شرکت بازسازی ساختمان | شرکت بازسازی آپارتمان

شرکت بازسازی ساختمان | شرکت بازسازی آپارتمان

شرکت بازسازی ساختمان با به کارگیری پیمانکار بازسازی، شما را درامر بازسازی و نوسازی ساختمان، بازسازی و تعمیرات ساختمان، بازسازی داخلی، بازسازی ساختمانهای قدیمی و انواع سایر خدمات بازسازی ساختمان و بناها یاری می‌کند. چرا که هر بنا و ساختمانی در بهترین حالت ممکن تا 25 سال عمر مفید دارد و بعد از آن نیاز به تعمیر و بازسازی پیدا خواهد کرد. این را هم باید بدانیم که علاوه بر ساختمان‌های قدیمی و فرسوده ساختمان‌های مدرن و جدید هم نیاز به تعمیر و بازسازی دارند. شاید یکی از مهمترین دلایل برای بازسازی ساختمان‌های مدرن نیاز به تغییر در طراحی و دکوراسیون داخلی ساختمان و ایجاد تنوع باشد.

 

 

تعمیرات و بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان به هرگونه اقدامی که در جهت ایجاد تغییر در ساختمان، بالا بردن استحکام و امنیت ساختمان و همچنین زیباسازی فضای ساختمان انجام می‌شود، می‌گویند. از دیرباز بازسازی ساختمان و تعمیرات و نوسازی ساختمان در ایران و دیگر مناطق جهان وجود داشته است. ایران یکی از کشورهایی است که ساختمان های آن به دلیل فرسودگی و قدمت زیاد و همچنین نداشتن استانداردهای لازم، به بازسازی ساختمان و نوسازی و تعمیر نیاز دارند. شرکت بازسازی ساختمان علاوه بر افزایش امنیت و استحکام ساختمان، بر زیبایی و تنوع در فضا و طراحی دکوراسیون داخلی منزل شما هم می افزاید.

 

دلایل بازسازی ساختمان:

دلایل بازسازی ساختمان برای هر ساختمانی در مقایسه با دیگر بنا ها و ساختمان ها متفاوت است؛ اما در کل دلایلی مانند: به کارنگرفتن استانداردهای لازم برای ساخت ساختمان، عدم استفاده از مواد و مصالح مرغوب در ساخت خانه و فرسوده شدن آن ها؛ و همچنین متناسب نبودن طراحی داخلی ساختمان با متراژ و موقعیت مکانی ساختمان ،می توانند باعث نیاز به بازساری و تعمیرات ساختمان گردند.

 

پیمانکار بازسازی ساختمان:

پیمانکار بازسازی ساختمان با دانش لازم در حوزه بازسازی ساختمان، نوسازی و تعمیرات ساختمان و مهارتی که در تشخیص مناطق نیازمند به بازسازی و در کل آنالیز ساختمان شما دارد؛ می‌تواند بهترین مشاوره را به شما در امر بازسازی و نوسازی ساختمان ارایه دهد .

 

شرکت بازسازی ساختمان خدمات زیر را ارایه می دهد :

 • بازسازی آپارتمان
 • بازسازی و تعمیرات ساختمان
 • بازسازی ساختمانهای قدیمی
 • طراحی دکوراسیون داخلی
 • بازسازی داخلی ساختمان دوبلکس
 • بازسازی ساختمان های مدرن
 • بازسازی خانه های قدیمی
 • طراحی دکوراسیون آشپزخانه
 • بازسازی خانه های کلنگی
 • هوشمند سازی ساختمان
 • بازسازی منزل
 • طراحی نمای ساختمان
 • بازسازی نمای ساختمان
 • بازسازی داخلی منزل
 • بازسازی ساختمان اداری

 

بازسازی و نوسازی ساختمان:

بازسازی و نوسازی ساختمان های مدرن و اخیرا ساخت نسبت به ساختمان ها و خانه های قدیمی و کلنگی مراحل کمتری دارد ، چرا که نیاز به تخریب و بازسازی خانه از پایه نداشته و فقط با تغییر دکوراسیون داخلی و در اکثر موارد تغییر دکوراسیون آشپزخانه بازسازی ساختمان تکمیل خواهد شد. در نتیجه مدت زمان بازسازی ساختمان نیز کمتر می باشد؛ اما شاید برای شما سوال باشد که آیا ساختمان های جدید هم نیاز به بازسازی دارند ؟ در پاسخ باید بگوییم شاید بعضی افراد بعد از گذشت چندی از ساخت خانه ی خود از معماری داخلی و یا نمای ساختمان خود خسته شوند . در این گونه موارد میتوان با صرف هزینه ای اندک بازسازی ساختمان انجام داده و دکوراسیون داخلی منزل یا نمای داخلی ساختمان خود را تغییر داده و از فضا و معماری و طراحی دکوراسیون داخلی جدید لذت ببرید.

 

وظایف "شرکت بازسازی ساختمان":

 • تخریب و گودبرداری ساختمان
 • آجرکشی، دیوارکشی، ساخت دیوار پیش ساخته
 • کچکاری، سیمان کاری، سفید کاری دیوار
 • کاشی کاری، سرامیک کاری کف و دیوار
 • سنگ کاری راه پله، سنگ کاری نمای بیرونی ساختمان
 • ارائه خدمات دکوراسیون بعد از بازسازی ساختمان اعم از نقاشی، نصب سقف کاذب و ... .

 

مراحل بازسازی ساختمان:

مشاوره با شرکت بازسازی ساختمان و پیمانکار بازسازی ساختمان ما و بررسی تمام جنبه ها و قسمت های خانه

تخریب و کندن قسمت های آسیب دیده و یا نیازمند به بازسازی . میتوانید ایده های خود را در این زمینه در مورد اضافه و کم شدن دیوار ها و تغییر در طراحی و بازسازی داخلی به پیمانکار بازسازی منزل ما اعلام کنید .

ساخت خانه و بنای شما با سرپرستی و نظارت پیمانکار بازسازی ساختمان ما و با بهترین و مرغوب ترین مواد و مصالح

 

گچ کاری و کاشی کاری، نورپردازی و کف سازی

تعویض کابینت ها و شیرآلات و ... با نظر شما و با توجه به هزینه ای که می توانید در این زمینه پرداخت کنید ، کابینت ها شیرآلات و ... تعویض می گردند .

رنگ آمیزی دیوار ، پوشش دیوار و قرنیزها نیز با توجه به سلیقه ی شما انجام می شوند .

چیدمان وسایل و دکوراسیون داخلی  : یکی از جذاب ترین قسمت های بازسازی اخرین مرحله یعنی تغییر چیدمان وسایل می باشد . با سلیقه و  تبحر خود در این زمینه خانه ی خود را به بهترین شکل ممکن بچینید .

 

بازسازی ساختمان های قدیمی:

در مورد بازسازی ساختمانهای قدیمی در ابتدا شرکت بازسازی ساختمان، عواملی مانند قدمت خانه، بازسازی داخلی منزل، بازسازی داخلی آشپزخانه، طراحی نمای ساختمان و میزان آسیب هایی که خانه در حال حاضر دارد را بررسی می کند و سپس تصمیم گیری می شود که بازسازی ساختمان از پایه و با تخریب و سپس ساخت صورت میگیرد و یا بازسازی ساختمان با ترمیم نقاطی از خانه و بخشی از دیوار ها و سقف انجام می شود . در مرمت و بازسازی خانه های قدیمی امکان برداشتن دیوار های حایل وجود ندارد . به همین دلیل می توانید دیوارها را تا هنگامی که به آجر برسید تراشیده سپس با دقت تمام گچ کاری را انجام دهید . در مورد اینکه بخواهید دیواری را به خانه اضافه و یا از آن کم کنید با پیمانکار بازسازی ساختمان ما صحبت کرده و ایده های خود را اعلام کنید . در صورت تایید در بهترین حالت ممکن اجرا خواهند شد .

 

بازسازی ساختمان

 

بازسازی ساختمان های قدیمی و اتاق پذیرایی خانه:

یکی از بخش های بازسازی و تعمیرات ساختمان های قدیمی بازسازی و مرمت اتاق پذیرایی است . اگر دوست دارید که دیگر از فرش برای این ناحیه استفاده نکنید ، می توانید از کفپوش ها و یا سرامیک ها و انواع کاشی های زیبا برای طراحی نمای کف یا به اصطلاح کف سازی استفاده کنید . همچنین برای زیبایی بیشتر کف منزل میتوانید از قرنیز های چوبی یا آهنی با طرح های بسیار زیبا برای کناره های دیوار خود استفاده کنید .

 

هزینه بازسازی آپارتمان:

هزینه بازسازی آپارتمان و ساختمان با توجه به عواملی مانند قدمت خانه و میزان قدیمی بودن و آسیب هایی که خانه داراست ، نوع برند شیرآلات برای تعویض شیرآلات بهداشتی ، نوع کابینت آشپزخانه برای تعویض و همچنین میزان تغییراتی که شما برای بازسازی خانه خود در نظر دارید و نوع دکوراسیون داخلی خانه ، متفاوت است . پیمانکار بازسازی ساختمان ما پس از بررسی و تشخیص میزان مناطق نیازمند به بازسازی ، قیمت تقریبی را برآورد کرده و هزینه بازسازی ساختمان را به شما اعلام خواهند کرد.

به این مطلب امتیاز دهید

3.70 امتیاز از 15 رای

تعمیر و بازسازی ساختمان

برای سرویس تعمیر و بازسازی ساختمان از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

مطالب مرتبط با تعمیر و بازسازی ساختمان

مطالب مرتبط با ساختمانی

شیشه بری جردن
شیشه بری سعادت آباد
سقف کاذب کناف چیست؟

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
loading