نصب کابینت غرب تهران

کابینت سازی و نصب کابینت
نصب کابینت غرب تهران

یکی دیگر از خدمات خدمت از ما در حوزه دکوراسیون داخلی منزل ، نصب کابینت غرب تهران است که توسط نصاب کابینت در طی پنج مرحله انجام م شود. نصب کابینت در تهران به ویژه نصب کابینت در غرب تهران را به آسانی به متخصصان خدمت از ما بسپارید تا خیالتان از بابت امنیت و کیفیت کار راحت باشد.

در ادامه مطالب همراه ما باشید شما را بخوبی با مراحل نصب کابینت ،هزینه نصب کابینت غرب تهران و... بخوبی آشنا کنیم.

 

هزینه نصب کابینت غرب تهران

 

قیمت پایه نصب کابینت غرب تهران توسط اتحادیه کابینت سازان ارزیابی و تعیین می شود. اما قیمت کل نصب و راه اندازی کابینت در کابینت سازی های مختلف بسته به خدمتی که ارائه می دهند متفاوت می باشد.

تفاوت قیمت بستگی به جنس کابینت، مصالح استفاده شده، دستگاه های موردد نیاز، متراژ کابینت و جنس صفحه کابینت دارد.

خدمت از ما این تعهد را می دهد که نصاب های کابینت ما، با بهترین کیفیت و مناسب ترین هزینه، نصب کابینت شما را انجام دهد و خیال شما بابت این کار راحت باشد.

 

یکی از نکات قابل توجه در خدمات نصب کابینت در تهران خدمت از ما که موجب رضایت مندی مشتریان شده ، این است که نصاب کابینت در تهران پس از نصب کابینت هیچ مبلغی را به عنوان اجرت نصب کابینت دریافت نمی کند.

 

نحوه ارتباط با یک نصاب کابینت در غرب تهران

 

تیم خدمت از ما با دارا بودن بهترین و با تجربه ترین نصاب کابینت در غرب تهران راه های مختلفی را جهت رفاه حال شما عزیزان برای درخواست نیرو در نظر گرفته است.

تکمیل و ارسال فرم درخواست نصاب کابینت در تهران

روش سوم:  دانلود اپلیکیشن خدمت از ما که یک خدمت هوشمند برای رفاه و راحتی هرچه بیشتر شما عزیزان ساخته شده و میتوانید از خدمات نصب کابینت  در غرب تهران ، خدمت از ما استفاده کنید.

 

نصاب کابینت در غرب تهران چه مشکلاتی را حل می کند ؟

 

نصاب کابینت در غرب تهران فقط برای افرادی نیست که منزلی نوساز دارند و قصد طراحی و نصب کابینت نو در غرب تهران را دارند بلکه حتی اگر مشکلات زیر را با کابینت های خود دارید می توانید برای سفارش خدمات نصب کابینت در تهران اقدام کنید :

  1. تعویض کابینت ها
  2. تعمیر کابینت ها (تعمیر لولا ها ،تعمیر بدنه کابینت ، تعمیر در کابینت و ... )
  3. مرمت کابینت
  4. جبران در کم بودن تعداد کابینت ها
  5. جابجایی کابینت ها
  6. رنگ آمیزی کابینت ها

 

نصب کابینت غرب تهران

 

فرآیند نصب کابینت در غرب تهران

 

نصب کابینت در آشپزخانه مانند هر حرفه و تخصص دیگری نیازمند صرف زمان و تجربه جهت یادگیری می باشد. در ادامه ما مراحل نصب کابینت را برای شما شرح می دهیم. این مراحل چه برای شما که قصد نصب کابینت در غرب تهران را دارید و چه شما که نصاب کابینت هستید مفید خواهد بود.

این مراحل شامل پنج قدم اساسی بوده که شامل :

 

check1  قدم اول نشانه گذاری روی دیوار

check1  قدم دوم نصب کابینت زمینی

check1  قدم سوم نصب کابینت هوایی

check1  قدم چهارم نصب لولا ها

check1  قدم پنجم نصب درب، دستگیره طبقات و سنگ رو میزی

 

قدم اول نشانه گذاری روی دیوار

 

در مرحله نخست نصب کابینت می بایست با استفاده از تراز یا شاقول نقاط قرار گیری کابینت را مشخص کنیم. محل های علامت گذاری شامل بالای کابینت های زمینی و بالا و پایین کابینت های هوایی می باشد.

بعد از علامت گذاری دیوار، باید آن را خط کشی کرد. خط کشی توسط تراز معمولی و یا لیزری انجام می گیرد.

 

قدم دوم نصب کابینت زمینی

 

در مرحله دوم نصب کابینت، نصاب باید از یک گوشه آشپزخانه شروع کرده و کابینت ها را در جای تعیین شده خود قرار دهد. در صورت نیاز لازم است نصاب کابینت از تراز برای جلوگیری از شیب دار شدن کابینت ها استفاده کند.

حال بسته به نوع کابینت اتصال آن را شروع کنید.

کابینت ها ممکن است چوبی و یا فلزی باشند که نحوه اتصال هر دو متفاوت است. برای نصب برخی کابینت ها نیاز است پشت کابینت ها و دیوار را سوراخ نموده و با استفاده از پیچ و مهره آنها را به هم متصل کنید. در برخی از کابینت ها هم این فرآیند صورت نمی گیرد و تنها پایه های متحرک آن بایستی تنظیم و تراز باشد.

در این مرحله ی نصب کابینت بایستی دقت لازم را هنگام نصب کابینت سینک ظرفشویی به عمل بیاوریم. در پنل پشتی این قسمت محل شیراآلات لوله کشی و فاضلاب از قبل تعبیه شده. در صورتی که این مناطق برش نخورده اند نیاز است قبل از نصب، برش های لازم را در محل مورد نظر اعمال کنید.

نکته دیگر در نصب کابینت های زمینی اتصال درست و متوازن کابینت ها است که نصاب کابینت هنگام نصب کابینت باید به آن دقت نماید.

 

قدم سوم نصب کابینت هوایی

 

پس از نصب کابینت های زمینی نوبت به نصب کابینت هوایی توسط نصاب کابینت است.

در این مرحله نیاز است یک نفر به نصاب کابینت کمک کند. نصب کابینت هوایی به این صورت است که یک نفر باید کابینت را بالا نگه داشته و یک نفر محل اتصال را محکم کند. در این روش نصاب کابینت نیاز است نکات ایمنی لازم را رعایت نماید.

به طور کلی سه روش اتصال عمده جهت نصب کابینت وجود دارد که به شرح زیر است.

  1. استفاده از فیتینگ
  2. استفاده از پیچ کردن مستقیم به دیوار
  3. استفاده از هنگر

پس از نصب کابینت ها نوبت به نصب تاج زیر مهتابی و پاخور (پاسنگ) می‌رسد.

در ادامه صفحه رویی کابینت زمینی را نصب می کنیم در نصب صفحه کابینت زمینی باید با توجه به نوع سینک و گاز، محل نصب آن ها بر روی صفحه را آماده کرد و پس از نصب صفحه اقدام به نصب سینک و گاز کنیم.

قدم چهارم نصب لولا ها

پس از آماده سازی کابینت ها نوبت به اتصال لولا و درب های کابینت می رسد. در این مرحله از نصب کابینت، نصاب کابینت با استفاده از مته گازور محل نصب لولای گازور را بر روی درب ایجاد کرده و سپس اقدام به نصب لولا می کند.

فاصله محل نصب و ایجاد لوله گازور باید از لبه درب تا مرکز مته گازور حدود mm 22 باشد. هنگام نصب لولا باید دقت کرد لولا کاملاً موازی با لبه درب بوده تا در هنگام نصب درب بر روی کابینت مشکلی ایجاد نشود.

در این مرحله قبل از اقدام به نصب باید مکان لولا ها و اتصالات روی سطح درب مشخص شود این عمل به دلیل جلوگیری از نمایان شدن عیب هایی مانند تابیدگی یا خش های شدید بر روی سطح درب می‌باشد.

نکته مهم در انتخاب لولا توجه به جنس و وزن درب می باشد چون در صورت استفاده از لولای نامناسب پس از مدتی درب دچار افتادگی می شود.

 

همانطور که وجود کابینت در آشپزخانه شما سبب جلا و زیبایی آن می شود. نصب غیر اصولی و نابه جا ی آن سبب زشت و نامرتبی محیط آشپزخانه می شود پس بهتر است از یک نصاب کابینت در غرب تهران که دارای تخصص و مهارت لازم است استفاده کنید.

 

قدم پنجم نصب درب، دستگیره طبقات و سنگ رو میزی

 

پس از آماده شدن لولاها نصاب کابینت درب ها، طبقات و نمای اپن را نصب می کند. لازم به ذکر است عمل ریگلاژکاری درب های کابینت نیز باید به درستی توسط نصاب کابینت صورت پذیرد. عمل ریگلاژکاری تنظیم کلیه درب با فاصله یکنواخت و منظم نسبت به یکدیگر بوده که نصاب کابینت آن را انجام می دهد.

هر یک از این روش ها نیازمند ابزار و وسایل خاص خود هستند. علاوه بر این نصب کابینت به صورت اصولی نیازمند نکات ریز و تکنیکهای تجربی خاصی می باشد که برای عمل به آنها نیاز به نصاب کابینت متخصص می باشد.

شما برای نصب کابینت در غرب تهران می توانید از متخصصان نصاب کابینت ما کمک به عمل آورده و تجربه شیرینی از برنامه های خدمت از ما به خاطر بسپارید.

 

خدمت از ما در چه شهرهایی خدمات نصب کابینت و دکوراسیون ارائه می دهد ؟

 

شما می توانید علاوه بر دریافت خدمات نصب کابینت غرب تهران و همچنین نصب کابینت شرق تهران این خدمت را در تمام نقاط تهران و شیراز دریافت کنید .

نصب کابینت تهران و  ساخت کمد دیواری خود را با متخصص ترین نصاب کابینت در تهران و همچنین نصاب کابینت در شیراز انجام دهید.

 

جمع بندی مطالب 

امیدواریم که با مطالعه این مطلب اطلاعات کافی را در خصوص نصب کابینت در غرب تهران بدست آورده باشید و به راحتی بتوانید با یک نصاب کابینت در تهران تماس بگیرید و یا اگر خودتان نصاب هستید به راحتی بتوانید کار نصب را انجام دهید.

 

2.00 امتیاز از 6 رای

کابینت سازی و نصب کابینت

برای سرویس کابینت سازی و نصب کابینت از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

مطالب مرتبط با کابینت سازی و نصب کابینت

نصب کابینت ام دی اف
نصب کابینت شمال تهران

مطالب مرتبط با دکوراسیون

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
loading