قالیشویی در منزل

ثبت درخواست "قالیشویی"
قالیشویی در منزل

قالیشویی در منزل

قالیشویی در منزل از خدماتی است که جایگزین بسیار خوبی برای قالیشویی سنتی است. قالشویی در منزل در گذشته با استفاده از مایع قالیشویی که به شامپو فرش نیز شناخته می‌شد انجام می‌شد. قالیشویی در منزل به دلیل دستی بودن فرایند شستشو بسیار کاری سخت و زمان بر بود به همین دلیل بیشتر افراد قالیشویی در منزل را کمتر انجام داده و برای شستشوی فرش از شرکت‌ها و مراکز قالیشویی درخواست نیرو می‌کردند. قالیشویی در منزل با دستگاه فرایند قالیشویی و خشک کردن قالی را سریع کرده و شما به راحتی می‌توانید از یک نیروی قالیشویی در منزل برای ارائه خدمات قالیشویی در منزل تهران و سایر شهرها در خواست خدمات نمایید. 

قالیشویی در منزل با دستگاه چگونه است؟

قالیشویی در منزل که به کمک دستگاه انجام می شود به این صورت است که از یک دستگاه دریل با برس مخصوص شستشوی فرش در منزل انجام می‌شود و برای ماده شوینده از مواد مختلفی استفاده می‌شود. مایع قالیشویی مورد استفاده در قالیشویی منزل می‌تواند از مارک ایرانی تا برندهای خارجی مورد استفاده قرار بگیرد. انتخاب نوع مایع قالیشویی مورد استفاده را می‌توانید در زمان در خواست از نیروی قالیشویی در منزل انتخاب نماییذ.

یکی دیگر از دستگاه‌های که در قالیشویی در منزل مورد استفاده قرار می‌گیرد دستگاه مکش مایع است که با استفاده از آن رطوبت قالی شما گرفته می‌شود. دستگاه مکش مایع علاوه بر خشک کردن فرش و گرفتن رطویت تمامی کثیفی‌ها را مکش کرده و هیچ گونه لکه و سیاهی بر روی قالی شما باقی نمی‌گذارد.

 

قالیشویی در منزل

قالیشویی در منزل با دستگاه قالیشویی در منزل با دستگاه قالیشویی در منزل تهران شستشوی فرش در منزل

 

قالیشویی در منزل چه زمانی مناسب است

یکی از سوالات بسیار از مشتریان خدمات قالیشویی در منزل این است که قالیشوی در منزل مناسب ما هست یا خیر؟ جواب این پرسش ارتباط مستقیمی به متراژ قالی شما دارد. اگر قالی شما کوچک است بهتر است که شما از خدمات قالی‌شویی در منزل استفاده نمایید. قالیشویی در منزل معمولا به صورت متری بوده و اگر شما فرش‌های بزرگ و زیادی دارید ممکن است هزینه قالیشویی در منزل برای شما بالا برود. ولی اگر فرش شما متراژ کمی دارد قالیشویی در منزل گزینه مناسبی برای شما است.

 

قالیشویی در منزل فرش دستباف

فرش دستباف ایرانی شهرتی جهانی دارد و یکی از زیباترین آثار هنری ایران است. برای شستشوی فرش دستباف باید حتما از نیرویی ماهر درخواست کار کرد زیرا فرش دستباف باید با دقت بالا تمیز شود و همچینین مایع قالیشویی مورد استفاده باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا آسیبی به فرش وارد نشود.

 

قالیشویی در منزل چگونه است؟

قالیشویی در منزل تهران قالیشویی ادیب در تبریز قالیشویی ادیب اصفهان قالیشویی فرش دستباف

 

ویژگی قالیشویی در منزل

از ویژگی‌های مهم قالیشویی در منزل، شسته شدن قالی به صورت استاندارد و دقیق است. در شرکت‌های قالیشویی شستن قالی‌ها با دستگاه‌های صنعتی انجام می‌شود که به قالی آسیب وارد می‌کنند ولی در حالت قالیشویی در منزل با دستگاه نیمی از فرایند شستشوی فرش توسط انسان انجام شده و از این رو آسیب‌های وارد شده به قالی کمتر از زمانی است که در کارخانه قالیشویی شسته می‌شود.

خدمات دیگری که نیروی قالیشویی در منزل به شما ارائه می‌کند شستشوی مبل است. شما می‌توانید خدمات شستشوی مبلمان را نیز از نیروی قالیشویی در محل دریافت نمایید. شستشوی مبلمان نیز با توجه به جنس پارچه با برس‌های مخصوص انجام شده و خشک کردن و جمع آوری رطوبت آن با دستگاه مکش انجام می‌شود.

 

شستشوی فرش در منزل

حال که در مورد خدمات قالیشویی در منزل توضیح دادیم در ادامه در مورد این موضوع صحبت می‌کنیم که اگر شما تمایل داشتید خودتان فرش را بشویید چگونه این کار را انجام بدهید. در گذشته برای شستشوی فرش در خانه، فرش را به محل باز مانند حیاط برده و در آن جا با آب می‌شستند. امروزه به دلیل نبود جا و همچنین کاهش منابع آب این کار امکان پذیر نبوده و باید از روش دیگری برای تمیز کردن فرش استفاده کرد.

 

شستشوی فرش و قالیشویی در منزل

شستشوی فرش در منزل قیمت خشکشویی فرش مایع قالیشویی قالیشویی در منزل

 

روش جایگزین شستشوی فرش درمنزل به جای آب استفاده از مایع قالیشویی است. قالیشویی در منزل با مایع قالی، قالیشویی کار ساده‌ایی می‌باشد و لی به دلیل نبود دستگاه مخصوص باید شما با استفاده از یک برس شروع به تمیز کردن قالی نمایید. که خستگی و درد زیادی در ماهیچه‌ها و مفاصل ایجاد می‌کند. ولی گاهی پیش می‌آید که لکه‌هایی روی فرش به وجود می‌آیند که امکان پاک کردن آن‌ها به راحتی وجود دارد. در ادامه به روش پاک کردن این لکه‌ها می‌پردازیم.

 

پاک کردن لکه‌های خوراکی و نوشیدنی مانند شکلات، شیر، قهوه، سس کچاپ، آب‌نبات، آب‌میوه، نوشابه از روی فرش‌هایی با الیاف مصنوعی

 1. پارچه‌ سفیدی را به ماده شوینده آغشته کنید و چندین مرتبه به‌مدت چند ثانیه روی لکه ایجاد شده روی فرش فشار دهید. ۱۵ دقیقه صبر کنید و سپس با پارچه سفید دیگری محل آن را خشک کنید.
 2. پارچه سفیدی را به سرکه سفید آغشته کنید و چندین مرتبه آن را به‌مدت چند ثانیه روی لکه فرش فشار دهید. ۱۵ دقیقه صبر کنید. سرکه سفید پاک کننده بسیار خوبی می‌باشد.
 3. مقدار کمی آب ولرم را روی لکه فرش بریزید. یک ساعت منتظر بمانید تا فرش کامل خشک شود. همچنین می‌توانید برای آن‌ که فرش سریع‌تر خشک شود، یک پارچه‌ی نازک روی لکه فرش قرار دهید و یا می‌توانید زیر لکه فرش یک ظرف قرار دهید.

تا زمانی‌که لکه پاک نشود، مراحل را از ابتدا تکرار کنید.

 

هزینه قالیشویی در منزل چقدر است؟

قیمت خشکشویی فرش قالیشویی در منزل با دستگاه قالیشویی در منزل تهران شستشوی فرش در منزل قیمت خشکشویی فرش

 

پاک کردن لکه چای و قهوه از روی فرشی با الیاف طبیعی

ابتدا محلول شوینده‌ فرش را روی لکه اسپری نمایید؛ سپس با پارچه‌ی سفید و تمیز خشک کنید. سپس روی قسمت لکه شده مقدار کمی سرکه‌ سفید اسپری کنید و بعد از آن با پارچه‌ی سفید محل لکه را خشک کنید. در مرحله بعد محلول شوینده را دوباره روی لکه اسپری کنید؛ سپس با پارچه‌ی سفید محل لکه را خشک کنید. روی لکه، آب ولرم اسپری کنید؛ سپس با پارچه‌ی سفید خشک کنید.

 • مراحل فوق را تا زمان پاک شدن کامل لکه تکرار کنید تا آثار لکه کاملا پاک شوند.

 

پاک کردن روغن وچربی و لکه‌های غذا و سس از روی فرش

در قدم اول پارچه‌ای سفید و تمیزی را به مقداری حلال آغشته نمایید و بر روی قسمت لک شده بکشید و سپس محل آن را با آب ولرم بشورید. پس از خشک شدن اگر آثاری از چربی باقی مانده بود می‌توانید یک یا دوبار دیگر نیز این مراحل را تکرار کنید. همچنین می‌توانید پس از کشیدن حلال بر روی قسمت چرب شده از محلول مواد شوینده فرش نیز استفاده کنید تا سرعت پاک کنندگی بالاتر برود.

 

قالیشویی در منزل چگونه است؟

مایع قالیشویی مایع قالیشویی قالیشویی ادیب در تبریز قالیشویی ادیب اصفهان قالیشویی فرش دستباف

4.71 امتیاز از 19 رای

قالیشویی

برای سرویس قالیشویی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

مطالب مرتبط با قالیشویی

قالیشویی جنوب تهران
شستشوی موکت

مطالب مرتبط با قالیشویی

قالیشویی جنوب تهران
قالیشویی غرب تهران
شستشوی فرش در منزل

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
loading