کدام روش کاشت ناخن بهتر است؟

ترمیم و کاشت ناخن بانوان
شما در حال مطالعه در مجله "خدمت از ما" هستید
کدام روش کاشت ناخن بهتر است؟

کدام روش کاشت ناخن بهتر است؟ خانم‌ها به دلایل متعددی اعم از زیبایی یا پوشاندن عارضه‌ها و ناهنجاری‌های ناخن اقدام به کاشت ناخن می‌کنند. در این بین آنچه که حائز اهمیت است آشنایی با انواع روش‌های کاشت ناخن، خصوصیات و ویژگی‌های هر کدام از روش‌های کاشت ناخن و در نهایت عوارض کاشت ناخن است. برای آشنایی با بهترین روش کاشت ناخن متناسب با شغل و حرفه‌تان با ما همراه باشید.

 

 

چرا کاشت ناخن اصلا توصیه نمی‌شود؟

حساسیت و آلرژی به چسب نگهدارنده کاشت ناخن یکی از مضرات اصلی کاشت ناخن است. بیماری جدا شدن ناخن از بستر در میان افرادی که کاشت ناخن انجام می‌دهند رواج بیشتری دارد. هنگام برداشت اشیا به دلیل فاصله ایجاد شده بین اشیا و سطح انگشتنان ممکن است منجر به برگشتن سطح ناخن و جدا شدن کامل ناخن از بستر شود. 

هنگام کاشت ناخن در مواردی ممکن است سطح ناخن کاملا پوشانئه نشود: همین عامل موجب جمع شدن عفونت روی سطح ناخن می‌شود این عامل در افرادی که از بیماری‌های عفونی مانند قارچ رنج می‌برند یا سیستم ایمنی بدنشان پایین است مشکلات جدی‌تری ایجاد می‌کند. 

 

کدام روش کاشت ناخن بهتر است؟

 

انواع کاشت ناخن و دیزاین

انتخاب بهترین نوع کاشت ناخن به عوامل متعددی از جمله آب و هوای محل زندگی، وضعیت سلامت جسمانی،  کارهای روزمره و همچنین برخی ویژگی‌های شخصیتی مانند عجول بودن بستگی دارد. به عنوان مثال اگر شما ساکن تهران هستید کاشت ناخن پودری، بهترین روش کاشت ناخن در آب و هوای خشک است. اگر شما از بیماری‌های تنفسی رنج می‌برید و به دنبال کاشت ناخن ظریف و براق هستید کاشت ژله‌ای بهترین روش کاشت ناخن برای شماست. در ادامه با بهترین روش‌های کاشت ناخن متناسب با ویژگی‌های مورد نظرتان آشنا می‌شویم.

 

کاشت ناخن هلویی

 

کاشت ناخن قالبی

کاشت ناخن قالبی از جمله بی کیفیت‌ترین روش‌های کاشت ناخن است. در این روش مواد کاشت را روی ناخن مصنوعی قرار می‌دهند. پس از آن با آغشته کردن ناخن به ضد قارچ، ناخن مصنوعی را روی آن می‌کارند. به دلیل قالبی بودن این کاشت، ناخن‌های هر دو دست باید استاندارد و یک شکل باشند در غیر اینصورت کاشت ناخن شکل مرتبی نخواهد داشت. به دلیل اینکه کاشت ناخن در این روش نیاز به سوهان‌کشی ندارد احتمال هوا گرفتن ناخن در این روش بیشتر است. 

 

روش کاشت ناخن قالبی به چه کسانی توصیه می‌شود

روش کاشت ناخن قالبی، بهترین روش کاشت ناخن برای کسانی است که زمان کمتری برای رسیدگی به ناخن‌های خود دارند. کسانی که کاشت ناخن قالبی انجام می‌دهند باید کمترین تماس را با آب داشته باشند بنابراین این روش به خانم‌های خانه دار توصیه نمی‌شود.

 

روش کاشت ناخن قالبی مناسب چه کسانی نیست

این روش برای افرادی که ناخن‌های یکدست و یک شکل ندارند بهترین روش کاشت ناخن محسوب نمی‌شود زیرا کاشت آنها شکل مرتبی نخواهد داشت. احتمال هوا گرفتن بین ناخن‌ها در این روش بیشتر است بنابراین به افرادی که بیماری‌های عفونی و قارچ ناخن دارند توصیه نمی‌شود، کاشت ناخن قالبی ماندگاری کمتری دارد و بیشتر از روش‌های دیگر مواد کاشت مصرف می‌کند.

 

قیمت کاشت ناخن

 

کاشت ناخن پودری

بهترین روش کاشت ناخن، کاشت ناخن پودری است در این روش تیپ یا ناخن مصنوعی را از نیمه ناخن می‌چسبانند و آن را تا اندازه دلخواه کوتاه می‌کنند. سطح ناخن را به مواد ضد قارچ آغشته کرده و بعد پودر کاشت که همان مواد دندانپزشکی است را به ناخن زده و با سوهان برقی به ناخن شکل می‌دهند. بهترین نوع کاشت ناخن، کاشت ناخن پودری است. این روش نیاز به سوهان کشی دقیق و حرفه‌ای جهت یکسان کردن هر 10 انگشت دست دارد.

 

روش کاشت ناخن پودری به چه کسانی توصیه می‌شود

بهترین روش کاشت ناخن، روش کاشت ناخن پودری است. این روش نیاز به زمان کافی و حوصله بالا دارد. در هر بار ترمیم ناخن به روش کاشت ناخن پودری نیاز به یک ساعت زمان برای سوهان کشی دقیق هر ده انگشت است. بنابراین روش کاشت پودری برای کسانی که نمی‌توانند زمان لازم را صرف کنند توصیه نمی‌شود.

 

قیمت کاشت ناخن

 

کاشت ناخن ژله‌ای

در  کاشت ناخن ژله‌ای مواد را به صورت آماده می‌توان خریداری کرد. در کاشت ناخن ژله‌ای پس از آغشته کردن ناخن به ضد قارچ مواد را روی آن قرار می‌دهند و در دستگاه یو وی گذاشته تا خشک شود. کاشت ناخن ژله‌ای بسیار شبیه به کاشت ناخن پودری است تنها تفاوت در مواد مورد استفاده آن است.

 

روش کاشت ناخن ژله‌ای به چه کسانی توصیه می‌شود

کاشت ناخن ژله‌ای، بهترین روش کاشت ناخن برای کسانی است  که عادت به جویدن ناخن‌های خود دارند. در این روش به دلیل بد مزگی مواد و کنده نشدن آنها موجب می‌شود عادت ناخن جویدن خود را فراموش کنند

 

روش کاشت ناخن ژله‌ای مناسب چه کسانی نیست

در برخی موارد ممکن است پوست دست به مواد کاشت ناخن حساسیت داشته باشد که این امر موجب ایجاد اگزما روی پوست می‌شود.

 

کاشت ناخن ژله‌ای

 

کاشت ناخن هلویی

در مدل کاشت ناخن هلویی، مواد پودر و مایع مخصوص پس از ترکیب شدن با یکدیگر روی ناخن‌ها زده می‌شود و لایه محافظتی خوبی روی سطح ناخن ایجاد می‌کنند. هنگام استفاده از تیپ معمولا دو رنگی روی سطح ناخن ایجاد می‌شود استفاده از پودر هلو باعث می‌شود تا این دو رنگی روی صدف ناخن برطرف شده و سطح صاف و یکدستی ایجادکند.

 

روش کاشت ناخن هلویی به چه کسانی توصیه می‌شود

کاشت ناخن هلویی، بهترین روش کاشت ناخن برای کسانی است که صدف ناخن کوتاهی دارند. در این موارد با پوشاندن سطح ناخن با پودر هلو با به زیباتر شدن ناخن‌های شما کمک می‌کند 

 

کاشت ناخن هلویی

 

کاشت ناخن میکس

بهترین روش کاشت ناخن، کاشت ناخن میکس است. این روش ترکیبی از کاشت ناخن ژله ای و پودری است.در این روش بعد از ضد قارچ زدن کاشت پودری را انجام می‌دهند و بعد از سوهان کشی لایه‌ای از ژل را روی ناخن می‌گذارند و داخل دستگاه یووی می‌گذارند تا خشک شود. کاشت ناخن میکس، بهترین روش کاشت ناخن است و نسبت به بقیه کاشت‌ها محکم‌تر، زیباتر و البته کمی گرانتر است. 

کاشت ناخن میکس

 

اگر به دنبال تغییر فرمت ناخن خود، زیباتر دیده‌شدن آن‌ها و یا پوشاندن ناهنجاری‌های آن هستید متخصصین خدمت از ما در انتخاب بهترین روش کاشت ناخن  و انجام خدمات حرفه‌ای ناخن شما را  یاری می‌کنند.

5 امتیاز از 5 رای

ترمیم و کاشت ناخن بانوان

برای سرویس ترمیم و کاشت ناخن بانوان از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

مطالب مرتبط با ترمیم و کاشت ناخن بانوان

مطالب مرتبط با خدمات ناخن

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
banner
loading