نماشویی با طناب

ثبت درخواست "نماشویی"
نماشویی با طناب

نماشویی با طناب چگونه است؟

یکی از روش‌های پرطرفدار نماشویی ساختمان، نماشویی با طناب است که امروزه به دلیل وجود آلودگی‌ها و باران‌های اسیدی دغدغه بسیاری از ساکنان ساختمان‌های بلند و برج‌ها است. برای خدمات نماشویی ساختمان و شستشوی نما ساختمان روش‌های متفاوتی وجود دارد که هر کدام مزایا و معایب خود را دارند. برای انتخاب بهترین روش نماشویی(نماشویی با طناب) بهتر است به عواملی مانند جنس سازه، میزان آلودگی نما، قدمت و حساسیت بنا و همچنین تعداد طبقات توجه ویژه داشته باشید. موارد گفته شده در قیمت نماشویی با طناب نیز موثر و حائز اهمیت است. در این مقاله بهترین روش نماشویی ساختمان یعنی روش نماشویی با طناب و نماشویی بدون داربست را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

نماشویی با طناب

نماشویی با طناب یکی از پرطرفدارترین و پرکاربردترین انواع خدمات نماشویی به حساب می آید و نحوه انجام نماشویی با طناب اینگونه است که فرد با طنابی که به صورت محکم و امن به قسمت بالایی ساختمان متصل شده است، از ساختمان آویزان شده و خدمات نماشویی را انجام می‌دهد. نماشویی با طناب مزیت‌های زیادی دارد، به عنوان مثال می توان به قیمت پایین نماشویی ساختمان نسبت به دیگر روش‌ها اشاره کرد زیرا دیگر نیازی به نصب داربست نیست و در بازه ی زمانی کوتاه قابل انجام است، نماشویی با طناب برای دیگران نیز مزاحمتی به همراه ندارد.

 

نماشویی با طناب

نماشویی با طناب نماشویی باطناب نماشویی بدون داربست نماشویی ساختمان با طناب خدمات نماشویی قیمت نماشویی با طناب راپل در تهران نانو نمای ساختمان داربست

 

کاربرد نانو در نماشویی با طناب

اگر به دنبال راه حلی هستید که تعداد دفعات کمتری نماشویی ساختمان را انجام دهید، ما به شما استفاده از مواد نانو در نماشویی را پیشنهاد می‌دهیم. نماشویی با طناب با استفاده از نانو، نمای ساختمان را در برابر جرم و کثیفی مقاوم می‌کند. هیچگونه تغییر رنگی ایجاد نمی‌کند، ماندگاری آن بسیاربالا ست و مدت زمان زیادی نیاز به نماشویی نخواهید داشت و همچنین نمای ساختمان را در برابر باران‌های اسیدی مقاوم می‌کند و در نهایت اینکه هزینه نماشویی ساختمان بسیار کاهش پیدا می‌کند.

 

کاربرد نماشویی با طناب

 

نماشویی بدون داربست با دستگاه واتر جت

یکی از روش‌هایی کارآمد در نماشویی با طناب استفاده از دستگاه واترجت می باشد. با استفاده از این دستگاه می‌توان نماهای آجری و گرانیتی را به راحتی برق بیاندازید. نحوه کار دستگاه واترجت به این صورت است که آب با فشار زیاد به سطح برخورد می‌کند، در نتیجه چربی‌ها و کثیفی‌های آن شسته شده و سطح تمیز و براق می‌شود. البته اگر سطح شما بسیار کثیف باشد دستگاه واترجت کارآیی زیادی ندارد و توصیه می کنیم از دستگاه‌های جدیدتری برای نماشویی بدون داربست استفاده کنید.

 

نماشویی باطناب چگونه است؟

نماشویی با طناب چیست؟ نماشویی با طناب چگونه است؟ قیمت نماشویی با طناب چقدر است؟

 

نماشویی بدون داربست با دستگاه سند بلاست

دستگاه سند بلاست یکی از بهترین و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا در خدمات نماشویی و شست شوی نمای ساختمان به شمار می رود. قدرت دستگاه سند بلاست به مراتب بیشتر از دستگاه واترجت است و هر آلودگی و کثیفی در نمای ساختمان را می تواند از بین ببرد. طرز کار دستگاه سند بلاست به این صورت است که از سیلیس و نانو مواد برای نماشویی بهره می‌گیرد.

نکته مهم در نماشویی با طناب استفاده از دستگاه سند بلاست و واتر جت در نماشویی بدون داربست و بخصوص نماشویی با طناب، رعایت نکات ایمنی است زیرا فشار بالای واتر جهت ممکن است موجب انحراف بندباز گردد. به همین دلیل راپل کار یا بند باز باید تمرکز بسیار بالایی داشته باشد تا از بروز خطرات احتمالی جلوگیری شود و جنس نمای ساختمان نیز بسیار اهمیت دارد، به عنوان مثال: برای نماهای آجری بایستی از دستگاه واتر سند بلاست بهره گرفت؛ زیرا این دستگاه به دلیل قدرت بالایی که دارد، تمام آلودگی‌ها را از بین خواهد برد. برای شستشوی ساختمان‌های که دارای نمای کامپوزیت می باشند، توصیه می‌کنیم که از دستگاه‌های شوینده استفاده نشود زیرا ممکن است به نمای ساختمان آسیب وارد شود و بلعکس برای نماشویی ساختمان‌های سنگی و سیمانی بهتر است از دستگاه واترجت بهره گرفت.

 

قیمت نماشویی با طناب

نماشویی ساختمان با طناب

 

مهمترین نکته در نماشویی با طناب

مهمترین نکته که در نماشویی با طناب باید در نظر داشت این است که بهتر است کار نماشویی با ساختمان را به متخصصین آن بسپارید زیرا این شغل جز حساس ترین شغل‌‌ها محسوب می‌شود و بیش از هر شغل دیگری نیازمند تخصص و مهارت و تجربه است. همچنین رعایت نکات ایمنی در نماشویی با طناب بسیار مهم می‌باشد و ارائه دهنده خدمات نماشویی و نماشویی با طناب باید دوره‌های آموزشی لازم را گذرانده باشد.

نماشویی با طناب جز مشاغلی است که به تخصص بالایی نیاز دارد و معمولا تعداد کمی از شرکت‌های موجود نماشویی با طناب را با کیفیت و اصولی انجام می دهند، بنابراین در انتخاب بهترین شرکت ارائه دهند خدمات نماشویی بسیار دقت کنید. با نصب اپلیکیشن خدمت از ما همیشه به بهترین متخصصان خدمات نماشویی دسترسی دارید.

 

انواع خدمات نماشویی

  1. نماشویی با داربست
  2. نماشویی بدون داربست (نماشویی با طناب)

 

انواع نماشویی ساختمان

نماشویی بدون داربست یا همان نماشویی با طناب

 

نماشویی با داربست

نماشویی با داربست را بیشتر در مواقعی توصیه می‌کینم که حساسیت کار نماشویی بسیار بالا باشد. برای مثال اگر ساختمان دچار آتش سوزی شده باشد و اثرات آن نمای ساختمان را زشت کرده باشد می‌توانید با نماشویی با داربست نما را مانند روز اول تمیز کنید. در غیر اینصورت به دلیل هزینه زیاد نصب داربست و اشغال فضای خیلی زیاد توصیه می‌کنیم از روش‌های نماشویی بدون داربست استفاده کنید.

 

نماشویی بدون داربست یا همان نماشویی با طناب

نماشویی با داربست یا نماشویی بدون داربست انتخاب شما کدام است؟

 

نماشویی بدون داربست(نماشویی با طناب)

برای نماشویی بدون داربست(نماشویی با طناب) اصلا مهم نیست که شما برج دارید یا یک واحد یک طبقه یا یک خانه ویلایی. در هر ارتفاعی نماشویی بدون داربست می‌تواند ساختمان شما را به بهترین شکل و بهترین کیفیت نماشویی کرده و یک نمای پاکیزه و فوق العاده را به شما تحویل دهد. بنابراین اصلا نگران کار نماشویی در ارتفاعات نباشید. نماشویی بدون داربست برای هر ساختمان بلندی لازم است چرا که حتی ساختمان‌هایی هم که تازه ساخت نیستند بعد از گذشت مدت زمانی نمایشان کثیف شده و احتیاج به نماشویی بدون داربست یا همان نماشویی با طناب پیدا میکنند. دود و غبار شهر تهران کم نیست و کاهی اوقات باران‌های اسیدی که در ابتدای فصل می بارد تمام نما را آلوده میکند. به هر حال پس از مدتی نیاز به نماشویی حس می‌شود. اینجاست که باید کار را به دست متخصصین نماشویی بدون داربست حرفه ای ما بسپارید و اصلا نگران نباشید. 

4.90 امتیاز از 15 رای

نماشویی

برای سرویس نماشویی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

مطالب مرتبط با نماشویی

شستشوی نمای سیمانی
نماشویی با اسید
نماشویی با طناب

مطالب مرتبط با نظافت

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
loading