بیانک

بیانک

بیانک یک اپلیکشن کاربردی در زمینه تبدیل گفتار به نوشتار است. نرم افزار بیانک تحت سیستم عامل‌های اندروید و ios تولید شده است. کیفیت بالای بیانک در تبدیل صوت به نوشته، منجر به استقبال بالای کاربران از این نرم افزار در بین مارکت‌های جدید می‌باشد. بالا رفتن آمار دانلود نرم افزار بیانک برای کامپیوتر، نشان از انتخاب تایپ صوتی بیانک توسط افراد برای افزایش سرعت تایپ در کارهای تحقیقاتی می‌باشد. امکان دانلود رایگان اپلیکشن بیانک از دیگر مواردی است، که درصد استفاده از این نرم افزار را افزایش داده است.

نرم افزار بیانک، اگر چه از یک نرم افزار خارجی تولید شده کپی برداری شده، اما محیط کاربردی بیانک و قابلیت تبدیل صوت به نوشتار این اپلیکشن باعث عدم توجه افراد به این مورد شده است. تایپ صوتی بیانک روی هر گوشی با سیستم عامل های مختلف امکان پذیر می‌باشد.

 

بیانک نرم افزار تایپ صوتی

 

نرم افزار بیانک تایپ صوتی

تبدیل صوت به نوشتار در نرم افزار بیانک، قوی ترین و واضح ترین تعریف عملکرد نرم افزار بیانک است. در دسترس بودن نرم افزار بیانک و کاربرد آن با هر نوع گوشی و سیستمی، بیانک را به یک نرم افزار ساده و روان در بین کاربران تبدیل کرده است، با نصب بیانک بر روی گوشی و انجام مراحل اجرای این نرم افزار تایپ صوتی به محیط کاربری بیانک ورود می‌کنید. در وهله اول متوجه می‌شوید که این نرم افزار به رابط کاربری خاصی برای دریافت دستور صوت و تبدیل صوت به نوشتار ندارد.

 

نرم افزار بیانک تایپ صوتی

 

متناسب با آن تبلیغی که در سایت اصلی بیانک ارائه شده است، شما می توانید با استفاده اپلیکیشن بیانک، زمان تایپینگ خود را کاهش دهید. بدون اینکه نیاز باشد، تا در گوشی خود تایپ کنید، تمامی جملات و کلمات خود را به صورت نوشتاری تبدیل کنید. در نهایت اپلیکیشن بیانک که در حقیقت یک برنامه تبدیل گفتار به نوشتار است، طبق وعده‌های خود، توانسته از پس مشکلات زیاد تبدیل زبان گفتار فارسی به نوشتار فارسی، برآید و در این خصوص حتی گفتار محاوره ای را نیز به نوشتار تبدیل کند. 

 

آموزش کار با نرم افزار بیانک

مشاهده نیاز در سرعت بخشیدن به انجام امور تایپ، تیم سازنده اپلیکشن بیانک را به طراحی این نرم افزار برای سیستم عامل‌های مختلف راغب نموده است. ابتدای کار با هر نرم افزاری دانلود آن نرم افزار است، در ادامه مرحله به مرحله کار با نرم افزار بیانک را توضیح می دهیم.

 

آموزش کار با نرم افزار بیانک

 

دانلود اپلیکشن بیانک

برای دسترسی به لینک دانلود اپلیکشن بیانک، از طریق برنامه‌های مخصوص دانلود نرم افزار در گوشی‌های اندروید و ios همین طور برای دسترسی به نسخه تحت ویندوز از مرورگرها بهره ببرید. پس از دانلود، در نوتیفیکشن سنتر پیامی مبنی بر اتمام دانلود مشاهده خواهید کرد. با کلیک روی آن، به صفحه نصب اپ بیانک هدایت خواهید شد.

 

نصب اپلیکشن بیانک

هنگام ورود به فضای نصب نرم افزار بیانک قبل از شروع نصب یک سری دسترسی ایمنی و هویتی دستگاه تلفن همراه شما را درخواست می‌کند، مثل ویدئو ،صوت، دوربین و ... این دسترسی ها را با خیالت راحت ایجاد کنید، حداقل تا به امروز گزارشی مبنی به تخلف نرم افزار بیانک دیده نشده است. حال دکمه نصب را زده و اجرای نرم افزار را آغاز نمایید.

 

دانلود-اپلیکشن-بیانک - نصب اپلیشکن بیانک

 

ورود به نرم افزار بیانک

با انتخاب آیکون بیانک روی گوشی وارد این نرم افزار می‌شوید. در وهله اول سه ستون اطلاعات برای شما نمایش داده شده، که بیانگر خرید اشتراک برای استفاده از نرم افزار بیانک است. شما متناسب با میزان نیازتان به نرم افزار بیانک، یک اشتراک سه ماهه، شش ماهه یا نه ماهه را برای انتخاب دارید. هزینه پکیج‌های درخواستی بسیار مناسب بوده و قابل استفاده برای تمامی افراد است.

 

ورود به نرم افزار بیانک

 

پس از خرید پکیج درخواستی‌تان صفحه ورود به بیانک ظاهر شده، در این حالت اطلاعات فردی و شماره موبایل خود را وارد کرده و در اپلیکشن ثبت نام نمایید. یک کد معرف به گوشی شما پیامک می شود، که با ثبت آن همه چیز برای ورور شما مهیا بوده و می‌توانید از اپلیکشن بیانک استفاده کنید.

 

اپلیکشن بیانک یک نرم افزار آسان

اپلیکشن بیانک، به دلیل راحتی نصب و کاربردش به یک اپلیشکن آسان و قابل استفاده برای تمامی افراد تبدیل شده است. امکان تبدیل هر صوتی به نوشتار و در دسترس بودن این نرم افزار راحتی این اپلیکشن را بیشتر کرده است. اما اپلیکشن بیانک هم مثل هر اپ دیگری داری نقاط قوت و ضعف است، که جا دارد در این قسمت یک سری نکات منفی و مثبت بیانک را بررسی کنیم.

 

اپلیکشن بیانک یک نرم افزار آسان

 

نکات مثبت اپلیکشن بیانک

نقاط قوت اپلیکشن بیانک، به شرح زیر می باشد:

  • بیانک دارای یک رابط کاربری فوق العاده ساده و آسان است، بنابراین تبدیل گفتار به نوشتار در بیانک به سرعت و وضوح انجام می‌شود.
  • منوی شناور برنامه است، که به شما اجازه می دهد تا در هر اپلیکیشن یا برنامه ای که نیاز به تایپ دارید، اپلیکیشن بیانک را فراخوانده و با استفاده از آن، متن مورد نظر خود را در فیلدهای مربوطه وارد نمایید.
  • انجام قرعه کشی های ماهانه از دیگر جذابیت های نرم افزار بیانک برای کاربران است.

 

نکات مثبت اپلیکشن بیانک

 

نکات منفی اپلیکشن بیانک

گزینه های منفی اپلیکشن بیانک را با هم مرور کنیم:

  • گروه سازنده این اپلییکشن مشخص نیست و این از دید خیلی از کاربران یک ضعف به حساب می‌آید.
  • این اپلیکشن نسخه دمو ندارد، به عبارت ساده تر برای دیدن قابلیت‌های بیانک باید مستقیما اشتراک سه ماهه خریداری کنید و هیچ فرصتی برای تست برنامه ندارید.
  • وجود باگ های مختلف در محیط برنامه نیز یکی دیگر از نکات منفی اپلیکیشن بیانک محسوب می شود.

 

نکات منفی اپلیکشن بیانک

 

قابلیت های کاربری اپلیکشن بیانک

قابلیت‌های کاربردی برنامه بیانک، نصب این نرم فزار روی گوشی برای سیستم عامل های اندروید و ios قابل انجام است، علا.ه بر این شما می‌توانید، با نصب بیانک بروی سیستم کامپیوتر از قابلیت دانلود نرم افزار بیانک برای کامپیوتر، بهره ببرید. بنابراین می‌توان قابلیت های اپلیکشن بیانک را در سه گزینه: دانلود رایگان برنامه بیانک،دانلود بیانک برای اندروید، دانلود بیانک برای ios خلاصه و جمع بندی کرد.

 

قابلیت های کاربری اپلیکشن بیانک

 

4.5 امتیاز از 1578 رای


در بازار آنلاین "خدمت از ما" برای تمامی خدمات، از چند متخصص به رایگان قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین