ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 9 شب

دانلود اپلیکیشن
تماس با ما 02162829000

شرکت خدمات فنی "خدمت از ما"

02162829000- 02122880704

نصب کولر گازی

نصب کولر گازی در تهران، شیراز، کرج، اصفهان، مشهد، اهواز  و تبریز 02162829000 02122880704

نصب کولر در تهران، شیراز، کرج، اصفهان،  مشهد، اهواز،تبریز

قبل از آمدن فصل گرما به فکر آسایش خود باشید

با آمدن فصل گرما بازار خرید و نصب کولر گازی داغ می شود . اگر شما هم قصد نصب کولر گازی برای محل زندگی خود دارید پس پیشنهاد می کنیم حتما برای انتخاب بهترین نصاب کولر گازی و یا یک شرکت خدماتی برای ارائه خدمات سرمایشی این مقاله را تا اخر بخوانید.

نصاب کولر گازی
چرا باید کار نصب کولر گازی را به متخصصش سپرد ؟

اگر کولر گازی تهیه کرده اید و می خواهید به نصب کولر گازی بپردازید فراموش نکنید که حتما باید از یک متخصص کمک بگیرید ، کار نصب کولر گازی بسیار حساس است و نباید هیچگونه سهل انگاری کرد زیرا در صورت کوچکترین اشتباه ، احتمال ایجاد مشکل در آینده نه چندان دور زیاد می شود .

 

اگر کار نصب کولر گازی درست انجام نشود چه مشکلاتی به وجود می آورد ؟

اگر نصب کولر گازی درست انجام نشود و در هم تراز نباشد مشکلاتی اعم از ، تخلیه نامناسب آب تقطیر شده ، چکه کردن آب از کولر گازی ، اختلال در تنظیمات درجه ، توزیع نامناسب مبرد در کویل دستگاه ، افت راندمان سرمایش و… می شود پس چه بهتر است که کار نصب را به یک متخصص و نصاب کولر گازی داده شود .

اگر به دنبال یک نصاب باتجربه و کاربلدی هستید پیشنهاد میکنیم با پشتیبانی ما تماس بگیرید تا به شما یک نصاب مورد اعتمادی معرفی کند .

ابزار مورد نیاز برای نصب کولر گازی

برای نصب کولر گازی شما ابزار های زیر نیاز دارید:

مولتی متر دیجیتالی، میکرون سنج ، دریل(مته) ، پیچ گوشتی شارژی و چهار سو شماره دو ، ست آچار و آچار آلن 4 میلی متر ، تشخیص دهنده نشت مبرد ، پمپ خلاء ، تانک نیتروژن و رگولاتور (تنظیم کننده) ، گرد بر، گیره ، خم کننده لوله مسی ، متر، پیچ و رول پلاک، دستگاه تراز.

نصاب کولر گازی

 

نکات مهم در مورد نصب کولر گازی ( پنل داخلی کولر گازی )

توجه داشته باشید که کولر گازی باید محیط متناسب با خود را خنک کند. این یعنی یعنی همین که راستای فعالیت خود را خنک کند کفایت می کند. چون ممکن است سالن بزرگتر از حد توان کولر گازی باشد که باید در این صورت شما باید دو عدد کولر در سالن نصب کنید البته اگه سالن بزرگ باشد.


موضوع دیگری که باید در نصب کولر گازی باید در نظر بگیرید این است که هوای گرم همیشه در زیر سقف تجمع می کند . به همین دلیل باید تا جای ممکن پنل داخلی کولر گازی را پایین تر از سقف نصب کرد .


اینکه یک نصاب کولر گازی پنل را به نزدیکی سقف می برند کار اشتباهی است . متناسب با نوع تزئینات داخلی خانه به نصاب کولر گازی گوشزد کنید تا بین 40 تا 50 سانتی متر پنل داخلی را در خانه پایین تر از سقف نصب کند چون جریان هوای خنک خیلی تاثیر بهتری روی عملکرد کولر گازی میگذارد.


در هنگام نصب کولر گازی دقت داشته باشید که کولر نباید در معرض ، حرارت ، لرزش زیاد و صدا دستگاه ها باشد.


هیچگاه پنل داخلی کولر گازی را در کنار سیستم های گرمایشی ، شوفاژ و بخاری قرار ندهید ، زیرا در روزهای سرد سال که شوفاژ روشن است ورود گرما با پنل کولر ، باعث ایجاد آسیب به آن می شود .


اگر در آشپرخانه میخواهید کولر گازی را نصب کنید پس مراقب باشید که بالای اجاق گاز و یا سایر رطوبت ساز ها نصب نشود.


قبل از نصب کولر گازی مطمئن شوید که صفحه نگهدارنده پنل محکم در جای خود فیکس شده است.


در نصب کولر گازی مراقب باشید که تا در مسیر رفت و آمد نباشد .


در هنگام نصب پنل داخلی کولر گازی فضای مورد نیاز برای عیب یابی و تعمیر پنل داخلی کولر گازی را در نظر داشته باشید.

 

نکات مهم در مورد محل نصب پنل خارجی کولر گازی

همانطور که می دانید ، در ساختمان های جدید محل نصب پنل خارجی به دلیل لوله هایی که از سقف ساختمان بیرون گذاشته می شود معمولا در گوشه ای از بام در نظر گرفته می شود ولی بهتر است که پنل خارجی کولر گازی در سایه باشند.


همچنین باید برای آنها سایبان در نظر بگیرید در ضمن نصب کولر گازی یعنی نصب پنل خارجی آن باید در محیطی باشد که هوای آزاد در تردد است تا هوا به راحتی از پشت و جلوی پنل عبور کند.


و باید جایی نصب شود که در صورت نیاز به تعمیر کولر گازی فضای کافی برای تعمیر کار کولر گازی در نظر گرفته شده باشد.


بهترین محل برای نصب پنل خارجی کولر گازی در تراس ساختمان و یا بر روی بام و زیر سقفی به عنوان سایبان است.


 

در صورتی که در این زمینه تخصص لازم را ندارید، توصیه اکید میکنیم که شخصا کار نصب کولر گازی را انجام دهید و صرفا برای افزایش آگاهیتان در این زمینه از مقاله آموزش نصب کولر گازی استفاده نمایید؛ چرا که نداشتن تخصص کافی در نصب کولر گازی می تواند باعث شود به خود و اطرافیانتان و همچنین کولرگازی آسیب جدی برسانید.

 

در هنگام نصب پنل خارجی کولر گازی به فکر اطرافیان هم باشید

پنل خارجی کولر گازی صدا و گرمای زیادی تولید می کنند.به همین دلیل انتخاب مکان مناسب برای کولر گازی علاوه بر اینکه باعث می شود هواگیری بهتری انجام و راحت تر خنک شوند باعث می شود که صدای آن کمتر خانواده و همسایگان را اذیت کند.

 

امکان نصب چه برند هایی از کولر گازی در خدمت از ما وجود دارد ؟

قبل از اینکه در مورد برند ها صحبتی داشته باشیم بهتر است مطلع شوید که نصب انواع کولر گازی ها یکی است . و یک نصاب کولر گازی با توجه به اینکه اطلاعات و دانش گسترده در مورد تعمیر ،نصب و سرویس کولر گازی ها دارد ، میتواند به شیوه درست و طبق استاندارد به نصب کولر گازی بپردازد . پس نگران برند کولر گازی خود نباشید زیرا یک نصاب کولر گازی باید بتواند به
نصب کولر گازی ال جی
نصب کولر گازی سامسونگ
نصب کولر گازی اجنرال
نصب کولر گازی اسپیلت پرتابل
نصب کولر گازی گری
نصب کولر گازی اسپیلت تمام برند های دیگر بپردازد.

 

امکان اعزام نصاب کولر گازی در چه شهرهایی امکان پذیر است ؟

شما شهروند عزیز اگر به دنبال یک نصاب کولر گازی مورد اعتماد میگردید به راحتی فقط با یک تماس یا سفارش از طریق ارسال فرم اینترنتی درخواست خود را به ما اعلام کنید ولی توجه کنید که امکان اعزام نصاب کولر گازی برای شهرهای زیر وجود دارد

 

  • اعزام متخصص برای نصب کولر گازی در شیراز
  • اعزام نصاب ماهر برای نصب کولر گازی در تبریز
  • اعزام یک نصاب حرفه ای برای نصب کولر گازی در تهران
  • اعزام نزدیک ترین نصاب کولر برای نصب کولر گازی در مشهد
  • اعزام مجرب ترین نصاب کولر گازی در اصفهان ، قم ، اهواز ، کرج

نصب کولر گازی

 

اگر دانشی در مورد نصب کولر گازی ندارید پس دست نگه دارید

نصب کولر گازی از جمله کارهایی است که باید توسط یک نصاب کولر گازی متخصص و با شیوه درست که ابزار نصب کولر گازی آشنایی کامل دارد، کارشناس های نصب کولر گازی محل مناسب برای نصب کولر گازی را به خوبه تشخیص داده و برای ایجاد هوای مطبوع و بهتر شما را یاری می کنند.

شاید شما هم به دنبال راهنمای نصب کولر گازی باشید اما توصیه ما این است که اگر تخصص ندارید، به سمت این کار نروید به جای اینکه زمان خود را صرف آموزش نصب کولر گازی نمایید، نیروهای فنی و تعمیرکار خدمت از ما نصب انواع کولر از جمله نصب کولر گازی ال جی ، نصب کولر گازی سامسونگ ، نصب کولر گازی اجنرال و… را انجام می دهند.

 

کلام اخر با شما شهروند گرامی

در صورتی که برای نصب، تعمیر، سرویس و نصب کولر گازی خود به متخصص و یا نصاب کولر گازی نیاز دارید، می توانید از طریق پر کردن فرم برای اعزام کولر گازی زیر و یا تماس، درخواست خود را اعلام نمایید، همکاران ما در کوتاه ترین زمان پس از هماهنگی با شما، نزدیکترین سرویس کار را به محل کار یا منزل شما اعزام می کنند.

 

نصب کولر گازی

نصب کولر گازی
5 امتیاز از 2 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *