ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 9 شب

دانلود اپلیکیشن
تماس با ما 02162829000

شرکت خدمات فنی "خدمت از ما"

02162829000- 02122880704

تعمیر کولر گازی

ارائه تمامی خدمات تعمیرات سیستم سرمایش با بهترین کیفیت فقط در تهران ، شیراز ،اهواز ، اصفهان و مشهد 02162829000  02122880704 

 

کولرهای گازی یکی از آن تکنولوژی های خوب در زمینه سرمایش هستند که این روزها در تمام بخش ها بخصوص مناطق گرم طرفداران زیادی برای خود دارد همه تقریبا از روش استفاده آن آگاه هستند اما کمتر کسی اطلاعاتی در خصوص مشکلات و تعمیر کولر گازی دارد و هرزمان که عملکرد کولر گازی دچار اختلال می شود باید ساعت ها یا حتی چند روز گرما را تحمل کنند تا دوباره راه اندازی شود.

تیم تعمیرات خدمت از ما در بخش  تعمیر کولر گازی  در انواع مختلف آن از تعمیر و عیب یابی کولر گازی اسپیلت گرفته تا تعمیر کولر گازی  قدیمی تر نیروی متخصص و آموزش دیده دارد با ما باشید تا شما را با انواع کولر گازی و عملکرد و تعمیرات آنها آشنا کنیم.

 

تعمیر کولر گازی

 

عناوین مطالب در خصوص تعمیر کولر گازی

 

هزینه تعمیر کولر گازی

 از چه طریق می توان از خدمات تعمیر کولر گازی خدمت از ما بهره مند شد؟ 

 رایج ترین مشکلات و عیب یابی کولر گازی

 نحوه عملکرد کولر گازی 

 انواع مختلف کولر گازی

 تفاوت روش تعمیر کولر گازی در دو مدل یک تیکه ای و اسپیلت

 مفهوم کد خطا در عیب یابی کولرگازی اسپیلت 

 تفاوت کولر گازی اینورتر و معمولی

امکان تعمیر چه  برندهایی از کولر گازی در خدمت از ما وجود دارد؟

 محل ارائه خدمات تعمیر کولر گازی خدمت از ما

 

هزینه تعمیر کولر گازی 

 

برخی بر این باورند که با توجه به نحوه عملکرد کولر گازی و قیمت تجهیزات و قطعات آن ، هزینه تعمیر کولر گازی یک هزینه بالا و نجومی است .

در این که تعمیر کولر گازی یک کار تخصصی و شاید گاهی زمان گیر هم باشد شکی نیست  اما نباید بهانه ای برای سوء استفاده تعمیرکاران باشد .

تیم تعمیرات خدمت از ما این اطمینان را به شما می دهد که با منصفانه ترین هزینه و کم ترین زمان و بالاترین کیفیت کار تعمیر کولر گازی شما را انجام می دهد.

 

از چه طریق می توان از خدمات تعمیر کولر گازی خدمت از ما بهره مند شد؟

 

شما عزیزانی که نیازمند تیم تعمیر کولر گازی خدمت از ما هستید می توانید از طریق راههای زیر با ما ارتباط برقرار کنید.

راه اول : تماس مستقیم با شماره های زیر و پاسخگوی سریع ورسیدن فوری تیم تعمیرات خدمات از ما

📱 02162829000  

📱 02122880704 

راه دوم : تکمیل و ارسال فرم درخواست تعمیر سیستم سرمایشی

سومین راه ارتباطی : دانلود اپلیکیشن خدمت از ما که یک خدمت هوشمند برای رفاه و راحتی هرچه بیشتر شما عزیزان ساخته شده و میتوانید از خدمات تعمیرات  کولر گازی خدمت از ما استفاده کنید.

دانلود اپلیکیشن خدمت از ما

 

5 مورد از رایج ترین مشکلات و عیب یابی کولر گازی

 

 کاهش سرمایش کولرگازی : گاهی بجای تولید باد خنک در کولر گازی باد گرم تولید می شود که علت آن اختلال در عملکرد سیستم خنک کننده کولر گازی و نشتی گاز در کولر گازی است و باید در اسرع وقت این مشکل حل شود تا به طور کامل کولر گازی از سرویس خارج نشود.

 خاموش شدن ناگهانی کولر : اگر کولر گازی شما به طور ناگهانی خاموش و روشن شد نگران نباشید علت آن بالا رفتن آمپر مصرف کولر گازی است و به بررسی مشکل در سیم کشی کولر بپردازید.

 آبریزی کولر : ریزش آب در کولر گازی بخاطر سرریز شدن آب از پنل داخلی کولر گازی است که علت آن مسدود شدن راه خروجی آب کولر گازی است.

 برفک روی لوله کولر : با ایجاد اختلال در عملکرد صحیح کولر و باز کردن قاب روی کولر با صحنه برفک روی لوله کولر روبرو می شوید که علت این برفک ها کاهش میزان شارژ گاز کولر یا کثیف بودن فیلتر است.

 شنیدن صدای لرزش و ناهنجار در کولر : ممکن است گاهی با روشن کردن کولر صدای ناهنجار و غیر معمولی از آن شنیده شود علت تولید این صدا در کولرها بخاطر اختلال در عملکرد فن های کولر است یکی از این اختلال ها مربوط به عدم بالانس فن داخلی یا خارجی کولر است.

 

نحوه عملکرد کولر گازی 

 

همه ما به خوبی می دانیم که وظیفه کولر گازی جذب هوای گرم و تولید هوای خنک و مطبوع است که این عمل در کولر گازی توسط تبخیر مایع سرد شده به گاز در تبخیر کننده یا Evaporator کولر انجام می شود.

 

تعمیر کولر گازی

 

اجزای تشکیل دهنده کولر گازی

 

 • کمپرسور جهت متراکم کردن گاز سردشده
 • کندانسور بیرونی جهت خنک کردن سرد کن
 • شیر انبساط
 • سایر قطعات الکتریکی

 

انواع مختلف کولر گازی

 

کولر گازی ها با توجه به نحوه عملکردشان به دو دسته کلی1-کولرگازی دوتکه ای یا اسپلیت 2- کولر گازی یک تیکه ای یا پنجره ای  تقسیم می شوند.

1-کولرگازی دوتکه ای یا اسپلیت : این کولرها به این جهت به کولر گازی دوتکه ای معروف هستند که دارای یک پنل داخلی ( تبخیر کننده ) و یک پنل خارجی (کندانسور) جهت عمل سرمایش و خنک کردن هستند.

2- کولر گازی یک تیکه ای یا پنجره ای : کولر گازی پنجره ای برخلاف کولر گازی اسپیلت از دو قسمت مجزا تشکیل نشده است و تمامی اجزای آن ( کندانسور، اواپراتور، کمپروسور ، کویل خنک کننده و… ) در یک جعبه مستطیلی ( مکعب مستطیل ) جا گرفته است.

 

تفاوت روش تعمیر کولر گازی در دو مدل یک تیکه ای و اسپیلت

 

با توجه به ساختار تشکیل دهنده این دو و همچنین نحوه عملکردشان قطعا تفاوت های جزیی در نوع مشکلات و خرابی های آنها و هم چنین روش تعمیر آنها وجود خواهد داشت پس در نتیجه وجود یک متخصص آشنا به تعمیر تمام قسمت های کولر گازی در انواع مختلف آن یک امر واجب و ضروری در حفظ و نگهداری آن است.

 

مفهوم کد خطا در عیب یابی کولر گازی اسپیلت

 

گاهی اوقات در روی صفحه نمایشگر اسپلیت های ایستاده کدهایی نمایش داده می شود که به این کدها کد خطای اسپلیت می گویند و هر کد یک نوع خطا و مشکل در عملکرد اسپیلت را بیان می کند و تسط و دانستن مفهوم این کد ها برای تعمیر و عیب یابی اسپلیت یک کار ضروری است.

 

خدمت از ما از یک سری متخصص آموزش دیده در بخش تعمیر کولر گازی خود استفاده می کند که بخوبی با مفهوم کد خطاها در اسپلیت ها آشنایی دارندو به سرعت می توانند اسپلیت شمارا عیب یابی کنند.

 

تفاوت کولر گازی اینورتر و معمولی

 

هردوی این کولر ها در دسته کولر گازی اسپیلت دسته بندی می شوند و تفاوت عمده آنها در نحوه عملکرد کمپرسور در آنهاست کمپرسور در کولر گازی معمولی دور ثابت است اما در کولر گازی اینورتر دور متغیر است برای روشن شدن تفاوت این دو برایتان مثالی میزنیم.

فرض کنید شما با یک کولر گازی معمولی دمای اتاق را بر روی 27 درجه تنظیم میکنید کمپرسور در این کولر تا رسیدن به این دما کار می کند و به محض رسیدن به این دما خاموش می شود و تا زمانی که دما 27 درجه است خاموش می ماند اما اگر این عمل توسط  کولر گازی اینورتر انجام شود کمپرسور خاموش نمیشود و فقط سرعت آن تغییر می کند.

 

اگر مایلید هم از خدمات با کیفیت تعمیر کولر گازی و هم از کد تخفیف بهرمند بشید ایمیل خودتون رو ارسال کنید 👇

 

 

امکان تعمیر چه  برندهایی از کولر گازی در خدمت از ما وجود دارد؟

 

تیم فنی و تعمیرکار های متخصص خدمت از ما، تعمیر انواع کولر گازی ها را انجام می دهند و اگر کولر گازی شما از هر نوعی هم که باشد متخصص آن نوع برند به تعمیر کولر گازی در منزل می پردازد ما در اینجا انواع برند های کولر گازی برای تعمیر را  لیست کرده ایم :

 

 اعزام بهترین تعمیرکار برای تعمیر کولر گازی اجنرال

 اعزام مجرب ترین تعمیرکار برای تعمیر کولر گازی پرتابل

 اعزام تعمیرکاری کاربلد برای تعمیر کولر گازی ال جی

 اعزام تعمیرکاری مجرب برای تعمیر کولر گازی سامسونگ

 اعزام بهترین تعمیرکار برای تعمیر کولر گازی پنجره ای

اعزام مجرب ترین تعمیرکار برای تعمیر کولر گازی پرتابل ،گری و تمام برندهای دیگر

 

محل ارائه خدمات تعمیر کولر گازی خدمت از ما

 

ارائه خدمت تعمیر کولر گازی توسط تیم خدمت از ما دقیقا در محل نصب کولر گازی شما است و ما همواره در تلاش هستیم تا تعمیرات کولر گازی شما را در سراسر استان تهران و شهر شیراز اصفهان ، اهواز و مشهد با بهترین کیفیت انجام دهیم و شما می توانید با یک تماس به راحتی از خدمات تعمیر کولر گازی تهران ، خدمات تعمیر کولر گازی کرج ، تعمیر کولر گازی مشهد ، تعمیر کولر گازی در اصفهان و اهواز و شهر شیراز بهره مند شوید.

 

جمع بندی مطالب

ما در این مطلب سعی داشتیم شما را با کولر گازی و نحوه تعمیر کولر گازی و همچنین معرفی یک خدمات تعمیر کولر گازی با کیفیت آشنا کنیم امید است که بهره کافی و لازم از این مطالب برده باشید و در آخر یک توصیه برای شما عزیزان داریم تعمیر این وسیله ی سرمایشی با ارزش را به یک متخصص با تجربه بسپارید و با سهل انگاری نسبت به تعمیر آن باعث ایجادهزینه های گزاف برای تعمیر کولر گازی خود نشوید.


 02162829000 ☎ 02122880704 

خدمت از ما

تعمیر کولر گازی
5 امتیاز از 2 رای

4 Comments

 1. فرزانه گفت:

  با سلام و خسته نباشید ببخشید شما روزهای تعطیل هم کار تعمیر کولر گازی انجام میدین؟

  • خدمت از ما گفت:

   با سلام به شما بله در روزهای تعطیل سال تمام خدمات قابل ارائه شدن می باشند .

 2. زمانی گفت:

  سلام من تکنیسین کولر گازی و اسپلیت هستم ابزارم کامله و وسیله نقلیه و موتور دارم ایا تکنیسین کولر گازی نیاز دارید مچکرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *