چگونه گرفتگی توالت فرنگی را رفع کنیم؟
۱۳۹۵-۰۹-۲۱
نظافت سرویس بهداشتی با نوشابه
۱۳۹۵-۰۹-۲۸

باز کردن لوله ها با دستگاه تراکم هوا

همانطور که پیش تر در مطلب «چگونه گرفتگی توالت فرنگی را رفع کنیم؟» اشاره شد یک ابزار رفع گرفتگی لوله های فاضلاب دستگاه تراکم هوا می باشد که در این مقاله بیشتر با آن آشنا می شویم.

برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب یا توالت فرنگی و ایرانی می توان از پمپ، فنر یا دستگاه تراکم هوا استفاده کرد که این ابزارها در کاربرد و قدرت شان با یکدیگر تفاوت دارند.

دستگاه تراکم هوا ابزار لوله باز کنی

این دستگاه برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب از فشار هوا استفاده می کند. دستگاه تراکم هوا نیروی هوای متراکم درون مخزن خود را با فشار زیادی به درون چاه تخلیه می کند و در فشار های بالا می تواند صدای مهیبی تولید نماید.

همانطور که در کار با هر دستگاهی لازم است نکات ایمنی را رعایت کنید برای استفاده از دستگاه تراکم هوا نیز دقت کافی داشته باشید تا فشار هوا، باعث خروج مواد درون چاه نشده و آسیبی وارد نکند.

اما گاهی هم این دستگاه گزینه مناسبی برای رفع گرفتگی در سیستم فاضلاب نیست و لازم است ابزار دیگری بکار برده شود. مثلا برای رفع گرفتگی ناشی از سنگ و خاک بهتر است از فنر لوله باز کنی استفاده شود.

چرا از دستگاه لوله باز کنی تراکم هوا استفاده کنیم؟

دستگاه تراکم هوا با قدرت و فشار بالا و امکان تنظیم آن به راحتی می تواند گرفتگی های لوله های فاضلاب و توالت فرنگی و ایرانی و … را برطرف نماید.

برخی گرفتگی در لوله ها را نیز می توان با لوله بازکن های خانگی برطرف نمود. این لوله بازکنی های خانگی به راحتی با ابزار و مواد موجود در آشپزخانه ساخته می شوند.

در صورت بروز مشکل در سیستم فاضلاب می توانید با تماس با خدمت از ما عملیات تخلیه چاه، لوله بازکنی و … را به نیروی متخصص بسپارید.

ارائه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه و …

تخلیه چاه و لوله بازکنی - باز کردن لوله ها با دستگاه تراکم هوا

09124909930

باز کردن لوله ها با دستگاه تراکم هوا
5 امتیاز از 3 رای

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *