نصب کابینت شمال تهران

نصب کابینت شمال تهران

نصب کابینت شمال تهران

برای پیدا کردن نصاب کابینت در شمال تهران شما می بایست کلی تحقیق و جستجو کنید تا نیروی حرفه ای که نصب کابینت شمال تهران را در کمترین زمان انجام دهد را پیدا کنید اما با خدمات نصب کابینت شمال تهران که خدمت از ما به شما ارائه می دهد در سریع ترین زمان نصاب کابینت در شمال تهران حضور پیدا می کند و شما می توانید به راحتی و بدون دغدغه خدمات کابینت خود را به متخصصان تیم طراحی دکوراسیون داخلی  بسپارید .

 

ما در زیر نکات مهمی در رابطه با نصب کابینت شمال تهران برای شما آورده ایم

check1 هنگام خرید یا سفارش نصب کابینت شمال تهران به چه نکاتی باید توجه کرد ؟

check1 قیمت نصب کابینت تهران چگونه محاسبه می شود ؟

check1 طبق تجربه نصاب کابینت در شمال تهران لکه ها و خراش های کابینت چگونه از بین میروند ؟

check1 نصاب کابینت  چه خدماتی را ارائه می دهد ؟

 


هنگام خرید یا سفارش نصب کابینت شمال تهران به چه نکاتی باید توجه کرد ؟

در تعیین قیمت ساخت و نصب کابینت شمال تهران باید به عوامل زیادی توجه کرد که ما در زیر مهم ترین این عوامل را برای شما ذکر کرده ایم :

 • در صنف کابینت سازی قیمت کابینت بر حسب متر مشخص می شود و منظور از یک متر کابینت ، یک متر زمینی و یک متر  هوایی می باشد که در بعضی از موارد افراد سودجو برای محاسبه هزینه ساخت و نصب کابینت قیمت زمینی و هوایی را باهم جمع می کنند و هزینه بالاتری را برای مشتری محاسبه می کنند پس نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که این دو قیمت در واقع قیمت یک متر کابینت کاری محسوب می شوند .
 • نکته بعد که بسیار حائز اهمیت می باشد جنس مصالح و یراق آلاتی می باشد که در ساخت و نصب کابینت استفاده می شود .شما می بایست حتما قبل از خرید و یا سفارش کابینت در رابطه با جنس صفحه کابینت ،جنس یراق آلات و حتی جنس پیچی که در کار استفاده می شود را از نصاب کابینت بپرسید البته ممکن است این قیمت نزد متخصصان مختلف متفاوت باشد .

قیمت نصب کابینت تهران چگونه محاسبه می شود ؟

اتحادیه کابینت سازی قوانینی را برای نحوه ی محاسبه قیمت نصب کابینت در تهران و قیمت تعمیر کابینت قرار داده است و از آنجایی که بسیاری از مردم با این قوانین آشنا نیستند ممکن است هنگام محاسبه قیمت ساخت و نصب کابینت فریب بخورند پس با این قوانین آشنا شوید :

 1. نحوه ی محاسبه کل قیمت کابینت آشپزخانه باید به گونه ای محاسبه شود که 60% آن قیمت کابینت زمینی و 40% آن قیمت کابینت دیواری را شامل شود و کابینت هایی که ارتفاع بیشتر از 90 دارند نیز همانند کابینت زمینی محاسبه می شوند .
 2. در صورتی که بدنه کابینت زیر ظرفشویی از جنس پی وی سی ساخته شود قیمت آن مابه التفاوت 30 % یک متر از کابینت محاسبه می شود .
 3. قیمت ساخت و نصب کمد بلند و جای مایکروفر سه برابر قیمت کابینت زمینی محاسبه می شود .
 4. کابینتی که بالای هود قرار می گیرند به هر ارتفاعی که باشند همانند متراژ کابینت دیواری محاسبه می گردند .
 5. فضاهایی که برای قرار گرفتن ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، یخچال و ... تعبیه می شوند جزء متراژ کابینت محسوب نمی شوند و تنها اگر دیواره یخچال و یا لباسشویی و صفحه کابینت نصب شود هزینه آن محاسبه می شود .
 6. هزینه وسایل جانبی مانند هود ، سینک ، گازتوکار ، دستگیره و ... و همچنین اجرت نصب وسایل جانبی باید به صورت جداگانه محاسبه و در فاکتور ثبت شود .
 7. در صورتی که کابینتی که مشتری سفارش داده به گونه ای باشد که عمق آن از حد معمول و استانداردش بیشتر باشد ما به التفاوت آن باید محاسبه شود .

 

دیگر نکات مهم هنگام خرید ، سفارش و نصب کابینت آشپزخانه

 1. جواز کسب و کار حتما باید در محل فروش کابینت قرار داشته باشد.
 2. قیمت نوشته شده بر روی کابینت باید بر اساس نرخ مصوب اتحادیه باشد و هنگام خرید و یا سفارش ساخت کابینت باید قرداد تنظیم شود و فاکتور کالا به مشتری داده شود .
 3. حمل و نصب کابینت بر عهده نصاب کابینت در تهران می باشد .
 4. اگر مشتری قبل از ساخت کابینت منصرف شد باید هزینه طراحی های انجام شده ، رفت و آمد و ... را پرداخت کند و در صورتی که کابینت ساخته شده است طبق نظر کارشناس باید مشتری خسارتی را پرداخت کند .

 

نصب کابینت شمال تهران

 

طبق تجربه نصاب کابینت در شمال تهران لکه ها و خراش های کابینت چگونه از بین میروند ؟

طبق تجربه ای که نصاب کابینت در شمال تهران طی سال ها کار کردن در زمینه نصب کابینت در تهران بدست آورده شما می توانید به راحتی به کمک وسایلی که در خانه در اختیار دارید لکه هایی که به دلیل رطوبت بر روی کابینت های چوبی می مانند و یا خراش هایی که زیبایی کابینت شما را کم کرده اند را در چند دقیقه از بین ببرید .

 

از بین بردن لکه های حاصل از رطوبت و مایعات

در خانه هایمان بسیار پیش آمده که لیوان آب ریخته شود و یا هنگام شستن ظرف ها کابینت ها خیس شوند و لکه های سفید رنگی بر روی قسمت هایی از کابینت که چوب کار شده است به وجود بیاید اما نگران نباشید چون راه حل این مشکل نزد ماست .

شما می توانید یک حوله خشک را بر روی لکه قرار دهید و به وسیله اتوی که گرمای معتدلی دارد رطوبت را از بین ببرید البته برای کابینت های ام دی اف می بایست حتما حواستان به گرمای اتو باشد زیرا گرمای زیاد باعث می شود لایه ی ام دی اف بلند شود .

 

از بین بردن خراش های سطحی به کمک گردو

در آشپزخانه زیاد اتفاق می افتد که بر اثر برخورد اشیاء خراش هایی بر روی کابینت ها به وجود می آیند که ممکن است باعث شود کابینت ها قدیمی و کهنه به نظر برسند اما شما می توانید به کمک گردو این خراش ها را از بین ببرید .شما می بایست کمی از روغن گردو را بر روی یک دستمال تمیز و نرم بریزید و آن را بر روی خراش ها بکشید و این کار را تا از بین رفتن کامل خراش ها ادامه دهید .در صورتی که روغن گردو در دسترس شما نبود می توانید از گردو استفاده کنید .

 

نصاب کابینت چه خدماتی را ارائه می دهد ؟

شرکت خدمت از ما نصاب کابینت در تهران را به گونه ای استخدام می کند که توانایی ارائه تمام خدمات کابینت را داشته باشد و همچنین مهارت و تجربه لازم در این زمینه را نیز داشته باشد پس شما می توانید به راحتی و بدون نگرانی خدمات زیر را در تمام نقاط تهران و شیراز به متخصصان ما بسپارید :

 • خرده کاری کابینت در غرب تهران
 • تعمیرات کابینت غرب تهران
 • خرده کاری کابینت در شرق تهران
 • تعمیر کابینت در شرق تهران
 • تعمیر کابینت ام دی اف غرب تهران
 • تعمیر رویه کابینت
کابینت سازی و نصب کابینت
برای سرویس کابینت سازی و نصب کابینت از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading