مزایا و معایب کراتینه مو

ثبت درخواست "کراتینه مو بانوان"
 مزایا و معایب کراتینه مو

مزایا و معایب کراتینه مو چیست؟

بررسی مزایا و معایب کراتینه مو؛ اولین گام در استفاده از این روش ترمیم موهای آسیب دیده است. کراتینه مو مثل هر روش آرایشی مو دارای مزایا و معایب است؛ اطلاع داشتن از عوارض کراتینه مو در کنار فواید کراتینه مو زنان و همین طور تاثیر و فواید کراتینه مو مردان امر بسیار مهمی است و تاثیر بالایی در نتیجه کراتینه مو دارد. و اینکه بدانید آیا کراتینه برای مو ضرر دارد؟ می‌تواند موهای شما را ازیک آسیب جدی در امان دارد. قیمت کراتینه مو در کنار درخشش و نرمی و سلامتی که به مو می‌بخشد؛ بسیار بالاست؛ در این مطلب با عنوان مزایا و معایب کراتینه مو به استقبال آشنایی با این روش زیبایی مو گران و موثر می‌رویم.

 

مزایا و معایب کراتینه مو؛ تماما از اثرات کراتینه مو و یا بهترین ماسک برای تقویت مو و حتی بررسی تاثیر شامپوهای کراتینه بر مو تاثیر گرفته است. کراتینه مو در کنار تقویت کردن مو و ترمیم موهای آسیب دیده ممکن است، عوارضی را به دنبال داشته باشد؛ در انتخاب این روش برای ترمیم موهایتان حتما به اندازه کافی از عوارض کراتینه مطلع باشید.

 

مزایا و معایب کراتینه مو

مزایا و معلیب کراتینه مو

 

مزایا و معایب کراتینه مو

به طور حتم مزایای کراتینه مو از معایب آن بیشتر است؛ کراتینه مو در کنارتقویت مو درخشش و سلامت مو را به دنبال دارد، و یک روس ترمیمی پر طرفدار است. زیرا موهای مجعد و آسیب دیده و وز را به موهایی سالم و زیبا تبدیل می‌کند؛ از عیوب مهم کراتینه مو می‌توان به دوام نسبتا کوتاه آن روی مو اشاره کرد.برای بررسی مزایا و معایب کراتینه مو، در وهله اول لازم است. بداینیم کراتینه مو چیست؟ و اینکه اثرات کراتینه مو تا چه اندازه روی مو مثبت است. در این قسمت محورهای مختلف کاربرد این ماده ترمیمی و بهداشتی را برای مو بررسی می‌کنیم.

 

معایب کراتینه مو و  ترمیم مو

مزایا و معایب کراتینه مو و کراتینه مو چیست.

 

کراتینه مو چیست؟

اولین گام در شناخت اصولی مزایا و معایب کراتینه مو آشنایی با این روش صاف کننده مو است.کراتینه مو یک روش شیمیایی است، که مجعد بودن و وزی مو را گرفته و نرمی و درخشش را به آن می‌بخشد. روش‌های مختلفی برای کراتینه کردن مو یا کراتین درمانی مو وجود دارد ، حتما باید زیر نظر یک فرد متخصص صورت گرفته، تا متناسب با نیاز موهای شما فرمول و اندازه کراتینه برای موهای شما تعیین گردد. کراتینه مو تا حدودا شش ماه روی موهای شما اثر مثبت داشته و بعد از این مدت باید حتما ترمیم شود. کراتینه مو با پر کردن منافذ مو از پروتئین‌های مفید؛ شادابی و لطافت از دست رفته مو را به آن برگردانده و زیبایی بیشترین امتیاز استقبال افراد بخصوص بانوان از این روش تقویت مو می‌باشد. اما در بین مردان نیز تمایل به انجام کراتین مو کم و بیش دیده می‌شود.

 

مزایای کراتینه مو /  معایب کراتین مو

کراتینه مو چیست؟

 

فواید کراتینه مو زنان

از فواید کراتینه مو زنان؛ می‌توان به نکات بارزی مثل داشتن موهایی صاف، بدون وزی و همین طور با قابلیت بالای راحت شانه کردن اشاره کرد؛ داشتن موهای شاداب و زیبا به زنان اعتماد به نفس بالایی می‌دهد. تقویت و رسیدگی به موها از طریق کرایتنه مو و استفاده از روش‌های طبیعی کراتینه مو در سلامت موها تاثیر مهمی دارد.

 

هزینه ترمیم مو /  قیمت ترمیم مو

فواید کراتینه مو زنان

 

فواید کراتینه مو مردان

داشتن موهای صاف و درخشان در ظاهر مردان تاثیر بالایی داشته و از آنها یک فرد جذاب، مرتب و خوش تیپ می‌سازد، از فواید کراتینه مو مردانه میتوان به استایل بخشیدن به افراد با داشتن موهای یک دست و براق نام برد. مزایا و معایب کراتینه مو و عملکرد کراتینه روی موها برای مردان و زنان یکی است، و تفاوت آنچنانی ندارد.

 

معایب و مزایای کراتینه مو

فواید کراتینه مو مردان

 

عوارض کراتینه مو

در بررسی سری موارد مزایا و معایب کراتینه مو، می‌توان به عوارض کراتینه مو در قالب نکات زیر اشاره کرد:

  • کراتینه مو به دلیل اینکه مصنوعی بوده و مواد تشکیل دهنده آن شیمیایی است؛ پوست و چشمان حساس را تحریک می‌کند.
  • ایجاد واکنش‌های آلرژیک از دیگر عوارض کراتینه مو است؛ خارش و ایجاد راش پوستی از عوارض بارز کراتینه مو است.
  • در صورت استفاده از مواد نامعتبر کراتینه و یا مراجعه به افراد غیر متخصص در کراتینه مو امکان اینکه موهایتان آسیب جدی ببنید زیاد است.
  • از عوارض کراتینه مو می‌توان به اندازه کاربرد فرمالدهید در مواد کراتینه اشاره کرد، میزان بالای این ماده شیمیایی به سلامتی آسیب جدی وارد می‌کند.
  • ریزش شدید مو به دلیل فشاری که به ریشه مو وارد می‌شود با اولین شستشو بعد از کراتینه ایجاد شده و به مرور نیاز به درمان دارد.
  • ماده فرمالدهید موجود در کراتینه مو سرطان زاست.
  • بافت مو و قوام آن در مرحله‌های بعدی کراتینه مو آسیب جدی دیده و شکننده می‌شود.

 

فواید کراتینه مو زنان

عوارض کراتینه مو

 

قیمت کراتینه مو

یکی دیگر از نکات مورد بررسی مزایا و معایب کراتینه مو؛ هزینه کراتینه مو می‌باشد،که بسیار بالاست! استفاده از مواد شیمیایی ترمیمی و همین طور، استفاده به اندازه از فرمول‌های این مواد روی موهای شما قیمت کراتینه مو را از یک خدمات آرایشی به خدمات پزشکی نزدیک کرده است. مراقبت‌های بعد از کراتینه مو و استفاده از شامپوهای گران قیمت مخصوص کراتینه مو در بالا بودن قیمت این روش تقویتی و زیبایی مو تاثیر مستقیم دارد.

 

هزینه کراتینه کردن مو

قیمت کراتینه مو

 

کراتینه مو با مواد طبیعی

خطرات صاف و تقویت کردن مو با مواد شیمیای از طریق کراتینه کردن مو با مواد طبیعی بسیار کمتر شده و نگرانی شما بابت آسیبی که ممکن است، در اثر کراتینه مو به سرتان وارد شود، ازبین می‌رود. هزینه بالای کراتینه مو عامل دیگری است، که افراد را را برای استفاده از مواد طبیعی برای کراتینه مو متقاعد می‌کند.

 

مزایا و معایب کراتینه مو

کراتینه مو با مواد طبیعی

 

بهترین ماسک موی کراتینه

بهترین روش برای استفاده از مواد طبیعی و در دسترس برای کراتینه کردن مو استفاده از ماسک‌های خانگی برای تقویت مو است. در این قسمت بعنوان نمونه چند ماسک مو را به شما معرفی می‌کنیم.

 

ماسک کراتینه مو روغن نارگیل و تخم مرغ

یک قاشق غذاخوری پر سس مایونز؛ یا نصف استکان شیر پر چرب ، و دو عاشق غذاخوری عسل، یک عدد موز، یک عدد زرده تخم مرغ و یک قاشق روغن نارگیل را درون میکسر مخلوط کرده و این ترکیب را دو الی سه بار در هفته بیست دقیقه قبل از حمام روی سر خود بگذارید.

 

بهترین ماسک طبیعی کراتینه مو

 

ماسک کراتینه مو عسل و روغن زیتون

دو قاشق غذاخوری عسل و سخ قاشق غذاخوری روغن زیتون را با هم مخلوط کرده و روی موهایتان بمالید برای تداوم این ماسک از دو قاشق آبلیمو و دارچین استفاده کرده و سپس موهایتان را بشویید.

 

ماسک کراتینه مو عسل و روغن زیتون

 

ماسک کراتینه مو تخم مرغ و روغن زیتون

5 قاشق غذاخوری و 2 قاشق غذاخوری روغن زیتون و 2 عدد تخم مرغ؛ را مخلوط و روی موهایتان بمالید، اثر بخشی این ماسک شما را از فکر کردن به کراتینه مو و مزایا و معایب کراتینه مو رها می‌کند.

 

ماسک کراتینه مو تخم مرغ و روغن زیتون

 

ماسک کراتینه مو موز و تخم مرغ

یک عدد موز له شده، تخم مرغ ،2قاشق غذا خوری شیر، 2 قاشق غذاخوری عسل و 1 و نیم قاشق روغن زیتون را با یک همزن دستی یا میکسر مخلوط و روی موهایتان بمالید؛ به راحتی کار کراتینه مو را انجام داده و استرس مزایا و معایب کراتینه مو را در شما کاهش میدهد.

 

ماسک کراتینه مو موز و تخم مرغ

 

ماسک کراتینه مو روغن نارگیل؛ زیتون؛ نشاسته ذرت

مخلوط چهار قاشق چایخوری آبلیمو و یک فنجان روغن نارگیل و دو قاشق چایخوری رون زیتون و سه قاشق نشاسته ذرت را روی دمای ملایم قرار داده و با خمیر ایجاد شده کل موهایتان را بپوشانید، و یک پلاستیک روی سرتان بگذارید. بدون نگرانی بابت مزایا و معایب کراتینه مو هم موهای خود را تقویت و هم هزینه ی بالایی پرداخت نکنید و از عوارض کراتینه مو خود را در امان دارید.

 

ماسک کراتینه مو روغن نارگیل،زیتون؛ نشاسته ذرت

 

آیا کراتینه برای مو ضرر دارد؟

بزرگترین و جبران ناپذیر ترین خطری که ممکن است، در کراتینه مو شما را تهدید کند، فرمالدهید موجود در ترکیبات کراتینه است. این ماده در ترکیبات کراتینه مو موجب آسیب سیستم عصبی مرکزی هم شود. که به مرور زملن تبدیل به سردرد، افسردگی، تغییر خلق‌وخو، بی‌خوابی،‌ بدخلقی، کاهش تمرکز و کسلی، کندی حافظه و تعادل می‌شوند. عوارض طولانی مدت ناشی از کراتینه مو به اندازه ای است؛ که این کار را برای افراد باردار منع می‌کنند.

 

آیا کراتینه مو ضرر دارد؟

 

تفاوت کراتینه با دیگر روش‌های تقویت مو

کراتینه مو با روش‌های دیگر صاف کننده مو و تقویت مو تفاوت‌هایی را دارد که در این قسمت به دو مورد پرکاربرد اشاره می‌کنیم. بعنوان جایگزین و یا بهبود دهنده وضعیت مو نسبت به کراتینه مو می‌توان دو راه زیر را معرفی کرد.

 

ریلکسر مو چیست؟

در کنار مطالعه مزایا و معایب کراتینه مو، شناخت موارد مشابه موثر است.ریلکسر مو نسبت به کراتینه مو ماندگاری بیشتری دارد؛ و بعد استفاده از آن موی فر و مجعد شما برای همیشه صاف خواهد بود. و هزینه آن نصف قیمت کراتینه مو است. یکی از مواردی که ارزش ریلکسر را در پیش طرفدارنش کم کرده است، این است که ریشه مو در هنگام رشد مجدد فر بوده و حالت دار بودن بالای مو و قسمت‌های دیگر آن عدم رضایت کاربر را به دنبال دارد. این روش صاف کردن مو به هیچ وجه به افرادی که پوست سر ناسالم و ریزش مو دارند توصیه نمی‌شود. برای مراقبت از موهایتان هر 8 هفته یک بار از ریلکسر استفاده کنید.

 

ریلکسر مو

 

بوتاکس مو چیست؟

بوتاکس مو یک تقویت کننده قوی برای مو است؛ که شکاف‌های ایجاد شده بین مو را پر کرده و بعنوان یک نرم کننده قوی مو را از ریشه تقویت و به آن درخشندگی؛ براقی بخشیده و یک صاف کننده به شمار می‌آید. اگر در تحقیق درباره مزایا و معایب کراتینه مو تصمیم دارید؛ یک روش جایگزین را پیدا کنید، بوتاکس مو چون از مواد شیمیایی استفاده نمی‌کند و بیشتر نقش یک نرم کننده قوی را روی موهایتان ایفا می‌کند، می‌تواند یک جایگزین برای صافی و لطافت موهای شما باشد.

 

بوتاکس مو

 

کلام آخر مزایا و معایب کراتینه مو

با مطالعه مزایا و معایب کراتینه مو این تصمیم با شماست، که راه‌های طبیعی و مناسب و طولانی مدت را برای تقویت و یا صاف کردن مو انتخاب کنید؛ یا کراتینه مو اما چیزی که در این میان باید به آن اشاره نمود توجه به جنس و ضخامت مو برای انجام کراتینه است. کراتینه مو در صورت که اصولی و در مکان مناسب با مواد مرغوب انجام شود، بیشتربرای موهای ضخیم و فر توصیه می‌گردد.

کراتینه مو بانوان
برای سرویس کراتینه مو بانوان از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading