نقاشی ساختمان غرب تهران

نقاشی ساختمان
نقاشی ساختمان غرب تهران

نقاشی ساختمان غرب تهران تخصص ماست

نقاشی ساختمان غرب تهران این روزها به یک چالش اساسی تبدیل شده اگر شما هم قصد نوسازی یا زیباسازی ساختمان خود را دارید، کمتر کاری به سرعت و اثربخشی نقاشی ساختمان می‌تواند به خانه شما ظاهری نو و زیبا بدهد همچنین ما با مناسب ترین قیمت نقاشی ساختمان سال 98 در خدمت شما هستیم.

ما کلیه خدمات نقاشی ساختمان را توسط معتبرترین شرکت نقاشی ساختمان در تهران انجام میدهیم همچنین لازم به ذکر است خدمات ما شامل نقاشی ساختمان شمال تهران، نقاشی ساختمان در کرج، نقاشی ساختمان مدرن و نقاشی ساختمان در شهریار است شما با همراهی با ما دیگر نیازی به آموزش نقاشی ساختمان و عکس نقاشی ساختمان نخواهید داشت.

از چه رنگ‌هایی در نقاشی ساختمان غرب تهران استفاده کنیم؟

شاید برایتان جالب باشد بدانید نقاشی ساختمان غرب تهران راهکارهای خاص خود را دارد. نوع رنگ در نقاشی ساختمان باید با شرایط جغرافیایی و نوع کاربری اداری، تجاری و یا مسکونی متناسب باشد. این روزها رنگ‌های به بازار آمده دارای تنوع زیادی هستند و مشتری را در انتخاب رنگ دچار تردید می‌کنند.

جوتن یکی از رنگ‌هایی است که به تازگی وارد بازار شده و از خانواده رنگ‌های اکرولیک هستند. این رنگ‌ها بسیار گران قیمت هستند و بیشتر برای مکان‌های عمومی مناسب‌اند. رنگ‌های اپوکسی یکی دیگر از رنگ‌های به روز است که با استقامت بالایی که دارند برای نمای ساختمان‌ها و استخرها به کار می‌روند.

از دیگر رنگ‌ها رنگ مولتی کالر است که از رنگ‌های خوب به حساب می‌آیند و دارای طیف‌های مختلفی می‌باشد. یکی از رنگ‌های پر طرفدار، رنگ‌های پتینه هستند و از بهترین رنگ‌های روز دنیا به حساب می‌آیند. این رنگ‌ها دارای تنوع زیادی هستند و بستگی به هنر و سلیقه کننده کار دارد که با خلاقیت، بهترین کار را ارائه دهد.

 

نقاشی ساختمان غرب تهران

 

نقاشی ساختمان در تهران؛ مولتی کالر

رنگ‌های مولتی کالر دارای یک سری ویژگی خاص هستند که به آن‌ها اولویت داده و از بقیه رنگ‌ها متمایز کرده است. رنگ مولتی کالر پس از اجرا، چندین رنگ به صورت مجزا در آن دیده می‌شود. در واقع دارای یک رنگ زمینه بوده و چند رنگ دیگر به صورت رگه‌های مختلف در آن دیده می‌شود.

این رنگ‌ها دارای تنوع زیادی بوده و فوق العاده تزئینی هستند. قابل اجرا روی تمامی سطوح هستند. به علت بافت ویژه‌ی این رنگ که مات و کم جلا است، خرابی‌های سطح زیر خود را می‌پوشاند. رنگ مولتی کالر از آن جایی که دودها و ذرات معلق در هوا را به خودش جذب نمی‌کند، برای محیط‌های پر رفت و آمد مثل راه پله‌ها مناسب است.


 

نقاشی ساختمان غرب تهران؛ رنگ آمیزی سقف منزل

سقف ساختمان‌ها را به طور معمول با رنگ پلاستیک رنگ آمیزی می‌کنند تا تفاوت در سقف و دیوار به خوبی مشخص شود. رنگ پلاستیک نور را منعکس نمی‌کند و به همین دلیل گزینه‌ی خوبی برای رنگ آمیزی سقف است تا سقف را دل بازتر کند و بلندتر از چیزی که هست نمایش دهد. رنگ پلاستیک نسبت به رنگ روغنی، در طول زمان تغییر کمتری می‌کند و همچنین قیمت کمتر رنگ پلاستیک، دلیل دیگری برای استفاده این رنگ در سقف است.


 

نقاشی ساختمان یک هنر است، آن را به یک هنرمند بسپارید

فاصله بین یک کار خوب و یک کار بد آنقدر کم است که گاهی نقاشان حرفه‌ای هم آن را تشخیص نمی‌دهند. اگر نقاش ساختمان استانداردها و اصول استفاده درست از رنگ‌ها را رعایت نکرده باشد، خیلی سریع همه چیز از آن حالت خوب اولیه خارج می‌شود. یک نقاش بد می‌تواند با بهترین رنگ و مواد اولیه، یک کار افتضاح به کارفرما تحویل دهد. بنابراین انتخاب یک نقاش ساختمان خوب دارای اهمیت زیادی است.

 

نقاشی ساختمان غرب تهران

 

نقاشی ساختمان در غرب تهران

سطح مهارت، کیفیت و قیمت را تعیین می‌کند. شما می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن از خدمات "خدمت از ما" در غرب تهران بهره ببرید.

 • نقاشی ساختمان در پونک
 • نقاشی ساختمان در آزادی
 • نقاشی ساختمان در شهرک غرب
 • نقاشی ساختمان در تهرانسر
 • نقاشی ساختمان در جنت آباد
 • نقاشی ساختمان در آریا شهر
 • نقاشی ساختمان در شهرک راه آهن

 

موارد کلی در آموزش نقاشی ساختمان غرب تهران

 • روغن اندود كردن سطوح گچی
 • رنگ پاشی با پيستوله رنگ پاش
 • رنگ آمیزی استخر و ترکیب رنگ‌ها
 • متره و برآورد مواد مصرفی متناسب با سطح كار
 • بتونه کاری و سمباده كاری سطوح بتونه كاری شده
 • همرنگ سازی براساس رنگ مورد نظر و كار با رنگ‌های ورنی
 • آماده سازی گچ ساختمانی و استفاده از آن در زير سازی سطوح گچی
 • زدن رنگ نيمه پلاستیک روی سقف همراه با آستركاری با رنگ پالستيک
 • تعمير بتونه پلاستیک و روغنی و زدن رنگ نهايی پلاستیک (رنگ رويه)
 • زدن رنگ‌‌های روغنی روی سطوح گچی زیر سازی شده (استرکاری با رنگ روغن)
 • زدن رنگ‌های روغنی مات و براق روی سطوح چوبی، فلزی و صفحات مصنوعی

"خدمت از ما" آماده خدمت رسانی در زمینه نقاشی ساختمان، نقاشی ساختمان در تهران و نصب کاغذ دیواری به شما عزیزان می‌باشد.

4.95 امتیاز از 26 رای

نقاشی ساختمان

برای سرویس نقاشی ساختمان از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

مطالب مرتبط با نقاشی ساختمان

مطالب مرتبط با دکوراسیون

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
banner
loading