شرکت خدمات فنی "خدمت از ما"

09124909930 - 02122880704

شرکت نظافتی

نظافت منزل شیراز

شما هم به دنبال یک نظافتچی خوب و مطمئن هستید؟ با خدمت از ما تماس بگیرید😉 : 09127704059 ☎ 02122880704 

تماس با خدمت از ما

شرکت نظافتی

نظافت  شرکت نظافتی  جاروبرقی  شرکت نظافتی  نظافت منزل  شرکت نظافتی  جارو برقی  شرکت نظافتی  شرکت خدماتی  شرکت نظافتی  شرکت نظافتی  شرکت نظافتی  شرکت خدماتی نظافتی  شرکت نظافتی  نظافت منزل توسط خانم  شرکت نظافتی  خدماتی  شرکت نظافتی  خدمات نظافت منزل  شرکت نظافتی  خدمات نظافت  شرکت نظافتی  خدمات نظافتی منزل  شرکت نظافتی  خدمات منزل  شرکت نظافتی  نظافت منزل توسط خانم جوان  شرکت نظافتی  نظافت ساختمان  شرکت نظافتی  شرکت خدماتی نظافت منزل  شرکت نظافتی  کارگر نظافت منزل  شرکت نظافتی  شرکت خدمات منزل  شرکت نظافتی  شرکت های نظافتی  شرکت نظافتی  کارگر خانم برای نظافت منزل  شرکت نظافتی  شرکت های خدماتی  شرکت نظافتی  خدمات منزل نظافت  شرکت نظافتی  خدمات در منزل  شرکت نظافتی  کار خدماتی  شرکت نظافتی  خدمات پذیرایی در منزل  شرکت نظافتی  نظافت راه پله  شرکت نظافتی  نظافت شرکت  شرکت نظافتی  شرکتهای خدماتی  شرکت نظافتی  کارگر خانم جهت نظافت منزل  شرکت نظافتی  کف شوی  شرکت نظافتی  لیست قیمت نظافت منزل  شرکت نظافتی  شرکتهای خدماتی نظافتی  شرکت نظافتی  شرکت نظافت منزل  شرکت نظافتی  شماره تلفن شرکت خدماتی نظافتی  شرکت نظافتی  نظافتچی آقا  شرکت نظافتی  شرکت خدمات نظافت منزل در غرب تهران  شرکت نظافتی  شرکت خدماتی تهران شرکت خدمات نظافت منزل شرق تهران  شرکت نظافتی  خدمات نظافت منزل شمال تهران  شرکت نظافتی  نظافت راه پله  شرکت نظافتی  شرکت خدماتی نظافتی جنوب تهران  شرکت نظافتی  شرکت خدماتی نظافتی منزل در کرج  شرکت نظافتی  شرکت خدماتی نظافتی اصفهان  شرکت نظافتی  نظافت ساختمان 

 

شرکت نظافتی و نظافت این روزها نیاز هر خانه و شرکتی است.

بحث نظافت ، نظافت منزل ، خدمات نظافت ، نظافت منزل توسط خانم ، نظافت ساختمان ، نظافت راه پله و شرکت این روزها بین مردم بیش از پیش داغ شده.

امروزه شرکت خدمات نظافت منزل در غرب تهران و همچنین شرکت نظافت منزل در شرق تهران یکی از بیشترین مناطق در تهران و همچنین در ایران هستند که بیشترین در خواست را برای نظافت شرکت و شرکت نظافتی به خود اختصاص داده اند.

از نمونه های دیگر می توان به عبارات زیر اشاره کرد:

نظافت منزل در کرج

شرکت نظافتی جنوب تهران

خدمات نظافت منزل شمال تهران

شرکت نظافتی

 

آموزش هایی برای تمیز کردن سطوح و نظافت منزل :

 

فرش

فرش ها به تعبیری روح منزل اند و تمیزی آنها جلای خانه را به دنبال دارد. با این وجود گاهی عوامل بسیاری باعث کثیفی آنها می شوند. ما روش نظافت آن را به شما آموزش خواهیم داد، اگر در انجام آن به مشکل بر خوردید ، یک شرکت خدماتی منزل می تواند تمامی سطوح شما را تمیز نماید.

 

انواع لکه های فرش و راههای رفع آنها:

لکه مواد رنگی : این لکه ها که از ریختن چای ، قهوه ، آبمیوه و … به وجود می آید را باید به محض ریختن لکه روی فرش با یک پارچه یا دستمال خیس تمیز کرد تا مواد به جسم فرش نفوذ نکند. این لکه ها با ریختن مقداری آب معدنی یا سودا روی آن و تمیز کردن آن پس از چند دقیقه با یک دستمال از بین می رود.

لکه مواد چرب: این نوع از لکه را می توان با چندین بار گذاشتن پنبه ای آغشته به حلال غیر چرب که دیر خشک شود، بر روی آن از بین برد. در واقع پنبه مواد لکه را به خود جذب می کند.

لکه چسبنده مثل کاکائو و یا چسب و … :پس از تمیز کردن محل مورد نظر، کمی ریکا را در آب حل کرده و بر روی اسکاچ می ریزیم و آن را به آرامی روی سطح مورد نظر می کشیم بعد از پاک شدن لکه با پارچه ای خشک رطوبت آن را می گیریم.

لکه شمع: در ابتدا پارافین شمع را از روی فرش جمع کنید، سپس کاغذی به اندازه لکه روی آن گذاشته و اتوی داغ را روی آن بگذارید . چند بار که این کار را انجام دهید ، لکه کاملا از بین می رود.

 

کفپوش ها

امروزه استفاده از پارکت و سرامیک امری شایع در طراحی داخلی ساختمان به شمار می رود . با این وجود اگر سرامیک و پارکت ها به هر دلیلی کثیف شوند و دیر برای تمیز کرن آنها اقدام کنید،پاک کردن تجمع لکه ها از روی آنها، کار راحتی نخواهد بود. برای اینکار بهتر است با یک اسکاچ نرم و نم دار، روی سطح مورد نظر کشیده و رطوبت را با پارچه ای دیگر خشک کنید. کثیفی زیاد سرامیک را با ترکیب کمی شوینده و یک لیتر آب، با استفاده از اسکاچ ، برطرف کنید. اگر هیچ یک از این موارد جواب نداد، پیشنهاد می کنیم کار را به یک شرکت خدماتی نظافت بسپارید تا این کار را به سادگی برای شما انجام دهند .

حال نوبت به جرم میان خطوط سرامیک ها میرسد که می توانید آن را به وسیله محلول بالا اما این بار با اسکاچی سیمی ، در عین حال به آرامی تمیز نمایید.

 

شرکت خدماتی نظافت منزل

اگر به خاطر کمبود وقت و هر دلیل دیگری ، فرصت رسیدگی به کارهای منزل را ندارید ، چرا انجام این کار را از طریق تماس با یک شرکت خدماتی نظافت منزل سرعت نمی بخشید؟  مشخصه شرکت ما استفاده از افراد مطمئن ، کاردان و با تجربه بالا در امور نظافت منزل می باشد.همکاران نظافتچی ما، ملزم به رعایت نکات زیر هستند :

  •  صرف زمان لازم جهت رفع انواع لکه ها
  • استفاده از مواد شوینده بی خطر
  • آسیب نرساندن به محیط منزل در زمان انجام کار.

شرکت نظافتی

شرکت نظافتی
5 امتیاز از 2 رای