نصاب کولر گازی غرب تهران

نصب کولر گازی و اسپیلت
شما در حال مطالعه در مجله "خدمت از ما" هستید
نصاب کولر گازی غرب تهران

 نصب کولر گازی غرب تهران را به حرفه ای ها بسپارید

یک نصاب کولر گازی در غرب تهران ماهر را پیدا نمی کنید؟ خدمت از ما در تمامی فصول سال با ارائه تمامی خدمات همراه شما است. شما می توانید تعمیر ، سرویس  و نصب کولر گازی غرب تهران در منزل ، اداره ، شرکت و...  را با یک تماس به متخصص های "خدمت از ما" بسپارید. توجه داشته باشید اگر نصب کولر گازی با دقت و تخصص انجام نشود، کولر گازی و اسپیلت کارایی لازم را نخواهند داشت. همچنین خدمات تعمیر کولر گازی ، نصب کولر گازی غرب تهران، سرویس کولر گازی و... را می توانید به ما بسپارید.


نصاب کولر گازی غرب تهران توسط بهترین تکنسین های خدمت از ما

شرکت خدماتی خدمت از ما سال ها تجربه در امر نصب کولر گازی  دارد. خدمت از ما دارای متخصصانی در زمینه تعمیر و نصب کولر گازی می باشد. نصاب های کولر گازی خدمت از ما آماده نصب کولر گازی در تهران می باشند. شما می توانید تعمیر کولر گازی غرب تهران ، نصب کولر گازی غرب تهران و سرویس کولر گازی غرب تهران را به خدمت از ما بسپارید.

 

رایج ترین مشکلات عمومی کولر گازی


فیلتر هوا کثیف است

یکی از قطعاتی که تمیز نبودن آن در عملکرد کولر گازی تاثیر گذار است و بازده کولر گازی را پایین می آورد، فیلتر کولر گازی است. سعی کنید هر چند وقت یکبار فیلتر کولر گازی را تمیز کنید و هنگام سرویس کولر گازی می توانید فیلتر آن را هم تمیز نمایید ( بسته به نوع محیط دارد اگر از کولر گازی در آشپزخانه و یا نزدیکی آشپزخانه استفاده می کنید فیلتر آن به علت چربی زودتر کثیف می گردد و نیاز به رسیدگی بیشتری دارد ).


سرمایش کولر گازی کم شده است

از جمله مشکلات شایع و مهم در کولر گازی باد گرم زدن کولر گازی است. همانطور که از اسم کولر گازی پیداست ، خنک کنندگی آن با گاز مخصوص می باشد. اگر سطح خنک کنندگی کولر گازی شما پایین آمده است ، به احتمال خیلی زیاد مشکل از نشتی گاز آن می باشد.

دلیل دوم می تواند مربوط به فن بیرونی کولر گازی شود. وظیفه فن بیرونی انتقال گرمای منزل به بیرون می باشد. اگر فن بیرونی دچار مشکل شود و درست کار نکند نمی تواند گرمای داخل منزل را به درستی به بیرون انتقال دهد و باعث می شود کمپرسور بیش از حد گرم گردد.


برد الکتریکی خراب شده است

از نشانه های خرابی برد الکتریکی دستگاه می توان به طبق برنامه نبودن عملکرد دستگاه و یا دست عمل نکردن دکمه های کنترل دستگاه اشاره نمود.


کولر گازی گاها خاموش می شود

اگر کولر گازی به صورت خودکار خاموش و روشن می شود به احتمال زیاد مشکل از آمپر مصرفی کولر گازی است. معمولا مشکل در سیم کشی باعث این مشکل می شود. در صورت عدم رسیدگی احتمال آتش سوزی وجود دارد.همین مشکل در هنگام نصب کولر گازی ممکن است پیش آید.

 

نصاب کولر گازی غرب تهران

 

کولر گازی آب می ریزد

آب ریختن کولر گازی از شایع ترین مشکلات کولر گازی است که درصد بالای مشتریان شاکی از این مشکل هستند. معمولا این مشکل با بررسی لوله خروج آب از کولر گازی درست می شود ( گاهی اوقات نیاز به تعویض لوله خروج آب می شود ).


روی کندانسور ( لوله های کولر گازی ) برفک نشسته است

وجود برفک روی کندانسور نشان دهنده کم شدن میزان شارژ دستگاه و یا کثیف بودن فیلتر هاست. در وهله اول به چک کردن فیلتر های کولر گازی بپردازید و آن ها را تمیز و در صورت نیاز تعویض نمایید.


کولر گازی صدای غیر معمولی می دهد ( کولر گازی می لرزد )

صدای غیر معمولی کولر گازی ممکن است از یونیت داخلی و یا از یونیت خارجی باشد. به طور کلی دلیل صدای غیر معمولی کولر گازی از بالانس نبودن فن یونیت خارجی و یا فن یونیت داخلی می باشد. این مشکل معمولا با یک آچارکشی حل می شود.


کولر گازی روشن نمی شود

این مشکل را نمی توان در یک عامل خلاصه نمود. شما باید عامل های مختلفی را چک کنید تا بتوانید مشکل مربوط را تشخیص دهید. اولین کاری که بعد از روشن نشدن کولر گازی می توانید انجام دهید ، ترموستات و کنترل را چک کنید و دوباره تنظیم نمایید.همچنین اگر ممکن است به خاطر نداشتن شارژ کولر گازی و نصب نادرست

اگر این کار جواب نداد می توانید با خدمت از ما تماس بگیرید تا متخصصین ما مشکل شما را حل کنند.


فن یونیت داخلی کار نمی کند

فیلتر هوا را بررسی کنید تا اگر مسدود شده و یا کثیف شده است خود شما به آن رسیدگی نمایید. در صورتی که مشکل حل نشد به احتمال زیاد ایراد از موتور فن و یا رله فن است و باید توسط افراد متخصص تعمیر گردد.

 

نصاب کولر گازی

 

روش ثبت سفارش برای نصاب کولر گازی غرب تهران در خدمت از ما به چه صورت است؟

 با نصب اپلیکیشن خدمات فنی "خدمت از ما"  برای خدمت موردنظر و همچنین ده‌ها خدمت دیگر به آسانی ثبت سفارش نمایید.

جهت درخواست خدمات سرویس و نصاب کولر گازی غرب تهران شما می توانید علاوه بر نصب اپلیکیشن و ثبت درخواست در اپلیکیشن "خدمت از ما"، از طریق رزرو اینترنتی و بدون هزینه درخواستتان را ثبت نمایید.


هزینه دستمزد نصاب کولر گازی غرب تهران چگونه تعیین می شود؟

هزینه ای که برای نصب کولر گازی غرب تهران از شما طلب می شود ، به چند عامل بستگی دارد که مهم ترین آن تعداد خدماتی است که یک نصاب کولر گازی ارائه می دهد. به طور مثال ممکن است برای نصب کولر گازی به شارژ کولر گازی ،جا به جایی کولر گازی ، تست نشتی کولر گازی و ... نیاز شود.همچنین عامل دیگری که بر روی دستمزد نصاب کولر گازی غرب تهران تاثیر می گذارد محل نصب کولر است . به طور مثال ممکن است محل نصبی جایی دشوار باشد و دسترسی به محل سخت باشد که در این صورت حجم کار بیشتر می شود. ولی قابل ذکر است که هزینه دستمزد نصاب کولر گازی غرب تهران دقیقا مطابق با نرخ اتحادیه است و بسیار منصفانه تعیین شده است .

5.00 امتیاز از 6 رای

نصب کولر گازی و اسپیلت

برای سرویس نصب کولر گازی و اسپیلت از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

مطالب مرتبط با نصب کولر گازی و اسپیلت

مطالب مرتبط با سرمایشی

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
banner
loading