نظافت منزل


شرکت خدمات فنی "خدمت از ما"

09124909930 - 02122880704

نظافت منزل


09127704059

نظافت منزل

نظافت منزل , نظافت ساختمان , نظافت منزل تهران , نظافتچی , نظافت منزل پاسدارن , نظافت منزل شرق تهران , نظافت منزل غرب تهران , نظافت منزل توسط خانم , نظافت , شرکت خدماتی , شرکت خدماتی نظافتی , خدمات خانه کارگر , خدمات نظافت منزل , شرکت نظافتیشرکت خدماتی نظافت منزل , خدمات نظافتی ,شرکتهای خدماتی , نظافت راه پلهخدمات در منزل , نظافت خانه , شرکتهای خدماتی نظافتی , نظافت در منزل , نظافتچی خانم , خدمات منزل نظافت , تمیز کردن منزل , تمیزی منزل , کارگر نظافت منزل , شرکت خدمات منزل , کارگر خانم جهت نظافت منزل , شرکت نظافت منزل,  کارگر نظافتچی ,  نظافت منزل نظافت راه پله ,  خدمات نظافت , خدمات منزل شیراز , خدمات منزل در تهران ,  خدمات منزل کرج ,  خدمات منزل در تبریز ,  خدمات منزل اصفهان ، کارگر خانم جهت نظافت منزل ، کارگر خانم برای نظافت منزل ، شرکت خدماتی نظافت منزل ، خدمات نظافت منزل ، نظافت منزل توسط خانم جوان ، شرکت نظافت منزل ، خدمات نظافت ، کارگر برای نظافت منزل ، خدمات در منزل ، خدمات منزل نظافت ، نظافتچی منزل خانم ، شرکت خدمات نظافت ، نظافت منزل در غرب تهران ، خدمتکار خانم در منزل ، نظافتچی خانم ، خدمتکار منزل اقا ، خدمات نظافت منزل شمال تهران کارگر خوب برای نظافت منزل ، نظافت منزل غرب تهران شرکت خدمات نظافت منزل شرق تهران نظافت خانه ، شرکت خدماتی نظافتی در شهریار موسسه خدماتی ، خدمتکار منزل خانم ، شرکت خدماتی نظافتی جنوب تهران شماره تلفن شرکت خدماتی نظافتی ، خدمات نظافت منزل سعادت آباد ، تعرفه نظافت منزل ، شرکت خدماتی نظافتی در اندیشه ، نظافت منزل شرق تهران ، نرخ نظافت منزل ، نظافت منزل تهرانپارس شرکت خدماتی نظافتی در تهران شرکت خدماتی نظافتی در فردیس  نظافت آپارتمان ، شرکت های خدماتی ، موسسه نظافتی ، دفتر خدماتی نظافتی ، نظافتچی ساختمان ، نظافت منزل ستارخان ، نظافت منزل توسط خانم غرب تهران ، شرکت نظافتی در تهران ، شرکت خدماتی نظافت منزل در کرج  نظافتچی خانم جوان ، خدمات نظافت منزل غرب تهران ، نظافتچی آقا

نظافت منزل در تهران

کارگر خانم جهت نظافت منزل در تهران کارگر خانم برای نظافت منزل در تهران شرکت خدماتی نظافت منزل در تهران خدمات نظافت منزل در تهران نظافت منزل توسط خانم جوان در تهران شرکت نظافت منزل در تهران خدمات نظافت در تهران کارگر برای نظافت منزل در تهران خدمات در منزل در تهران خدمات منزل نظافت در تهران نظافتچی منزل خانم در تهران شرکت خدمات نظافت در تهران نظافت منزل در غرب تهران در تهران خدمتکار خانم در منزل در تهران نظافتچی خانم در تهران خدمتکار منزل اقا در تهران خدمات نظافت منزل شمال تهران کارگر خوب برای نظافت منزل در تهران نظافت منزل غرب تهران شرکت خدمات نظافت منزل شرق تهران نظافت خانه در تهران شرکت خدماتی نظافتی در شهریار موسسه خدماتی در تهران خدمتکار منزل خانم در تهران شرکت خدماتی نظافتی جنوب تهران شماره تلفن شرکت خدماتی نظافتی در تهران خدمات نظافت منزل سعادت آباد در تهران تعرفه نظافت منزل در تهران شرکت خدماتی نظافتی در اندیشه در تهران نظافت منزل شرق تهران در تهران نرخ نظافت منزل در تهران نظافت منزل تهرانپارس شرکت خدماتی نظافتی در تهران شرکت خدماتی نظافتی در فردیس  نظافت آپارتمان در تهران شرکت های خدماتی در تهران موسسه نظافتی در تهران دفتر خدماتی نظافتی در تهران نظافتچی ساختمان در تهران نظافت منزل ستارخان در تهران نظافت منزل توسط خانم غرب تهران در تهران شرکت نظافتی در تهران شرکت خدماتی نظافت منزل در کرج  نظافتچی خانم جوان در تهران خخدمات نظافت منزل غرب تهران در تهران نظافتچی آقا در تهران

نظافت منزل در شیراز

کارگر خانم جهت نظافت منزل در شیراز کارگر خانم برای نظافت منزل در شیراز شرکت خدماتی نظافت منزل در شیراز خدمات نظافت منزل در شیراز نظافت منزل توسط خانم جوان در شیراز شرکت نظافت منزل در شیراز خدمات نظافت در شیراز کارگر برای نظافت منزل در شیراز خدمات در منزل در شیراز خدمات منزل نظافت در شیراز نظافتچی منزل خانم در شیراز شرکت خدمات نظافت در شیراز خدمتکار خانم در منزل در شیراز نظافتچی خانم در شیراز خدمتکار منزل اقا در شیراز خدمات کارگر خوب برای نظافت منزل در شیراز شرکت خدمات نظافت خانه در شیراز موسسه خدماتی در شیراز خدمتکار منزل خانم در شیراز شرکت خدماتی نظافتی جنوب شیراز شماره تلفن شرکت خدماتی نظافتی در شیراز تعرفه نظافت منزل در شیراز شرکت خدماتی نظافتی در شیراز  نرخ نظافت منزل در شیراز شرکت خدماتی نظافتی در شیراز  نظافت آپارتمان در شیراز شرکت های خدماتی در شیراز موسسه نظافتی در شیراز دفتر خدماتی نظافتی در شیراز نظافتچی ساختمان در شیراز شرکت نظافتی در شیراز  نظافتچی خانم جوان در شیراز خدمات نظافت منزل شیراز در شیراز نظافتچی آقا در شیراز

نظافت منزل در اصفهان

کارگر خانم جهت نظافت منزل در اصفهان کارگر خانم برای نظافت منزل در اصفهان شرکت خدماتی نظافت منزل در اصفهان خدمات نظافت منزل در اصفهان نظافت منزل توسط خانم جوان در اصفهان شرکت نظافت منزل در اصفهان خدمات نظافت در اصفهان کارگر برای نظافت منزل در اصفهان خدمات در منزل در اصفهان خدمات منزل نظافت در اصفهان نظافتچی منزل خانم در اصفهان شرکت خدمات نظافت در اصفهان خدمتکار خانم در منزل در اصفهان نظافتچی خانم در اصفهان خدمتکار منزل اقا در اصفهان خدمات کارگر خوب برای نظافت منزل در اصفهان شرکت خدمات نظافت خانه در اصفهان موسسه خدماتی در اصفهان خدمتکار منزل خانم در اصفهان شرکت خدماتی نظافتی جنوب اصفهان شماره تلفن شرکت خدماتی نظافتی در اصفهان تعرفه نظافت منزل در اصفهان شرکت خدماتی نظافتی در اصفهان  نرخ نظافت منزل در اصفهان شرکت خدماتی نظافتی در اصفهان  نظافت آپارتمان در اصفهان شرکت های خدماتی در اصفهان موسسه نظافتی در اصفهان دفتر خدماتی نظافتی در اصفهان نظافتچی ساختمان در اصفهان شرکت نظافتی در اصفهان  نظافتچی خانم جوان در اصفهان خدمات نظافت منزل اصفهان در اصفهان نظافتچی آقا در اصفهان


 نظافت منزل

تماس با ما

نظافت منزل با نیروی مطمئن و قابل اعتماد


نیرو های نظافتچی ما قابل اعتماد می باشند.

با سپردن کار نظافت منزل خود به ما، از پاکیزگی خانه لذت ببرید.

از سپردن کار نظافت منزل خود به افراد غیر مطمئن، جدا خودداری نمایید.

آخر هفته مهمونی دارید؟ کار های نظافت منزل با ما

09127704059نظافت منزل خود را از خدمت از ما بخواهید.

زمان شما برا نظافت منزل کافی نیست؟ با خدمت از ما تماس بگیرید.


نظافتچی

مهم ترین ویژگی های نظافتچی:

قابل اعتماد بودن

مسئولیت پذیری

برخورداری از سلامت جسمی و روحی

آشنایی کافی با مواد پاک کننده مورد نیاز در نظافت منزل

داشتن لباس کار مناسب نظافت منزل

و...

آیا از کار نظافت منزل خود راضی نیستید؟

09127704059ما کار نظافتچی خود را تضمین می کنیم.

ما بهترین نظافتچی ها را در کادر خود داریم.


نظافت منزل توسط خانم

نظافت منزل توسط خانم


نظافت منزل توسط خانم ها به علت فوت و فن های خانه داری که خانم ها از آن ها آگاهی بیشتری دارند، مناسب تر می باشد. البته آقایان نیز با توجه به نیروی بدنی بیشتری که دارند، برای انجام کارهای سنگین مناسب تر می باشند اما این شما هستید که با توجه به نیاز خود، نظافت منزل توسط خانم یا آقا را انتخاب می کنید.

به نظافت منزل توسط خانم نیاز دارید؟ با ما تماس بگیرید.

09127704059
نظافت منزل توسط خانم و آقا

برای نظافت منزل خود با ما تماس بگیرید.

نظافت منزل

خانه پاکیزه و مرتب، حس خوبی را به شما منتقل می کند. بر اساس تحقیقات انجام شده افرادی که در خانه های نا مرتب و کثیف زندگی می کنند، با درصد بیشتری به افسردگی مبتلا می شوند. به همین دلیل داشتن خانه پاکیزه از مهم ترین عوامل در سلامت روان اعضای خانواده می باشد، اما مشغله های کاری گاهی مجال رسیدگی دائمی به نظافت منزل را به شما نمی دهند و مخصوصا خانم های خانه که شاغل می باشند، زمان کمتری را می توانند صرف تمیز کردن منزل نمایند. در این موقعیت است که شما به یک نظافتچی نیاز خواهید داشت، اما هر نظافتچی قابل اعتماد است؟ آیا قیمت نظافت منزل را می دانید به چه صورت محاسبه می شود؟ نظافت منزل توسط خانم بهتر است یا آقا؟ سوالات مطرح شده را شما باید پیش از تصمیم به تماس برای درخواست نظافتچی، از خود بپرسید تا با توجه به شرایط موجود مناسبترین فرد برای نظافت منزل را به خانه خود بیاورید.
اگر درباره نظافت منزل، نظافت منزل توسط خانم، قیمت نظافت منزل، نظافتچی و... سوالی دارید با خدمت از ما تماس بگیرید.

نظافتچی ها

همکاران نظافتچی ما برای استفاده از مواد شوینده ملزم به توجه به نکات زیر هستند؟
1. مدت زمان لازم برای بر طرف کردن انواع لکه ها در نظافت منزل
2. بی خطر بودن مواد شوینده ای که در نظافت منزل توسط خانم یا آقا استفاده می شود.
3. آسیب نرساندن به محیط زمان نظافت منزل.
اگر برای نظافت منزل به کمک نیاز دارید چرا با ما تماس نمی گیرید؟ ما نظافت منزل توسط خانم یا آقا را انجام می دهیم و شما با یک تماس می توانید، با توجه به قیمت نظافت منزل، درخواست نظافتچی را داشته باشید.

نظافت منزل
نظافتچی
نظافت منزل توسط خانم
قیمت نظافت منزل
چرا خانه باید تمیز باشد؟

پاک نگه داشتن خانه و محیط زندگی از گذشته تا امروز اهمیت بسیاری داشته است و همان طور که پیامبر فرمودند، " نظافت نشانه ایمان است ".
با نظافت منزل، انواع جرم هایی که باعث بیماری های مختلف می شوند را می توانید از بین برده ببرید و سلامت جسمی اعضای خانواده را تضمین نمایید. نظافت منزل علاوه بر سلامت جسمی، سلامت روحی را نیز برای شما به ارمغان می آورد. تحقیقات نشان داده است در خانه ای که تمیز و مرتب باشد، احتمال ابتلای افراد به افسردگی و بیماری های روحی کاهش یافته و سلامت خانواده به خوبی تضمین می شود.
اگر برای نظافت منزل نیاز به نظافتچی یا نظافت منزل توسط خانم دارید با خدمت از ما تماس بگیرید تا بر اساس نیاز شما و قیمت نظافت منزل همکاران خود را به خانه شما بفرستیم.

نظافت منزل و گرد و خاک

گردگیری از کارهایی است که با توجه به درز و راه های ورود گرد و خاک به خانه شما بایدحداقل روزی یک بار آن را انجام دهید. اگر عادت دارید پنجره های خانه را باز باشند تا هوای خانه مدام عوض شود، گرد و خاک و دوده مدام وارد خانه شما شده و روی وسایل مختلف از جمله میز ها، قفسه ها و... می شیند و شما باید در طول روز چنبار گرد و خاک را تمیز کنید. زمان نظافت منزل اگر می خواهید جارو برقی بکشید باید به این نکته توجه داشته باشید که قبل از گردگیری از جارو برقی استفاده نمایید، چون جارو برقی کشیدن گرد و غبار را در هوا پخش کرده و این ها روی وسایل می نشینند. از نکات دیگری که باید توجه داشته باشید این است که برای گردگیری از دستمال نم دار استفاده کنید تا گرد و خاک را به خود جذب کرده و سطوح مختلف را بهتر تمیز نماید.
اگر برای نظافت منزل نیاز به نظافتچی یا نظافت منزل توسط خانم دارید با خدمت از ما تماس بگیرید تا بر اساس نیاز شما و قیمت نظافت منزل همکاران خود را به خانه شما بفرستیم.

نظافتچی

زمانی که شما با شرکت خدماتی تماس می گیرید و درخواست نظافتچی برای نظافت منزل دارید ما با توجه به شرایط شما یک نظافتچی خوب و باتجربه به منزل شما می فرستیم، اما شما باید نکات برخورد و رفتار با آنها را بدانید: 1. با نظافتچی صحبتی غیر از کار های نظافت منزل نداشته باشید. ( درد و دل نکنید. )
2. نحوه تمیز کردن وسایل خاص ( عتیقه جات و...) را به نظافتچی آموزش دهید.
3. زمان نظافت منزل توسط خانم یا اقا حداقل یک نفر باید در منزل حضور داشته باشد.
4. برای در خواست نظافتچی حتما با شرکت های خدماتی تماس بگیرید.
5. اگر مشکلی پیش آمد با شرکت خدماتی تماس بگیرید.
اگر برای نظافت منزل نیاز به نظافتچی یا نظافت منزل توسط خانم دارید با خدمت از ما تماس بگیرید تا بر اساس نیاز شما و قیمت نظافت منزل همکاران خود را به خانه شما بفرستیم.

جلا دادن اشیای نقره‌ای

نقره، فلزی گران قیمت است و پاکیزه کردنش اهمیت بسیار دارد. به یاد داشته باشید که پوشیدن دستکش پلاستیکی یا نخی به هنگام تمیز کردن آلات نقره‌ای و نیز به هنگام استفاده از آنها خود سبب برّاق شدن این اشیا می‌شود. به علاوه، خودتان می‌توانید مادّه‌ای معجز‌‌آسا برای تمیز کردن وسایل نقره‌ای بسازید. با آب و جوش‌شیرین خمیری تهیه کنید و آن را روی وسیله ی‌ نقره‌ای بمالید. سپس آن را با آب بشویید و با پارچه ی نخی خشک کنید.برای لکّه زدایی نقره نیز مقداری جوش‌شیرین روی پارچه‌ای نمناک بپاشید و روی نقره آن قدر بکشید تا لک از میان برود. در نهایت آن را آب بکشید و خشک کنید.

پاک کردن وسایل چوبی رنگ شده

یک چهارم فنجان آمونیاک و چهار لیتر آب ‌گرم را مخلوط و با آن سطح مورد نظر را تمیز کنید. اگر آمونیاک در دسترس ندارید یک چهارم فنجان مایع ظرفشویی را در چهار لیتر آب گرم بریزید و از این محلول برای تمیز کردن سطوح چربی رنگ شده استفاده کنید.

تمیز کردن مبلمان

برای شستن و تمیز کردن پارچه مبلمان، یک فنجان مایع ظرفشویی یا رختشویی را با یک فنجان آب گرم مخلوط کنید و خوب هم بزنید تا کاملاً کف کند. سپس به کمک پارچه یا برسی نرم، به آرامی کف را روی قسمت کوچکی از مبل امتحان کنید. اگر رنگ آن قسمت عوض نشد و در عین حال تمیز‌تر به نظر رسید، با مقدار کافی از این محلول تمام مبلمان را تمیز کنید و در پایان روی سطوح، دستمال خشک بکشید.

تمیز کننده وان حمام

اگر سطح وان حمام جرم گرفته و پاک کردنش دردسر دارد و از محلول‌های شیمیایی هم نمی‌توانید استفاده کنید، این روش را به کار بگیرید؛ مقداری سرکه روی اسنفج بریزید و با آن محل مورد نظر را مالش دهید. سپس پودر جوش‌شیرین را روی سطح بریزید و با اسنفجی مرطوب بمالید. در پایان، آن را با آب تمیز بشویید تا به نتیجه ی دلخواه برسید.

نکته مهم در نظافت منزل

زمان نظافت منزل، مخصوصا وقتی به منزلی نو می روید باید به این نکته مهم توجه داشته باشید که استفاده از مواد شستشوی قوی عوارض جانبی بسیاری را برای شما به همراه خواهد داشت. شما باید با انواع جرم گیر های قوی و اسکاچ های سیمی خداحافظی کرده و این کار را با موارد ساده که عوارض کمتری را دارند، انجام دهید.
اگر برای نظافت منزل نیاز به نظافتچی یا نظافت منزل توسط خانم دارید با خدمت از ما تماس بگیرید تا بر اساس نیاز شما و قیمت نظافت منزل همکاران خود را به خانه شما بفرستیم.

نظافت منزل
4.8 امتیاز از 54 رای
تماس فوری