خدمت از ما

09124909930 - 02122880704

نکات نگهداری یخچال - تخلیه چاه و لوله بازکنی
نکات نگهداری یخچال
۱۳۹۵-۰۶-۱۸
عوامل پر شدن چاه فاضلاب
عوامل پر شدن چاه فاضلاب
۱۳۹۵-۰۷-۱۴

آیا تا کنون بوی بد فاضلاب در منزل شما هم پیچیده است؟ می دانید مشکل از کجاست؟ راه حل رفع بوی بد فاضلاب چیست؟  آیا بدون به کار بردن محلول های اسیدی می توان این بوی بد فاضلاب را برطرف کرد؟

در این آموزش بررسی می کنیم که چطور می توان بدون نیاز به متخصص و بدون لایروبی تخصصی و با حداقل تجهیزات که معمولا در تمامی خانه ها یافت می شود، مشکل بوی بد فاضلاب را برطرف نمود.

دلیل بوی بد فاضلاب

بوی بد فاضلاب ناشی از پخش شدن گازهای بد بو و البته سمی از درون چاه های فاضلاب به محوطه خانه می باشد. معمولا مواد مصرفی و شیمیایی جمع شده در چاه های فاضلاب، گازهای سمی تولید می کنند که اصطلاحا به آن ها گاز فاضلاب گفته می شود که با توجه به مواد ترکیبی داخل چاه فاضلاب می تواند غلظت و درجه خفگی مختلفی داشته باشد.

سیفون خراب عامل بوی بد فاضلاب

دلیل عمده نشت بوی بد از چاه فاضلاب به محوطه داخلی خانه می تواند لوله های غیر استاندارد فاضلاب باشد. بنابراین زمان خرید و نصب سیفون فاضلاب باید دقت نمود که گلوی سیفون خریداری شده به طور کامل از آب پر شود و درزی برای نشت گاز وجود نداشته باشد.

راه های رفع بوی بد فاضلابرفع بوی بد فاضلاب

  • روش اولی که پیشنهاد می کنیم استفاده از آب لیمو و جوش شیرین است.یک پیمانه از آب لیمو و یک پیمانه از جوش شیرین را در ظرفی ریخته و به خوبی مخلوط کنید. سپس آن را به درون لوله فاضلاب بریزید؛ پس از مدت کوتاهی شیر آب سرد را باز کنید تا آب در مجاری فاضلاب روان شده و به چاه بریزد. این کار را می توانید چند بار تکرار کنید.
  • روش دومی که پیشنهاد می کنیم استفاده از نمک، جوش شیرین و آب جوش است. محلول را درون چاه بریزید. این سه ماده را باهم مخلوط کرده درون چاه بریزید. بوی این محلول ممکن است برای شما ناخوشایند باشد.
  • یک راه حل دیگر برای رفع بوی بد فاضلاب استفاده از سرکه و جوش شیرین است که می توانید این محلول را درون فاضلاب بریزید و بوی بد آن را از بین ببرید.

 

ما مفتخریم که با نیروهای متخصص و ماهر در زمینه های مختلف همراه شما هستیم. با یک تماس خدمات مورد نیاز خود از جمله چاه بازکنی و لوله بازکنی شبانه روزی و… را با ما در میان بگذارید.

ارائه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه و …

تخلیه چاه و لوله بازکنی - رفع بوی بد فاضلاب

09124909930

021-22880704

رفع بوی بد فاضلاب
5 امتیاز از 2 رای

2 دیدگاه ها

  1. khandadash گفت:

    خونه ما خیلی قدیمی هست همیشه فاضلابش بو میده.اینبار حتما از روشی که گفتید برای از بین بردن بو استفاده می کنم.امیدوارم که بو بره.

  2. koohpaye گفت:

    من از بوی بد فاضلاب به ستوه اومدم.میشه تو اولین فرصت راهنماییم کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *