تعمیر و بازسازی ساختمان

شرکت بازسازی ساختمان

شرکت بازسازی ساختمان

شرکت بازسازی ساختمان

شرکت بازسازی ساختمان ما با به کار گیری پیمانکار بازسازی ساختمان ، شما را درامر بازسازی و نوسازی ساختمان ، بازسازی و تعمیرات ساختمان ، بازسازی داخلی ، بازسازی ساختمانهای قدیمی و انواع سایر خدمات بازسازی ساختمان و بناها یاری میکند . چرا که هر بنا و ساختمانی در بهترین حالت ممکن تا 25 سال عمر مفید دارد و بعد از آن نیاز به تعمیر و بازسازی پیدا خواهد کرد . این را هم باید بدانیم که علاوه بر ساختمان های قدیمی و فرسوده ساختمان های مدرن و جدید هم نیاز به تعمیر و بازسازی دارند . شاید یکی از مهمترین دلایل برای بازسازی ساختمان های مدرن نیاز به تغییر در طراحی و دکوراسیون داخلی ساختمان و ایجاد تنوع باشد .

 

 

بازسازی و تعمیرات ساختمان :

بازسازی ساختمان به هرگونه اقدامی که در جهت ایجاد تغییر در ساختمان ، بالا بردن استحکام و امنیت ساختمان و همچنین زیباسازی فضای ساختمان انجام می شود ، میگویند . از دیرباز بازسازی ساختمان و تعمیرات و نوسازی ساختمان در ایران و دیگر مناطق جهان وجود داشته است . ایران یکی از کشورهایی است که ساختمان های آن به دلیل فرسودگی و قدمت زیاد و همچنین نداشتن استانداردهای لازم ، به بازسازی ساختمان و نوسازی و تعمیر نیاز دارند . شرکت بازسازی ساختمان ما علاوه بر افزایش امنیت و استحکام ساختمان ، بر زیبایی و تنوع در فضا و طراحی دکوراسیون داخلی منزل شما هم می افزاید .

 

دلایل بازسازی ساختمان :

دلایل بازسازی ساختمان برای هر ساختمانی در مقایسه با دیگر بنا ها و ساختمان ها متفاوت است . اما در کل دلایلی مانند : به کارنگرفتن استانداردهای لازم برای ساخت ساختمان ، عدم استفاده از مواد و مصالح مرغوب در ساخت خانه و فرسوده شدن آن ها و همچنین متناسب نبودن طراحی داخلی ساختمان با متراژ و موقعیت مکانی ساختمان ،می توانند باعث نیاز به بازساری و تعمیرات ساختمان گردند  .

 

پیمانکار بازسازی ساختمان :

پیمانکار بازسازی ساختمان ما با دانش لازم در حوزه بازسازی ساختمان ، نوسازی و تعمیرات ساختمان و مهارتی که در تشخیص مناطق نیازمند به بازسازی و در کل آنالیز ساختمان شما دارد ، میتواند بهترین مشاوره را به شما عزیزان در امر بازسازی و نوسازی ساختمان ارایه دهد .

 

شرکت بازسازی ساختمان خدمات زیر را ارایه می دهد :

 • بازسازی آپارتمان
 • بازسازی و تعمیرات ساختمان
 • بازسازی ساختمانهای قدیمی
 • طراحی دکوراسیون داخلی
 • بازسازی داخلی ساختمان دوبلکس
 • بازسازی ساختمان های مدرن
 • بازسازی خانه های قدیمی
 • طراحی دکوراسیون آشپزخانه
 • بازسازی خانه های کلنگی
 • هوشمند سازی ساختمان
 • بازسازی منزل
 • طراحی نمای ساختمان
 • بازسازی نمای ساختمان
 • بازسازی داخلی منزل
 • بازسازی ساختمان اداری

 

بازسازی و نوسازی ساختمان :

بازسازی و نوسازی ساختمان های مدرن و اخیرا ساخت نسبت به ساختمان ها و خانه های قدیمی و کلنگی مراحل کمتری دارد ، چرا که نیاز به تخریب و بازسازی خانه از پایه نداشته و فقط با تغییر دکوراسیون داخلی و در اکثر موارد تغییر دکوراسیون آشپزخانه بازسازی ساختمان تکمیل خواهد شد . در نتیجه مدت زمان بازسازی ساختمان نیز کمتر می باشد . اما شاید برای شما سوال باشد که آیا ساختمان های جدید هم نیاز به بازسازی دارند ؟ در پاسخ باید بگوییم شاید بعضی افراد بعد از گذشت چندی از ساخت خانه ی خود از معماری داخلی و یا نمای ساختمان خود خسته شوند . در این گونه موارد میتوان با صرف هزینه ای اندک بازسازی ساختمان انجام داده و دکوراسیون داخلی منزل یا نمای داخلی ساختمان خود را تغییر داده و از فضا و معماری و طراحی دکوراسیون داخلی جدید لذت ببرید .

 

مراحل بازسازی ساختمان :

مشاوره با شرکت بازسازی ساختمان و پیمانکار بازسازی ساختمان ما و بررسی تمام جنبه ها و قسمت های خانه

تخریب و کندن قسمت های آسیب دیده و یا نیازمند به بازسازی . میتوانید ایده های خود را در این زمینه در مورد اضافه و کم شدن دیوار ها و تغییر در طراحی و بازسازی داخلی به پیمانکار بازسازی منزل ما اعلام کنید .

ساخت خانه و بنای شما با سرپرستی و نظارت پیمانکار بازسازی ساختمان ما و با بهترین و مرغوب ترین مواد و مصالح

 

گچ کاری و کاشی کاری ، نورپردازی و کف سازی

تعویض کابینت ها و شیرآلات و ... با نظر شما و با توجه به هزینه ای که می توانید در این زمینه پرداخت کنید ، کابینت ها شیرآلات و ... تعویض می گردند .

رنگ آمیزی دیوار ، پوشش دیوار و قرنیزها نیز با توجه به سلیقه ی شما انجام می شوند .

چیدمان وسایل و دکوراسیون داخلی  : یکی از جذاب ترین قسمت های بازسازی اخرین مرحله یعنی تغییر چیدمان وسایل می باشد . با سلیقه و  تبحر خود در این زمینه خانه ی خود را به بهترین شکل ممکن بچینید .

 

بازسازی ساختمان های قدیمی :

در مورد بازسازی ساختمانهای قدیمی در ابتدا شرکت بازسازی ساختمان ، عواملی مانند قدمت خانه ، بازسازی داخلی منزل ، بازسازی داخلی آشپزخانه ، طراحی نمای ساختمان و میزان آسیب هایی که خانه در حال حاضر دارد را بررسی می کند و سپس تصمیم گیری می شود که بازسازی ساختمان از پایه و با تخریب و سپس ساخت صورت میگیرد و یا بازسازی ساختمان با ترمیم نقاطی از خانه و بخشی از دیوار ها و سقف انجام می شود . در مرمت و بازسازی خانه های قدیمی امکان برداشتن دیوار های حایل وجود ندارد . به همین دلیل می توانید دیوارها را تا هنگامی که به آجر برسید تراشیده سپس با دقت تمام گچ کاری را انجام دهید . در مورد اینکه بخواهید دیواری را به خانه اضافه و یا از آن کم کنید با پیمانکار بازسازی ساختمان ما صحبت کرده و ایده های خود را اعلام کنید . در صورت تایید در بهترین حالت ممکن اجرا خواهند شد .

 

بازسازی ساختمان

 

بازسازی ساختمان های قدیمی و اتاق پذیرایی خانه :

یکی از بخش های بازسازی و تعمیرات ساختمان های قدیمی بازسازی و مرمت اتاق پذیرایی است . اگر دوست دارید که دیگر از فرش برای این ناحیه استفاده نکنید ، می توانید از کفپوش ها و یا سرامیک ها و انواع کاشی های زیبا برای طراحی نمای کف یا به اصطلاح کف سازی استفاده کنید . همچنین برای زیبایی بیشتر کف منزل میتوانید از قرنیز های چوبی یا آهنی با طرح های بسیار زیبا برای کناره های دیوار خود استفاده کنید .

 

هزینه بازسازی آپارتمان :

هزینه بازسازی آپارتمان و ساختمان با توجه به عواملی مانند قدمت خانه و میزان قدیمی بودن و آسیب هایی که خانه داراست ، نوع برند شیرآلات برای تعویض شیرآلات بهداشتی ، نوع کابینت آشپزخانه برای تعویض و همچنین میزان تغییراتی که شما برای بازسازی خانه خود در نظر دارید و نوع دکوراسیون داخلی خانه ، متفاوت است . پیمانکار بازسازی ساختمان ما پس از بررسی و تشخیص میزان مناطق نیازمند به بازسازی ، قیمت تقریبی را برآورد کرده و هزینه بازسازی ساختمان را به شما اعلام خواهند کرد.

4.00 امتیاز از 6 رای

تعمیر و بازسازی ساختمان

تعمیر و بازسازی ساختمان

ثبت رایگان سفارش

مطالب مرتبط با تعمیر و بازسازی ساختمان

شرکت بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان شرق تهران
بازسازی ساختمانهای قدیمی

مطالب مرتبط با ساختمانی

شیشه بری پونک
نصب کاشی و سرامیک
شرکت بازسازی ساختمان

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
loading