قالیشویی


شرکت خدمات فنی "خدمت از ما"

09124909930 - 02122880704

قالیشویی


09124909930 - 02122880704

قالیشویی

دستگاه قالیشویی  قالیشویی غرب تهران  قالیشویی تهران  قالیشویي بهترین قالیشویی تهران شستشوی مبل ، قالیشویی مشهد ، دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک ، قالیشویی شرق تهران ، شستشوی فرش ، شستن فرش ،  قیمت قالیشویی ، فرش شویی ، قیمت شستشوی فرش ماشینی ، قالیشویی خوب در تهران ، قالیشویی اصفهان ، قالیشویی در تهران تهران قالی شویی قالیشویی در اصفهان شستن مبل در منزل تهران خدمات فرش قالیشویی شهرک غرب خدمات قالیشویی نرخ قالیشویی شستشوی قالی بهترین قالیشویی شرق تهران قالیشویی پونک قالیشویی امیرآباد قالیشویی فرش دستباف بهترین قالیشویی غرب تهران شستشوی فرش قالیشویی صادقیه قالیشویی معتبر هزینه قالیشویی شستشوی مبل با دستگاه قالیشویی تهرانپارس کاور ریشه فرش تعرفه قالیشویی قالیشویی ونک قالیشویی اتوماتیک قالیشویی تمام اتوماتیک قالیشویی در تهران قالیشویی ولنجک شستشوی فرش ماشینی در منزل قالیشویی آنلاین قالیشویی در تهرانپارس بهترین قالیشویی در مشهد قالیشویی ارزان شماره قالیشویی قیمت شستشوی فرش قالیشویی نارمک تعرفه شستشوی مبل قالیشویی نائین شستن فرش در منزل قالیشویی سعادت آباد شستشوی فرش در منزل سایت قالیشویی قالیشویی تهرانسر قالیشویی خوب در مشهد قالیشویی غرب تهران قالیشویی کرج قالیشویی خوب قالیشویی سعادت اباد نرخ قالیشویی شستن فرش دستباف قالیشویی نارمک شستشوی فرش در منزل با دستگاه قالیشویی ستارخان شستشوی فرش دستباف قالیشویی شهران قالیشویی جنت آباد شستشوی فرش ماشینی نرخ شستشوی فرش ماشینی قالیشویي سعادت آباد قالیشویی شمال تهران کارخانه قالیشویی قالیشویی خوب در اصفهان قالیشویی پاسداران 

بهترین قالیشویی تهران
دستگاه قالیشویی در تهران قالیشویی غرب تهران قالیشویی تهران قالیشویي در تهران بهترین قالیشویی تهران شستشوی مبل در تهران قالیشویی مشهد دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک در تهران قالیشویی شرق تهران شستشوی فرش در تهران شستن فرش در تهران قیمت قالیشویی در تهران فرش شویی در تهران قیمت شستشوی فرش ماشینی در تهران قالیشویی خوب در تهران قالیشویی اصفهان قالیشویی در تهران قالی شویی قالیشویی در اصفهان شستن مبل در منزل تهران خدمات فرش در تهران قالیشویی شهرک غرب در تهران خدمات قالیشویی در تهران نرخ قالیشویی در تهران شستشوی قالی در تهران بهترین قالیشویی شرق تهران قالیشویی پونک در تهران قالیشویی امیرآباد در تهران قالیشویی فرش دستباف در تهران بهترین قالیشویی غرب تهران در تهران شستشوی فرش در تهران قالیشویی صادقیه در تهران قالیشویی معتبر در تهران هزینه قالیشویی در تهران شستشوی مبل با دستگاه در تهران قالیشویی تهرانپارس در تهران کاور ریشه فرش در تهران تعرفه قالیشویی در تهران قالیشویی ونک در تهران قالیشویی اتوماتیک در تهران قالیشویی تمام اتوماتیک در تهران قالیشویی در تهران قالیشویی ولنجک در تهران شستشوی فرش ماشینی در منزل در تهران قالیشویی آنلاین در تهران قالیشویی در تهرانپارس بهترین قالیشویی در مشهد قالیشویی ارزان در تهران شماره قالیشویی در تهران قیمت شستشوی فرش در تهران قالیشویی نارمک در تهران تعرفه شستشوی مبل در تهران قالیشویی نائین شستن فرش در منزل در تهران قالیشویی سعادت آباد در تهران شستشوی فرش در منزل در تهران سایت قالیشویی در تهران قالیشویی تهرانسر در تهران قالیشویی خوب در مشهد قالیشویی غرب تهران قالیشویی کرج قالیشویی خوب در تهران قالیشویی سعادت اباد در تهران نرخ قالیشویی در تهران شستن فرش دستباف در تهران قالیشویی نارمک در تهران شستشوی فرش در منزل با دستگاه در تهران قالیشویی ستارخان در تهران شستشوی فرش دستباف در تهران قالیشویی شهران در تهران قالیشویی جنت آباد در تهران شستشوی فرش ماشینی در تهران نرخ شستشوی فرش ماشینی در تهران قالیشویي سعادت آباد در تهران قالیشویی شمال تهران در تهران کارخانه قالیشویی در تهران قالیشویی خوب در اصفهان قالیشویی پاسداران

قالیشویی

تماس با ما

قالیشویی منزل خود را به ما بسپارید.


قالیشویی با رعایت اصول مذهبی

قالیشویی با نازکترین قیمت

قالیشویی بدون چروک

با ما تماس بگیرید.

09124909930 - 02122880704
فرش های تمیز با خدمت از ما

فرش های خود را به ما تحویل دهید، تمیز تحویل بگیرید.


 قالیشویی تهران

خدمات ما در قالیشویی تهران

انتقال فرش از منزل شما به محل قالیشویی به مانشین های مخصوص

قالیشویی با دستگاه های تمام اتوماتیک

آبکشی کاملا بهداشتی بعد از عملیات قالیشویی

تحویل فرش به صورت لول شده درب منزل شما

فرش ها کثیف شدن؟ شماره قالیشویی تهران رو بلدی؟

09124909930 - 02122880704با خدمات قالیشویی تهران، هیچ فرشی کثیف نیست.

اگر به دنبال قالیشویی تهران هستید، با خدمت از ما تماس بگیرید.


 بهترین قالیشویی تهران

بهترین قالیشویی تهران را چگونه بشناسیم؟

قالیشویی که مجاز باشد.

بهترین قالیشویی تهران، قالیشویی است که در شهر باشد، نه خارج از تهران.

بهترین قالیشویی تهران، کارخانه ای است که نحوه شستشو را پیش از قالیشویی به شما گزارش دهد.

بهترین قالیشویی تهران، قالیشویی است که اگر برای فرش پارگی یا خرابی پیش آمد مسئولیت آن را به عهده بگیرد.

و...

ما بهترین قالیشویی تهران را به شما معرفی می کنیم.

09124909930 - 02122880704اگر به دنبال بهترین قالیشویی تهران می گردید، با خدمت از ما تماس بگیرید.

ما بهترین قالیشویی تهران را به خانه شما می فرستیم.

قالیشویی تهران

فرش های منزل شما، در معرض بیشترین آلودگی ها در منزل هستند. رفت و آمد ها، نشست و برخواست ها و... باعث کثیف شدن آنها می شود. اگر فرشی که در منزل استفاده می کنید نیز رنگ روشن باشد که دیگر کثیفی های فرش زودتر نمایان می شوند.
قالیشویی و شستن فرش در قدیم، توسط افراد خانواده انجام می شد، اما با عوض شدن سبک زندگی، دیگر در خانه های آپارتمانی شما مکان مناسبی برای شستشوی فرش در منزل ندارید، به همین دلیل مراکز قالیشویی تهران و سراسر ایران دایر شدند تا پاکیزگی را به خانه شما بیاورند.
اما از وظایف شرکت های خدماتی قالیشویی اطلاع دارید؟
شرکت های قالیشویی تهران که مجاز به کار هستند باید به درب منزل شما آمده و با وسیله نقلیه لازم، فرش شما را به محل مورد نظر منتقل کنند. پس از آن باید فرش شما را با روشی که از قبل به شما گزارش می دهند شسته و جهت خشک کردن آن اقدام نمایند و در اتمام کار باید فرش شما را تمیز و لول شده به شما تحویل دهند.
ما بهترین قالیشویی تهران را به شما معرفی می کنیم.

چه قالیشویی را انتخاب کنیم؟

1. قالیشویی که مجوز دارد.
2. قالیشویی که در دسترس باشد.
3. قالیشویی که نحوه برخوردش با مشتری مناسب باشد.
4.قالیشویی که در ارائه خدمات، صادق باشد.
با توجه به نکات بالا شما باید بهترین قالیشویی تهران را پیدا کرده و فرش های خود را به آنها بسپارید، البته ما این کار را برای شما انجام داده ایم، شما می توانید با ما تماس بگیرید و فرش های خود را به ما بسپارید، ما به منزل شما می آییم، فرش را می بریم و تمیز و سالم به شما تحویل میدهیم.
خدمات قالیشویی تهران را به خدمت از ما بسپارید، تا توسط نیروهای بهترین قالیشویی تهران، فرش شما شسته شود.

قالیشویی
قالیشویی سنتی
قالیشویی تهران
بهترین قالیشویی تهران
چرا فرش ها خراب می شوند؟

به دلایل زیر ممکن است فرش ها خراب شوند.
1. جارو کردن نامناسب: استفاده از جارو های دستی یکی از عوامل از بین رفتن فرش هستند، زیرا نی های نازک این جارو ها به مرور زمان به الیفا فرش آسیب وارد می کنند.
2. نور آفتاب: قرار گرفت زیاد فرش در مقابل نور آفتاب، باعث از بین رفتن رنگ ها و پوسیده شدن فرش می شود.
3. سایش: قرار گرفتن قالی در جاهایی که باعث ساییده شدن آن شود، مانند در و... باعث از بین رفتن تار و پود های فرش می شود و شما باید هر ازگاهی جای فرش را عوض نمایید.
به دنبال بهترین قالیشویی تهران هستید؟ با ما تماس بگیرید.

غبارگیری از فرش

غبارگیری از فرش به دو روش زیر انجام می شود:
1. غبارگیری معمولی: در این روش فرش را آویزان کرده و با چوب دستی بر روی آن ضربه وارد می کنند و سپس با جاروی دستی، غبار های آن را می زدایند. در این روش باید به این نکته توجه داشته باشید که نباید به تار و پو فرش آسیبی وارد کنید.
2. غبارگیری مکانیکی: این روش را در خانه نمی توان انجام داد، بلکه در کارخانه های قالیشویی از آن استفاده می کنند. قالی هایی که گرد و غبار زیادی دارند حتما باید پیش از شستشو غبارگیری شوند، در صورت عدم انجام این فرآیند غبار و خاک ها تبدیل به گل شده و در فرش باقی می مانند.
به دنبال بهترین قالیشویی تهران هستید؟ با ما تماس بگیرید.

چطور از فرش هایمان نگه داری کنیم؟

فرش خود را تمیز نگه دارید: به طور منظم فرش خود را تمیز کنید ، اگر فرش شما لکه ندارد ، حداقل به طور هفتگی آن را جارو برقی بکشید، در صورتیکه فرش شما لکه دارد ، لکه فرش خود را بشویید یا به قالیشویی یا خشکشویی فرش مراجعه کنید.
حذف حشرات و بید: یکی دیگر از مشکلات فرش ، مشکل بیدزدگی ، یا تخم گذاری حشرات از فرش است. که اگر مرحله قبل یعنی تمیز کردن فرش را به طور مرتب انجام دهید این مشکل به حداقل می رسد. در صورت تخم گذاری حشرات، میتوانید از سرکه سفید یا بخارشو استفاده کنید.
مراقبت از رطوبت: همانطور که میدانید ، رطوبت یکی از عوامل مهم پوسیدگی وسایل از جمله ، فرش است . ماندن رطوبت به مدت طولانی موجب پوسیدگی تار وپود و شیرازه های فرش می شود. در صورتیکه فرشتان خیس شده ، آن را خشک کنید ،در صورتیکه مایعاتی دیگر غیر از آب روی آن ریخته شده است ، آن را لکه برداری کنید.
تا خوردن و شکسته شدن فرش: همیشه برای جمع آوری و جابه جایی فرش ، آن را لوله کنید . تا کردن فرش ، موجب شکسته شدن و چروک شدن فرش می شود و میتواند منجبر به پارگی فرش شود.
به دنبال بهترین قالیشویی تهران هستید؟ با ما تماس بگیرید.

طریقه استفاده از شامپو فرش

1. پیش از تمیز کردن فرش با شامپوفرش، به خوبی قالی را جارو کنید.
2. یک لیتر آب به همراه دو لیوان شامپو فرش را در یک تشت ریخته و به خوبی مخلوط کنید تا کف کند.
3. با یک اسفنج، کف محلول را به آرامی روی فرش بمالید تا پرز های آن تمیز شود.
4. از قسکت بالایی فرش شروع به تمیز کردن نمایید. دچار پوسیدگی و شکنندگی نمی شود.
5. پس از نيم ساعت يك دستمال زبر و يا تور پرده را روي فرش بماليد (اين عمل را در جهت خواب فرش انجام دهيد)، ‌سپس با يك جاروي زبر يا جاروي چوبي آن را به سمت خواب فرش جارو بزنيد.
6. حالا با يك برس قديمي فرش خود را شانه كنيد. اين كار باعث مي شود پرزها سر جاي خود قرار بگيرند و فرش شما نرم و زيبا به نظر برسد و شما با ديدن آن لذت ببريد.
به دنبال بهترین قالیشویی تهران هستید؟ با ما تماس بگیرید.

نحوه صحیح شستشوی فرش سفید

اگر فرش شما سفید است و روی آن مایعات رنگی ریخته شده است ، هرگز با دستمال به صورت افقی تمیز نکنید ، زیرا این کار موجب پخش شدن مایع رنگی شده و ناحیه بیشتری را کثیف می کند. برای این موضوع ، دستمال یا حوله تمیز را به صورت عمودی ، بدون مالین ، قرار دهید و بردارید ، تا رطوبت و لکه جذب پارچه یا حوله شود.
درصورتیکه فرش شما الیاف حساس مانند ابریشمی یا پشمی یا رنگ ده ندارد ، مقدار یک واحد سرکه سفید را با دو واحد آب مخلوط کرده و روی لکه اسپری کنید ، و با مسواک یا اسفنج زبر ، روی لکه بکشید ، و اجازه دهید ۵ الی ده دقیقه باقی بماند ، سپس روی لکه آب سرد اسپری کنید و آب اضافی را با حوله خشک و تمیز بگیرید.
همچنین میتوانید ، زیر لکه تشت قرار دهید ،و روی لکه به طور ملایم و آهسته آب سرد بریزید ، بطوری که آب کثیف درون تشت ریخته شود.
نکات مهم :
در صورتیکه لکه مایع مورد نظر قهوه است برای شستشوی فرش ، حتما از آب گرم استفاده کنید. در صورتیکه لکه شما مربا یا میوه های قرمز رنگ مانند آلبالو است ، از آب سرد برای قالیشویی استفاده کنید.
در صورتیکه لکه مایع شما ، چای است ، برای قالیشویی از آب گرم استفاده کنید.
به دنبال بهترین قالیشویی تهران هستید؟ با ما تماس بگیرید.

قالیشویی
4.9 امتیاز از 31 رای