خدمات پرستاری در منزل

خدمات پرستاری در منزل

خدمات پرستاری در منزل از خدمات پرطرفداری است که روز به روز در حال افزایش است. بسیاری از خانواده ها با در نظر گرفتن هزینه و مشکلات رفت و آمد برای دریافت خدمات، ترجیح می دهند خدمات پرستاری در منزل را برای نگهداری کودک در منزل ، نگهداری سالمند در منزل یا پرستار بیمار در منزل را انتخاب کنند. نظارت کامل بر خدمات پرستاری در منزل و همچنین افزایش راحتی و آسایش خانواده یکی از مزیت های استفاده از خدمات پرستاری در منزل است.

با توجه به لیست تعرفه های خدمات پرستاری در منزل و قیمت مشخص از سوی شورای عالی بیمه خدمات درمانی دیگر نگرانی از بابت نرخ های شناور نخواهید داشت. در حقیقیت معرفی و انتخاب پرستار مناسب مهم ترین کاریست که شما باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید. در این مقاله به معرفی انواع خدمات پرستاری در منزل و چگونگی انتخاب بهترین پرستار می پردازیم.

 

بنر خدمت از ما


لیست زیر را بر اساس دغدغه مشترک تمام متقاضیان خدمات پرستاری در منزل تهیه شده است: 

 • لیست تعرفه های خدمات پرستاری در منزل
 • تعرفه خدمات پرستاری در منزل 97
 • خدمات پرستاری در منزل مشهد
 • مرکز خدمات پرستاری در منزل شریف tehran province tehran
 • خدمات پرستاری در منزل کرج
 • تعرفه خدمات پرستاری در منزل سال 97
 • لیست مراکز خدمات پرستاری در تهران
 • خدمات پرستاری در منزل شرق تهران


خدمات پرستاری در منزل در یک نگاه:

 • مراقب و پرستار کودک
 • مراقب و پرستار سالمند
 • مراقب و پرستار بیمار


روش های درخواست خدمات پرستاری در منزل:

 • دانلود اپلیکیشن خدمات منزل خدمت از ما
 • تکمیل فرم درخواست اینترنتی و ثبت سفارش رایگان

معرفی انواع خدمات پرستاری در منزل

پرستار کودک:

یکی از خدمات پرستاری در منزل مراقبت و پرستاری کودک است. پرستاری و نگهداری از کودکان کاری بسیار حساس و نیازمند تجربه بالایی می باشد. زیرا نوزاد تازه متولد شده به مراقبت اصولی و صحیح نیازمند است. بسیاری از مادران جوان که اولین فرزندشان را به دنیا آورده اند، تجربه و شجاعت مراقبت از نوزاد به تنهایی را ندارند بنابرین به یک پرستار کودک با تجربه و مطمئن نیاز دارند. تجربه نشان می دهد که پرستار کودکی که خودش مادر بوده است وتجربه بزرگ کردن حداقل یک فرزند را داشته باشد بهترین گزینه برای مراقبت از نوزاد و کودکان زیر دوسال می باشد.

 

خدمات پرستاری منزل تهران

 

پرستاری از کودکان:

نگهداری از کودکان کم سن و سال به دلیل تأثیرپذیری بسیار از دیگران نیز بسیار حساس است. شما به خوبی می دانید که پدر و مادر ، اطرافیان و همچنین پرستار کودک تأثیر بسیار زیادی بر شخصیت کودک و به دنبال آن بر آینده کودک خواهند داشت. با توجه به اهمیت انتخاب پرستار کودک مناسب برای کودک، انتخاب پرستار کودک با تجربه و کارآزموده دغدغه بسیاری از زوج های شاغل می باشد. بررسی سوابق پیشین و رضایت کارفرمایان قبلی که توسط مراکز خدمات پرستاری انجام می شود می تواند به روند انتخاب بهترین پرستار کودک، کمک شایان و قابل توجهی بکند.


پرستار سالمند:

پرستاری از سالمندان نیز زیرمجموعه خدمات پرستاری در منزل تلقی می شود. با توجه به تغییر سبک زندگی و مشغله های خانواده ها نگهداری از سالمندان به خصوص سالمندانی که توانایی مراقبت از خوشان را ندارند انتخاب بسیاری از فرزندان گرفتن پرستار سالمند مطمئن و با تجربه برای نگهداری از سالمند در منزل می باشد. به کارگیری پرستار سالمند باعث حفظ عزت و احترام  سالمند خواهد شد. شغل پرستار سالمند نیازمند شخصیت قوی، صبور و با حوصله می باشد. افرادی که تجربه پرستاری و مراقبت از سالمندان در گذشته را داشته اند گزینه های بهتری برای پرستاری از سالمندان می باشند. همچنین آشنایی با داروهای سالمندان و مراقبت از آن ها نیز شاخص مهمی برای انتخاب پرستار سالمند خواهد بود.

 

خدمات پرستاری در منزل

 

لیست تعرفه های خدمات پرستاری در منزل:

خدمات پرستاری در منزل یکی از نیازهای رو به رشد حوزه سلامت در ایران است. عدم دسترسی به مطب پزشکان در تمامی ساعات شبانه روز و ایام تعطیل، معضلات ترافیک شهری و یا عدم امکان جابجایی بیماران و سالمندان، نیاز به استفاده از خدمات پرستاری در منزل را دوچندان می کند. تعرفه خدمات پرستاری در منزل توسط شورای عالی بیمه خدمات درمانی تعیین شده است. نرخ تمامی خدمات پرستاری در منزل کاملاً مشخص و تعیین شده است و هیچ کدام از مراکز پرستاری اجازه دریافت مبلغ بیش از تعرفه خدمات پرستاری در منزل مشخص شده توسط بیمه خدمات درمانی را ندارند.

 

4.00 امتیاز از 76 رای

مطالب مرتبط با

خدمات پرستاری
خدمات پرستاری در منزل

مطالب مرتبط با پرستاری

قیمت پرستار کودک در سال 98
پرستار کودک در شرق تهران
خدمات پرستاری

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
banner
loading