شستشوی مبل در منزل

ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 9 شب


شرکت خدمات فنی "خدمت از ما"

09124909930 - 02122880704

شستشوی مبل در منزل

شستشوی مبل در منزل

ارائه خدمات مبل شویی فقط در تهران، شیراز

تماس با خدمت از ما

 

شستشوی مبل های خود را به خدمت از ما بسپارید. شماره تماس : 09124909930 ☎ 02122880704 

شستشوی مبل در منزل

شستشوی مبل در منزل تمیز کردن مبل پارچه ای شستشوی مبل در منزل مبل شویی شستشوی مبل در منزل شستشوی مبل در منزل با با دستگاه شستشوی مبل در منزل بهترین مبل شویی در تهران شستشوی مبل در منزل دستگاه پارچه ای شستشوی مبل در منزل مخمل شستشوی مبل در منزل شستشوی مبل در منزل در خانه تمیز کردن مبل شستشوی مبل در منزل شستشوي مبل با دستگاه شستشوی مبل در منزل قالیشویی در منزل با دستگاه خشکشویی مبل در منزل شستشوی مبل در منزل مبلمان منزل شستشوی مبل در منزل کادر مبل شستشوی مبل در منزل روکش مبل شستشوی مبل در منزل پاک کردن لاک از روی فرش شستشوی مبل در منزل تمیز کردن مبل پارچه ای شستشوی مبل در منزل مبل شویی شستشوی مبل در منزل شستشوی فرش  تمیز کردن مبل شستشوی مبل در منزل 

 

تمیز کردن وسایل مختلف خانه راه های متفاوتی دارد، به عنوان مثال از روشی که برای تمیز کردن سطوح چوبی استفاده می شود، نمی توان برای تمیز کردن فرش استفاده کرد، به همین منظور خانم هایی که می خواهند خودشان کارهای نظافت و تمیزی منزل را انجام دهند باید با راه های مختلف، آشنایی کامل داشته باشند. در این مطلب می خواهیم نحوه شستشوی مبل در منزل را برای شما عزیزان شرح دهیم.

مبلمان منزل از این رو که استفاده زیادی در منزل دارند، خیلی زود کثیف می شوند و سالیانه باید آن ها را شست تا مجبور به تعویض آن ها نباشیم.

 

راه های شستشوی مبل در منزل

شستشوی مبل در منزل

  • مبل پارچه ای: برای شستشوی مبل در منزل که پارچه ای باشد، می توانید از شامپو فرش استفاده نمایید. برای این کار کافی ست مقداری شامپو فرش را در یک تشت کوچک ریخته و با اسفنج نرم روی مبل بکشید. این کار باعث از بین رفتن آلودگی از سطح فرش می شود و چون نمیتوان عملیات آب کشی را انجام داد مواد شوینده در فرش باقی می ماند، به همین دلیل باید با استفاده از بخارشور یا جاروبرقی، به سرعت سطح مورد نظر را خشک نمود. توصیه ما به شما این است که پیش از اقدام به شستشوی مبل در منزل، قسمتی از مبل که کمتر در معرض دید می باشد را به این روش تمیز نموده و خشک نمایید تا مطمعن شوید در اثر شستشو لکه بزرگتری روی پارچه نمی افتد و پارچه رویی مبل رنگ پس نمی دهد. اگر می دانید نمیتوانید از پس این کار برآیید با ما تماس بگیرید تا نیروی خدماتی خود را جهت شستشوی مبل در منزل به خانه شما بفرستیم.

شستشوی مبل در منزل

 

  • مبل چرمی: مبل های چرمی، مراقبت بالایی را نیاز دارند، چون هر خراش یا پوسیدگی باعث از بین رفتن آن ها می شود و در تمیز کردن و استفاده از آنها باید نهایت دقت را داشته باشید. این مبل ها نیازی به شستشو ندارند فقط باید لکه های ایجاد شده روی آنها را برطرف نمود که برای برطرف کردن لکه ها می توانید از شیشه شور و یک دستمال پارچه ای استفاده کنید. شیشه شور را روی مبل اسپری کرده و با دستمال به آرامی روی مبل بکشید. اگر می دانید نمیتوانید از پس این کار برآیید با ما تماس بگیرید تا نیروی خدماتی خود را جهت شستشوی مبل در منزل به خانه شما بفرستیم.

 

شستشوی مبل در منزل

  • مبل پارچه ای مخملی: مبل های مخملی نیز نیازی به شستشو ندارند و فقط کافی ست، با یک دستمال مرطوب، آلودگی و گرد و غبار روی آن را بزدایید. اگر می دانید نمیتوانید از پس این کار برآیید با ما تماس بگیرید تا نیروی خدماتی خود را جهت شستشوی مبل در منزل به خانه شما بفرستیم.
  • مبل پارچه ای کرک دار: این نوع پارچه را باید با کمی شیر تمیز نمود. سطم پارچه را با کمی شیر مرطوب کرده و با پنبه روی آن بمالید. سپس لکه شیر را نیز با آب و صابون تمیز کرده و با جارو برقی یا بخارشور سطح مبل را خشک کنید. اگر می دانید نمیتوانید از پس این کار برآیید با ما تماس بگیرید تا نیروی خدماتی خود را جهت شستشوی مبل در منزل به خانه شما بفرستیم.

شستشوی مبل در منزل

 

  • مبل چرمی و پارچه ای: مبل های که از جست های مختلفی درست شده اند، باید برای هر کدام از جنسیت ها، روش خاص خودش را به کار ببرید. همان طور که در بالا گفته شد، قسمت چرمی را با شیشه شور و قسمت پارچه ای را بسته به نوع پارچه از روش مخصوص آن تمیز نمایید. اگر می دانید نمیتوانید از پس این کار برآیید با ما تماس بگیرید تا نیروی خدماتی خود را جهت شستشوی مبل در منزل به خانه شما بفرستیم.

 

 

شرکت خدمات فنی و نظافتی خدمت از ما

 

شستشوی مبل در منزل
4.5 امتیاز از 4 رای