نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان غرب تهران

نقاشی ساختمان غرب تهران

نقاشی ساختمان غرب تهران تخصص ماست.

نقاشی ساختمان غرب تهران این روزها به یک چالش اساسی تبدیل شده اگر شما هم قصد نوسازی یا زیباسازی ساختمان خود را دارید ، کمتر کاری به سرعت و اثربخشی نقاشی ساختمان میتواند به خانه شما ظاهری نو و زیبا بدهد همچنین ما با مناسب ترین قیمت نقاشی ساختمان سال 98 در خدمت شما هستیم.

ما کلیه خدمات نقاشی ساختمان را توسط معتبرترین شرکت نقاشی ساختمان در تهران انجام میدهیم همچنین لازم به ذکر است خدمات ما شامل نقاشی ساختمان شمال تهران ، نقاشی ساختمان در کرج ، نقاشی ساختمان مدرن و نقاشی ساختمان در شهریار است شما با همراهی با ما دیگر نیازی به آموزش نقاشی ساختمان و عکس نقاشی ساختمان نخواهید داشت.

ساختمان ها محل کسب و کار و زندگی ما هستند. دکوراسیون و تزئینات داخلی منزل در این فضای محدود ، تأثیر زیادی روی آرامش افراد خانه دارد. از این رو هر روزه اهمیت کار دکوراتور ها بیشتر می شود. یکی از راه های آسان و کم خرج برای تغییر در محیط داخل و خارج ساختمان، رنگ آمیزی آن است.هر رنگی زبان مخصوص به خودش را دارد که اگر به درستی با هم ترکیب شوند و در محل مناسبی قرار بگیرند ، می توانند جلوه ای از افکار و شخصیت ما باشند.

 

از چه رنگ هایی در نقاشی ساختمان غرب تهران استفاده کنیم ؟

نوع رنگ در نقاشی ساختمان باید با شرایط جغرافیایی و نوع کاربری اداری ، تجاری و یا مسکونی متناسب باشد. این روز ها رنگ های به بازار آمده دارای تنوع زیادی هستند و مشتری را در انتخاب رنگ دچار تردید می کنند.

جوتن یکی از رنگ هایی است که به تازگی وارد بازار شده و از خانواده رنگهای اکرولیک هستند. این رنگ ها بسیار گران قیمت هستند و بیشتر برای مکان های عمومی مناسب اند. رنگ های اپوکسی یکی دیگر از رنگ های به روز است که با استقامت بالایی که دارند برای نمای ساختمان ها و استخر ها به کار می روند. از دیگر رنگ ها رنگ مولتی کالر است که از رنگ های خوب به حساب می آیند و دارای طیف های مختلفی می باشد. یکی از رنگ های پر طرفدار ، رنگ های پتینه هستند و از بهترین رنگ های روز دنیا به حساب می آیند. این رنگ ها دارای تنوع زیادی هستند و بستگی به هنر و سلیقه کننده کار دارد که با خلاقیت ، بهترین کار را ارائه دهد.

 

نقاشی ساختمان غرب تهران

 

نقاشی ساختمان مولتی کالر

رنگ های مولتی کالر دارای یک سری ویژگی خاص هستند که به آن ها اولویت داده و از بقیه رنگ ها متمایز کرده است. رنگ مولتی کالر پس از اجرا ، چندین رنگ به صورت مجزا در آن دیده می شود. در واقع دارای یک رنگ زمینه بوده و چند رنگ دیگر به صورت رگه های مختلف در آن دیده می شود. این رنگ ها دارای تنوع زیادی بوده و فوق العاده تزئینی هستند. قابل اجرا روی تمامی سطوح هستند. به علت بافت ویژه این رنگ که مات و کم جلا است ، خرابی های سطح زیر خود را می پوشاند. رنگ مولتی کالر از آن جایی که دود ها و ذرات معلق در هوا را به خودش جذب نمی کند ، برای محیط های پر رفت و آمد مثل راه پله ها مناسب است.

 

رنگ آمیزی سقف منزل

سقف ساختمان ها را به طور معمول با رنگ پلاستیک رنگ آمیزی می کنند تا تفاوت در سقف و دیوار به خوبی مشخص شود. رنگ پلاستیک نور را منعکس نمی کند و به همین دلیل گزینه ی خوبی برای رنگ آمیزی سقف است تا سقف را دل باز تر کند و بلند تر از چیزی که هست نمایش دهد. رنگ پلاستیک نسبت به رنگ روغنی ، در طول زمان تغییر کمتری میکند و همچنین قیمت کمتر رنگ پلاستیک ، دلیل دیگری برای استفاده این رنگ در سقف است.

 

نقاشی ساختمان یک هنر است ، آن را به یک هنرمند بسپارید

فاصله بین یک کار خوب و یک کار بد آنقدر کم است که گاهی نقاشان حرفه ای هم آن را تشخیص نمی دهند. اگر نقاش ساختمان استاندارد ها و اصول استفاده درست از رنگ ها را رعایت نکرده باشد ، خیلی سریع همه چیز از آن حالت خوب اولیه خارج می شود. یک نقاش بد می تواند با بهترین رنگ و مواد اولیه ، یک کار افتضاح به کارفرما تحویل دهد. بنابراین انتخاب یک نقاش ساختمان خوب دارای اهمیت زیادی است.

نقاشی ساختمان در غرب تهران

سطح مهارت ، کیفیت و قیمت را تعیین میکند. شما می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن از خدمات خدمت از ما در غرب تهران بهره ببرید.

 • نقاشی ساختمان در پونک
 • نقاشی ساختمان در آزادی
 • نقاشی ساختمان در شهرک غرب
 • نقاشی ساختمان در تهرانسر
 • نقاشی ساختمان در جنت آباد
 • نقاشی ساختمان در آریا شهر
 • نقاشی ساختمان در شهرک راه آهن

موارد کلی در آموزش نقاشی ساختمان غرب تهران

 • متره و برآورد مواد مصرفي متناسب با سطح كار
 • آماده سازي گچ ساختماني و استفاده از آن در زير سازي سطوح گچي
 • بتونه کاری و سمباده كاري سطوح بتونه كاري شده
 • زدن رنگ نيمه پلاستیک روي سقف همراه با آستركاري با رنگ پالستيک
 • تعمير بتونه پلاستیک و روغني و زدن رنگ نهايي پلاستیک (رنگ رويه )
 • روغن اندود كردن سطوح گچی
 • زدن رنگ های روغنی روی سطوح گچی زیر سازی شده (استرکاری با رنگ روغن )
 • زدن رنگ هاي روغني مات و براق روي سطوح چوبي ، فلزي و صفحات مصنوعي
 • همرنگ سازي براساس رنگ مورد نظر و كار با رنگ های ورنی
 • رنگ پاشی با پيستوله رنگ پاش
 • رنگ آمیزی استخر و ترکیب رنگ ها

خدمت از ما آماده خدمت رسانی در زمینه نقاشی ساختمان ، نقاشی ساختمان در تهران و نصب کاغذ دیواری به شما عزیزان می باشد.

4.75 امتیاز از 9 رای

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان

ثبت رایگان سفارش

مطالب مرتبط با نقاشی ساختمان

مطالب مرتبط با دکوراسیون

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
loading