عمل بینی با لیزر

عمل بینی با لیزر

عمل بینی با لیزر یا  لیزر بینی چگونه است؟

نقش لیزر و لیزر درمانی در جراحی‌ها و کمک به جراحان بر هیچ‌کس پوشیده نیست. اما آیا واقعا عمل بینی با لیزر قابل اجراست؟ قیمت عمل بینی لیزری و هزینه عمل لیزر بینی چقدر است؟ آیا جراحی بینی با لیزر فقط یک تبلیغ بی‌پایه و اساس است؟ در این مطلب به کاربرد و عملکرد لیزر در عمل بینی با لیزر می‌پردازیم.

عمل بینی با لیزر

اصلاح فرم بینی نیاز به بازسازی کامل بینی با استفاده از عمل جراحی پلاستیک دارد. عمل لیزر بینی یک درمان‌ کمتر تهاجمی است که تنها برای اِعمال بر روی پوست بینی طراحی شده است. عمل بینی لیزری ضخامت بیش از حد پوست بینی را برطرف کرده و ناهنجاری‌های پوست بینی را اصلاح می‌کند. لکه و یا اِسکار در پوست بینی ناشی از آکنه و مشکلات پوستی مشابه، توسط لیزر قابل درمان است.

فرآیند عمل بینی با لیزر اغلب در درمان “رینوفیما” انجام می‌شود، رینوفیما بیماری حادی است که در آن بینی بیمار با رشد بیش از حد پوست، دچار بدشکلی و دفورمیتی می‌شود. اِسکار و لکه‌های ناشی از آکنه و ضایعات پوستی ناشی از رینوفیما به عمل بینی با لیزر بسیار خوب پاسخ می‌دهد، با این حال، این یک بیماری نادر است. بسیاری از افراد تصور می‌کنند بینی که نوک آن بسیار پهن باشد جزو بینی گوشتی حساب می‌شود و می‌توان با عمل بینی با لیزر، بینی گوشتی را عمل کرد. درصورتی‌که این تصور در مورد عمل بینی با لیزر کاملا نادرست است.

 

جراحی بینی با لیزر چگونه است؟

عمل بینی با لیزر لیزر بینی جراحی بینی با لیزر عمل بینی با لیزر در تبریز

 

عمل بینی با لیزر برای چه افرادی مفید است؟

در حقیقت جراحی بینی با لیزر برای همه مناسب نیست. افرادی که مشکلات لخته شدن خون دارند یا دیابتی هستند(وابسته به انسولین) و یا اخیرا با آفتاب برنزه شده‌اند، کاندیدهای ایده‌آلی برای عمل لیزر بینی نیستند. علاوه بر این موارد، نوع پوست نیز نقش موثری در میزان موفقیت عمل بینی با لیزر در هر فرد دارد.

 

قیمت عمل بینی لیزری عمل بینی گوشتی با لیزر قیمت لیزر بینی

 

عمل لیزر بینی گزینه‌ مناسبی برای افرادی است که بینی آنها به دلیل یک بیماری مانند سرطان و یا یک تصادف شدید، فرم خود را از دست داده‌ و یا دچار دفورمیتی شده‌ است. با این حال هر کسی نمی‌تواند کاندیدای مناسبی برای عمل بینی با لیزر باشد و برای اینکه این روش به طور ایمن و موثری اجرا شود، باید شرایط زیر را در نظر گرفت:

  • نوع پوست مناسب
  • گذراندن سن جهش رشد
  • عدم وجود اختلالات انعقادی
  • وضعیت روانی سالم و با ثبات
  • عدم برنزه کردن پوست به تازگی
  • عدم ابتلا به دیابت وابسته به انسولین

حتما در جلسه مشاوره اولیه خود برای عمل لیزر بینی، در مورد مناسب بودن لیزر برای پوست خود با جراح بینی گفتگو کنید و نظر او را بپرسید.

 

عمل لیزری بینی عمل دماغ با لیزر عکس عمل بینی با لیزر عمل زیبایی بینی با لیزر

 

لیزر در جراحی بینی چگونه است؟ آیا عمل بینی با لیزر درد دارد؟

لیزر CO2 برای از بین بردن ضخامت پوست روی بینی استفاده می‌شود(تاکید می‌کنیم که لیزر بینی فقط برای درمان کلفت شدن پوست روی بینی و نه جراحی زیبایی بینی). لیزر، سوزش خفیف اما گرمی ایجاد می‌کند، بنابراین بی‌حسی موضعی معمولا انجام می‌شود. در نتیجه عمل بینی با لیزر درد زیادی ندارد.

همچنان که لیزر هنگام عمل بینی با لیزر به پوست گرما می‌دهد، باعث آسیب سطحی آن می‌گردد. سپس لایه آسیب دیده کم کم پوسته‌ریزی کرده و بهبود می‌یابد. نهایتا لایه‌ جدید و سالم پوست زیرین مدتی پس از لیزر بینی آشکار می‌شود.

 

جراحی بینی با لیزر

عمل بینی با لیزر در تبریزشیراز فیلم عمل بینی با لیزر عمل بینی با لیزر در تبریز هزینه عمل لیزر بینی

 

نکات بعد از درمان عمل بینی با لیزر

پس از انجام لیزر بینی، در صورت مشکلاتی مانند آفتاب سوختگی شدید، لازم است که پوست خود را با یک پاک کننده ملایم و غیر خشک‌کننده شستشو دهید و سپس آن منطقه را با ضربات نرم حوله خشک کنید. از مالش پوست هنگام شستشو اجتناب کنید، زیرا باعث آسیب بیشتر به پوست ظریف و آسیب‌دیده شما می‌گردد. انجام مراقبت‌های بعد از لیزر بینی از اهمیت زیادی برخوردار است.

 

عمل زیبایی بینی با لیزر

هزینه عمل بینی با لیزر در تهران لیزر دماغ عمل بینی لیزری عمل بيني با ليزر

 

قیمت عمل بینی لیزری

یکی از مهمترین سوالات افراد درمورد عمل بینی با لیزر این است که،  قیمت عمل بینی لیزری چقد است. برای مثال: هزینه عمل بینی با لیزر در تبریز یا عمل بینی با لیزر در شیراز چقدر است؟ قیمت عمل بینی لیزری و هزینه عمل لیزر بینی در سال 98 چقدر است؟ قیمت لیزر بینی و هزینه برداشتن قوز بینی با لیزر(فراموش نکنید که گفتیم چنین چیزی امکان‌پذیر نیست) چقدر است؟ آیا عمل بینی با لیزر درد دارد؟ عمل بینی با نخ بهتر است یا با لیزر؟

 

هزینه عمل بینی با لیزر در تهران

جراحی لیزری بینی عمل لیزر بینی عمل جراحی بینی با لیزر عمل بینی بالیزر

 

در محاسبه هزینه عمل لیزر بینی از آنجا که لیزر توسط FDA به عنوان یک روش زیبایی طبقه‌بندی شده است، عمل بینی با لیزر معمولا تحت پوشش شرکت‌های بیمه درمانی قرار نمی‌گیرد. زیرا به عنوان یک درمان پزشکی اثبات شده تلقی نمی‌شود، بنابراین در نظر گرفتن قیمت عمل بینی لیزری اهمیت دارد.

در بازار آنلاین "خدمت از ما" برای تمامی خدمات، از چند متخصص به رایگان قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading