ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 9 شب

کارواش نظافت منزل تعمیر سیستم گرمایشی خشکشویی باغبانی قالیشویی باربری تعمیر و تخریب ساختمان قیمت ایزوگام تعمیر لوازم منزل تعمیر سیستم سرمایشی دکوراسیون خدمات پذیرایی لوله بازکنی پرستاری تخلیه چاه برق کشی لوله کشی ساختمان
تماس با ما 02166121502

شرکت خدمات فنی "خدمت از ما"

09124909930 - 02122880704

نصب کولر گازی

نصب کولر گازی

تعمیر، نصب و سرویس کولر در تهران، شیراز، کرج، اصفهان، قم، مشهد، اهواز  09124909930 02122880704

تعمیر، نصب و سرویس کولر در تهران، شیراز، کرج، اصفهان، قم، مشهد، اهواز

تماس با خدمت از ما

نصب کولر گازی

تعمیرات کولر گازی نصب کولر گازی سرویس کولر گازی نصب کولر گازی نصاب کولر گازی نصب کولر گازی کولر اسپیلت نصب کولر گازی عیب یابی کولر گازی اسپیلت نصب کولر گازی نصاب کولر گازی نصب کولر گازی نصب کولر اسپیلت نصب کولر گازی کولر گازی اسپیلت نصب کولر گازی نصاب کولر گازی نصب کولر گازی نصب کولر نصب کولر گازی نصب کولر گازی نصب کولر گازی نصاب کولر گازی نصب کولر گازی نصب کولر گازی اسپیلت نصب کولر گازی شارژ کولر گازی نصب کولر گازی نصاب کولر گازی نصب کولر گازی نصاب کولر گازی شرق تهران نصب کولر گازی نصاب کولر گازی غرب تهران نصب کولر گازی نصاب کولر گازی نصب کولر گازی نصاب کولر گازی جنوب تهران نصب کولر گازی نصاب کولر گازی اصفهان نصب کولر گازی نصاب کولر گازی نصب کولر گازی تعمیر کولر گازی در تهران نصب کولر گازی نصاب کولر گازی در کرج نصب کولر گازی نصاب کولر گازی نصب کولر گازی نصب کولر گازی جنرال

 

نصب کولر گازی از جمله کارهایی است که باید توسط یک نصاب کولر گازی متخصص و با شیوه درست که ابزار نصب کولر گازی آشنایی کامل دارد، کارشناس های نصب کولر گازی محل مناسب برای نصب کولر گازی را به خوبه تشخیص داده و برای ایجاد هوای مطبوع و بهتر شما را یاری می کنند. شاید شما هم به دنبال راهنمای نصب کولر گازی باشید اما توصیه ما این است که اگر تخصص ندارید، به سمت این کار نروید به جای اینکه زمان خود را صرف آموزش نصب کولر گازی نمایید، با یک تماس در زمان خود صرفه جویی کنید. نیروهای فنی و تعمیرکار خدمت از ما نصب انواع کولر از جمله نصب کولر گازی ال جی، نصب کولر گازی سامسونگ، نصب کولر گازی اجنرال و… را انجام می دهند. شما می توانید جهت نصب کولر گازی ، تعمیر کولر گازی و سرویس کولر گازی با خدمت از ما تماس بگیرید. در ادامه کمی با آموزش نصب کولر گازی با شما عزیزان خواهیم بود.

 

ابزار نصب کولر گازی

 

برای نصب کولر گازی شما ابزار های زیر نیاز دارید:

مولتی متر دیجیتالی، میکرون سنج ، دریل(مته) ، پیچ گوشتی شارژی و چهار سو شماره دو ، ست آچار و آچار آلن 4 میلی متر ، تشخیص دهنده نشت مبرد ، پمپ خلاء ، تانک نیتروژن و رگولاتور (تنظیم کننده) ، گرد بر، گیره ، خم کننده لوله مسی ، متر، پیچ و رول پلاک، دستگاه تراز.

 

محل مناسب نصب کولر گازی

کولر گازی شامل دو قسمت یونیت خارجی و یونیت داخلی است. یونیت خارجی باید در فضای آزاد با حداقل فضای 11 سانتی متر از عقب و سمت چپ، 61 سانتی متر از راست و 71 سانتی متر از جلو در مکانی قرار گیرد که هم صدای آن مزاحمتی برای کسی ایجاد نکند و هم در معرض تابش نور مستقیم خورشید نباشد.

یونیت داخلی در فضای خانه نصب می شود. یونیت داخلی باید بر روی دیواری قرار گیرد که توانایی نگه داشتن پنل را داشته باشد ممکن است به یک فریم فلزی یا چوبی (براکت) برای پشتیبانی نیاز داشته باشید. یونیت داخلی کولر گازی باید حداقل 2 متر و 13 سانتی متر از سطح زمین فاصله داشته باشد و دارای حداقل 15 سانتی متر فضای باز از بالا و طرفین باشد. هم چنین محل نصب باید به گونه ای انتخاب شود که اتصال یونیت داخلی و خارجی به راحتی امکان پذیر باشد و امکان تخلیه آب تقطیر شده وجود داشته باشد.

 

نصب کولر گازی

نصب کولر گازی (اسپیلت) :

 

نصب یونیت داخلی:

• ابتدا باید پایه نصب را متصل کنید، برای این کار پایه را بر دیوار قرار داده، با مداد محل قرارگرفتن پیچ ها را علامت گذاری کرده و با دریل آن ها را سوراخ کنید و با رول پلاک و پیچ پایه را به دقت و بدون فاصله داشتن از دیوار نصب کنید. با یک تراز اطمینان حاصل کنید که یونیت کاملا افقی نصب شده است.
• سوراخی با قطر 7. 5 سانتی متر بر روی دیوار ایجاد کنید، دقت داشته باشید که لوله ها برای اطمینان از عملکرد خوب دستگاه باید دارای حداقل خمیدگی باشند و شیب رو به پایین به سمت خارج داشته باشند.
• برای اتصال برق، یک سر کابل را به یونیت و سر دیگر آن را با چسب برق به کابل برق و لوله تخلیه چسبانده و از سوراخ رد کنید.
• پنل داخلی کولر گازی (اسپیلت) را بر روی پایه نصب قرار دهید و با فشار دادن آن را محکم کنید و از ایمن بودن آن مطمئن شوید.

 

نصب یونیت خارجی:

• برای نصب پنل خارجی ابتدا پد یا هر چیز دیگری را بر روی زمین قرار دهید. اگر در زمستان امکان برف باریدن هست، میتوانید یک سطح بتنی بر روی زمین درست کنید که پنل بالاتر از سطح برف باشد. پایه های پلاستیکی را به پنل خارجی وصل کنید و یونیت خارجی را در جهت درست، طوری که پروانه خنک کننده آن به سمت فضای آزاد باشد قرار دهید.
• معمولا در کارتن اسپیلت لوله های ارتباطی شامل دو نوع باریک ( لوله رفت) و ضخیم (لوله برگشت) به همرا عایق فوم موجود می باشد. لوله ها را ابتدا چک کنید که تمیز بوده و حاوی براده یا چیز دیگری نباشد و سپس آن را به پنل بیرونی متصل کنید. اطمینان حاصل کنید که لوله ها محکم اند و از جا در نمی آیند. سپس مفصل لوله را با نوار عایق کاملا بپیچید.
• کابل های ولتاژ پایین را با توجه به کد های الکتریکی وصل کنید و سپس به یونیت داخلی رفته و آن ها را بر روی واحد اپراتور متصل میکنیم. بعد سه سیم ولتاژ بالا را به یونیت خارجی نصب میکنیم. ( میتوانید از روی نمودار سیم کشی دستگاه و دستور العمل سازنده مطمئن شوید که کابل ها درست نصب شده اند).
• در این مرحله باید لوله ها را هواگیری یا وکیوم کنید. پمپ خلاء را به پورت سرویس متصل کرده و آن را روشن کنید تا به خلاء مطلق 10 میلی متر جیوه برسد. سپس پیچ تنظیم فشار ببندید و تمام اتصالات را برای نشت تست کنید.
• اتصال برق یونیت خارجی را وصل کرده و بعد یونیت داخلی را روشن نمایید. اگر تمام اجزا را به درستی نصب کرده باشید، کولر گازی شما به خوبی کار خواهد کرد.

 

نصب کولر گازی

نصب کولر گازی
5 امتیاز از 2 رای

Comments are closed.