شرکت خدماتی نظافتی

ثبت درخواست "نظافت منزل"
شرکت خدماتی نظافتی

آیا شما هم به خدمات شرکت خدماتی نظافتی نیاز دارید؟

شرکت خدماتی نظافتی و تمامی خدمات نظافتی از بهترین شرکت‌های خدماتی نظافتی را می‌توانید با سامانه درخواست خدمات آنلاین"خدمت از ما" تجربه کنید. جالب است بدانید در خواست نیروی نظافتچی خانم و نظافتچی آقا از شرکت‌های خدماتی نظافتی جهت نظافت منزل و نظافت ساختمان، نظافت راه پله و مشاعات و موارد مشابه از پر تقاضاترین خدمات تکرار شونده در میان تمامی خدمات منازل است.

سوالات متداول که زمان تماس با شرکت خدماتی نظافتی پرسیده می‌شود:

 • قیمت خدمات نظافتی در شرکت خدماتی نظافتی چگونه محاسبه می‌شود؟
 • چه خدماتی در شرکت‌ خدماتی نظافتی ارائه می‌شود؟
 • مهم ترین دغدغه مشتریان شرکت خدماتی نظافتی چیست؟
 • چگونه شرکت خدماتی نظافتی معتبر را شناسایی کنیم؟
 • مزایا درخواست نیروی نظافتچی از "خدمت از ما"
 • نحوه دریافت قیمت نظافت منزل (رایگان) و ثبت سفارش نیروی نظافتچی
 • چگونه می‌توانید بودجه و هزینه خدمات نظافتی خود را کاهش دهید؟

 

قیمت نظافت منزل و ساختمان چگونه محاسبه می‌شود؟

هزینه خدمات نظافتی مانند نظافت منزل و نظافت ساختمان، نظافت شرکت و محل کار، نظافت راه پله و مشاعات و ... در شرکت‌های خدماتی به دو صورت انجام می‌شود:

 

1. قیمت دهی شرکت خدماتی نظافتی بر مبنای ساعت 

اغلب شرکت‌های خدماتی نظافتی قیمت‌های ثابت و مشخصی را برای خدمات نظافت منزل دارند. این قیمت‌ها به صورت ساعتی حساب می‌شوند.

 

2. قیمت دهی شرکت خدماتی نظافتی بر مبنای نوع کار 

البته تعداد محدودی از شرکت‌های خدماتی نظافتی ترجیح می‌دهند تا برای هر کدام از کارهای خدمات نظافت، قیمت جداگانه‌ای را ارائه دهند.

 

کدام سیستم قیمت دهی شرکت خدماتی نظافتی بهتر است؟

بر طبق تجربه چندین ساله ما در ارائه خدمات نظافتی عموما متقاضیان نظافت منزل سیستم قیمت دهی بر مبنای ساعت را شفاف‌تر و مشخص تر می‌دانند و ترجیح می‌دهند تا به صورت ساعتی خدمات را دریافت نمایند.


 

خدمات «نظافت منزل» خدمت از ما

عده‌ای باور دارند نظافتچی منزل مانند خودمان دلسوز نیست و خانه را آن‌طور که دوست داریم تمیز نمی‌کند. در واقع تعرفه نظافت منزل هر چقدر هم که هست، اتلاف پول است. در مقابل، گروهی قرار دارند که نظر دیگری درمورد استفاده از خدمات نظافت منزل و خانه دارند. خانم‌هایی که چند فرزند دارند و یا شاغل هستند، یا آقایان مجردی که وقت رسیدگی به تمیز کردن منزل را ندارند در این گروه قرار می‌گیرند. به عقیده آن‌ها استخدام نظافتچی منزل برای 3 تا 4 ساعت، زمان طلایی را برایشان حفظ و ذخیره می‌کند.

 

لیست خدمات که در شرکت‌های خدماتی نظافتی ارائه می‌شود:

در اینجا یک لیست از خدماتی که در شرکت خدماتی نظافتی ارائه می‍‌شود را جمع آوری نموده‌ایم.

 • نظافت منزل 

نظافت آشپزخانه، نظافت سالن و پذیرایی، نظافت اتاق خواب‌ها و سرویس‌های بهداشتی

 

 • نظافت ساختمان

نظافت راه پله و مشاعات، نظافت پارکینگ و حیاط، نظافت آسانسور 


 

دغدغه متقاضیان شرکت خدماتی نظافتی 

بر طبق تجربه و بازخوردهایی که در انتخاب و گزینش و ارسال نیروی نظافتچی آقا و نظافتچی خانم داشته‌ایم، دریافته‌ایم که افراد متقاضی شرکت خدماتی نظافتی عموما دغدغه‌های مشترکی دارند. این روزها به دلیل مشکلات و گرفتاری‌های متعدد، اغلب فرصت چندانی برای نظافت منزل و ساختمان وجود ندارد بنابرین دسترسی به نیروی نظافتچی مطمئن و کاربلد مهمترین دغدغه متقاضیان خدمات نظافتی در کنار قیمت خدمات نظافت است.


 

چگونه شرکت نظافتی معتبر را شناسایی کنیم؟

یکی از مهم ترین نکات در زمان درخواست نیروی نظافتچی، بررسی سوابق کاری و میزان رضایت کارفرمایان قبلی است. همانطور که می‌دانید شرکت نظافتی معتبر موظف است تا سوابق تمامی کارکنانش را به دقت بررسی و کنترل کند. اهمیت به کیفیت کار نظافتچی، آموزش نحوه برخورد مناسب با کارفرما و پیگیری حسن انجام کار و رضایت شما از نیروی خدماتی از مهم ترین معیارهای شرکت خدماتی نظافتی معتبر است.

 

پیدا کردن شرکت خدماتی نظافتی به کمک خدمت از ما کار آسانی است.

 

چگونه می‌توان از شرکت خدماتی نظافتی به بهترین نحو استفاده نمایید؟

در ادامه شما با 3 نکته مهم جهت افزایش رضایت از خدمات شرکت خدماتی نظافتی، نظافتچی اعزام شده و همچنین کاهش بودجه‌های نظافتی شما به دلیل دقت به این نکات کلیدی آشنا خواهید شد.

 

1. آیا دقیقا می‌دانید به کدام نیروی نظافتچی نیاز دارید؟ 

بهترین کار این است که در ابتدا تمامی قسمت‌هایی از منزل یا محل کار را که نیاز به نظافت دارند را سریعا مشخص کنید. مثلا تمیز کردن دیوار و پنجره‌ها جزو کارهای سنگین در نظافت تلقی می‌شود بنابرین تاکید شما برای اعزام نیروی نظافتچی با قدرت بدنی بالا می‌تواند به راحتی منجر به افزایش رضایت شما از نیروهای اعزامی شرکت خدماتی نظافتی شود. یا اینکه اگر شما به دنبال فردی با سلیقه هستید تا بتواند قفسه و کابینت آشپزخانه یا کمدهای شما را به خوبی تمیز کند عموما اعزام نظافتچی خانم جوان می‌تواند این نیاز شما را به راحتی برآورده کند.

 

2. آیا شرکت خدماتی نظافتی یا نیروی نظافتچی به محل شما نزدیک است؟

زمان بندی صحیح ورود و خروج نظافتچی و همچنین انجام کامل کار در بازه زمانی مورد نظر شما می‌تواند به راحتی تحت تاثیر نزدیکی یا دوری نظافتچی به محل مورد نظر شما باشد. اغلب نظافتچی‌ها دور بودن محل کار را یکی از مهم ترین عوامل خستگی ناخواسته و اهتمال تاخیر در رفت و بازگشت می‌دانند. شما می‌توانید از میان شرکت‌های نظافتی نزدیک به محل زندگیتان به دنبال بهترین شرکت باشید اما ممکن است روند پیدا کردن شرکت‌های نزدیک و انتخاب برای شما زمانبر و غیر قابل توجیه باشد. بنابرین استفاده از اپلیکیشن "خدمت از ما" می‌تواند دسترسی کامل شما را به نزدیک ترین نیروی مناسب با نیاز و محل مورد نظر شما را آسان کند.

 

 3. نیروی نظافتچی خانم یا نظافتچی آقا؟

عموما در زمان ثبت سفارش و درخواست نیروی نظافتچی یکی از پرسش‌های اصلی شما اطمینان از سابقه و کار درست بودن نیروی نظافتچی و البته متعاقبا تاکید شرکت‌های خدماتی نظافتی بر عملکرد نیروهایشان است، اما در این شرایط تنها زمانی می‌توانید از صحت عملکرد نیروی نظافتچی مطمئن شوید که کار توسط نیرو انجام شده است و شما در حال پرداخت هزینه هستید.

البته راه حل دیگری نیز وجود دارید شما می‌توانید بدون نیاز به پرداخت هزینه به راحتی با استفاده از اپلیکیشن "خدمت از ما" به بررسی سابقه و امتیازات مشتریان قبلی تمامی نیروهای نظافتچی بپردازید و سپس اقدام به ثبت سفارش و درخواست نیروی نظافتچی نمایید (راحت و بدون دغدغه).


 

مزایای ثبت سفارش نیروی نظافتچی با "خدمت از ما"

 • پشتیبانی کامل و همراهی شما در تمامی مراحل سفارش
 • اعزام نیروی نظافتچی خانم یا آقا معتمد در زمان و محل انتخاب شما
 • اطمینان از آشنایی کامل تمامی نیروها با نحوه برخورد با مشتری و رعایت تمامی استانداردها
 • دریافت هزینه بر اساس نرخ رسمی نظافت منزل و ساختمان

 

شرکت خدماتی نظافتی

 

جهت ثبت درخواست نظافتچی از بهترین شرکت‌های خدماتی نظافتی در سامانه "خدمت از ما" می‌توانید از طریق دانلود اپلیکیشن در کافه بازار و گوگل پلی به راحتی به طیف گسترده‌ای از خدمات دسترسی داشته باشید.

 

چگونه می‌توان در سامانه "خدمت از ما" ثبت درخواست نیروی نظافتچی نمود؟

اپلیکیشن درخواست خدمات "خدمت از ما" به آسانی می‌تواند طیف وسیعی از خدمات مورد نیاز شما در کل طول سال از جمله نظافت منزل و ساختمان، قالیشویی، نقاشی، تعمیر انواع وسایل گرمایشی و سرمایشی، بازسازی، لوله کشی، برقکاری و ... صدها خدمات دیگر را پوشش می‌دهد.

 

انتخاب شرکت نظافتی و نیروی نظافتچی معتبر آسان‌تر از همیشه

"خدمت از ما" با همکاری چندین شرکت خدماتی نظافتی و بیش از 150 نیروی مستقل نظافتچی خانم و آقا به راحتی می‌تواند تمامی نیازهای شما را کاملا مطابق با معیارهایی که از یک شرکت نظافتی معتبر و خوش سابقه را در ذهن دارید، برطرف کند.

4.89 امتیاز از 24 رای

نظافت منزل

برای سرویس نظافت منزل از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

مطالب مرتبط با نظافت منزل

مطالب مرتبط با نظافت

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
loading