هزینه عمل بینی چقدر است؟

هزینه عمل بینی چقدر است؟

هزینه عمل بینی چگونه محاسبه می‌شود؟

زمانی که تصمیم به عمل بینی می‌گیرید، مهمترین گزینه هزینه عمل بینی است. آیا هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی مناسب‌تر است؟ هزینه عمل بینی در شیراز چقدر است؟ هزینه عمل بینی در تبریز و هزینه عمل بینی در مشهد چقدر است؟ هزینه عمل بینی اقساطی چپونه محاسبه می‌شود؟ بسیاری سوالات دیگر که مربوط به هزینه عمل بینی است. با ما در ادامه همراه باشید.

هزینه عمل بینی چقدر است؟

جراحی زیبایی بینی(رینوپلاستی یا راینوپلاستی) می‌تواند باعث بهبود ظاهر بینی، اصلاح عملکرد آن، یا هر دوی این موارد شود. عمل جراحی اصلاح عملکرد بینی معمولاً شامل اصلاح ساختار بینی برای بهبود عملکرد تنفس است که بخشی از قیمت و هزینه آن یا تمام مبلغ هزینه عمل جراحی می‌تواند مشمول بیمه خدمات درمانی باشد. به هر حال، عمل‌های جراحی انجام شده برای افزایش زیبایی و بهبود ظاهر معمولاً مشمول بیمه نیستند و هزینه عمل بینی آن باید توسط خود فرد بیمار پرداخت شود.

 

هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی

هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی هزینه عمل بینی در تبریز هزینه عمل بینی اقساط جراحی بینی با قیمت 2 میلیون در تبریز

 

برای بسیاری از ما، هزینه عمل بینی زیاد و چشمگیر است و معمولاً برای پرداخت این هزینه نیاز به تامین منابع مالی مورد نیاز وجود دارد. به خاطر این که هزینه پرداختی بابت جراحی بینی یک سرمایه گذاری زیربنایی و اساسی در زندگی فرد است، برای بیماران اهمیت دارد که با عامل‌های احتمالی تاثیر گذار بر هزینه عمل جراحی آشنا باشند و از یک جراح عالی برای انجام عمل استفاده کنند تا به این ترتیب امکان دستیابی به نتایج مورد انتظار پس از عمل جراحی افزایش پیدا کند.

 

هزینه عمل بینی اقساط

هزینه عمل بینی اقساط هزینه عمل بینی در تبریز هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی هزینه عمل بینی در شیراز 98

 

رابطه انتخاب یک جراح با تجربه و هزینه عمل بینی

تجربه جراح پلاستیک و اعتبار وی می‌تواند تاثیر زیاد بر هزینه عمل بینی داشته باشد. شما باید زمان زیادی صرف بررسی سابقه کاری یک جراح کنید تا به این ترتیب بتوانید تشخیص دهید.

 

بیهوشی و هزینه عمل بینی

بیهوشی به شما کمک می‌کند در طول عمل جراحی ریلکس باشید و هیچ دردی در طول عمل احساس نکنید. این حالت ریلکس همچنین به جراح پلاستیک امکان می‌دهد فعالیت‌های مورد نظر را به سادگی و بطور موثر بر روی بیمار انجام دهد.

 

هزینه بیمارستان در ترکیه

جراحی بینی با قیمت 2 میلیون در شیراز هزینه بیمارستان در ترکیه هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی رشت هزینه عمل انحراف بینی در بیمارستان دولتی

 

در عمل جراحی متخصص بیهوشی و پرستار هوش بر هر دو می‌توانند فرآیند بیهوشی شما را اداره و مدیریت کنند. متخصص بیهوشی پزشکی است که برای فعالیت‌های بیهوشی آموزش دیده و می‌تواند علائم حیاتی شما را در طول عمل جراحی کنترل کند. پرستار هوش بر نیز یک فرد متخصص آموزش دیده است که می‌تواند همین مسئولیت را برای بیمار بر عهده داشته باشد. استفاده از خدمات متخصص بیهوشی یا پرستار هوش بر بستگی به تشخیص جراح پلاستیک و ترجیح فرد بیمار دارد. برخی از جراح‌ها فقط با پزشک متخصص بیهوشی کار می‌کنند. در ضمن، برخی بیماران نیز احساس راحتی بیشتر هنگام استفاده از خدمات پزشکان متخصص بیهوشی دارند.

 

میزان پیچیدگی درمان و هزینه عمل بینی

میزان پیچیدگی درمان نیز می‌تواند منجر به افزایش هزینه‌ها و قیمت عمل جراحی بینی شود. بطور خلاصه، یک عمل جراحی پیچیده به زمان بیشتری نیاز دارد و به همین دلیل هزینه عمل بینی بیشتر از یک عمل جراحی به نسبت ساده است. عواملی که می‌توانند باعث پیچیده شدن عمل جراحی شوند شامل موارد زیر هستند:

 • گرفتگی بینی
 • انحراف بینی
 • انجام چند عمل جراحی بر روی بینی فرد
 • پوست بسیار ضخیم یا بسیار نازک بیمار
 • نیاز به پیوند غضروف برای تقویت بافت‌های ضعیف

 

موقعیت جغرافیایی و هزینه عمل بینی

محل زندگی شما نیز بر هزینه‌های جراحی تاثیرگذار است. هزینه عمل بینی در شهر‌ها و مناطق مختلف، متفاوت است. هزینه‌ عمل بینی در یک شهر بزرگ با هزینه‌های جراحی در مناطق کوچک و کم‌جمعیت متفاوت است. حتی ممکن است در یک منطقه‌ی مشابه، دو بیمارستان یا کلینیک مختلف، هزینه‌های مختلفی را برای خدمات خود مطالبه کنند. از این نکته می‌توان متوجه شد که چرا هزینه عمل بینی در اصفهان با هزینه عمل بینی در شیراز یا هزینه بینی در ترکیه متفاوت است.

 

هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی رشت

جراحی بینی اقساطی تبریز هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی اصفهان هزینه عمل بینی هزینه عمل جراحی بینی در ترکیه

 

هزینه قبل و بعد از انجام عمل جراحی

به دلیل اینکه جلسات ملاقات برگذار شده با دکتر متخصص قبل از عمل بینی و بعد از آن نقش اساسی در یک جراحی زیبایی بینی موفقیت آمیز دارد، شما باید برنامه ریزی مناسب برای انجام این ملاقات‌ها و به دست آوردن درک مناسب از عمل بینی داشته باشید. شما باید بطور کامل از هزینه اولیه این مشاوره‌ها، جلسات آماده سازی و نیز معاینه‌های بعد از انجام عمل آگاهی داشته باشید تا به این ترتیب بتوانید هزینه عمل بینی خود را درست محاسبه کنید.

پس از هر عمل جراحی، بیماران باید آمادگی مناسب برای پرداخت هر گونه داروی مسکن مورد نیاز در طول دوره ریکاوری داشته باشند. این هزینه‌ها به طور معمول در محاسبه هزینه کلی عمل جراحی منظور نمی‌شوند.

برای بیماران خاص، می‌توان از بسته‌های پس از عمل جراحی نیز استفاده کرد. این بسته‌ها شامل آرنیکا و سایر روغن‌ها، گاز و نوار استریل، یک بسته یخ، و یک اسپری باز کردن بینی است. اگر جراح شما این اقلام را برای شما قبل و بعد از عمل جراحی توصیه نکرد، شما می‌توانید از آنها در طول دوره درمان استفاده کنید. همچنین توصیه می‌شود بیماران برای چند روز اول بعد از عمل جراحی زیبایی بینی از داروهای ضد تهوع نیز استفاده کنند.

 

هزینه عمل انحراف بینی در بیمارستان دولتی

هزینه ترمیم بینی چقدر است جراحی بینی با قیمت 2 میلیون هزینه عمل بینی در مشهد هزینه جراحی بینی در قزوین

 

هزینه‌های قبل از عمل بینی شامل موارد زیر می‌باشد:

 • عکس آتلیه
 • سی تی اسکن
 • آزمایش خون

 

هزینه‌های بعد از عمل بینی نیز شامل:

برخی از پزشکان برای ویزیت‌های پس از جراحی هزینه‌ای دریافت نمی‌کنند ولی برخی دیگر هزینه ویزیت را دریافت می‌کنند ویزیت‌های بعد از عمل بینی تقریبا با این ترتیب زمان یصورت می‌گیرد:

 • ویزیت ماه اول، هر هفته
 • ویزیت سال اول، هر سه ماه
 • ویزیت سال دوم، هر ۶ ماه

 

سایر هزینه‌های مربوط به عمل جراحی بینی

بسیاری از بیماران در سه یا چهار ماه اول پس از عمل جراحی با افزایش جوش در صورت مواجه می‌شوند. برای حل این مشکل توصیه می‌شود بیماران از محصولات مراقبت از پوست صورت که دارای کیفیت بالا هستند در طول این دوره استفاده کنند. این محصولات می‌توانند قیمت و هزینه ای بالا داشته باشند. جراح شما می‌تواند استفاده از ماده مناسب برای شستن صورت و مرطوب نگه داشتن آن برای جلوگیری از ایجاد جوش را به شما توصیه کند.

همواره بیماران ممکن است با ایجاد لکه‌های تیره در صورت یا تیره شدن پوست پس از عمل جراحی مواجه شوند. لکه‌های تیره معمولاً با از بین رفتن التهاب و ورم صورت از بین می‌رود. برای تسریع در فرآیند درمان این لکه‌ها، بیماران می‌توانند از روش‌های لیزر درمانی استفاده کنند که قیمت و هزینه‌ای جدا دارد.

 

هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی اصفهان

هزینه عمل بینی اقساط در کرمانشاه عمل بینی در ترکیه عمل بینی چقدر هزینه دارد هزینه عمل بینی در شیراز

 

در این رابطه برخی از هزینه‌های غیر مستقیم دیگر نیز وجود دارد که شامل از دست دادن حقوق و مزایای کاری در مدت زمان دور بودن از محیط کار و به دست آوردن سلامتی پس از انجام عمل جراحی است. اگر برای انجام این عمل نیاز به مسافرت دارید، شما باید هزینه سوخت، بلیط هواپیما، رزرو اتاق در هتل، و سایر هزینه‌های مورد انتظار دیگر در مسافرت را نیز در هزینه عمل بینی خود مد نظر قرار دهید.

 

پوشش بیمه برای هزینه عمل بینی

بیمه‌های درمانی معمولاً فقط هزینه عمل بینی به خاطر اصلاح عملکرد بینی را پوشش می‌دهند. برخی بیماران می‌توانند با پرداخت هزینه بیمه ماهانه از این خدمات استفاده کنند. عمل جراحی بینی برای اصلاح عملکرد معمولاً برای بهبود عملکرد تنفسی بیمار انجام می‌شود. شرایطی که در این نوع عمل جراحی اصلاح می‌شوند شامل موارد زیر هستند:

 • تنگ شدن دهلیز بینی که در آن دیواره‌های جانبی بینی شروع به حرکت به سمت داخل می‌کنند و به این ترتیب راه تنفس فرد مسدود می‌شود. در این حالت جراحی اصلاح عملکرد بینی می‌تواند موقعیت این دیوارهای جانبی را در محل مناسب آن‌ها تثبیت کند و به این ترتیب امکان تنفس راحت را در اختیار بیمار قرار دهد.
 • مخروط داخلی بزرگ در بینی که نیازمند حذف بخشی از بافت داخلی این مخروط است و می‌تواند در هر یک از دو طرف سوراخ‌های بینی قرار داشته باشد. این مخروط‌ها وظیفه تمیز کردن هوا در زمان عبور آن از بینی را بر عهده دارند. زمانی که این مخروط‌ها بسیار بزرگ باشند، می‌توانند از عبور هوا جلوگیری و ممانعت کنند. به این ترتیب جراح می‌تواند اندازه این مخروط‌ها را کوچک کند تا به این ترتیب امکان تنفس مناسب برای فرد بیمار ایجاد شود.
 • شکسته شدن استخوان بینی. این مورد تنها در چند روز اول بعد از شکستگی شامل پوشش بینی می‌شود. مثلاً افرادی که در کودکی بینیشان شکسته یا در سال‌های گذشته این اتفاق برایشان رخ داده شامل پوشش بیمه نمی‌شوند.
 • انحراف جداره جدا کننده منافذ بینی که در این وضعیت جداره بینی به یک طرف متمایل می‌شود و به این ترتیب جلوی تنفس صحیح فرد را می‌گیرد.

 

هزینه عمل جراحی بینی در ترکیه

قیمت عمل بینی در اصفهان هزینه عمل بینی چقدر است قیمت عمل بینی بدون تامپون هزینه عمل بینی در اصفهان

 

برای استفاده از خدمات بیمه برای عمل جراحی اصلاحی بینی، جراح شما می‌تواند مدارک مورد نیاز را با استفاده از چند روش خاص در اختیار شما قرار دهد. برای مثال سی تی اسکن ناهنجاری‌های موجود در بینی شما را که برای دیگران قابل مشاهده نیست، نشان می‌دهد. با استفاده از روش آکوستیک رینومتری می‌توان از وضعیت داخل بینی بیمار یک تصویر تهیه کرد. از روش رینومانومتری می‌توان برای تعیین سطح و میزان عبور هوا از سوراخ‌های بینی استفاده کرد. در برخی موارد، شرکت‌های ارائه دهنده بیمه خدمات درمانی بیماران را ملزم می‌کنند که نشان دهند سعی در بهبود مشکلات عملکرد بینی خود با استفاده از سایر روش‌های درمانی داشته اند. این روش‌ها می‌توانند شامل استفاده از آنتی هیستامین‌ها، تزریق ضد آلرژی، و نیز استفاده از اسپری استروئید باشند.

 

کیفیت عملکرد بیش از هزینه عمل بینی توجه کنید

به خاطر داشته باشید زمانی که برای انجام عمل جراحی برنامه ریزی می‌کنید، ارزان تر بودن قیمت به معنی بهتر بودن نیست! در این رابطه باید به مسائل با اهمیت تر همچون سلامتی، ایمنی، و کیفیت نتایج حاصل از عمل جراحی توجه خاص داشت. شما ممکن است تصمیم بگیرید از خدمات ارزان تر یا ارائه شده توسط جراحان کم تجربه تر استفاده کنید، اما انجام این کار می‌تواند تاثیرات منفی بر نتایج حاصل از عمل داشته باشد و حتی در برخی موارد نتایج نامطلوب در نهایت به همراه داشته باشد. علاوه بر این استفاده از این خدمات می‌تواند با هزینه‌های اضافی بعدی برای اصلاح مشکلات احتمالی ایجاد شده پس از عمل همراه باشد.

 

هزینه عمل بینی اقساط در کرمانشاه

هزینه عمل بینی اقساط در شیراز قیمت عمل بینی هزینه عمل زیبایی در ترکیه هزینه جراحی بینی دکتر نمیرانیان

 

هر چند هزینه عمل بینی و قیمت عمل جراحی بینی می‌تواند گران به نظر برسد، اما نتایج به دست آمده پس از عمل در صورت موفقیت آمیز بودن می‌تواند توجیه کننده هزینه پرداخت شده باشد. عمل جراحی زیبایی بینی(رینوپلاستی) می‌تواند ظاهر بینی شما را بهبود بخشد و اعتماد به نفس شما را افزایش دهد. به این ترتیب شما می‌توانید به نحوی زندگی کنید که در حالت عادی بدون ایجاد تغییرات مورد نیاز، امکان آن برای شما هرگز وجود نخواهد داشت.

4.5 امتیاز از 1634 رای


در بازار آنلاین "خدمت از ما" برای تمامی خدمات، از چند متخصص به رایگان قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین