ایزوگام غرب تهران

ایزوگام
شما در حال مطالعه در مجله "خدمت از ما" هستید
ایزوگام غرب تهران

ایزوگام غرب تهران یکی از خدمات خدمت از ما برای مردم ساکن غرب تهران است.همه کسانی که کار ساخت و ساز منزل در غرب تهران داشتند به خوبی با ایزوگام آشنایی دارند و میدانند که نصب ایزوگام غرب تهران یک راهکار مفید برای مقابله با عوامل آسیب زا به ساختمان است و البته تنها کسانی میتوانند با اطمینان از حفاظت و افزایش طول عمر مفید ساختمان خود حرف بزنند که از یک عایق کار مجرب جهت نصب صحیح و اصولی ایزوگام ساختمان استفاده کرده باشند.

مردم شریف ساکن غرب تهران این بار یک مطلب ویژه در خصوص ایزوگام برای شما عزیزان آماده کرده ایم امید است با مطالعه مطلب ایزوگام غرب تهران ، به اطلاعات مفیدی از قیمت ایزوگام غرب تهران ، نحوه نصب ایزوگام غرب تهران و...دست یابید.عبارت هایی که این روزها در مورد ایزوگام غرب تهران در فضای وب بیشتر جستجو می شوند:

 • تعمیرات ایزوگام غرب تهران
 • نمایندگی فروش ایزوگام غرب تهران
 • فروش ایزوگام در غرب تهران
 • ایزوگام کاری ساختمان


عناوین رایج در خصوص ایزوگام غرب تهران

 • قیمت نصب ایزوگام غرب تهران
 • ارتباط با یک عایق کار ایزوگام غرب تهران
 • آشنایی با عایقی به نام ایزوگام 
 • انواع ایزوگام غرب تهران
 • مزایای نصب ایزوگام غرب تهران چیست؟
 • اگر قصد نصب ایزوگام غرب تهران دارید توجه به این نکات ضروری است!
 • خدمات نصب ایزوگام غرب تهران


قیمت نصب ایزوگام غرب تهران

اگر بخواهیم به لحاظ مکانی و محیطی قیمت نصب ایزوگام را بسنجیم قیمت نصب ایزوگام غرب تهران در کف ، دیوارها و پشت بام متفاوت است و اگر از نظر نوع ایزوگام بررسی کنیم هرچقدر کیفیت ایزوگام بالاتر باشد قطعا قیمت نصب ایزوگام غرب تهران بالاتر خواهد بود.


برای خدمت از ما مهم ترین معیار قبل از قیمت ایزوگام غرب تهران کیفیت انجام کار است و الویت در ارائه خدمات آن صداقت در تعیین قیمت ، کیفیت در انجام کار و رضایت مشتریان است.ارتباط با یک عایق کار ایزوگام غرب تهران


اگر به هدف بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمان خود به دنبال یک نصاب ایزوگام هستید می توانید از طریق راه های زیر با نیروی نصاب مجرب خدمت از ما ارتباط بگیرید.

 از طریق پرکردن فرم درخواست اینترنتی نیروی عایق کار ساختمان و بررسی درخواست شما از طریق پشتیبانان خدمت از ما و اعزام فوری نیرو به محل مورد نظر شما است.

 

ایزوگام غرب تهران


 آشنایی با عایقی به نام ایزوگام 


ما در اینجا قصد داریم شما را با یک عایق پر کاربرد و مفید به نام ایزوگام آشنا کنیم ایزوگام یک نوع عایق رطوبتی است که از قیر و الیاف های مصنوعی مانند پی استر ، پلی اتیلن و... ساخته شده است.

ایزوگام ها انواع مختلفی دارند و هرنوع مسئولیت عایق کاری بخشی از ساختمان را به عهده دارند که در ادامه توضیحات بیشتری در این باره خواهیم داد.


 

انواع ایزوگام غرب تهران 


ایزوگام ها دارای انواع مختلفی هستند که محل نصب هرکدام با توجه به عملکردشان متفاوت است و انواع ایزوگام براساس سه نوع مواد تشکیل دهنده ، لایه های ساختاری و براساس روکش های آنها دسته بندی می شوند.


ایزوگام های مازوتی یا دمیده شده

مواد اصلی تشکیل دهنده این نوع ایزوگام ها قیر است البته قیر خالص به دست آمده از پالایش مواد نفتی نیست این قیر از دمیده شدن هوا بر مازوت است که همین عامل باعث شده که مقاومت و طول عمر کمتری نسبت به نوع پلیمری ایزوگام داشته باشند.


ایزوگام های پلیمری

این ایزوگام را که برخی به نام ایزوگام ایرانی می شناسند یک نوع ایزوگام تشکیل شده از قیر ، پلی آستر، تیشو، لایه آلومینیم، فیلم پلی اتیلن ، پودر تالک، مواد APP ، پوشال گونی پلاستیکی است که درصد قیر در آن بیشتر از سایر مواد و از نوع خالص است و به لحاظ مقاومتی در مقایسه با نوع دمنده از کیفیت و مقاومت بالایی در برابر آب و مواد نفتی برخوردار است.


ایزوگام های تک لایه و دو لایه

ایزوگام ها در دو نوع تک لایه و دو لایه وجود دارند به ایزوگام هایی که شامل پلی استر دوخته شده باشند ایزوگام های تک لایه و به ایزوگام هایی که شامل تیشو و پلی استر باشند ایزوگام های دو لایه می گویند.

فرق ایزوگام تک لایه و دو لایه  در این است که ایزوگام های دو لایه ضخیم تر و مستحکم تر از ایزو گام های تک لایه هستند در عوض ایزوگام تک لایه از انعطاف بیشتری نسبت به دو لایه برخوردار است.انواع روکش های ایزوگام


عمدتا از سه نوع روکش برای ساخت ایزوگام استفاده می شود 1- ایزوگام با روکش آلومینیومی 2- ایزوگام بدون روکش آلومینیومی 3- ایزوگام با روکش سنگی که روکش آلومینیومی مناسب برای مکانهایی که بیشترین تماس را با اشعه های خورشید دارند مانند پشت بام هستند.

روکش های غیر آلومینیومی مناسب برای مکانهایی که کمتر در معرض نور خورشیدند مانند پی ساختمان ها ، عایق کاری سرویس بهداشتی ، کف استخرها و... هستند.

روکش های سنگی همانطور که از اسمشان پیداست از سنگ ریزه های رنگی تشکیل شده اند که بیشتر جنبه تزئینی دارند و مناسب برای مکانهای پر رفت و آمد هستند.


 خدمت از ما انجام یک عایق کاری با دوام و اصولی با ایزوگام را برای ساختمانتان  تضمین می کند تایک ساختمان سالم را سالیان سال داشته باشید.مزایای نصب ایزوگام غرب تهران


قیمت مناسب نصب آن در برابر سایر عایق های ساختمانی
مقاومت بالا در برابر اشعه خورشید و یخ زدگی
قابلیت استفاده در تمام شرایط محیطی
قابلیت انعطاف پذیری و طول عمر بالای آن
مناسب برای تمام قسمت های دیوار
سرعت بالا و راحتی کار در نصب آنها


اگر قصد نصب ایزوگام غرب تهران دارید توجه به نکات زیر ضروری است!


سطح باید کاملا صاف و بدون برآمدگی یا تو رفتگی باشد.
روزهای آفتابی مناسب ترین زمان برای نصب ایزوگام غرب تهران هستند.
سطوح زیرین فلزی باید با یک پوشش آستری ضدزنگ شوند.
ایزوگام ها باید منظم و مرتب و به حالت هم پوشانی نصب شوند.
از یک شیب بندی استاندارد جهت نصب ایزوگام استفاده شود.
عایق کاری ساختمان خود را به یک نصاب ایزوگام  با تجربه بسپارید.سایر خدمات نصب ایزوگام غرب تهران در خدمت از ما


لکه بری و تعمیر ایزوگام غرب تهران
عایق کاری با ایزوگام غرب تهران
نصب ایزوگام در پشت بام
ایزوگام کف غرب تهران
عایق کاری ایزوگام دیوار غرب تهران
عایق کاری با قیرگونی غرب تهران
عایق کاری رطوبتی با ایزوگام غرب تهرانجمع بندی مطالب 

امیدوارم بهره و استفاده لازم و کافی را از مطلب ایزوگام غرب تهران برده باشید و برای خدمات عایق کاری ساختمان خود از یک نصاب ایزوگام متخصص و ماهر و باتجربه استفاده کنید و با یک عایق کاری صحیح طول عمر مفید ساختمانتان را  افزایش دهید.

 

5 امتیاز از 5 رای

ایزوگام

برای سرویس ایزوگام از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

مطالب مرتبط با ایزوگام

قیمت ایزوگام بدون نصب
اجرای ایزوگام
تفاوت ایزوگام و قیرگونی

مطالب مرتبط با ایزوگام

قیمت روز ایزوگام
عایق بندی استخر

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
banner
loading