصله آن با دیوارهای اطراف است که حداقل 3 متر تعیین شده است.

بنابراین با دانستن این نکته یک قدم به تخلیه چاه نزدیک تر شدیم و راحت تر می توان محل تقریبی چاه فاضلاب را پیدا کرد.

  • استفاده از موزاییک متفاوت برای نشانه گذاری محل چاه : معمولا پس از حفر چاه از موزاییک هایی متفاوت برای پوشاندن در آن استفاده می شود. این نکته نیز در تعیین محل چاه به شما کمک می کند.
  • صدای فاضلاب در لوله ها : در محیطی ساکت و آرام می توانید با توجه به صدای فاضلاب محل چاه را در ساختمان تعیین نمایید.  با هر بار مصرف آب، فاضلاب درون لوله ها به درون چاه هدایت می شوند که صدای آن محل چاه را مشخص می کند.

با گوش کردن به صدای ریخته شدن آب یا فاضلاب به درون چاه می توانید از پر یا خالی بودن آن مطمئن شوید و سپس جهت تخلیه چاه اقدام نمایید.

اگر صدای انتقال آب به چاه مانند صدای آبی است که از ارتفاع زیادی ریخت می شود نشان می دهد که چاه هنوز پر نشده و تخلیه آن ضروری نیست در غیر این صورت چاه مورد نظر پر شده و لازم است نسبه به تخلیه آن اقدام نمایید.

می توانید برای انجام عملیات مربوط به پر شدن چاه فاضلاب و تخلیه چاه و با ما در تماس باشید تا در اولین فرصت نیروی کار ماهر از محل زندگی خودتان اعزام گردد.

 

ارائه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه و …

تخلیه چاه و لوله بازکنی - تعیین محل چاه پیش از تخلیه آن

09124909930

تعیین محل چاه پیش از تخلیه آن
5 امتیاز از 2 رای

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لوله بازکنی و تخلیه چاه
لولـه بازکنـی، تخلیـه چـاه و...
سرعت در ارائه خدمت از سمت متخصصین ما
09124909930
گـــوش به زنگ تان هستیم