شرکت خدماتی پذیرایی

ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 9 شب


شرکت خدمات فنی "خدمت از ما"

09124909930 - 02122880704

شرکت خدماتی پذیرایی

شرکت خدماتی پذیرایی

ارائه خدمات پذیرایی فقط در تهران، شیراز  09124909930 ☎ 02122880704 

ارائه خدمات پذیرایی فقط در تهران، شیراز

تماس با خدمت از ما

شرکت خدمات پذیرایی

شرکت های خدماتی پذیرایی , نیروی خدماتی پذیرایی , خدمات پذیرایی در منزل , نیروی پذیرایی , شرکت پذیرایی , شرکت خدمات پذیرایی , مهماندار خانم جهت پذیرایی , خدمات مجالس , نیروی خدماتی جهت پذیرایی , نیروی خدماتی مجالس , اعزام نیروی خدماتی , کارگر برای پذیرایی , کارگر خانم جهت پذیرایی ، شرکت های خدماتی پذیرایی در تهران , نیروی خدماتی پذیرایی در تهران , خدمات پذیرایی در منزل در تهران , نیروی پذیرایی در تهران , شرکت پذیرایی در تهران , شرکت خدمات پذیرایی در تهران , مهماندار خانم جهت پذیرایی در تهران , خدمات مجالس در تهران , نیروی خدماتی جهت پذیرایی در تهران , نیروی خدماتی مجالس در تهران , اعزام نیروی خدماتی در تهران , کارگر برای پذیرایی در تهران , کارگر خانم جهت پذیرایی ، شرکت های خدماتی پذیرایی منزل , نیروی خدماتی پذیرایی منزل , خدمات پذیرایی منزل , شرکت پذیرایی منزل , شرکت خدمات پذیرایی منزل , مهماندار خانم جهت پذیرایی منزل , نیروی خدماتی جهت پذیرایی منزل , نیروی خدماتی منزل , اعزام نیروی خدماتی منزل , کارگر برای پذیرایی منزل , کارگر خانم جهت پذیرایی منزل

 

جشن ها و مراسم را می توان خیلی با شکوه تر برگزار کرد، اگر پیش از مراسم به فکر نحوه خدمات پذیرایی مجالس باشید. ما با اعزام نیروی خدماتی مجالس، مهماندار آقا و مهماندار خانم جهت پذیرایی به شما عزیزان کمک خواهیم کرد.

 

نیروی خدماتی جهت پذیرایی

اگر در مهمانی هایی که برگزار می کنید، کارهای پذیرایی را نیز خودتان به عهده بگیرید، زمانی را برای صحبت و همراهی مهمان ها نخواهید داشت. اما جای نگرانی نیست اگر برای مجالس خود نیازمند نیروی پذیرایی یا کارگر برای پذیرایی هستید، با ما تماس بگیرید تا کارگر خانم جهت پذیرایی یا آقا را به منزل شما بفرستیم. شرکت خدماتی خدمت از ما با اعزام نیروی خدماتی با تجربه و توانمند، شما را در برگزاری هرچه باشکوه تر مجالس یاری می کند.

زمانی که در مجالس خود، کارهای پذیرایی را به یک شرکت خدمات پذیرایی ماهر بسپارید، دیگر نگرانی از بابت پذیرایی از مهمان های خود نخواهید داشت، مهماندارهای خانم که جهت پذیرایی به منزل شما اعزام می شوند، از مهارت لازم و کافی خدمات پذیرایی برخوردار می باشند و شما با فراق بال می توانید مهمانی خوبی را تجربه نمایید.

 

قیمت خدمات پذیرایی

شرکت خدماتی و نظافتی خدمت از ما در تمامی مراسم ها، همراه شماست. مجالس ختم و شادی، جلسات اداری، سمینار ها، نمایشگاه های بین المللی، سفارت ها، اجلاس بین المللی و… ما در تمامی این مراسم ها میتوانیم نیروی خدماتی و مهماندار را برای شما اعزام می کنیم. قیمت مهماندار در تهران به ازای هر ساعت 15 هزار تومان و سرمهماندار 20 هزار تومان می باشد. اگر شما هم نگران پذیرایی مراسم خود هستید، مهماندارهای خدمت از ما را در کنار خود داشته باشید.

شرکت خدمات پذیرایی

 

وظایف مهماندار خانم و آقا

  • اگر بعضی از مهمان ها به کمک نیاز داشتند، مهماندار خانم و آقا باید به آن ها کمک کنند.
  • مهماندار خانم و آقا در مجالس نباید تردد بیش از حد داشته باشد و تنها در مواقع لزوم برای پذیرایی حاضر شده و بیش از حد به میز پذیرایی مراجعه نکنند.
  • مهماندارها نباید در مراسم در یک محل اجتماع کنند بلکه باید در کل سالن حضور داشته باشند. اجتماع آنها در داخل سالن مخل آسایش مهمان ها می باشد. هرگز مهمانداران نباید چند نفری شروع به صحبت های متفرقه کنند این موردی است که از دید چشم مهمان ها پنهان نخواهد ماند.
  • مهماندار خانم و آقا جهت پذیرایی در همایش ها، مراسم یا مهمانی ها، وظیفه پذیرایی از مهمانان را دارد و باید دستورات مهمان ها را با احترام انجام دهد. در چنین مراسمی همیشه حق با مهمان هاست و مهماندار نباید با مدعوین وارد بحث شوند.
  • مهماندار باید در هنگام درخواست مهمان با کوتاه ترین کلمات و لحن مودبانه پاسخ دهد. به کاربردن کلمات منفی همچون خیر، نداریم، نمی توانم، از سوی مهماندار اصلا وجهه خوبی ندارد. توصیه اکید می شود که مهماندار خانم و آقا در بحث های مهمان ها شرکت نکنند و در این موارد اظهار نظر ننمایند.
  • وظیفه مهماندار ارائه خدمات به موقع به مهمان هاست. هیچ کوتاهی و قصوری در این زمینه پذیرفته نیست و نارضایتی میهمانان را به همراه دارد. کمبود دستمزد، عجله، ساعات نامناسب و مواردی از این دست دلیل خوبی برای عدم ارائه خدمات نیست.
  • مهماندار باید بتواند رضایت مهمان ها را جلب کند و این شامل همه مدعوین می باشد. افراد روحیات متفاوتی دارند و به گونه ای مختلف عمل می کنند. یک مهماندار تعلیم دیده باید بتواند در مواجهه با مهمانان ناراضی نیز آرامش خود را حفظ کند و بتواند میهمانان ناسازگار را نیز راضی کند.
  • مهماندار در هنگام مواجهه با اعتراض مهمان باید با خوشرویی رفتار کرده و از مهمان عذرخواهی کند . بهتر است مهماندار مورد شکایت را در دفترچه ای که به همراه دارد یادداشت کند این کار از تکرار مورد جلوگیری خواهد کرد. هرگز در هنگام اعتراض مهمان، سازمان و مدیران شرکت خدماتی نظافتی را مقصر جلوه ندهید.
  • در هنگام پایان مراسم نیز باید یک مهماندار خانم و آقا در درب های خروجی بانوان و آقایان حضور داشته باشد و با ادب و متانت از مهمان ها خداحافظی کند. خارج شدن مهمان ها باید همراه با احترام و مشایعت باشد.

شرکت خدمات فنی و نظافتی خدمت از ما

شرکت خدماتی پذیرایی
4.9 امتیاز از 15 رای