شرکت خدماتی پذیرایی

ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 9 شب

کارواش نظافت منزل تعمیر سیستم گرمایشی خشکشویی باغبانی قالیشویی باربری تعمیر و تخریب ساختمان قیمت ایزوگام تعمیر لوازم منزل تعمیر سیستم سرمایشی دکوراسیون خدمات پذیرایی لوله بازکنی پرستاری تخلیه چاه برق کشی لوله کشی ساختمان

شرکت خدمات فنی "خدمت از ما"

09124909930 - 02122880704

شرکت خدماتی پذیرایی

ارائه خدمات پذیرایی فقط در تهران، شیراز  09124909930 ☎ 02122880704 

ارائه خدمات پذیرایی فقط در تهران، شیراز

شرکت پذیرایی خدماتی

شرکت خدمات پذیرایی

شرکت های خدماتی پذیرایی , نیروی خدماتی پذیرایی , خدمات پذیرایی در منزل , نیروی پذیرایی , شرکت پذیرایی , شرکت خدمات پذیرایی , مهماندار خانم جهت پذیرایی , خدمات مجالس , نیروی خدماتی جهت پذیرایی , نیروی خدماتی مجالس , اعزام نیروی خدماتی , کارگر برای پذیرایی , کارگر خانم جهت پذیرایی ، شرکت های خدماتی پذیرایی در تهران , نیروی خدماتی پذیرایی در تهران , خدمات پذیرایی در منزل در تهران , نیروی پذیرایی در تهران , شرکت پذیرایی در تهران , شرکت خدمات پذیرایی در تهران , مهماندار خانم جهت پذیرایی در تهران , خدمات مجالس در تهران , نیروی خدماتی جهت پذیرایی در تهران , نیروی خدماتی مجالس در تهران , اعزام نیروی خدماتی در تهران , کارگر برای پذیرایی در تهران , کارگر خانم جهت پذیرایی ، شرکت های خدماتی پذیرایی منزل , نیروی خدماتی پذیرایی منزل , خدمات پذیرایی منزل , شرکت پذیرایی منزل , شرکت خدمات پذیرایی منزل , مهماندار خانم جهت پذیرایی منزل , نیروی خدماتی جهت پذیرایی منزل , نیروی خدماتی منزل , اعزام نیروی خدماتی منزل , کارگر برای پذیرایی منزل , کارگر خانم جهت پذیرایی منزل

 

 

جشن ها و مراسم را می توان خیلی با شکوه تر برگزار کرد، اگر پیش از مراسم به فکر نحوه خدمات پذیرایی مجالس باشید. ما با  اعزام بهترین و خوش سلیقه ترین نیروی خدماتی مجالس ، مهماندار آقا و مهماندار خانم جهت پذیرایی به شما عزیزان کمک خواهیم کرد.

 

بهترین نیروی خدماتی جهت پذیرایی

اگر در مهمانی هایی که برگزار می کنید، کارهای پذیرایی را نیز خودتان به عهده بگیرید، زمانی را برای صحبت و همراهی مهمان ها نخواهید داشت 🙁   اما جای نگرانی نیست اگر برای مجالس خود نیازمند نیروی پذیرایی یا کارگر برای پذیرایی هستید، با ما تماس بگیرید تا کارگر خانم جهت پذیرایی یا آقا را به منزل شما بفرستیم. شرکت خدماتی خدمت از ما با اعزام نیروی خدماتی با تجربه ، خوش سلیقه  و توانمند، شما را در برگزاری هرچه باشکوه تر مجالس یاری می کند.

 

با درخواست نیروی خدماتی برای پذیرایی نگرانی را از خود دور کنید

زمانی که در مجالس خود، کارهای پذیرایی را به یک شرکت خدمات پذیرایی ماهر بسپارید، دیگر نگرانی از بابت پذیرایی از مهمان های خود نخواهید داشت، مهماندار خانم که جهت پذیرایی به منزل شما اعزام می شوند، از مهارت لازم و کافی خدمات پذیرایی برخوردار می باشند و شما می توانید مهمانی خوبی را تجربه نمایید.

 

برای برپایی مراسم هایتان به فکر نیروی کمکی هم باشید . یک مهماندار باتجربه و خوش سلیقه می تواند مراسم های شما به همان شیوه ای که در ذهن دارید برپا کند .

شماره تماس شرکت خدماتی پذیرایی  
09124909930 استار 02122880704 

 

قیمت خدمات پذیرایی

شرکت خدماتی و نظافتی خدمت از ما در تمامی مراسم ها، همراه شماست. مجالس ختم و شادی، جلسات اداری، سمینار ها، نمایشگاه های بین المللی، سفارت ها، اجلاس بین المللی و… ما در تمامی این مراسم ها میتوانیم نیروی خدماتی و مهماندار را برای شما اعزام می کنیم. قیمت مهماندار در تهران به ازای هر ساعت 15 هزار تومان و سرمهماندار 20 هزار تومان می باشد. اگر شما هم نگران پذیرایی مراسم خود هستید، مهماندارهای خدمت از ما را در کنار خود داشته باشید.

 

با ارسال ایمیل به جمع دارندگان کد تخفیف خدمات پذیرایی  بپیوندید 👇  این کد تخفیف  روزی به دردتان میخورد 🙂

 

شرکت خدمات پذیرایی

 

وظایف مهماندار خانم و آقا

 check  اگر بعضی از مهمان ها به کمک نیاز داشتند، مهماندار خانم و آقا باید به آن ها کمک کنند.


 check   مهماندار خانم و آقا در مجالس نباید تردد بیش از حد داشته باشد و تنها در مواقع لزوم برای پذیرایی حاضر شده و بیش از حد به میز پذیرایی مراجعه نکنند.


 check   مهماندارها نباید در مراسم در یک محل اجتماع کنند بلکه باید در کل سالن حضور داشته باشند. اجتماع آنها در داخل سالن مخل آسایش مهمان ها می باشد. هرگز مهمانداران نباید چند نفری شروع به صحبت های متفرقه کنند این موردی است که از دید چشم مهمان ها پنهان نخواهد ماند.


 check   مهماندار خانم و آقا جهت پذیرایی در همایش ها، مراسم یا مهمانی ها، وظیفه پذیرایی از مهمانان را دارد و باید دستورات مهمان ها را با احترام انجام دهد. در چنین مراسمی همیشه حق با مهمان هاست و مهماندار نباید با مدعوین وارد بحث شوند.


 check  مهماندار باید در هنگام درخواست مهمان با کوتاه ترین کلمات و لحن مودبانه پاسخ دهد. به کاربردن کلمات منفی همچون خیر، نداریم، نمی توانم، از سوی مهماندار اصلا وجهه خوبی ندارد. توصیه اکید می شود که مهماندار خانم و آقا در بحث های مهمان ها شرکت نکنند و در این موارد اظهار نظر ننمایند.

 

 ما بهترین نیروهای خدماتی خود را چه از نظر برخورد و رفتار در محیط کار و چه از نظر کیفیت ارائه خدمات،  گلچین کرده ایم

 

 

 check    وظیفه مهماندار ارائه خدمات به موقع به مهمان هاست. هیچ کوتاهی و قصوری در این زمینه پذیرفته نیست و نارضایتی میهمانان را به همراه دارد. کمبود دستمزد، عجله، ساعات نامناسب و مواردی از این دست دلیل خوبی برای عدم ارائه خدمات نیست.


 check    مهماندار باید بتواند رضایت مهمان ها را جلب کند و این شامل همه مدعوین می باشد. افراد روحیات متفاوتی دارند و به گونه ای مختلف عمل می کنند. یک مهماندار تعلیم دیده باید بتواند در مواجهه با مهمانان ناراضی نیز آرامش خود را حفظ کند و بتواند میهمانان ناسازگار را نیز راضی کند.


 check  مهماندار در هنگام مواجهه با اعتراض مهمان باید با خوشرویی رفتار کرده و از مهمان عذرخواهی کند . بهتر است مهماندار مورد شکایت را در دفترچه ای که به همراه دارد یادداشت کند این کار از تکرار مورد جلوگیری خواهد کرد. هرگز در هنگام اعتراض مهمان، سازمان و مدیران شرکت خدماتی نظافتی را مقصر جلوه ندهید.


 check    در هنگام پایان مراسم نیز باید یک مهماندار خانم و آقا در درب های خروجی بانوان و آقایان حضور داشته باشد و با ادب و متانت از مهمان ها خداحافظی کند. خارج شدن مهمان ها باید همراه با احترام و مشایعت باشد.

 

شماره تماس شرکت خدماتی پذیرایی  

09124909930 ☎ 02122880704 

شرکت خدمات فنی و نظافتی خدمت از ما

شرکت خدماتی پذیرایی
4.9 امتیاز از 16 رای

Comments are closed.