لایروبی و کف تراشی چاه


شرکت خدمات فنی "خدمت از ما"

09124909930 - 02122880704

لایروبی و کف تراشی چاه

لایروبی و کف تراشی چاه

چاه نیاز به لایروبی و کف تراشی دارد؟ با خدمت از ما تماس بگیرید : 09124909930 ☎ 02122880704 

تماس با خدمت از ما

لایروبی چاه

لایروبی چاه آب لایروبی  هزینه لایروبی چاه فاضلاب لایروبی  روش لایروبی چاه فاضلاب لایروبی  لایروبی چاه چیست لایروبی  لایروبی چاه عمیق لایروبی  لایروبی چاه کشاورزی لایروبی  علت زود پر شدن چاه فاضلاب لایروبی  قیمت تخلیه چاه فاضلاب  لایروبی  دستگاه لایروب لایروبی  شرکت های لایروبی لایروبی رودخانه  انواع لایروبی لایروبی  لایروبی شبکه فاضلاب لایروبی  لایروبی چیست لایروبی  لایروبی مخازن لایروبی  لایروبی قنات لایروبی لایروبی کانال فاضلاب لایروبی لایروبی چاه تهران لایروبی لایروبی چاه نیمه عمیق لایروبی   

 

سیستم نامناسب دفع فاضلاب شهری، دردسر های زیادی را برای افراد مختلف با خود به همراه داشته است. در کشور ما برای دفع فاضلاب از چاه های مخزنی استفاده می شود و همان طور که از اسم این چاه ها بر می آید، امکان پر شدن آنها پس از چندین سال استفاده وجود دارد، اما در برخی موارد شاهد این هستیم که پس از تخلیه چاه طولی نمی کشد که دوباره چاه پر می شود! مشکل از کجاست؟ چاه کامل تخلیه نشده؟؟ چاه پس از تخلیه، لایروبی نشده است؟ از لایروبی و کف تراشی چاه فاضلاب آگاهی دارید؟

 

چرا چاه پس از تخلیه، در زمان کمتری پر می شود؟؟

وقتی فاضلاب به داخل چاه می ریزد، چاه انباره ای از فاضلاب می شود و علاوه بر آن مواد مختلف در دیواره ها و کف چاه نفوذ می کنند به همین علت پس از سال ها استفاده از چاه فاضلاب ساختمان دیگر نفوذپذیری خود را از دست داده و کارایی قبل را نداشته و نیاز به ترمیم و نوسازی دارد. اما جنس خاک تنها دلیل پر شدن چاه نیست و دلایل دیگری نیز دارد. یکی دیگر از دلایل پر شدن چاه ته نشین شدن لایه ای از مواد ضاید در کف و دیواره چاه است که باعث عدم جذب آب توسط زمین میشود. این لایه که تشکیل شده از مواد دفعی، صابون، مو و دیگر مواد ضاید است از طریق لوله های فاضلاب به داخل چاه وارد شده و در کف آن ته نشین میشود یا در دیواره آن رسوب می کند. اگر این اتفاق بیافتد باید آب داخل چاه را تخلیه کرد و مواد ته نشین شده را از داخل آن خارج کرد این لایه ضد آب تمامی بدنه ی کانال چاه را می پوشاند و باعث عدم نفوذ آب در چاه می شود. اما راه حل چیست؟؟ حفر چاه فاضلاب نو؟

 

لایروبی و کف تراشی چاه پس از تخلیه چاه

پس از تخلیه چاه، جهت ترمیم و بازسازی اصطلاحا چاه مرده را زنده کنیم، باید مواد چسبیده به دیواره چاه را از بین ببریم. که در ادامه نحوه انجام لایروبی و کف تراشی را توضیح می دهیم.

 

لایروبی و کف تراشی چاه چگونه انجام می شود؟

چاه به این صورت است که پس از تخلیه چاه فردی وارد چاه شده و رسوب های دیواره و کف را می تراشد و آن ها را از داخل چاه خارج می کند. پس از لایروبی چاه و کف تراشی آن و همچنین لجن کشی، چاه  مانند روز اول خواهد بود.

لایروبی و کف تراشی کار هر آدمی نبوده و نیاز به  مهارت خاصی دارد و شما باید برای این کار از افرادی کمک بگیرید که در زمینه لایروبی و کف تراشی چاه فاضلاب تخصص لازم و کافی را داشته باشد تا بتواند با ایمنی کامل چاه شما را لایروبی و کف تراشی کند.

 

لزوم تخلیه سپتیک تانک های فاضلاب

سپتیک تانک های فاضلاب محلی برای انباشت فاضلاب هستند که پس از مدتی پر می شوند. این انباره های فاضلاب بعد از پر شدن نیاز به تخلیه دارند تا دوباره بتوانند فاضلاب را دریافت کنند. بعد از پر شدن فاضلاب درون سپتیک تانک ها باید از شرکتهای تخلیه چاه بخواهید تا با تانکر های مکنده مخصوص اقدام به تخلیه سپتیک تانک نمایند. با استفاده از تانکر های مکنده به راحتی می توان اقدام به تخلیه سپتیک تانک نمود.

لایروبی سپتیک تانک چیست؟

پس از تخلیه سپتیک تانک، درب آن باز شده و فردی مجرب وارد آن می شود. فرد لایروب با استفاده از ابزار مخصوص اقدام به تراشیدن و لایروبی لایه های فاضلاب درون سپتیک تانک می کند. با این کار تمام مواد اضافی درون سپتیک تانک خارج شده و فضای بیشتری را برای دریافت فاضلاب خواهد داشت. در غیر این صورت لجن ها و مواد زائد در کف آن باقی مانده و با تخلیه سپتیک تانک کارایی لازم را نخواهد داشت.

شرکت خدمات فنی و نظافتی خدمت از ما

لایروبی و کف تراشی چاه
5 امتیاز از 4 رای