لوله بازکن خانگی بسازید!


خدمت از ما

09124909930 - 02122880704

گرفتگی لوله فاضلاب
گرفتگی لوله فاضلاب و باز کردن آن
۱۳۹۵-۰۸-۱۲
سیفون فاضلاب - سیفون توالت
بررسی سیفون فاضلاب
۱۳۹۵-۰۹-۱۷

در آموزش های قبلی انواع روش های چاه بازکن را بررسی کردیم و در این مطلب قصد داریم طرز تهیه لوله بازکن خانگی را به شما آموزش دهیم. بنابراین چنانچه گرفتگی لوله ها کم باشد می توانید خودتان دست به کار شویدو با ترفند های خانگی  و بدون استفاده از محلول لوله باز کن ، گرفتگی را برطرف کنید.

البته همیشه چاه بازکن دستی و حتی شیمیایی از پس گرفتگی لوله ها بر نمی آیند و لازم است اتصالات لوله ها باز شود تا مواد زائد و پس ماندهای مواد غذایی گیر کرده در لوله ها خارج شوند.

لوله بازکن خانگی

همانطور که می دانید استفاده مداوم ازمحلول لوله باز کن هم برای تنفس خودتان و افراد خانواده مضر است و هم سبب آسیب دیدگی لوله می شود.

با ترکیب چند ماده در دسترس در آشپزخانه تان و با هزینه اندک خودتان گرفتگی لوله فاضلاب را برطرف کنید.

مواد لازم برای تهیه چاه بازکن خانگی

  • جوش‌ شیرینلوله بازکن خانگی - چاه بازکن
  • مقداری سرکه
  • مقداری آب جوش
  • یک دستمال

لوله بازکن خانگی بسازید!

  • ابتدا مقداری جوش شیرین را مستقیما به درون لوله ظرف شویی بریزید. (فراموش نکنید که جوش شیرین خشک باشد.)
  • پس از آن سرکه را به انداره کافی در لوله بریزید و راه آن را با دستمال ببندید تا ترکیب جوش شیرین و سرکه از لوله بالا نیاید.
  • پس از 30 دقیقه می توانید آب جوش را در لوله بریزید تا عملیات لوله بازکنی خانگی شما کامل شود.

به این ترتیب در صورتی که مشکل گرفتگی لوله فاضلاب شدید نباشد به همین راحتی می توانید با مواد در دسترس در منزل و بدون استفاده از لوله باز کن شیمیایی آن را باز کنید. اما گاهی روش های فوری خانگی برای چاه بازکن جواب نمی دهد و لازم است با یک تماس با فرد ماهر و متخصص در چاه بازکن کار را به کاردان بسپارید تا در اولین فرصت مشکل گرفتگی لوله را حل نماید.

محلول لوله باز کن راه مناسبی برای لوله بازکنی است؟

اگر شما هم اولین راه لوله بازکن خانگی را استفاده از اسید های مختلف و قوی می دانید، سخت در اشتباه می باشید. زیرا روشی که در بالا بیان شد بهترین راهکار برای لوله باز کن خانگی می باشد.لوله بازکن شیمیایی - چاه بازکن

محلول لوله باز کن که در بازار به فروش می رسند آسیب های جدی را برای تاسیسات لوله کشی و همچینن فرد استفاده کننده دارد.

محلول لوله باز کن چون خاصیت اسیدی قوی دارد، باعث خوردگی لوله های فاضلاب شده و اثر نامطلوبی را برای لوله کشی ساختمان شما خواهد داشت، همچنین گاز های متصاعد شده از اسید های لوله بازکنی مشکلات تنفسی را برای شما به همراه خواهند داشت، علاوه بر آن در اثر برخورد با پوست شما ایجاد سوختگی شدیدی برای شما خواهند کرد. این مایع های لوله باز کن نه برای توالت و نه برای آشپزخانه مناسب نمی باشند.

اگر با روش ساده و خانگی نتوانستید گرفتگی ها را برطرف کنید، با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان نیروهای خود را برای لوله بازکنی شبانه روزی به منزل شما برسانیم.

ما مفتخریم که با نیروهای متخصص و ماهر در زمینه های مختلف همراه شما هستیم. با یک تماس خدمات مورد نیاز خود از جمله چاه بازکنی و لوله بازکنی صادقیه  و… را با ما در میان بگذارید.

ارائه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه و …

چاه بازکن - لوله بازکن خانگی بسازید

09124909930

021-22880704

لوله بازکن خانگی بسازید!
5 امتیاز از 7 رای

2 دیدگاه ها

  1. اسدی گفت:

    سلام. استفاده از پودر چنته برای لوله بازکنی در منزل مناسب است؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *