عیب یابی و تعمیر پکیج ایران رادیاتور

ثبت درخواست "سرویس و تعمیر پکیج"
عیب یابی و تعمیر پکیج ایران رادیاتور

تعمیر پکیج ایران رادیاتور خدمتی است که توسط متخصصین تعمیر پکیج در مجموعه "خدمت از ما" ارائه می‌شود. پکیج ایران رادیاتور، مانند دیگر پکیج‌های موجود در بازار دچار نقص و عیب می‌شود. همان‌طور که می‌دانید، عده‌ای با وجود این‌که پکیج‌شان گارانتی ندارد، همچنان برای رفع مشکلات پکیج به نمایندگی ایران رادیاتور سر می‌زنند. اما شما به رایگان می‌توانید سفارش خود را برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور یا هر شهر دیگری در "خدمت از ما" ثبت نمایید و از میان متخصصین برتر خودتان انتخاب کنید کدام تعمیرکار پکیج برای شما مناسب است. 

ثبت سفارش تعمیر پکیج ایران رادیاتور چگونه است؟

برخی از متداول‌ترین مشکلات تعمیر پکیج ایران رادیاتور در که توسط افراد ثبت می‌شود، عبارتند از: پکیج ایران رادیاتور آب را به‌درستی گرم نمی‌کند؟ شوفاژ به‌صورت نیمه گرم است؟ یا اینکه سنسور شعله پکیج ایران رادیاتور به‌درستی کار نمی‌کند؟ مشعل پکیج ایران رادیاتور روشن نمی‌شود؟ پکیج ایران رادیاتور صدای اضافی تولید می‌کند؟

اگر موارد بالا از جمله مشکلات پکیج شماست، کافی است درخواست خود را با عنوان "تعمیر پکیج ایران رادیاتور" ثبت نمایید، تا مشکلات شما توسط بهترین سرویسکاران تعمیر پکیج بررسی و قیمت حدودی آن برآورد شود.

 

شاید برایتان جالب باشد بدانید که تعمیر پکیج ایران رادیاتور در چه شهرهایی بیشترین درخواست را دارد:

 • تعمیر پکیج ایران رادیاتور مشهد
 • تعمیر پکیج ایران رادیاتور شیراز
 • تعمیر پکیج ایران رادیاتور اصفهان
 • تعمیر پکیج ایران رادیاتور کرج
 • تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران
 • تعمیرات پکیج ایران رادیاتور غرب تهران

 

تعمیر پکیج ایران رادیاتور را دست حرفه ای ها بسپارید.

 

عیب یابی پکیج ایران رادیاتور

اگر به تعمیر پکیج ایران رادیاتور وارد هستید، با مطالب زیر می‌توانید عیب‌های متداول پکیج ایران رادیاتور را برطرف نمایید و در صورت نیاز می‌توانید از خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور استفاده کنید.

 

علت صدای پکیج ایران رادیاتور

عوامل زیادی می‌توانند باعث صدای پکیج ایران رادیاتور شوند. عواملی از قبیل عدم تنظیم شیر برقی گاز یا مشکل سنسورهای حرارتی و مشکلاتی از این دسته از عوامل‌ هستند.

 

 • رسوب داشتن مبدل ثانویه

یکی از عللی که نیاز به تعمیر پکیج ایران رادیاتور است صدای پکیج ایران رادیاتور می باشد که اگر مبدل ثانویه پکیج دارای رسوب باشد ممکن است پکیج صداهایی تولید نماید.

 

 • خراب شدن لاستیک لرزه گیر فن

 اگر فن پکیج شما با لرزش کار می‌کند، می‌توانید صدای فن را با لاستیک بگیرید. اگر لاستیک را در قسمت‌هایی که لرزش دارد بگذارید، لرزش فن برطرف می‌شود.

 

 • وجود هوا در رادیاتورها

یکی دیگر از عللی که نیاز به تعمیر پکیج ایران رادیاتور به چشم می خورد وجود هوا در رادیاتورهاست که این مشکل با هواگیری رادیاتورها حل می‌شود.

 

 • تراز نبودن پکیج

 اگر پکیج به‌صورت درست نصب نشده باشد و در جای خود تراز نباشد، ممکن است ایجاد صدا کند. با تراز کردن پکیج این مشکل حل می‌شود.

 

 • آشغال گرفتن صافی (گرفتگی صافی برگشت)

با تمیز کردن صافی می‌توانید این مشکل را برطرف کنید.

تعمیرات پکیج ایران رادیاتور

 

راهنمای عیب یابی پکیج ایران رادیاتور مدل L, K:

 1. E1: علت روشن شدن آن، خرابی پرشر سوئیچ (ابزار دقیق کنترل فشار) است. دیگر علت آن فشار آب کم است که حتما باید بررسی شود.
 2. E2: عدم وجود شعله پکیج ایران رادیاتور است. ممکن است گاز قطع باشد.
 3. E12 ،E39 ،E99: خرابی و از از کار افتادن برد پکیج است و باید تعمیر شود.
 4. E88: نشان دهنده این است که دمای پکیج بیشتر از حد مجاز گرم شده است.
 5. E10: نشانه وجود مشکل در دودکش است. در این صورت باید سریعا دودکش پکیج را بررسی کنید.
 6. E50: فن پکیج از کار افتاده است و در این صورت باید فن را تعمیر یا تعویض کنید.
 7. E51: فن کار می‌کند ولی پرشر سوئیچ از کار افتاده است.
 8. E42: به این معناست که مدار پکیج ایران رادیاتور باز شده است و باید آن را تعویض کنید.
 9. E81: نشان دهنده این است که پمپ خراب شده و یا شعله خراب است و یا دمای پکیج به 105 درجه سانتیگراد رسیده است. در این صورت باید رسوب گیری پکیج ایران رادیاتور انجام شود.

 

راهنمای عیب یابی پکیج ایران رادیاتور مدل M, E, MB, Eco

اگر پکیج شما هر یک از مدل‌های ارورهای M, E, MB, Eco است، وجود مشکل در پکیج به وسیله چراغ‌های 10 تا 80 نمایش داده می‌شوند.

 1. چراغ 70 60 40: نشان دهنده این است که فن کار نمی‌کند و پرشر سوئیچ روشن است و به درستی کار می‌کند که در این صورت باید بفهمید که مشکل از فن است و باید تعمیر یا تعویض شود.
 2. چراغ 80 60 40: اگر با هم روشن ‌شوند به این معنی است که فن روشن و پرشر خراب شده است و کار نمی‌کند.
 3. چراغ 30: احتمال قطع بودن سیم‌ها و قطع ارتباط با برد اصلی پکیج وجود دارد. در این صورت باید برد پکیج را تعمیر یا تعویض کنید.
 4. چراغ 40 80: دودکش پکیج ایران رادیاتور مشکل دارد. در این صورت باید دودکش توسط تعمیرکار بررسی شود. زیرا اگر دودکس مسدود باشد، امکان گازگرفتگی و نشتی گاز وجود دارد.
 5. چراغ 50 60 70: سنسور ان تی سی با مشکل رو به رو شده است و باید تعویض شود.
 6. چراغ 40 70: نشان دهنده کم بودن فشار آب در پکیج است.
 7. چراغ 70 80: وجود خرابی در جرقه پکیج، تشکیل نشدن شعله پکیج، قطعی گاز است. در این صورت باید پکیج تعمیر شود.
 8. چراغ 80: پمپ پکیج خراب شده و یا شعله خراب است. علت دیگری نیز دارد. دمای پکیج به 105 درجه سانتیگراد رسیده است و قابل تشخیص برای پرشر سوئیچ نیست.
 9. چراغ 70: دمای مدار گرمایش افزایش یافته است. در این حالت دمای پکیج از 105 درجه سانتیگراد کمتر و از 89 درجه سانتیگراد بیشتر است.

 

علت روشن نشدن مشعل پکیج ایران رادیاتور

علت روشن نشدن مشعل پکیج ایران رادیاتور باید به‌صورت تخصصی بررسی شود. زیرا عوامل متعددی باعث روشن نشدن شمعک پکیج ایران رادیاتور می‌شود که باید عیب یابی شود. حتی ممکن است چندین دلیل باعث بروز مشکل روشن نشدن مشعل پکیج ایران رادیاتور شوند. یکی از دلایل روشن نشدن مشعل پکیج ایران رادیاتور ممکن است از شلنگ گاز متصل به پکیج باشد.

تعمیر فن پکیج ایران رادیاتور

بعضی از مدل‌های پکیج ایران رادیاتور دارای فن هستند. با این حال از روی پسوند مدل پکیج می‌توانید فن دار بودن یا نبودن آن را تشخیص دهید. در صورتی که در نام مدل، پسوند FF باشد، پکیج از نوع فن دار است؛ و در صورتی که پسوند مدل پکیج CF بود، پکیج از نوع بدون فن است. اگر پکیج ایران رادیاتور شما، مدل L, K، ارور E50 و اگر مدل M, E, MB, Eco ارور 70، 60، 40 نشان دهنده این است که فن پکیج دچار مشکل شده است و باید برای تعویض و یا تعمیر فن پکیج ایران رادیاتور اقدام کنید.

 

هزینه تعمیرات پکیج ایران رادیاتور

یافتن علت خرابی پکیج ایران رادیاتور همیشه آسان نیست. در اکثر اوقات، برای تعمیر و عیب یابی پکیج ایران رادیاتور نیاز به کمک یک متخصص دارید. همانند هزینه سرویس پکیج ایران رادیاتور، هزینه تعمیرات پکیج ایران رادیاتور متناسب با خرابی آن تعیین می‌شود. برای اطلاع از هزینه حدودی تعمیر پکیج ایران رادیاتور می‌توانید از متخصصین تعمیرات پکیج در شهر خود بپرسید.

سرویس و تعمیر پکیج
برای سرویس سرویس و تعمیر پکیج از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading