نکاتی در مورد انتخاب لوله کش یا شرکت لوله کش مناسب

لوله کشی آب و ساختمان
نکاتی در مورد انتخاب لوله کش یا شرکت لوله کش مناسب

نکاتی در مورد انتخاب لوله کش یا شرکت لوله کش مناسب

لوله کشی ساختمان یکی از مهمترین بخش ساخت بنا را تشکیل می‌دهد که حتما باید توسط یک لوله کش ماهر انجام شود. کوچکترین نقص در این امر منجر به عوارض حاد خواهد شد. به همین دلیل ما در این مقاله به نکاتی در مورد انتخاب لوله کش یا شرکت لوله کش مناسب پرداخته‌ایم.

قابل ذکر است که اگر برای لوله کشی ساختمان، لوله کشی آب سرد و گرم، لوله کشی آب به دنبال یک شرکت خوب و معتبر هستید، "خدمت از ما" با داشتن برترین لوله کش‌ها به شما کمک کند.

 

چرا باید در انتخاب شرکت لوله کشی نهایت دقت را داشت؟

 فرض کنیم که شما لوله کشی آب و فاضلاب را در ساختمان انجام داده اید اما این کار به صورت علمی، دقیق و استاندارد صورت نگرفته است در نتیجه در فاصله زمانی کوتاهی شاهد نشت آب به دیوارها و سقف ساختمان و نم کشیدن ساختمان خواهید بود.

همچنین ممکن است بعد از لوله کشی آب سرد و گرم، مشکلاتی اعم از گرم نشدن پکیج، نشتی گاز از لوله کشی نامناسب گاز، نشتی آب از لوله کشی آب ساختمان و ... می‌توانید روی "خدمت از ما" حساب کنید.

 • نشتی آب از لوله کشی آب را جدی بگیرید

نشتی آب به صورت لکه‌های نم کشیده بر روی دیوارها نمایان شود، یک هشداری برای شما خواهد بود تا سریعا نشتی را یافته و قبل از بروز خسارت‌های بیشتر، آن را رفع نمایید. اما متاسفانه گاها دیده شده است که افراد زمانی متوجه نشتی آب می‌شوند که بخشی از دیوار و یا سقف فرو می‌ریزد. به همین دلیل است که کمک گرفتن از شرکت لوله کش مناسب جهت لوله کشی استاندارد در ساختمان، ضرورت دارد.

 

 • نکاتی در مورد انتخاب لوله کش یا شرکت لوله کش مناسب

در شهرها و مناطق مختلف کشور، شرکت‌ها و لوله کش‌هایی در امر لوله کشی ساختمان فعالیت می‌کنند اما متاسفانه همه آن‌ها از دانش علمی و عملی کافی برای این منظور برخوردار نیستند. لذا قبل از این که تصمیم نهایی خود را برای انتخاب لوله کش اتخاذ کنید، حتما تحقیق کرده و براساس فاکتورها و معیارهای زیر عمل نمایید:

 

 • بررسی سابقه کاری لوله کش

بررسی سابقه کاری لوله کش یکی از مهم ترین نکاتی در مورد انتخاب لوله کش یا شرکت لوله کش مناسب است. که باید در ابتدا رزومه کاری لوله کش و یا شرکت لوله کش را به دقت بررسی نمایید.

شرکت‌هایی که از افراد تازه کار تشکیل شده و به تازگی فعالیت‌های خود را شروع کرده اند، مسلما از تجربه کافی برخوردار نیستند. از طرفی مدت زمان فعالیت یک لوله کش و یا شرکت لوله کش هم نمی‌تواند معیار خوبی برای انتخاب باشد. با توجه به مطالب گفته شده می‌توان نتیجه گرفت که بهترین کار این است که تخصص افراد، طرح‌های انجام شده توسط آن‌ها و ... را بررسی کرده و سپس از میان گزینه‌های موجود، انتخاب کنید.

 

 • تضمین کیفیت کار لوله کش

یکی از مهمترین مواردی که نشان دهنده کیفیت کاری یک شرکت لوله کش است این است که برای خدمات خود، ضمانت نامه در نظر می‌گیرد. به هر حال این امکان وجود دارد که لوله کشی ساختمان به هر دلیلی دچار عیب شده و با نشتی همراه باشد.

در این صورت چگونه می‌توانید این مشکل را به نحوه عمل لوله کش ارتباط داده و از او بخواهید که نسبت به رفع مشکل اقدام کند؟ اما یک شرکت لوله کش مناسب برای کلیه خدمات خود، گارانتی در نظر گرفته و اگر در بازه زمانی ضمانت نامه، مشکلی به وجود آید، بدون دریافت هزینه نسبت به رفع آن اقدام می‌کند. در این صورت هم از خدمات خود و هم از مشتریان حمایت خواهد کرد.

 

 • امکانات شرکت لوله کش

هر چه یک لوله کش و یا شرکت لوله کش به امکانات و وسایل بیشتری مجهز باشد، مسلما این کار با دقت و سرعت بیشتری انجام خواهد شد. بنابراین برای این تخاب یک لوله کش ابتدا تجهیزات کاری او را بررسی کنید. مجهز بودن به تکنولوژی‌های جدید به این معناست که لوله کشی به استاندارد جهانی نزدیک تر خواهد بود.

 نکته دیگر، انتخاب جنس لوله‌هاست. عوام نمی‌توانند تفاوت بین جنس‌های مختلف لوله‌ها را تشخیص دهند و این کار برعهده لوله کش است. یک شرکت لوله کش مناسب به اعتماد مشتریان خود پاسخ داده و بهترین کالا را برای آن‌ها در نظر خواهد گرفت تا ماندگار بوده و با گذر زمان خراب نشود.

 

 • هزینه لوله کشی

همه ما به دنبال دریافت بهترین خدمات با قیمت مناسب هستیم. استفاده از خدمات یک شرکت لوله کش مناسب نیاز به هزینه دارد اما به این معنا نیست که هزینه سنگینی برای شما لحاظ خواهد شد. بلکه یک لوله کش مبلغ منطقی و معقولی را از مشتریان خود بابت ارائه خدمات در نظر خواهد گرفت.

 

 • نحوه انجام کار شرکت لوله کش

در یک شرکت لوله کش مناسب شما مشاهده خواهید کرد که همه متخصصین از برنامه کاری مدون برخوردار بوده و لوله کشی را براساس آموزش‌های به روز و متدهای پیشرفته انجام می‌دهند. این امر منجر به افزایش کیفیت کار خواهد شد.

 

نکاتی در مورد انتخاب لوله کش مناسب یا شرکت لوله کشی مناسب

 

 • نکات مهم در لوله کشی ساختمان:

همان گونه که بیان کردیم یک لوله کش باید در زمان انجام کار خود به نکاتی توجه داشته باشد تا نهایتا لوله کشی ساختمان بدون هیچ نقصی به اتمام برسد. این نکات عبارتند از:

 

 • لوله کشی ساختمان باید براساس نوع کارایی آن انجام گیرد. برای مثال لوله کشی در محیط‌های مسکونی و محیط‌های ادرای کاملا با هم تفاوت داشته و اصول خاص خود را دارد که لوله کش باید به آن‌ها توجه داشته باشد.

 

 • لوله کش باید قبل از این که کار خود را شروع کند، نقشه ساختمان را به دقت بررسی کرده و از مسیرهای عبور لوله‌ها اطلاع داشته باشد تا از این طریق بتواند میزان نیاز به لوله، شعب و ... را تشخیص دهد. البته ممکن است از نظر لوله کش نیاز به تغییر مسیر باشد تا لوله‌ها کارایی بیشتری داشته باشند که در این صورت باید حتی المقدور براساس دستور او عمل نمود.

 

 • شرکت لوله کش باید از لوله‌هایی استفاده کند که میزان مقاومت بالایی در برابر مصالح داشته باشد. قرار است این ساختمان تا سالیان طولانی مورد استفاده قرار گیرد که در زیر مصالح آن، آب در لوله‌ها جریان دارد. حال در صورتی که جنس لوله‌ها از مقاومت خوبی برخوردار نباشند به سرعت فرسوده شده و در نتیجه مشکل نشتی آب رخ خواهد داد.

 

 • نکته بسیار مهم که لوله کش باید در نظر داشته باشد این است که لوله‌هایی که در کنار وسایل گرمایشی قرار دارند، بیشتر منبسط و منقبض خواهند شد در نتیجه بر روی جنس آن‌ها تاثیر بیشتری خواهد گذاشت. لذا باز هم تاکید می‌شود که از لوله‌هایی با جنس مقاوم استفاده شود تا در اثر انبساط و انقباض، ترک برندارد.

 

 • شیب بندی لوله‌ها باید به گونه ای باشد تا مواد عبوری از داخل آن‌ها به خوبی در کل ساختمان توزیع پیدا کنند.

5.00 امتیاز از 13 رای

لوله کشی آب و ساختمان

برای سرویس لوله کشی آب و ساختمان از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

مطالب مرتبط با تاسیسات

داکت لوله کشی
لوله کشی آب سرد و گرم
رسوب زدایی سردوش حمام

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
banner
loading