نصاب کولر گازی شرق تهران

نصب کولر گازی و اسپیلت
شما در حال مطالعه در مجله "خدمت از ما" هستید
نصاب کولر گازی شرق تهران

 نصب کولر گازی شرق تهران را به ما بسپارید

نصب کولر گازی در شرق تهران از جمله خدمات تعمیر، نصب و سرویس کولر گازی ما در تهران است؛ که زیر نظر تعمیرکاران متخصص و حرفه ای انجام می شود. پس اگر ساکن شرق تهران هستید و کولر گازی خریداری کرده اید و به دنبال  نصاب کولر گازی شرق تهران میگردید روی ما حساب کنید. ما برای ارائه کلیه خدمات سرویس ،تعمیر و نصب کولر گازی شرق تهران آماده هستیم.


نصاب کولر گازی شرق تهران را به دست حرفه ای ها بسپارید

شرکت خدماتی "خدمت از ما"  با سال ها تجربه در امر نصب و تعمیر کولر گازی شرق تهران ، غرب ، شمال و جنوب تهران خدمات باکیفیتی را برای مشتریان ارائه داده است. خدماتی که منجر به رضایت مشتریان شده است.پس برای اعزام سریع نصاب کولر گازی شرق تهران با پشتیبانی همیشه آنلاین ما تماس بگیرید.

 

مشکلات رایج کولر گازی

فیلتر هوا کثیف است

یکی از قطعاتی که تمیز نبودن آن در عملکرد کولر گازی تاثیر گذار است و بازده کولر گازی را پایین می آورد، فیلتر کولر گازی است. سعی کنید هر چند وقت یکبار فیلتر کولر گازی را تمیز کنید و هنگام سرویس کولر گازی می توانید فیلتر آن را هم تمیز نمایید ( بسته به نوع محیط دارد اگر از کولر گازی در آشپزخانه و یا نزدیکی آشپزخانه استفاده می کنید فیلتر آن به علت چربی زودتر کثیف می گردد و نیاز به رسیدگی بیشتری دارد ).سرمایش کولر گازی کم شده است

از جمله مشکلات شایع و مهم در کولر گازی باد گرم زدن کولر گازی می باشد. همانطور که از اسم کولر گازی پیداست ، خنک کنندگی آن با گاز مخصوص می باشد. اگر سطح خنک کنندگی کولر گازی شما پایین آمده است ، به احتمال خیلی زیاد مشکل از نشتی گاز آن می باشد.

دلیل دوم می تواند مربوط به فن بیرونی کولر گازی شود. وظیفه فن بیرونی انتقال گرمای منزل به بیرون می باشد. اگر فن بیرونی دچار مشکل شود و درست کار نکند نمی تواند گرمای داخل منزل را به درستی به بیرون انتقال دهد و باعث می شود کمپرسور بیش از حد گرم گردد.برد الکتریکی خراب شده است

از نشانه های خرابی برد الکتریکی دستگاه می توان به طبق برنامه نبودن عملکرد دستگاه و یا دست عمل نکردن دکمه های کنترل دستگاه اشاره نمود.

 

نصاب کولر گازی شرق تهران


کولر گازی گاها خاموش می شود.

اگر کولر گازی به صورت خودکار خاموش و روشن می شود به احتمال زیاد مشکل از آمپر مصرفی کولر گازی است. معمولا مشکل در سیم کشی باعث این مشکل می شود. در صورت عدم رسیدگی احتمال آتش سوزی وجود دارد.کولر گازی آب می ریزد.

آب ریختن کولر گازی از شایع ترین مشکلات کولر گازی است که درصد بالای مشتریان شاکی از این مشکل هستند. معمولا این مشکل با بررسی لوله خروج آب از کولر گازی درست میشود ( گاهی اوقات نیاز به تعویض لوله خروج آب می شود ).روی کندانسور ( لوله های کولر گازی ) برفک نشسته است

وجود برفک روی کندانسور نشان دهنده کم شدن میزان شارژ دستگاه و یا کثیف بودن فیلتر هاست. در وهله اول به چک کردن فیلتر های کولر گازی بپردازید و آن ها را تمیز و در صورت نیاز تعویض نمایید.کولر گازی صدای غیر معمولی می دهد

صدای غیر معمولی کولر گازی ممکن است از یونیت داخلی و یا از یونیت خارجی باشد. به طور کلی دلیل صدای غیر معمولی کولر گازی از بالانس نبودن فن یونیت خارجی و یا فن یونیت داخلی می باشد. این مشکل معمولا با یک آچارکشی حل می شود.کولر گازی روشن نمی شود

این مشکل را نمی توان در یک عامل خلاصه نمود. شما باید عامل های مختلفی را چک کنید تا بتوانید مشکل مربوط را تشخیص دهید. اولین کاری که بعد از روشن نشدن کولر گازی می توانید انجام دهید ، ترموستات و کنترل را چک کنید و دوباره تنظیم نمایید، اگر این کار جواب نداد می توانید با خدمت از ما تماس بگیرید تا متخصصین ما مشکل شما را حل کنند.فن یونیت داخلی کار نمی کند

فیلتر هوا را بررسی کنید تا اگر مسدود شده و یا کثیف شده است خود شما به آن رسیدگی نمایید. در صورتی که مشکل حل نشد به احتمال زیاد ایراد از موتور فن و یا رله فن می باشد و باید توسط افراد متخصص تعمیر گردد.

 

نصاب کولر گازی غرب تهران


روش ثبت سفارش برای نصاب کولر گازی شرق تهران در خدمت از ما به چه صورت است؟

جهت درخواست خدمات سرویس و نصاب کولر گازی شرق تهران شما می توانید با نصب اپلیکیشن خدمات فنی "خدمت از ما"  برای خدمت موردنظر و همچنین ده‌ها خدمت دیگر به آسانی ثبت سفارش نمایید همچنین می توانید از طریق رزرو اینترنتی و هیچ گونه هزینه درخواستتان را ثبت نمایید.هزینه دستمزد نصاب کولر گازی شرق تهران چگونه تعیین میشود؟


هزینه دستمزد بک نصاب کولر گازی شرق تهران با توجه به تعداد خدمات و حجم کاری او محاسبه میشود. در واقع ممکن است یک نصاب کولر گازی برای انجام کار خود نیاز به جا به جایی کولر گازی ، شارژ کولر گازی ، تست نشتی کولر گازی  و.. شود که همه این خدمات بر روی هزینه دستمزد نصاب کولر گازی شرق تهران تاثیر میگذارد. ولی قابل ذکر است که تمام هزینه نصب کولر گازی شرق تهران مطابق با نرخ اتحادیه است و جای هیچ نگرانی بابت هزینه نیست.

5 امتیاز از 5 رای

نصب کولر گازی و اسپیلت

برای سرویس نصب کولر گازی و اسپیلت از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

مطالب مرتبط با نصب کولر گازی و اسپیلت

مطالب مرتبط با سرمایشی

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
banner
loading