نکات نگهداری و مراقبت از اکستنشن مو

ثبت درخواست "اکستنشن مو بانوان"
نکات نگهداری و مراقبت از اکستنشن مو

نکات مراقبت از مو

اکستنشن مو یکی از روش‌های پرطرفدار در میان بانوانی است که نگران کوتاهی و کم پشت بودن موهایشان هستند. اکستنشن مو از جمله روش‌های پرطرفدار برای افزایش حجم مو، بلند کردن مو و شکل دادن به مو است. اگر به تازگی موهای خود را اکستنشن کرده‌اید یا قصد انجام آن را دارید کسب اطلاعات لازم در مورد مراقبت از  اکستنشن مو، نکات نگهداری از اکستنشن مو و انواع اکستنشن مو مهمترین گام پیش روی شماست. پس برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مراقبت از اکستنشن مو با ما همراه باشید.

  • شامپو برای موی اکستنشن
  • قیمت اکستنشن مو
  • نحوه نگهداری موهای اکستنشن
  • اکستنشن مو در خانه

 

نحوه نگهداری موهای اکستنشن

در ابتدای امر به سراغ تعریف اکستنشن مو می‌رویم. به موهای اضافی خاصی (اعم از طبیعی و مصنوعی) که با هدف بلندتر کردن مو، شکل دادن به آن و حجیم کردن مو به موها اضافه می‌شوند، اکستنشن مو می‌گویند. اکستنشن مو انواع مختلفی دارد. اکستنشن‌های طبیعی که از موهای طبیعی انسان ساخته‌شده و اکستنشن‌های مصنوعی که به صورت مصنوعی و در کارخانه‌ها ساخته می‌شوند. هر نوع از اکستنشن در شرایط خاص و با توجه به ویژگی‌های فردی که قصد انجام اکستنشن مو را دارد مانند جنس مو، میزان بلندی مو، میزان بودجه و... انتخاب می‌شود. اکستنشن مو به دلایل مزیت‌های فراوانی که دارد و همچنین بی خطر بودن آن نسبت به رنگ مو بیشتر مورد توجه بانوان و حتی تا حدودی آقایان ایرانی قرار گرفته‌است.

 

نکات مراقبت از مو

مراقبت از اکستنشن مو شامپو برای موی اکستنشن  شامپو مخصوص موهای اکستنشن شده

 

نکات مراقبت از اکستنشن مو حتما باید به آن توجه کرد:

پس از انجام اکستنشن مو و رسیدن به موهای پرپشت و بلند دلخواه‌تان اکنون نوبت به نگهداری از این موها می‌رسد. در ادامه نکاتی را که برای نگهداری از اکستنشن مو حتما باید رعایت شود، بیان می‌کنیم.

 

شامپو برای مراقبت از اکستنشن مو

مراقبت از اکستنشن مو مهمترین کار شما بعد از انجام اکستنشن مو است. کثیفی مو و عرق کردن آن باعث گره خوردن موها می‌شود. حتما  برای مراقبت از اکستنشن مو قبل از شستشو موهای خود را شانه بزنید و گره‌های آن را باز کنید. اما توجه داشته که بهتر است برای مراقبت از اکستنشن مو موهای خود را در 5 روز اول بعد از نصب اکستنشن نشویید تا چسب‌ها سرجای خود محکم شوند (برای رهایی از خارش مو در هفته اول می‌توانید از اسپری مرطوب کننده مو استفاده کنید). هنگام مراقبت از اکستنشن مو به هیچ وجه نباید موهایتان را یک مرتبه زیر دوش ببرید سرتان را عقب بگیرید و به آرامی موهای خود را خیس کنید. برای مراقبت از اکستنشن مو پس از شستشو سریعا موهای خود را با حوله خشک کنید تا وزن اضافی آب باعث جدا شدن اکستنشن مو نشود.

 

مراقبت از اکستنشن مو

مراقبت از اکستنشن مو شامپو مناسب موهای اکستنشن شده  اسم شامپو مخصوص اکستنشن

 

اکستنشن مو (چه در حالت طبیعی و چه در حالت مصنوعی) هیچگونه مواد مغذی و رطوبتی را جذب نمی‌کنند. بنابراین هنگام مراقبت از اکستنشن مو حتما از شامپوهای مخصوص و هیدراته استفاده کنید تا اکستنشن مو را در حد ممکن مرطوب و هیدراته نگه دارد. دقت داشته‌باشید که برای مراقبت از اکستنشن مو به هیچ عنوان از شامپوهای حاوی سولفات و الکل برای شستن موها استفاده نکنید. این شامپوها باعث خشک شدن موها شده و از عمر آن می‌کاهد.

 

آرایش مو هنگام مراقبت از اکستنشن مو

هنگام مراقبت از اکستنشن مو شانه زدن موهایتان را از بالا به پایین انجام دهید. به آرامی و با حوصله گره‌های آن را باز کنید به هیچ عنوان از زور برای باز کردن گره‌ها استفاده نکنید. حرارت بزرگترین دشمن مراقبت از اکستنشن موهای شماست تا حد ممکن از سشوار، اتو مو و دستگاه فر  برای خشک کردن و مدل دادن به موهایتان استفاده نکنید. برای مراقبت از اکستنشن مو تا حد ممکن استفاده از مواد شیمیایی آرایشی مو از جمله ژل، تافت، ماسک مو و... را به حداقل برسانید زیرا که این مواد باعث جداشدن موها از محل اتصال خود می‌شوند.

 

ساخت اکستنشن مو در خانه

مراقبت از اکستنشن مو اسم شامپو اکستنشن  نحوه نگهداری موهای اکستنشن

 

ورزش هنگام مراقبت از اکستنشن مو

به طور کلی ورزش کردن به این دلیل که باعث عرق کردن موها و گره خوردن آن می‌شود. برای مراقبت اکستنشن مو ضرر دارد. هنگام شنا کردن حتما دقت داشته باشید موهایتان را با کلاه بپوشانید کلر و نمک باعث گره خوردن موها و کمرنگ شدن آن می‌شود. اگر قصد استفاده از کلاه شنا ندارید برای مراقبت از اکستنشن مو قبل از شنا کردن موهای خود را ببافید و بعد از شنا 5 دقیقه موهای خود را بشویید تا کلر و نمک موجود در آب به آن نچسبد. به طور کلی برای افزایش درخشندگی و مراقبت از اکستنشن مو می‌توانید هفته‌ای یک بار از روغن‌های تقویتی استفاده کنید.

 

اکستنش مو /  اکستنشن مو در خانه

مراقبت از اکستنشن مو قیمت اکستنشن مو چیست  بهترین شامپو برای موهای اکستنشن شده

 

خواب هنگام مراقبت از اکستنشن مو

 هیچ‌گاه با موهای خیس نخوابید. حتما قبل از خواب موهای خود را خشک کنید. هنگام خواب برای مراقبت از اکستنشن مو روی آن نخوابید بهتر است آن‌ها را با یک کش نرم بالای سر خود ببندید تا از گره خوردن آن جلوگیری شود.

جهت داشتن موهای پرپشت، بلند و زیبا با ماندگاری بالا و متناسب با جنس و ویژگی‌های موی اصلی خودتان، لازم است اکستنشن مو را به فردی با تجربه و خبره بسپارید. متخصصین مجرب ما با به روزترین روش‌های انجام اکستنشن مو بدون آنکه کمترین آسیبی به موهای شما برسد می‌توانند شما را در داشتن موهای پرپشت، بلند و زیبا و مراقبت‌های بعد از اکستنشن مو یاری رسانند.

اکستنشن مو بانوان
برای سرویس اکستنشن مو بانوان از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading