آیا عمل بینی گوشتی دشوارتر است؟

آیا عمل بینی گوشتی دشوارتر است؟

آیا جراحی بینی‌های گوشتی مشکل‌تر است؟

اگر به فکر عمل جراحی زیبایی بینی هستید و در این مورد تحقیق کرده یا از افراد عمل شده پرس و جو کرده باشید می‌دانید که عمل جراحی بینی دشوارتر است همل بینی استخوانی است. همچنین هزینه عمل بینی گوشتی بیشتر است. عمل بینی گوشتی فانتزی رایج‌تر است. افرادی که تجربه عمل بینی گوشتی را داشته اند معمولا راضی تر از افرادی هستند که عمل بینی استخوانی را تجربه داشته اند. اگر می‌خواهید عمل بینی گوشتی را انجام دهید به شما پیشنهاد می‌کنم که فیلم عمل بینی گوشتی را نبینید حتی فیلم عمل بینی گوشتی بزرگ را هم نگاه نکنید. انیمیشن عمل بینی گوشتی را که اصلا نگاه نکنید که از عمل بینی پشیمان می‌شوید. جالب است بدانید که عمل بینی گوشتی بدون جراحی نیز در بین افراد رایج شده است مانند عمل جراحی بینی با لیزر که موقت است.

 

در بین افرادی که برای عمل زیبایی بینی مراجعه می‌کنند تعداد افرادی که مشکل بینی گوشتی دارند در بین نژاد ایرانی بسیار رواج دارد. این افراد معمولاً تمایل به کوچک کردن بینی دارند. بینی‌های گوشتی باعث خجالت و کاهش اعتماد به نفس در فرد می‌شوند و با کوچک کردن بینی گوشتی می‌توان زیبایی و اعتماد به نفس را به شخص باز گرداند.

 

نتیجه عمل بینی گوشتی بهتر است یا استخوانی درد عمل بینی چقدر است ایا بینی گوشتی را میشود عمل کرد درصد رضایت از عمل بینی

 

بینی گوشتی چیست؟

بسیاری از افراد تصور می‌کنند زمانی که نوک بینی بسیار پهن باشد جزو بینی گوشتی حساب می‌شود. اما این باور کاملاً اشتباه است. اگر در قسمت نوک بینی غضروف‌های بینی ضعیف باشند و پوست بینی بسیار کلفت باشد و حالت چرب و دارای غدد چربی زیرپوستی فراوان باشد که با فشار دادن پوست چربی خارج شود، این جزو بینی گوشتی محسوب می‌شود. اما در مواردی که پوست نازک باشد و با فشار دادن قسمت نوک بینی غضروف‌ها جمع شوند، این جزو بینی گوشتی محسوب نمی‌شود.

 

بازگشت به حالت قبل از عمل بینی گوشتی

در مورد بینی‌های گوشتی همیشه این تصور غلط وجود داشته که بینی‌های گوشتی بعد از مدتی برمی‌گردند، درصورتی‌که این تصور صحیح نمی‌باشد. اگر عمل بینی‌های گوشتی به‌ خوبی انجام نشود بعد از مدتی غضروف‌های ضعیف نمی‌توانند داربست و پایه خوبی در زیر بینی درست بکنند و این باعث می‌شود که پوست روی بینی و بافت زیر جلدی که در زیر آن قرار دارد که شامل نسج نرم، مقدار بسیار کمی چربی و غدد ترشحی می‌باشد دچار تغییر شکل بشوند و به علت پایه نامناسب و نااستوار دچار تغییر شکل و به‌صورت جمع شدگی و گاهی اوقات به‌صورت بافت اضافه خود را نشان دهند که این باعث می‌شود دوباره در نوک بینی حالت برجستگی و بدشکلی دیده شود.

 

از کجا بفهمیم بینی گوشتی داریم هزینه عمل بینی گوشتی عمل بینی گوشتی بهتر است یا استخوانی عمل بینی استخوانی

 

نکاتی درباره عمل بینی گوشتی

 • بهترین درمان جهت بینی‌های گوشتی اولاً آنالیز و تجزیه‌ و تحلیل این بینی‌هاست ثانیاً آیا اصلاً نیاز به عمل جراحی دارد یا خیر؟
 • مرحله دوم بررسی غضروف‌ها می‌باشد. اگر غضروف‌ها قابل جمع کردن باشد این کار باید انجام شود و پس‌ از آن این غضروف‌ها باید تقویت شوند.
 • تقویت غضروف‌ها یعنی با استفاده از غضروف دیگری از ناحیه تیغه بینی و یا استفاده از غضروف‌های گوش به نوک بینی اضافه گردند به‌صورت یک غضروفی که در وسط نوک بینی گذاشته می‌شود و غضروف دیگری در روی آن گذاشته می‌شود.
 • این باعث می‌شود پایه غضروفی خیلی خوبی برای نوک بینی ایجاد شود و احتمال برگشت حالت بسیار کمتر گردد.
 • ازجمله نکات بسیار مهم که بیماران دارای بینی گوشتی باید بدانند این است که جمع کردن و تیز کردن نوک بینی در بینی‌های گوشتی نه‌ تنها امکان‌پذیر نیست بلکه مطلوب هم نمی‌باشد.
 • اگر نوک بینی‌های گوشتی مختصری پهن‌تر باشد پس از عمل بینی معمولاً بینی‌های قشنگ‌تر و شکیل‌تری ایجاد می‌شود. اما کسانی که سعی در تیز کردن نوک بینی پیدا می‌کنند این‌ افراد معمولاً بعد از مدتی اصطلاحاً بینی گیره‌ای پیدا خواهند کرد و این مشکلات نازیبایی بینی را دوچندان خواهد کرد.

 

عمل بینی گوشتی چگونه است؟

برای کاهش اندازه بینی برشی بر روی پوست در قسمت پایین سوراخ بینی ایجاد می‌کنند. این تکنیک بطور خاص برای بیمارانی مفید است که سطح زیرین بافت بینی آن‌ها عریض است. از این روش همچنین می‌توان برای درمان بینی‌های گوشتی نیز استفاده کرد. در این حالت از انواع مختلف شکاف می‌توان برای حل مشکل استفاده کرد که شامل ایجاد شکاف الماسی، مثلثی، یا مستطیلی بر روی بافت است. در این نوع عمل بینی گوشتی باید در بخیه زدن و بستن ناحیه مورد نظر دقت فراوان کرد. در این حالت پنهان کردن برش‌های انجام شده دشوار است، با وجودی که برخی افرادی دارای چین در ناحیه برخورد آلار با گونه هستند که می‌توان برش‌های مورد نیاز برای عمل جراحی بینی گوشتی را بر روی آن انجام داد.

4.5 امتیاز از 1635 رای


در بازار آنلاین "خدمت از ما" برای تمامی خدمات، از چند متخصص به رایگان قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین