باز کردن لوله ها با دستگاه تراکم هوا
۱۳۹۵-۰۹-۲۱
تخلیه چاه فاضلاب با پمپ ساکشن
۱۳۹۵-۰۹-۲۸

نظافت سرویس بهداشتی با نوشابه

احتمالا شما هم تاکنون از انواع نوشابه های گازدار منع شده اید و از شما خواسته اند نوشابه را در کنار غذای لذیذتان نوش جان نکنید. اما این نوشیدنی که برای سلامتی ضرر دارد و توصیه می شود تا حد امکان مصرف نشود خاصیت پاک کنندکی قابل توجهی دارد و برای تمیز کردن سرویس های بهداشتی استفاده می شود. در این مقاله با ما باشید تا به نظافت سرویس بهداشتی با نوشابه به جای استفاده از شوینده ها و محلول های شیمیایی بپردازیم.

نظافت سرویس بهداشتی با نوشابه

در صورت پر شدن چاه یا انسداد لوله های فاضلاب بهتر است عملیات تخلیه چاه و لوله بازکنی را به نیروهای متخصص آن بسپارید. اما برای تمیز کردن سرویس بهداشتی منزلتان می توانید به راحتی  از نوشابه استفاده کنید.

مراحل زیر برای نظافت سرویس بهداشتی یا باز کردن لوله ها را دنبال نمایید.

نوشابه ترجیحاّ سیاه را در کاسه توالت و  دیواره آن ریخته و لازم است به مدت یک ساعت تا دوازده ساعت (به مدت یک شب تا صبح)در کاسه توالت بماند تا اثر پاک کنندگی آن را ببینید. وبعد از گذشت این مدت از یک برس برای تمیز کردن لکه ها استفاده کنید. حال به راحتی می توانید لکه را از بین ببرید و بعد از آن سیفون را بکشید

به این ترتیب اسید موجود در نوشابه لکه موجود در سرویس بهداشتی را از بین می برد. اما ممکن است علاوه بر نوشابه به یک شوینده دیگر نیز احتیاج داشته باشید.

نوشابه با خاصیت اسیدی خود می تواند لکه ها را از بین ببرد اما گاهی شکر موجود در آن خاصیت چسبندگی سرویس بهداشتی را نیز از بین می برد و به دنبال آن امکان رشد باکتری ها فراهم می شود.

پیش تر راه های دیگری نیز برای تمیز کردن سرویس بهداشتی ارائه شده است. در صورتی که تمایلی به استفاده از شوینده های شیمیایی نداشته باشید می توانید مطلب لوله بازکن خانگی بسازید! را مطالعه نمایید و از موادی که در این مقاله به آن ها اشاره شده مانند جوش شیرین و سرکه برای تمیز کردن سرویس بهداشتی استفاده کنید.

ارائه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه و …

تخلیه چاه و لوله بازکنی - نظافت سرویس بهداشتی با نوشابه

09124909930

نظافت سرویس بهداشتی با نوشابه
4.79 امتیاز از 19 رای

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *