شیشه و آینه دکوراتیو

ثبت درخواست "شیشه بری"
شیشه و آینه دکوراتیو

شیشه و به‌طور خاص شیشه و آینه دکوراتیو، یکی از اجسامی است که به تازگی در طراحی دکوراسیون داخلی به کرات استفاده می‌شود. زیبایی که نمونه شیشه های دکوراتیو، از دکوراتیو داخل شیشه گرفته تا شیشه های دکوراتیو بین کابینتی، شیشه سندبلاست طرح دار و حتی یک آینه دکوراتیو طرح کلاسیک به محیط اطراف خود می‌دهند، در کنار هزینه مناسب قیمت شیشه های دکوراتیو ساختمانی، آنها را هر روز محبوب تر از گذشته می‌کند. در ادامه انواع شیشه و آینه دکوراتیو را از زوایای مختلف بررسی می‌کنیم.

شیشه و آینه دکوراتیو چیست و چه کاربردی دارد؟

همان‌طور که از نام آنها مشخص است، شیشه و آینه دکوراتیو هر مدل شیشه و آینه ایست که برای دکوراسیون و تزیین فضاهای داخلی (و همچنین خارجی) به کار می‌رود. شیشه و آینه دکوراتیو در میان انواع شیشه های دکوراتیو ساختمانی یکی از بهترین ایده‌‌ها برای طراحی دکوراسیون در فضاهای داخلی ساختمان است که در عین سادگی و اشغال فضای کم، چهره کاملا مدرن و تر و تمیزی به قضای شما می‌دهد. باید به این نکته اشاره کنیم که شیشه و آینه دکوراتیو لزوما اجسامی شکننده و ظریف نیستند. بلکه برخی از مدل‌های آن آنقدر مقاوم هستند که در اجرای کف شیشه ای و پله نیز از آنها استفاده می‌شود.

 

انواع شیشه و آینه دکوراتیو

تنها کافی است به یک مرکز فروش آینه های دکوراتیو سر بزنید تا ببینید نمونه شیشه های دکوراتیو ساختمانی چه مدل های متنوع و زیبایی دارند. دکوراتیو داخل شیشه، آینه دکوراتیو طرح کلاسیک، شیشه دکوراتیو بین کابینتی، شیشه های تزیینی آشپزخانه و شیشه سندبلاست طرح دار، تنها گوشه‌ای از این دنیای رنگارنگ و پر نقش و نگار را تشکیل می‌دهند. در ادامه تعدادی از نمونه شیشه های دکوراتیو را معرفی می‌کنیم.

 

قیمت شیشه دکوراتیو

 

1. شیشه دکوراتیو مات

در میان انواع شیشه و آینه دکوراتیو، شیشه دکوراتیو مات در مقابل لکه مقاوم بوده و نور را نیز (تا حدی) از خود عبور نمی‌دهد. احتمالا شیشه دکوراتیو مات را در پارتیشن های شیشه ای ادارات دیده‌اید. شما نیز می‌توانید در مرکز فروش آینه های دکوراتیو سفارش برش طرح مورد علاقه خود روی شیشه های دکوراتیو ساختمانی به صورت مات نیز بدهید. این شیشه های مات شده با اسید تنوع رنگی گسترده‌ای دارند و برای افزایش ایمنی می‌توان یک لایه لمینت نیز روی آن کشید.

 

2. نمونه شیشه های دکوراتیو چاپ دار

در میان انواع شیشه و آینه دکوراتیو، شیشه های دکوراتیو چاپ دار در تهیه شیشه دکوراتیو بین کابینتی و شیشه های تزئینی اشپزخانه کاربرد زیادی دارند. این شیشه های دکوراتیو ساختمانی، نوعی شیشه غیر شفاف رنگی هستند که طرح روی آنها با پخت رنگهای سرامیکی روی آنها ساخته می‌شود. شما حتی می‌توانید سفارش چاپ عکس‌های موردعلاقه‌تان را برای چاپ روی شیشه به مرکز فروش آینه های دکوراتیو بدهید. شیشه مورد استفاده برای تولید شیشه و آینه دکوراتیو چاپ دار بسته به استفاده شما می‌تواند تک جداره یا دوجداره باشد.

 

شیشه دکوراتیو بین کابینتی

 

3. شیشه سندبلاست طرح دار

شیشه سندبلاست طرح دار یا ساده یکی دیگر از شیشه های دکوراتیو ساختمانی محبوب است. نقش روی یک شیشه سندبلاست طرح دار با پاشیدن ماسه مخصوص توسط دستگاه سندبلاست بر روی (انواع) شیشه ایجاد می‌شود. این شیشه ها نیز مات هستند و به همین در پارتیشن های شیشه ای اداره‌ها، دیوارهای حمام و اتاق‌ها بسیار کاربرد دارد.

 

4. شیشه لاکوبل رنگی

شیشه لاکوبل به نوعی از شیشه های دکوراتیو ساختمانی می‌گویند که پس از رنگ شدن با یک لایه PVC پوشانده می‌شود تا هم ایمنی بیشتری پیدا کند و هم از رنگ محافظت شود. شیشه لاکوبل رنگی به 2 صورت مات و شفاف و با ضخامت‌ها و رنگهای متنوعی عرضه می‌شود. در ساخت این شیشه های دکوراتیو از هیچگونه مواد شیمیایی استفاده نمی‌شود.

 

مرکز فروش آینه دکوراتیو در تهران

 

شیشه و آینه دکوراتیو چه مزایایی دارند؟

شیشه و آینه دکوراتیو همانطور که از نامش پیداست، بیشتر به عنوان المانی تزئینی کاربرد دارد. اما اگر به تاریخچه استفاده از انواع شیشه های دکوراتیو ساختمانی و شیشه طرح دار رنگی (مخصوصا در معماری ایرانی) مراجعه کنیم، با مزایای فراوان استفاده از شیشه و آینه دکوراتیو آشنا خواهیم شد:

 • تاثیر مثبت شیشه رنگی دکوراتیو بر روح و روان؛ هرکدام از رنگ‌ها ازنظر روانشناسی اثر ویژه‌ای بر روان و ذهن ایجاد می‌‌کنند.
 • شیشه های دکوراتیو رنگی (از نوع شیشه سکوریت) در سقف نصب و باعث زیبایی خیره کننده آن می‌‌شود.
 • شیشه دکوراتیو رنگی درخشش نور طبیعی یا مصنوعی محیط را به زیباترین شکل نمایان می‌‌کند.
 •  شیشه و آینه دکوراتیو مشابه اورسی‌های قدیمی می‌‌تواند در پنجره‌ها استفاده شود.
 • شیشه طرح دار رنگی در پارتیشن ها نمای زیبا و چشم‌نوازی ایجاد می‌‌کند.

 

آینه دکوراتیو طرح کلاسیک

 

تاثیر آینه های دکوراتیو در جلوه منزل

 • استفاده از آینه های دکوراتیو (مانند آینه دکوراتیو طرح کلاسیک) در فضای داخلی ساختمان، نور را بازتاب داده و فضا را بزرگ‌‌تر جلوه می‌‌دهد.
 • شیشه و آینه دکوراتیو از جنس شیشه لاکوبل و شیشه های طرح دار دو جداره برای استفاده در انواع درب‌ها، بهترین ایده برای ایجاد جلوه خاص و کم نظیر در ابتدای ورود به ساختمان است.
 •  آینه های دکوراتیو خصوصا آینه پلکسی دکوراتیو با دستگاه های مدرن برش داده می‌‌شوند. می‌‌توان انواع طرح‌های خلاقانه را روی آینه دکوراتیو ایجاد و برای تزئین دیوار و سقف استفاده کرد.

 

مزایای کاربردی شیشه سکوریت رنگی 

 •  شیشه رنگی دکوراتیو نیاز به پرده‌های عریض و گرانقیمت با عمر کوتاه را برطرف می‌‌کند.
 • استفاده از شیشه سکوریت رنگی در ساخت شیشه و آینه دکوراتیو تهران موجب می‌‌شود این شیشه ها ایمن و عایق مناسبی برای انرژی و صوت باشند.
 • شیشه لاکوبل رنگی که از انواع شیشه های دکوراتیو است و به عنوان شیشه دکوراتیو بین کابینتی کاربرد دارد و مقاوم و نظافت آن بسیار راحت است.
 • زیبایی، مقاومت، عایق انرژی، صرفه جویی در خرید پرده و نظافت آسان از مهمترین مزایای شیشه سکوریت رنگی است.

 

شیشه دکوراتیو بین کابینتی

 

قیمت آینه دکوراتیو و قیمت شیشه دکوراتیو چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت شیشه و آینه دکوراتیو و به طور کلی قیمت شیشه های دکوراتیو ساختمانی به چند عامل بستگی دارد که در ادامه آنها را شرح می‌دهیم:

 • این هزینه شامل قیمت شیشه دکوراتیو، قیمت آینه دکوراتیو و هزینه نصب آنها می‌‌شود. 
 • ابعاد شیشه و آینه دکوراتیو نیز بر قیمت موثر است. مثلا شیشه طرح دار رنگی درب یا سقف شیشه ای ابعاد بزرگی دارند.
 • طرح شیشه و آینه دکوراتیو بر هزینه ساخت تاثیر دارد. مثلا قیمت آینه دکوراتیو لوزی با قیمت آینه دکوراتیو طرح کلاسیک متفاوت است.
 • محل نصب شیشه و آینه دکوراتیو موجب تفاوت در هزینه‌ها می‌شود. مثلا نصب شیشه های دکوراتیو بر سقف با شیشه تزیینی پارتیشن متفاوت است و دستمزد نصب آنها فرق می‌‌کند.
 • قیمت شیشه های دکوراتیو ساختمانی در صورت ترکیب شیشه های طرح دار با انواع مصالح دیگر مثل چوب و آهن تغییر خواهد کرد.
 • جنس شیشه ساختمانی در قیمت موثر است. مثلا شیشه لاکوبل رنگی، شیشه سندبلاست طرح دار و شیشه دکوراتیو بین کابینتی قیمت‌های متفاوت دارند.

 

دکوراتیو داخل شیشه

 

سخن پایانی

از اینکه تا انتهای مقاله شیشه و آینه دکوراتیو با ما همراه بودید، سپاس‌گزاریم. با توجه به محبوبیت شیشه ها و آینه های دکوراتیو، حوزه ساخت و ارائه آنها نیز بسیار گسترده شده است. با وجود کارخانه تولید آینه دکوراتیو و مرکز فروش آینه دکوراتیو، دیگر نیازی به پرسیدن سوال " آینه دکوراتیو از کجا بخرم" از دیگران نیست. امروزه شما انواع شیشه های تزئینی اشپزخانه، شیشه سندبلاست طرح دار را می‌توانید از مرکز فروش آینه دکوراتیو خریداری کنید. حتی پیش از خرید نیز می‌توانید قیمت آینه دکوراتیو، قیمت شیشه های دکوراتیو ساختمانی و سایر مدل های آن را برآورد کنید.

اپلیکیشن "خدمت از ما" کار را برای شما از این نیز ساده‌تر می‌کند. تنها با چند کلیک با متخصصان این حوزه وصل شوید و تمام سفارشات خود را ثبت کنید.

3.83 امتیاز از 17 رای

شیشه بری

برای سرویس شیشه بری از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

مطالب مرتبط با شیشه بری

شیشه بری سعادت آباد
شیشه بری غرب تهران
شیشه بین کابینتی

مطالب مرتبط با ساختمانی

حکاکی روی شیشه و آینه
شیشه و آینه دکوراتیو
شیشه بین کابینتی

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
loading