باز کردن لوله ها با دستگاه تراکم هوا


خدمت از ما

09124909930 - 02122880704

گرفتگی توالت فرنگی
چگونه گرفتگی توالت فرنگی را رفع کنیم؟
۱۳۹۵-۰۹-۲۱
لوله بازکنی و تخلیه چاه
حفر چاه فاضلاب
۱۳۹۵-۱۱-۱۰

باز کردن لوله ها با دستگاه تراکم هوا

باز کردن لوله ها با دستگاه تراکم هوا

همانطور که پیش تر در مطلب «چگونه گرفتگی توالت فرنگی را رفع کنیم؟» اشاره شد یک ابزار رفع گرفتگی لوله های فاضلاب دستگاه تراکم هوا می باشد که در این مقاله بیشتر با آن آشنا می شویم.برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب یا توالت فرنگی و ایرانی می توان از پمپ، فنر یا دستگاه تراکم هوا استفاده کرد که این دستگاه لوله بازکنی در کاربرد و قدرت شان با یکدیگر تفاوت دارند.

انواع دستگاه لوله بازکنی

برای لوله بازکنی دستگاه و روش های متفاوتی وجود دارد که شما می توانید از آنها استفاده کنید، تعدادی از این روش ها مانند استفاده از پمپ، اسید و… خانگی می باشند، اما برخی روش ها نیز وجود دارد که نیاز به تخصص و مهارت خاصی دارند. استفاده از دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا کار هرکسی نمی باشد و اگر گرفتگی شما با روش های خانگی رفع نشود، با یک شرکت خدماتی تماس بگیرید تا آنها با استفاده از دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا یا فنر لوله بازکنی، گرفتگی لوله فاضلاب را برطرف نمایند. در ادامه می خواهیم به توضیح مختصری درباره دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا بپردازیم.

دستگاه تراکم هوا - دشتگاه لوله بازکنیاز جمله دستگاه های که برای لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله استفاده می شود، دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا می باشد. این دستگاه لوله بازکنی قابلیت های بالایی در رفع گرفتگی های شدید لوله و لوله بازکنی دارد. به همین جهت شرکت های لوله بازکنی ، عملیات باز کردن لوله با دستگاه تراکم هوا را جهت رفع گرفتگی های شدید انجام می دهند.

شرکت های خدماتی با به کار گیری از این دستگاه لوله بازکنی می توانند به شما تضمین کنند که تا مدت ها دیگر لوله ی شما دچار گرفتگی نمی شود.

دستگاه تراکم هوا ابزار لوله بازکنی

این دستگاه لوله بازکنی برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب از فشار هوا استفاده می کند. دستگاه تراکم هوا نیروی هوای متراکم درون مخزن خود را با فشار زیادی به درون چاه تخلیه می کند و در فشار های بالا می تواند صدای مهیبی تولید نماید.

لوله بازکنی با دستگاه تراکم هوا - دستگاه لوله بازکنی

همانطور که در کار با هر دستگاهی لازم است نکات ایمنی را رعایت کنید برای استفاده از دستگاه تراکم هوا نیز دقت کافی داشته باشید تا فشار هوا، باعث خروج مواد درون چاه نشده و آسیبی وارد نکند.

اما گاهی هم این دستگاه گزینه مناسبی برای رفع گرفتگی در سیستم فاضلاب نیست و لازم است ابزار دیگری بکار برده شود. مثلا برای رفع گرفتگی ناشی از سنگ و خاک بهتر است از فنر لوله باز کنی استفاده شود.

چرا از دستگاه لوله باز کنی تراکم هوا استفاده کنیم؟

دستگاه تراکم هوا با قدرت و فشار بالا و امکان تنظیم آن به راحتی می تواند گرفتگی های لوله های فاضلاب و توالت فرنگی و ایرانی و … را برطرف نماید.

برخی گرفتگی در لوله ها را نیز می توان با لوله بازکن های خانگی برطرف نمود. این لوله بازکنی های خانگی به راحتی با ابزار و مواد موجود در آشپزخانه ساخته می شوند.

لوله بازکنی با دستگاه تراکم هوا یکی از بهترین و مناسب ترین راه های لوله بازکنی می باشد.

در صورت بروز مشکل در سیستم فاضلاب می توانید با تماس با خدمت از ما عملیات تخلیه چاه، لوله بازکنی و … را به نیروی متخصص بسپارید.

ما مفتخریم که با نیروهای متخصص و ماهر در زمینه های مختلف همراه شما هستیم. با یک تماس خدمات مورد نیاز خود از جمله چاه بازکنی و لوله بازکنی شهرک غرب  و… را با ما در میان بگذارید.

ارائه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه و …

تخلیه چاه و لوله بازکنی - باز کردن لوله ها با دستگاه تراکم هوا - دستگاه لوله بازکنی

09124909930

021-22880704

باز کردن لوله ها با دستگاه تراکم هوا
4.9 امتیاز از 8 رای

2 دیدگاه ها

  1. اسدی گفت:

    سلام.
    آیا استفاده از این دستگاه نیاز به تخصص خاصی دارد؟؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *