پرستار سالمند در منزل

ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 9 شب

دانلود اپلیکیشن
تماس با ما 02162829000

شرکت خدمات فنی "خدمت از ما"

02162829000- 02122880704

پرستار سالمند در منزل

پرستار سالمند در منزل

ارائه خدمات پرستاری در تهران، شیراز  02162829000 ☎ 02122880704 

تماس با خدمت از ما

پرستار سالمند در منزل

پرستار سالمند در منزل  پرستار سالمند در منزل پرستار سالمند پرستار کودک در منزل نگهداری سالمند در منزل پرستار سالمند در منزل پرستار سالمند در منزل  نگهداری سالمند در منزل elderly nurse at home پرستار سالمند در منزل  خدمات پرستاری در منزل  پرستار سالمند در منزل  نگهداری سالمند در منزل  پرستاری سالمند در منزل  نگهداری کودک در منزل  پرستار سالمند پرستار سالمند در منزل خدمات پرستاری در منزل پرستار سالمند در منزل  نگهداری سالمند در منزل  پرستار سالمند در تهران نگهداری سالمند در منزل  پرستار سالمند در منزل  پرستار سالمند غرب تهران  نگهداری سالمند در منزل  پرستار سالمند در منزل   پرستاری از سالمند در منزل  پرستار سالمند در منزل  نگهداری سالمند در منزل خدمات پرستاری در منزل پرستار سالمند در منزل  پرستار کودک  پرستار بچه  پرستار سالمند در منزل  مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل  پرستار سالمند در منزل  هزینه نگهداری کودک در منزل  پرستار سالمند در منزل پرستار سالمند در منزل  هزینه نگهداری سالمند در منزل  پرستار در منزل  پرستار سالمند  پرستار سالمند در منزل  خدمات پرستاری در منزل  خدمات پرستاری شبانه روزی  پرستار کودک نگهداری سالمند در منزل  پرستار سالمند در منزل شمال تهران  نگهداری کودک در منزل  نگهداری سالمند در منزل  پرستار سالمند در منزل  خدمات پرستاری شبانه روزی  پرستار سالمند در منزل  خدمات پرستاری در منزل شمال تهران پرستار سالمند در منزل خدمات پرستاری در منزل تهران پرستار سالمند در منزل  پرستار کودک  پرستار سالمند در منزل  نگهداری سالمند در منزل  پرستار سالمند در منزل  مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل  پرستار سالمند در منزل  خدمات پرستاری شبانه روزی نگهداری سالمند در منزل  پرستار سالمند در منزل  پرستار کودک  پرستار سالمند   پرستار سالمند در منزل پرستار کودک در منزل خدمات پرستاری شبانه روزی نگهداری کودک در منزل   پرستار سالمند در منزل نگهداری سالمند در منزل خدمات پرستاری  خدمات پرستاری شبانه روزی   خدمات پرستاری در منزل غرب تهران   پرستار سالمند در منزل  خدمات پرستاری در منزل  پرستار سالمند در منزل  حقوق پرستار کودک در منزل  پرستار سالمند در منزل  پرستار کودک  پرستار سالمند در منزل  پرستار سالمند در منزل  نگهداری سالمند در منزل پرستار سالمند در منزل پرستار سالمند در منزل  پرستار کودک  پرستار سالمند در منزل  پرستار سالمند در منزل مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل  پرستار سالمند در منزل  پرستار سالمند در منزل  نگهداری سالمند  پرستار سالمند در منزل  پرستار کودک پرستار سالمند در منزل  پرستار سالمند  پرستار سالمند در منزل مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل نگهداری سالمند در منزل پرستار سالمند در منزل  خدمات پرستار شبانه روزی  پرستار سالمند در منزل  پرستار  سالمند در منزل خدمات پرستاری در منزل شرق تهران پرستار سالمند در منزل خدمات پرستاری شبانه روزی  پرستار سالمند در منزل مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل  پرستار سالمند در منزل  مرکز پرستاری در منزل غرب تهران   پرستار سالمند در منزل

 

اگر شما وظیفه مراقبت از پدر و مادر سالمند خود در منزل را به عهده دارید به خوبی می دانید که مراقبت صحیح و اصولی از این عزیزان چقدر مهم و نیازمند زمان و توجه می باشد. بسیاری از خانواده ها به دلیل افزایش مشغله و درگیری در زندگی نمی توانند به صورت کامل زمان خود را برای مراقبت از سالمندان اختصاص دهند. بنابرین برخی از خانواده ها اقدام به بکارگیری پرستار سالمند در منزل یا فرستادن سالمند خود به خانه سالمندان می کنند. همانطور که می دانید تاثیرات روانی و ناراحتی سالمندان از حضور در خانه سالمندان بسیار مخرب است.

 

چرا پرستار سالمند در منزل بهترین انتخاب است؟

 مهم ترین مزیت و فایده استفاده از خدمات پرستاری در منزل پرداخت هزینه کمتر در مقایسه با پرداخت هزینه در بیمارستان یا خانه سالمندان، حفظ سلامت روانی و جسمی و احترام سالمند در منزل و خانواده می باشد.همانطور که می دانید شرایط جسمی و ذهنی تمامی سالمندان یکسان نیست بسیاری از سالمندان به راحتی می توانند کارهای روزانه خود را انجام دهند و تنها نیاز به یک نظارت و هم صحبحتی ساده دارند. اما برخی از سالمندان به دلیل مشکلات کهولت سن، بیماری و مشکلات ذهنی و جسمی نیاز بیشتری به مراقبت و توجه شبانه روزی دارند.

پرستار سالمند در منزل

 پرستار سالمند در منزل چه وظایفی را بر عهد دارد؟

هم صحبتی و ایجاد رابطه دوستی با سالمند، آشنایی با داروهای سالمندان و رعایت رژیم‌های دارویی و تغذیه‌ای سالمند ،  آشنایی با کمک های اولیه و احیای قلبی، گرفتن کنترل علایم حیاتی، مراقبت از زخم و تعویض پانسمان، گرفتن آی وی لاین، ، تزریقات، مراقبت از پا در بیماران دیابتی و … نمونه ای ازخدمات پرستاری در منزل است. پرستار سالمند برای مراقبت از سالمند در منزل نیازمند مهارت هایی هستند. داشتن مهارت‌ های بالینی، ارتباطی و تخصصی در منزل تنها نمونه ای از آن هاست.

 

یک توصیه مهم درباره پرستار سالمند در منزل :

بسیار مهم است که پس از استخدام پرستار سالمند مدام به سالمند خود سر بزنید اینکه پرستار سالمند شما صبور، مهربان و با تجربه است و رابطه خوبی با سالمند شما دارد کافی نیست. با سر زدن و ملاقات مداوم عزیزان سالمند خود باعث می شوید ایشان احساس تنهایی، دور شدن از فضای خانواده و اضافی بودن را نکنند. توجه به روحیه و احساس احترام و ارزش سالمند شما مهم ترین وظیفه شما به عنوان فرزند یا مراقب سالمند و افراد پیر می باشد.

پرستار سالمند در منزل

کدام یک از سالمندان نیازمند به خدمات پرستاری در منزل هستند ؟

به صورت کلی دو گروه از سالمندان از لحاظ شرایط مراقبت و نگه داری در نظر گرفته می شوند، سالمندانی که توانایی مراقبت از خود را دارند و سالمندانی که نیازدارند خانواده یا یک پرستار از آنها مراقبت کند. در هر دو صورت، آگاهی و اطلاع سالمند، خانواده و پرستار برای حفظ سلامت و ارائه هرچه بهتر خدمات پرستاری ضروری است. گروه اول که از لحاظ جسمی و ذهنی در سلامت کامل قرار دارند و از عهده کارهای روزانه خود بر می آیند تنها نیاز به نظارت و هم صحبتی شما دارند در این مواقع نیازی به ژرستار سالمند در منزل نمی باشد. اما گاهی سالمند شما از بیماری آلزایمر ، مشکلات جسم و ذهنی و.. رنج می برد و شدیدا نیازمند مراقبت و نگهداری دائمی می باشد در این شرایط به کارگیری پرستار سالمند بهترین انتخاب برای شما می باشد.

 

خدمات پرستاری در منزل خدمت از ما :

اگر شما برای نگهداری سالمند نیاز به پرستار سالمند با تجربه و حرفه ای به صورت روزانه یا شبانه روزی دارید با مرکز خدمات پرستاری ما تماس بگیرید. شرکت خدماتی ما به صورت شبانه روزی پاسخگو تماس های شما در زمینه پرستار سالمند ، خدمات پرستاری ، پرستار کودک ، مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل به صورت شبانه روزی می باشد. برای دریافت خدمات حرفه ای به جمع مشتریان ما بپیوندید تا خدمات سریع و حرفه ای را با خدمت ازما تجربه کنید.

 

آیا شما هم به پرستار سالمند در منزل نیاز دارید؟ پس برای اعزام پرستار مجرب به منزل خود با ما تماس بگیرید.

خدمت از ما

پرستار سالمند در منزل
5 امتیاز از 5 رای

Comments are closed.