شرکت خدمات فنی "خدمت از ما"

09124909930 - 02122880704

حفر چاه تهران
چاه آب , گودبرداری , فاضلاب تهران , دستگاه حفر چاه , چرخ چاه , خاکبرداری , حفاری چاه آب دستی , چاه عمیق , حفر چاه آب , لوله فاضلاب , قیمت حفر چاه آب , تعیین محل حفر چاه آب , جفر چاه ارت , هزینه چاه ارت , سینک فاضلاب , حفر چاه فاضلاب با دستگاه , حفر چاه فاضلاب در شیراز , حفر چاه فاضلاب  در شمال , حفر چاه فاضلاب تهران , حفر چاه فاضلاب خانگی , کف تراشی , قیمت حفر چاه فاضلاب , دستگاه حفر چاه فاضلاب , قرارداد حفر چاه فاضلاب , لایروبی , کف تراشی  حفر چاه در غرب تهران - لوله بازکنی غرب تهران ، لوله بازکنی شرق تهران ، لوله بازکنی شمال تهران، لوله بازکنی اصفهان ، لوله بازکنی تهرانپارس، لوله بازکنی کرج، لوله بازکنی شبانه روزی، لوله بازکنی ولی عصر ، لوله بازکنی مشهد - لوله بازکنی شهرک غرب - تخلیه چاه در شهرک غرب - لوله بازکنی سعادت آباد - لوله بازکنی جنت آباد - لوله بازکنی شهران لوله بازکنی ستارخان، لوله بازکنی شبانه روزی تهران، لوله بازکنی پونک، لوله بازکنی در تهران،- لوله بازکنی صادقیه -تخلیه چاه صادقیه - لوله بازکنی تخلیه چاه پونک - لوله بازکنی در کرج، لوله بازکنی پایتخت، لوله بازکنی نارمک ، لوله بازکنی مشهد - لوله بازکنی تخلیه چاه ستارخان - لوله بازکنی تخلیه چاه مرزداران - لوله بازکنی تخلیه چاه اشرفی اصفهانی - لوله بازکنی تخلیه چاه سردار جنگل - لوله بازکنی تخلیه چاه دهکده المپیک - لوله بازکنی تخلیه چاه ستاری - لوله بازکنی در کرج، لوله بازکنی پایتخت، لوله بازکنی نارمک ، لوله بازکنی مشهد - لوله بازکنی تخلیه چاه بلوار فردوس شرق و غرب

  حفر چاه فاضلاب

حفر چاه فاضلاب

حفر چاه فاضلاب نیاز به تخصص دارد، که باید با رعایت نکات ایمنی انجام شود.

حفاری زمین فقط مختص حفر چاه فاضلاب نمی شود، در زیر موارد مختلف استفاده حفاری را بیان میکنیم :

برداشت آب از سفره های آب زیر زمینی

استخراج نفت، گاز و... از اعماق زمین

دفن زباله ها و فاضلاب ها

و...

حفر چاه فاضلاب در تهران

09124909930 - 02122880704پس از، از کار افتادن چاه فاضلاب قدیمی، شما باید به فکر حغر چاه فاضلاب جدید باشید.


حفر چاه فاضلاب در تهران را به خدمت از ما بسپارید. لایروبی

لایروبی چیست؟

عملیات از بین بردن مواد چسبیده به دیواره چاه را لایروبی می گویند.

اگر پس از تخلیه چاه، عملیات لایرئبی انجام شود، دیگر نیازی به حفر چاه فاضلاب جدید نیست.

با لایروبی می توانید چاه قدیمی را به نو تبدیل کرد.

و...

ارائه کلیه خدمات حفر چاه فاضلاب و لایروبی در تهران

09124909930 - 02122880704گوش به زنگتان هستیم.
لایروبی چاه در تهران با نیروهای ماهر ما

دیگر نگران پر شدن های مکرر چاه فاضلاب نباشید.


 کف تراشی

با لایروبی و کف تراشی

تخلیه چاه فاضلاب از اقدامات مناسبی است که پس از پر شدن چاه انجام می شود، اما چرا پس از تخلیه چاه طولی نمیکشد و چاه دوباره پر می شود؟

وقتی فاضلاب به داخل چاه می ریزد، چاه انباره ای از فاضلاب می شود و علاوه بر آن مواد مختلف در دیواره ها و کف چاه نفوذ می کنند به همین علت پس از سال ها استفاده از چاه دیگر نفوذپذیری خود را از دست داده و کارایی قبل را ندارد. و اگر پس از تخلیه لایروبی و کف تراشی نشود، آن چاه دیگر مرده است.

ته نشین شدن لایه ای از مواد ضاید در کف و دیواره چاه است که باعث عدم جذب آب توسط زمین میشود. این لایه که تشکیل شده از مواد دفعی، صابون، مو و دیگر مواد ضاید است از طریق لوله های فاضلاب به داخل چاه وارد شده و در کف آن ته نشین میشود یا در دیواره آن رسوب می کند. و باز هم با استفاده از لایروبی و کف تراشی باید مشکل را برطرف نمود

کف تراشی چاه در تهران با خدمت از ما

09124909930 - 02122880704خدمات ما را در کف تراشی چاه در تهران، از دست ندهید.

کف تراشی چاه در تهران در کمترین زمان
و در تمام محله های تهران

نکات مهم حفر چاه فاضلاب

قدمت چاه‌ ها در ایران به چندین هزار سال قبل بازمی‌گردد و قطعا از همان ایامی که افراد دست به حفر چاه‌ ها و گودال‌ ها می‌زدند، خطراتی نیز آنان را تهدید می‌کرده که بسته به سطح دانش و علوم خود، سعی در رفع آن داشتند. در گذشته علاوه بر چاه‌ های آب و فاضلابی که امروزه نیز کاربرد دارد، چاهی نیز برای تامین آب، وضو گرفتن و آبکش‌کردن برنج و طبخ غذا حفر می‌شد که امروزه دیگر کاربردی ندارد. حفر چاه فاضلاب استانداردهای سخت و دشواری دارد که باید حتما رعایت شود. حفر چاه فاضلاب ، لایروبی، تخلیه و … کاری نیست که بشود به تنهایی آن را انجام داد، بنابراین یک چاه هر چقدر هم که دارای عمق کمی باشد، باید حفر چاه فاضلاب از سوی تیم حرفه‌ای انجام شود. در حفر چاه فاضلاب حداقل باید یک تن مشغول به کار در عمق شود، یک تن دیگر در دهانه چاه حضور داشته باشد و فردی دیگر نیز در اطراف چاه مستقر باشند. همچنین به هنگام حفر چاه فاضلاب حتما باید با فردی که مشغول حفر چاه فاضلاب است ارتباط چشمی و کلامی، برقرار شود و در صورتی که افراد مشغول حفر چاه فاضلاب با عمق زیاد هستند، این ارتباط می‌تواند از طریق آیفون انجام شود. افرادی که قصد حفر چاه فاضلاب دارند، حتما باید نسبت به شناسایی جنس خاک و دستی‌بودن آن اطلاعات لازم را کسب کنند. باید از طناب‌ها و … برای حضور در حفر چاه فاضلاب استفاده کرد و دَلوها را نیز محکم کرد تا بر سر افراد مقنی که در حال حفر چاه فاضلاب هستند سقوط نکند. برای تخلیه محتویاتی که در نتیجه حفر چاه فاضلاب از داخل چاه خارج می‌شود، باید توجه داشت که این مواد باید چندین متر دورتر از دهانه چاه تخلیه شود، بنابراین بدیهی است که برای حفر چاه فاضلاب در چاه‌های سبک حداقل حضور سه تن الزامی است. عده‌ای از مقنی‌ها برای حفرچاه فاضلاب از چراغ استفاده می‌کنند که این امر علاوه بر این که احتمال انفجار را افزایش می دهد، ممکن است به دلیل مرطوب‌ بودن خاک چاه و بالابودن درصد رطوبت هوا در عمق آن سبب خاموش‌شدن چراغ نیز بشود. برخی نیز از سیم‌ برق برای تامین روشنایی در حفر چاه فاضلاب استفاده می‌کنند که در این زمینه نیز باید توجه داشت که این امر ممکن است سبب اتصالی و برق‌گرفتگی افراد در عمق چاه شود. استفاده از لامپ‌های ۲۴ ولت با باتری‌های شارژی را بهترین شیوه تامین روشنایی در حفر چاه فاضلاب است و همچنین برای ارتباط صوتی با افراد بیرون چاه نیز بهترین وسیله آیفون‌هایی است که با سیم‌های ۱۰۰، ۵۰ و … در بازار قابل خریداری است. در حفر چاه فاضلاب باید به این موضوع توجه داشت که صدا از خارج چاه به راحتی به داخل منتقل می‌شود، اما انتقال صوت از داخل به خارج چاه تقریبا غیرممکن است و استفاده از این آیفون‌ها نقش بسزایی در ارتباط صوتی خواهد داشت.

لایروبی و کف تراشی چگونه است؟

مبنای کار چاه فاضلاب ، جذب آب و فاضلاب است. هنگامی که مواد اضافی روی دیواره و کف رسوب می‎کنند چاه به خوبی عمل جذب را انجام نداده و دیگر کارایی مناسب را از خود نشان نمی‎دهد و بعد از مدتی پر می‎شود در نتیجه لایروبی بعد از تخلیه چاه یک امر اجتناب ناپذیر است زیرا در صورت عدم انجام آن عملا چاه کارایی لازم را ندارد.یک نکته مهمی که وجود دارد این است که عملیات تخلیه چاه و سپس لایروبی چاه باید توسط چاه باید توسط شرکت های قانونی و باتجربه در زمینه لایروبی صورت گیرد. اگر شرکت تخلیه چاه مورد نظر تخصص لازم درلایروبی و کف تراشی را نداشته باشد با بی تجربگی و بی‎توجهی باعث به وجود آمدن مشکلات بعدی برای شما خواهد شد.
لایروبی و کف تراشی چاه به این صورت است که پس از تخلیه چاه فردی وارد چاه شده و رسوب های دیواره و کف را می تراشد و آن ها را از داخل چاه خارج می کند. پس از لایروبی چاه و کف تراشی آن و همچنین لجن کشی، چاه مانند روز اول خواهد بود و دیگر نیازی به حفر چاه فاضلاب جدید نخواهید داشت و اصطلاحا چاه مرده را زنده کرده اید.
پس از این که از پرشدن چاه فاضلاب منزل خود اطمینان حاصل کردید، با ما تماس بگیرید تا نیرو های خود را برای تخلیه چاه ، لایروبی و کف تراشی در تهران به منزل شما بفرستیم.راه های حفر چاه فاضلاب؟

حوادث حفر چاه فاضلاب
حوادث حفر چاه فاضلاب
حوادث لایروبی و کف تراشی چاه
حوادث لایروبی و کف تراشی
نکات ایمنی حفر چاه فاضلاب

1. استفاده از ابزار و لوازم استاندارد و قابل اعتمادو به کارگیری چرخ چاه های مقاوم و طناب های مقاوم2. بکارگیری تجهیزات حفاظت فردی مانند کلاه، کفش ایمنی، هارنس و دستکش مناسب3. شناسایی نوع خاک محل مورد نظر برای حفرچاه و انجام تمهیدات ایمنی برای مقاوم سازی دهانه چاه در مراحل مختلف4. استفاده از روشنایی چاه با ولتاژ کم (حداکثر 48 ولت )5. بررسی فاصله نقطه مورد نظر جهت حفرچاه با چاه های موجود و قدیمی6. عدم وجود گازهای سمی بویژه سولفید iیدروژن(H2S) در داخل چاه
ما آماده هرگونه خدمت رسانی در زمینه کلیه امور مربوط به چاه از جمله حفر چاه فاضلاب، لایروبی، کف تراشی و... هستیم به شما عزیزان هستیم. کافی ست با یک تماس ما را برای تخلیه چاه در تهران مطلع کنید.

لایروبی

چاه های فاضلاب پس از گذشت چند سال و استفاده ی مداوم به لایروبی نیاز پیدا می کنند. لایه هایی از فضولات در طی سالیان متمادی به دیواره و کف چاه می چسبد و تشکیل لایه های ضخیمی می دهد که مانع از جذب آب می شود. لایروبی یعنی جدا کردن این لجن ها و لایه های زائد از چاه به منظور بهبود عملکرد چاه و جذب بهتر آب.
روش لایروبی چاه به این صورت است که پس از تخلیه کامل چاه ، یک کارگر به اخل چاه وارد می شود و به لایه برداری و تراشیدن مواد زائد در کف و اطراف چاه می پردازد. لایروبی احیای مجدد چاه نامیده می شود و موجب ارتقای عملکرد چاه در جذب آب و جلوگیری از پر شدن سریع چاه می شود.
برای لایروبی چاه و شستشوی شبکه فاضلاب از نازل های شستشوی مختلفی ، بسته به اندازه و شرایط چاه فاضلاب می توان استفاده کرد.
ما آماده هرگونه خدمت رسانی در زمینه کلیه امور مربوط به چاه از جمله حفر چاه فاضلاب، لایروبی، کف تراشی و... هستیم به شما عزیزان هستیم. کافی ست با یک تماس ما را برای تخلیه چاه در تهران مطلع کنید.

چرا پس از تخلیه چاه باید آن را لایروبی کنیم؟

گاهی وجود مواد متعددی مثل مو ، پلاستیک ،چربی های متعدد و … باعث ایجاد لایه ای ضد آب می شود که این لایه ضد آب تمامی بدنه ی کانال چاه را می پوشاند و باعث عدم نفوذ آب در چاه می شود.همین امر باعث پر شدن سریع و متعدد چاه شده و تخلیه آن نیز پر هزینه خواهد بود .
ما آماده هرگونه خدمت رسانی در زمینه کلیه امور مربوط به چاه از جمله حفر چاه فاضلاب، لایروبی، کف تراشی و... هستیم به شما عزیزان هستیم. کافی ست با یک تماس ما را برای تخلیه چاه در تهران مطلع کنید.

لایروبی و حفر چاه فاضلاب
4.9 امتیاز از 22 رای