تعمیر کولر گازی هایسنس

تعمیر کولر گازی هایسنس

تعمیر کولر گازی هایسنس (Hisense) یکی از موارد مهم در نگهداری این نوع کولر به شمار می‌آید. عیب یابی به موقع و کنترل مشکلات مشاهده شده در عملکرد کولر نقش به‌سزایی در کارکرد کولر دارد. هایسنس به عنوان یک برند کولر گازی امروزه مورد استفاده کاربران زیادی قرار گرفته است. کولر گازی هایسنس مثل هر وسیله سرمایشی دیگری نیاز به سرویس در هنگام استفاده دارد. سرویس و تعمیر کولر گازی هایسنس در بهینه سازی مصرف و بهبود عملکرد این نوع کولر تاثیر فراوانی دارد.تعمیر کولر گازی هایسنس مانند تمامی سیستم‌های سرمایشی بر اساس نوع ایراد صورت گرفته و مشکلش برطرف می‌گردد. با گسترش دامنه استفاده از این برند کولر گازی شکل گیری نمایندگی‌ کولر گازی در تهران و دیگر شهرها را به دنبال داشته است.

 

ایرادات مشاهده شده در عملکرد کولر گازی هایسنس بطور مستقیم روی عملکرد و نحوه خنک کردن آن تاثیر دارد. مشکلات بوجود آمده می‌توان تحت تاثیر فرسودگی و یا عملکرد نادرست یکی از تجهیزات باشد. بنابراین تعمیر کولر گازی هایسنس با سرویس به موقع این نوع سیستم سرمایشی با کیفیت مطلوبی صورت می‌گیرد.

 

تعمیر کولر گازی هایسنس در تهران

 

تعمیر کولر گازی هایسنس

اقدامات لازم برای تعمیر کولر گازی هایسنس با حس کمبود در عملکرد مناسب کولر آغاز می‌شود. با شروع فصل گرما و نیاز هر چه بیشتر افراد به استفاده از سیستم سرمایشی نیاز به سرویس و تعمیر کولر گازی نیز افزایش می‌یابد. کولر گازی از جمله سیستم‌های تهویه و خنک کننده هوا است که در نقاط مختلف کشور استفاده می‌شود. در این میان کولر گازی هایسنس توانسته بین کاربران متقاضی جایگاه مناسبی را به خود اختصاص دهد. اما این نوع کولر نیز مثل هر وسیله برقی دیگری نیاز به تعمیر و سرویس دارد. از جمله مشکلات رایج که نیاز به تعمیر کولر گازی هایسنس را مانند دیگر کولرهای گازی  پدید می‌آورد می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • روشن نشدن کولر گازی
 • کولر گازی روشن شده ولی درست کار نمی‌کند.
 • کولر گازی سرما قابلیت سرمایشی قبل را ندارد.
 • صدای بلند عملکرد کولر گازی آزار دهنده است.
 • بوی بدی در هنگام کار کولر حس می‌شود.
 • کویل‌ها و یا لوله‌های کولر گازی در هنگام کار یخ و برفک می‌زنند.
 • ریزش آب در کولر گازی مشاهده می‌شود.
 • بطور مداوم کد خطا روی کولر گازی مشاهده می‌شود.
 • ریموت کولر گازی به درستی کار نمی‌کند.
 • کمپرسور کولر گازی از کار افتاه باشد.

 

عیب یابی و تعمیر کولر گازی هایسنس (Hisense)

 

با مشاهده هر کدام از ایرادات می توانید با مراجعه به نمایندگی تعمیر کولر گازی هایسنس در رفع مشکلات این سیستم سرمایشی اقدام نمایید. نگهداری و تعمیر کولر گازی هایسنس با توجه به بالا رفتن هزینه تعویض قطعه و خرید سیستم‌های سرمایشی مختلف بسیار اهمیت دارد. مشاهده نقص در عملکرد کولر گازی و پیگیری رفع این مشکلات و همین طور سرویس به موقع کولر قبل از استفاده هر ساله علاوه بر کاهش هزینه‌های تعمیر کولر گازی هایسنس و یا تهیه کولر گازی جدید، بهینه سازی مصرف انرژی را نیز به دنبال دارد.

 

تعمیرات تجهیزات کولر گازی هایسنس

مشکلاتی در که نحوه عملکرد کولر گازی هایسنس به چشم می‌خورد مانند دیگر کولر‌های گازی می‌تواند منشاء و دلایل مختلفی داشته باشد. تعمیر کولر گازی هایسنس گاهی با یک تنظیمات ساده ریموت صورت می‌گیرد، اما در مواقع خاص تر نیاز به تعمیرات فنی و تخصصی تجهیزات کولر گازی مطرح است. وقتی ایراداتی مشابه موارد بیان شده در بخش قبلی برای کولر گازی دیده شود. در این وضعیت بطور حتم شما به یک متخصص برای رفع مشکل و تعمیر کولر گازی هایسنس نیاز دارید.

 

تعمیرات تجهیزات کولر گازی هایسنس

 

از جمله تجهیزات کولر گازی هایسنس که ممکن است با فرسودگی و معیوب شدن در روند عملکرد کولر گازی اختلال ایجاد کند، قطعات سازنده کولر با عناوین زیر می‌باشند:

 • برد کنترل اصلی کولر گازی
 • برد کنترل دمای کولر گازی
 • برد رله کاربردی در تجهیزات کولر
 • ترموستات نصب شده در کولر گازی
 • کمپروسور کولر گازی
 • کندانسور قرار گرفته در کولر گازی
 • ترمیستور و اورلود به کار رفته در کولر
 • و مواردی از این قبیل

 

قیمت برد کولر گازی هایسنس برای تعمیر

 

ایجاد نقص در هر کدام از این قطعات به راحتی کار تجهیزات دیگر را مختل کرده و با بروز علائم مختلف نیاز به تعمیر کولر گازی هایسنس را به وجود می‌آورد. به این نکته توجه داشته باشید که تعمیر کولر گازی هایسنس و یا هر سیستم سرمایشی دیگری در هنگام مشاهده ایراداتی از این قبیل نیاز به افراد متخصص و کاربلد دارد. هر گونه اقدامات اشتباه و یا انجام تعمیرات توسط افراد غیر متخصص، وسیله خنک کننده و کولر گازی مد نظر شما را با آسیب جدی مواجه می‌کند.

تعمیر کولر گازی هایسنس در تهران

امروزه استقبال مشتریان در استفاده از کولر گازی هایسنس شکل گیری نمایندگی‌ها و تعمیرات کولر گازی در شهر‌های مختلف را به دنبال داشته است. بعنوان نمونه می‌توان به تعمیر کولر گازی هایسنس در تهران، و دیگر شهرهای مختلف مثل

 • نمایندگی کولر گازی هایسنس در اصفهان
 • نمایندگی کولر هایسنس در اهواز
 • نمایندگی کولر گازی هایسنس در مشهد
 • نمایندگی کولر هایسنس در رشت
 • نمایندگی هایسنس در بوشهر
 • و دیگر شهرهای کشور

 

تعمیر کولر گازی هایسنس در تهران

 

اشاره داشت. هر کدام از این نمایندگی‌ها مسئولیت فروش، تعمیرات و تعویض قطعات و کالای شما را با شرایط از پیش تعیین شده برای تعمیر کولر گازی هایسنس دارند.

 

قیمت تعمیر کولر گازی هایسنس

قیمت تعمیرات کولر گازی هایسنس وابسته به نوع ایرادت مشاهده شده و نیاز به تعمیر یا تعویض قطعه تفاوت دارد. مثلا قیمت تعمیر برد کولر گازی هایسنس با قیمت تعمیر ترموستات و یا دیگر قطعات نامبرده فرق دارد. با توجه به تخصصی بودن تعمیر کولر گازی هایسنس هزینه دریافتی و قیمت تجهیزات وابسته به نوع کار در نظر گرفته می‌شود.با توجه به مقرون به صرفه بودن هزینه تعمیر کولر گازی هایسنس امروزه میزان مراجعه افراد برای رفع عیب مشاهده در عملکرد این دستگاه‌ها بیشتر شده است.

 

قیمت تعمیر برد کولر گازی هایسنس

 

علت روشن نشدن کولر گازی هایسنس چیست؟

انواع کولر گازی به صورتی طراحی شده‌اند که حداقل بین 10 تا 20 سال بدون هیچ مشکلی کار کنند. اما گاهی ممکن است کولر گازی را دچار مشکلاتی کند. علت روشن نشدن کولر گازی هایسنس می‌تواند مزبوط به وجود مشکل در سیم برق کولر گازی، یخ زدن کولر گازی هایسنس، خرابی موتور کولر گازی هایسنس، وجود مشکل در کمپرسور کولر گازی هایسنس، کثیفی اواپراتور و فیلترها و کندانسور کولر گازی هایسنس باشد.

 

تعمیرکولر گازی هایسنس باید مانند هر لوازم برقی دیگری با رعایت یک سری اصول فنی و تحت نظارت افراد متخصص صورت گیرد. توجه در به کارگیری افراد کاربلد برای انجام تعمیر کولر گازی هایسنس از نکات مهم و قابل توجه برای افراد است. بهینه سازی مصرف انرژی و کاهش مصرف برق و دیگر انرژی‌ها با سرویس به موقع و تعمیرات اصولی کولر گازی هایسنس به راحتی قابل انجام است.

به این مطلب امتیاز دهید

0 امتیاز از 5 رای

تعمیر کولر گازی و اسپلیت

برای سرویس تعمیر کولر گازی و اسپلیت از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

مطالب مرتبط با تعمیر کولر گازی و اسپلیت

مطالب مرتبط با سرمایشی

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
loading