از بین بردن حباب زیر برچسب | هواگیری کاغذ دیواری

ثبت درخواست "نصب کاغذ دیواری"
از بین بردن حباب زیر برچسب | هواگیری کاغذ دیواری

چرا زیر کاغذ دیواری حباب ایجاد می‌شود؟

کاغذ دیواری یکی از پرطرفدار ترین مدل‌ها در دکوراسیون منزل است. اما وجود برخی مشکلات در هنگام نصب کاغذ دیواری امری غیر قابل انکار است یکی از این مشکلات وجود حباب زیر کاغذ دیواری است. در برخی موارد نیز سیاه شدن زیر کاغذ دیواری به چشم می خورد که آزار دهنده است. در این مقاله برخی از روش‌های از بین بردن هواگیری کاغذ دیواری، از بین بردن حباب زیر برچسب، و به طور کلی از بین بردن حباب زیر کاغذ دیواری مطالعه می‌کنید. 

روش‌های "هواگیری کاغذ دیواری"

قبل از هر چیز به بررسی دلایل به وجود آمدن حباب زیر کاغذ دیواری می‌پردازیم. یکی از دلایل به وجود آمدن حباب زیر کاغذ دیواری جمع شدن چسب کاغذ دیواری در یک محل است. که این امر در صورتی اتفاق می‌افتاد که کاغذ دیواری شما توسط شخص نابلد و ناوارد انجام می‌شود. که باعث تجمع چسب کاغذ دیواری در یک محل می‌شود و زیبایی کاغذ دیواری شما را از بین می‌برد. 
اما در برخی موارد در هنگام نصب کاغذ دیواری هوا در بین کاغذ دیواری جمع می‌شود و باعث به وجود آمدن برآمدگی روی کاغذ دیواری می‌شود. که در این مقاله به بررسی هر یک و روش از بین بردن حباب کاغذ دیواری می‌پردازیم. تا نازیبایی به وجود، آمده را از بین ببرید. 

 

اولین روش "از بین بردن حباب زیر برچسب"

از بین بردن حباب کاغذ دیواری کمتر از چند دقیقه زمان می‌برد. اما این در صورتی میسر است که این کار توسط یک فرد متخصص انجام شود. در غیر این صورت عواقب جبران ناپذیری در پی خواهد داشت که حتی شاید مجبور به تعویض کاغذ دیواری خود شوید که هزینه‌بر خواهد بود. 


مواد و سایل مورد نیاز جهت از بین بردن حباب کاغذ دیواری 

1- کاتر یا چاقو و یا یک شی بسیار تیز
2- مقداری چسب کاغذ دیواری
3- یک عدد سرنگ 
4- یک عدد غلتک

 

مراحل از بین بردن حباب کاغذ دیواری، در صورتی که به دلیل هوا حباب گرفته است

• در صورتی که علت به وجود آمدن حباب کاغذ دیواری هوا باشد می‌توانید به آرامی و با استفاده از چاقو یا یک شی نوک تیز برش کوچکی بر روی مکانی که هوا گرفته است بزنید. 

نکته: توجه داشته باشید در صورتی که کاغذ دیواری به تازگی نصب شده است و هنوز چسب کاغذ دیواری خشک نشده است. صبر کنید چسب کاغذ دیواری خشک شود زیرا در غیر این صورت به کاغذ دیواری آسیب می‌زنید. 

 

از بین بردن حباب زیر برچسب


• بعد از اینکه بر روی قسمت هوا گرفته برش زدید به آرامی هوای زیر کاغذ دیواری را خالی کنید. دقت کنید کاغذ دیواری زیر دستتان حرکت نکند. یا فشار وارد شده زیاد نباشد که باعث پارگی کاغذ دیواری شما نشود. 
• سپس در همان قسمت که برش داده‌اید با استفاده از سرنگ چسب کاغذ دیواری را به آرامی زیر قسمتی که هواگیری را انجام داده‌اید تزریق کنید. 
• در هنگام تزریق چسب کاغذ دیواری دقت کنید که میزان چسب تزریق شده بیش از اندازه نباشد زیرا در این صورت خودتان کار را خراب‌تر کرده و باعث به وجود آمدن یک حباب چسبی دیگر می‌شوید.
• نکته مهم این است که قبل از اینکه کاغذ دیواری را در جای خود قرار دهید صبر کنید کمی چسب‌تان خشک شود. زمانی که چسب‌تان خشک شد به آرامی کاغذ دیواری را سر جای خود قرار دهید. 
• بعد از اینکه کاغذ دیواری را سر جای خود قرار دادید با استفاده از غلتک به آرامی بر روی محلی که چسب تزریق نموده‌اید بکشید تا کاغذ دیواری سر جای خود قرار بگیرد.
به همین راحتی می‌توانید از دست حباب کاغذ دیواری خلاص شوید. اما در صورتی که تبحر این کار را ندارید حتما از یک متخصص کمک بگیرید تا از به وجود آمدن هزینه‌های بعدی جلوگیری شود.

 

هواگیری کاغذ دیواری

 

مراحل از بین بردن حباب کاغذ دیواری در صورتی که به دلیل چسب حباب گرفته است

در صورتی که متوجه شدید دلیل به وجود آمدن حباب کاغذ دیواری چسب زیاد استفاده شده در هنگام نصب کاغذ دیواری است. به آرامی حباب کاغذ دیواری را برش دهید و با استفاده از تیزی سرنگ چسب اضافی را بیرون بکشید. اما به یاد داشته باشید در صورتی که چسب کاغذ دیواری شما خشک شده باشد دیگر کار از کار گذشته و نمی‌توانید حباب کاغذ دیواری را خودتان را از بین ببرید. بهتر است در چنین شرایطی از یک متخصص برای از بین بردن حباب کاغذ دیواری کمک بگیرید.

 

در صورتی که می‌خواهید نصابانی مجرب، فرایند نصب را برای شما انجام دهند؛ می‌توانید درخواست "نصب کاغذ دیواری" خودتان را ثبت کنید و از 5 متخصص قیمت بگیرید. 

نصب کاغذ دیواری
برای سرویس نصب کاغذ دیواری از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading