ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 9 شب

کارواش نظافت منزل تعمیر سیستم گرمایشی خشکشویی باغبانی قالیشویی باربری تعمیر و تخریب ساختمان قیمت ایزوگام تعمیر لوازم منزل تعمیر سیستم سرمایشی دکوراسیون خدمات پذیرایی لوله بازکنی پرستاری تخلیه چاه برق کشی لوله کشی ساختمان
تماس با ما 02166121502

شرکت خدمات فنی "خدمت از ما"

09124909930 - 02122880704

سمپاشی

سم پاشی

ارائه خدمات سمپاشی فقط در تهران، شیراز  09124909930 ☎ 02122880704 

ارائه خدمات سمپاشی فقط در تهران، شیراز

تماس با خدمت از ما

سمپاشی

سمپاشی سمپاشی منازل سمپاشی سمپاشی درختان سمپاشی شرکت سمپاشی درختان سمپاشی شرکت سم پاش سمپاشی سم پاشی سمپاشی سمپاشی سمپاشی ریشه کنی ساس سمپاشی سمپاشی ساس سمپاشی سمپاشی سوسک سمپاشی سمپاشی منازل سمپاشی ریشه کنی ساس سمپاشی سمپاشی درختان سمپاشی سمپاشی سوسک سمپاشی ساختمان سمپاشی سمپاشی منازل غرب تهران سمپاشی سمپاشی رستوران سمپاشی سمپاشی منازل شرق تهران سمپاشی سمپاشی سوسک ریز سمپاشی قیمت سمپاشی منازل سمپاشی سم پاشی سمپاشی سم پاشی سمپاشی سمپاشی سمپاشی ریشه کنی ساس سمپاشی سمپاشی درختان سمپاشی شرکت سمپاشی درختان سکپاشی شرکت سم پاش سمپاشی سمپاشی سوسک سمپاشی سم پاشی سمپاشی سم پاشی سمپاشی ریشه کنی ساس سمپاشی سمپاشی ساس سمپاشی سمپاشی سوسک سمپاشی سمپاشی درختان سمپاشی سمپاشی سوسک سمپاشی سم پاشی سمپاشی سم پاشی سمپاشی سمپاشی سمپاشی ریشه کنی ساس سمپاشی سمپاشی ساختمان سمپاشی سمپاشی منازل غرب تهران سمپاشی سمپاشی رستوران سمپاشی سمپاشی منازل شرق تهران سمپاشی سمپاشی سوسک ریز سمپاشی قیمت سمپاشی منازل سمپاشی

 

یك بحث بسیار فراگیر كه درباره منازل  و ساختمان ها  و مکان هایی که احتمال ورود انواع و اقسام  جانوران  و حشرات موذی در آنجا  وجود  دارد ،مطرح می باشد، لزوم سمپاشی موثر  در  آن مکان هاست  و یكی از مهم ترین اقدامات در مبارزه با حشرات و جانوران موذی(ساس، سوسک، مورچه، موریانه، عقرب، رتیل و جوندگان) ، استفاده از سموم شیمیایی است. ضمن اینكه  باید گفت که افرادی هم هستند كه خودشان  اقدام به خرید سم می‌كنند و با نادیده گرفتن دوز مصرفی و یا پیروی از دستورالعمل‌های  کاملا اشتباه، نبود هیچ استانداردی از آن استفاده می‌كنند  و شروع به سم پاشی میکنند و با این روش از سمپاشی  علاوه بر اینکه باعث آسیب رساندن به سلامت  افرادی در ساختمان سکونت دارند می شود بلکه  حشرات  و جانوران موذی هدف را نسبت به این گونه سموم مقاوم می‌كنند.

 

سمپاشی گیاهان و درختان

سمپاشی درختان شرکت سمپاشی درختان

سمپاشی یکی از موثر ترین  راه ها برای نابود کردن آفت‌ها و علف‌های هرز است که برای تهیه نوع سم باید با متخصصین  در زمینه علوم  کشاورزی  صحبت کنید و از استفاده بدون مشورت سموم دوری کنید. همچنین بهتر است از سم‌های با مارک‌های معتبر مانند  مارک بایر آلمان استفاده کنید. همیشه قبل از مصرف سموم روی  بسته را مطالعه کنید و بر طبق آن عمل کنید، کم یا زیاد کردن دز مصرفی سموم ها باعث می شود که سم اثر مطلوب خود را نذارد  و حتی ممکن است تأثیر عکس داشته باشد. هنگام خرید سم به تاریخ انقضاء توجه نموده .  گاهی هم  اتفاق می‌افتد با وجود خیلی از نکات در سمپاشی نمی‌توانیم نتیجه لازم را از آن بگیریم پس باید یک سری نکات را مد نظر قرار داد:

 

دمای مناسب برای سمپاشی:

دما تأثیر بسزایی در سمپاشی دارد که خیلی باید مورد توجه قرار گیرد به عنوان مثال سموم سیستمیک در دمای بین ۱۷ تا ۳۰ درجه اثر می‌کنند و اگر در زمان سمپاشی دما پایین تر باشد شیره آوندی گیاه به خوبی برقرار نشده و سم هیچ اثری نخواهند داشت. و همچنین در دماهای بالا نیز نباید سمپاشی کرد معمولاً اگر دما بیشتر از ۳۲ درجه باشد قبل از جذب گیاه و یا اثر گزاری سم  کاملا تبخیر خواهد شد. در فصل‌های گرم بهتر است در ساعت‌های گرم روز سم پاشی صورت نگیرد.

 

دریچه نازل:

فشار سمپاشی  عامل بسیار مهم  در سمپاشی درختان محسوب می شود به طوری که اگر فشار نازل بیش از حد باشد باعث آسیب به برگ‌ها و گیاهان و درختان می شود همچنین سم با فشار زیاد با برگ‌ها برخورد کرده و به زمین می‌ریزد در این حالت معمولاً پشت برگ‌ها خشک می‌ماند و بخصوص در سم‌های تماسی باعث بی تأثیر شدن آن خواهد شد. پس بهتر است نازل را به صورت پودری با فشار مناسب قرار دهیم تا هم از هدر رفتن سم جلوگیری شود و سم به تمام بخش‌های گیاه برسد.

 

آب مناسب سم پاشی:

برای کارایی و اثر بخشی  سمپاشی  بهتر است از آب‌های خالص استفاده شود، آب‌های آلوده و دارای املاح بالا به‌شدت بر روی سم تأثیر خواهد گذاشت به‌طوری که ممکن است در اثر تغییر زیاد پی اچ محلول سم بر روی گیاهان تأثیر منفی داشته باشد.

 

سمپاشی درختان شرکت سمپاشی درختان

چند نکته در مورد زمان سمپاشی  گیاهان و درختان

  • بهترین زمان برای سم پاشی درختان و گیاهان قبل از شروع فصل بهار یا همان اواخر فصل زمستان است چرا که در این مواقع پوسته ای درختان خشک شده اند و آسانترین راه برای سمپاشی است
  •  قبل از اینکه   روغن یا سموم  را مصرف کنید در ابتدا آنها را در مقداری آب  تقریبا ولرم  حل نمایید و سپس در مخزن سمپاش بریزید.
  • حداقل یک هفته قبل از جوانه ها  زدن درختان عملیات سمپاشی را انجام دهید.
  •  شخم سطحی در پاییز در جذب بهتر آب به خاک و همچنین نابودی برگها ی هرز و حشرات در کاهش آفات و بیماریها تاثیر خوبی دارد.
  • بهتر است در ماه اسفند ریشه ی درختان را غرقاب کنید تا باعث کاهش آفاتی چون کرم سفید و کرم سیب شود.
  •  غرقاب کردن ریشه درختان با آب در اسفند ماه میتواند در کاهش آفاتی چون کرم سفید ریشه و کرم سیب موثر باشد.
  •  تنه درختان هم مثل شاخه ها مهم است. پس سمپاشی تنه درختان و حتی سایه انداز درختان را هم فراموش نکنید.

شرکت خدمات فنی و نظافتی خدمت از ما

سمپاشی
4.2 امتیاز از 5 رای

Comments are closed.