نماشویی

نماشویی با طناب

نماشویی با طناب

یکی از روش های پرطرفدار نماشویی ساختمان، نماشویی با طناب است که امروزه به دلیل وجود آلودگی ها و باران های اسیدی دغدغه بسیاری از ساکنان ساختمان های بلند و برج ها است. برای خدمات نماشویی ساختمان و شستشوی نما ساختمان روش های متفاوتی وجود دارد که هر کدام مزایا و معایب خود را دارند. برای انتخاب بهترین روش نماشویی بهتر است به عواملی مانند جنس سازه، میزان آلودگی نما، قدمت و حساسیت بنا و همچنین تعداد طبقات و ... توجه ویژه داشته باشید. در این مقاله بهترین روش نماشویی ساختمان یعنی روش نماشویی با طناب و نماشویی بدون داربست را مورد بررسی قرار می دهیم.

نماشویی با طناب

نماشویی با طناب یکی از پرطرفدارترین و پرکاربردترین انواع خدمات نماشویی به حساب می آید و نحوه انجام نماشویی با طناب اینگونه است که فرد با طنابی که به صورت محکم و امن به قسمت بالایی ساختمان متصل شده است، از ساختمان آویزان شده و خدمات نماشویی را انجام می‌دهد. نماشویی با طناب مزیت های زیادی دارد، به عنوان مثال می توان به قیمت پایین نماشویی ساختمان نسبت به دیگر روش ها اشاره کرد زیرا دیگر نیازی به نصب داربست نیست و در بازه ی زمانی کوتاهی قابل انجام است، برای دیگران نیز مزاحمتی به همراه ندارد.

 


 

کاربرد نانو در نماشویی با طناب

اگر به دنبال راه حلی هستید که تعداد دفعات کمتری نماشویی ساختمان را انجام دهید، ما به شما استفاده از مواد نانو در نماشویی را پیشنهاد می‌دهیم. نماشویی با استفاده از نانو، نمای ساختمان را در برابر جرم و کثیفی مقاوم می‌کند. هیچگونه تغییر رنگی ایجاد نمی‌کند، ماندگاری آن بسیاربالا ست و مدت زمان زیادی نیاز به نماشویی نخواهید داشت و همچنین نمای ساختمان را در برابر باران های اسیدی مقاوم می‌کند و در نهایت اینکه هزینه های نماشویی ساختمان بسیار کاهش پیدا می‌کند.

 


 

نماشویی بدون داربست با دستگاه واتر جت

یکی از روش هایی کارآمد در نماشویی با طناب استفاده از دستگاه واتر جت می باشد. با استفاده از این دستگاه می‌توان نماهای آجری و گرانیتی و.. را به راحتی برق بیاندازید. نحوه کار دستگاه واتر جت به این صورت است که آب با فشار زیاد به سطح برخورد می‌کند، در نتیجه چربی ها و کثیفی های آن شسته شده و سطح تمیز و براق می‌شود. البته اگر سطح شما بسیار کثیف باشد دستگاه واترجت کارآیی زیادی ندارد و توصیه می کنیم از دستگاه های جدیدتری برای نماشویی بدون داربست استفاده کنید.

 

نماشویی با طناب

 

نماشویی بدون داربست با دستگاه سند بلاست

دستگاه سند بلاست یکی از بهترین و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا در خدمات نماشویی و شست شوی نمای ساختمان به شمار می رود. قدرت دستگاه سند بلاست به مراتب بیشتر از دستگاه واتر جت می باشد و هر آلودگی و کثیفی در نمای ساختمان را  می تواند از بین ببرد. طرز کار دستگاه سند بلاست به این صورت است که از سیلیس و نانو مواد برای نماشویی بهره می‌گیرد.

 

نکته مهم در استفاده از دستگاه سند بلاست و واتر جت در نماشویی بدون داربست و بخصوص نماشویی با طناب، رعایت نکات ایمنی است زیرا فشار بالای واتر جهت ممکن است موجب انحراف بندباز گردد. به همین دلیل راپل کار یا بند باز باید تمرکز بسیار بالایی داشته باشد تا از بروز خطرات احتمالی جلوگیری شود و جنس نمای ساختمان نیز بسیار اهمیت دارد، به عنوان مثال: برای نماهای آجری بایستی از دستگاه واتر سند بلاست بهره گرفت؛ زیرا این دستگاه به دلیل قدرت بالایی که دارد، تمام آلودگی ها را از بین خواهد برد. برای شستشوی ساختمان های که دارای نمای کامپوزیت می باشند، توصیه می‌کنیم که از دستگاه های شوینده استفاده نشود زیرا ممکن است به نمای ساختمان آسیب وارد شود و بلعکس برای نماشویی ساختمان های سنگی و سیمانی بهتر است از دستگاه واترجت بهره گرفت.

 


 

مهمترین نکته در نماشویی با طناب

بهتر است کار نماشویی با ساختمان را به متخصصین آن بسپارید زیرا این شغل جز حساس ترین شغل ها محسوب می‌شود و بیش از هر شغل دیگری نیازمند تخصص و مهارت و تجربه است. همچنین رعایت نکات ایمنی در نماشویی با طناب بسیار مهم می‌باشد و ارائه دهنده خدمات نماشویی و نماشویی با طناب باید دوره های آموزشی لازم را گذرانده باشد.

نماشویی با طناب جز مشاغلی است که به تخصص بالایی نیاز دارد و معمولا تعداد کمی از شرکت های موجود نماشویی با طناب را با کیفیت و اصولی انجام می دهند، بنابراین در انتخاب بهترین شرکت ارائه دهند خدمات نماشویی بسیار دقت کنید. با نصب اپلیکیشن خدمت از ما همیشه به بهترین متخصصان خدمات نماشویی دسترسی دارید.

 


 

انواع خدمات نماشویی

  1. نماشویی بدون داربست
  2. نماشویی با داربست

 

نماشویی بدون داربست

 

نماشویی با داربست

نماشویی با داربست را بیشتر در مواقعی توصیه می‌کینم که حساسیت کار نماشویی بسیار بالا باشد. برای مثال اگر ساختمان دچار آتش سوزی شده باشد و اثرات آن نمای ساختمان را زشت کرده باشد می‌توانید با نماشویی با داربست نما را مانند روز اول تمیز کنید. در غیر اینصورت به دلیل هزینه زیاد نصب داربست و اشغال فضای خیلی زیاد توصیه می‌کنیم از روش های نماشویی بدون داربست استفاده کنید.

4.88 امتیاز از 13 رای

مطالب مرتبط با نماشویی

مطالب مرتبط با نظافت

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
loading