خدمات پرستاری در منزل شمال تهران

خدمات پرستاری در منزل شمال تهران

 اگر شما ساکن مناطق و محله های شمالی تهران ( منطقه 1 و 3 ) هستید به راحتی و با اطمینان می توانید از خدمات پرستاری در منزل شمال که به صورت کامل تخصصی در حال اعزام نیروی آماده و گزینش شده پرستاری در منزل به تمامی مناطق و محله های شمال تهران است استفاده کنید. 
خدمات پرستاری در منزل شمال تهران شامل خدمات پرستار بیمار در منزل ، خدمات پرستاری شبانه روزی ، پرستار نوزاد در منزل ، پرستار کودک در منزل ، پرستار سالمند در منزل ، خدمات مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل و هر گونه خدمات پرستاری که خانواده با استفاده از آن ها به رفاه و آسایش بیشتری دست یابد گفته می شود.

چرا خدمات پرستاری در منزل شمال تهران را به شما پیشنهاد می کنیم؟

نظارت کامل بر فرآیند پرستاری در منزل و همچنین راحتی و آسایش خانواده در کنار کاهش هزینه به یک هزینه ثابت ماهیانه یکی از مهم ترین مزیت های استفاده خانواده ها از خدمات پرستاری در منزل شمال تهران است.در این مقاله به بررسی انواع خدمات پرستاری در منزل و نحوه انتخاب بهترین پرستار می پردازیم.


 

نزدیکی محل زندگی پرستار به شما در خدمات پرستاری در منزل شمال تهران :

یکی از مهم ترین ملاک های شما در زمان دریافت خدمات پرستاری در منزل باید در نظر گرفتن فاصله محل زندگی پرستار برای رفت و آمد به منزل شما باشد. بنابرین در زمان استخدام پرستار حتما به نزدیکی محل زندگی شما با پرستار دقت کنید. شما با استفاده از خدمات پرستاری در منزل " خدمت از ما " می توانید از بابت نزدیکی پرستار به محل زندگی شما اطمینان حاصل کنید زیرا ما شایسته ترین و نزدیک ترین پرستار را به شما معرفی خواهیم کرد.


 

خدمات پرستاری بیمار در منزل شمال تهران مخصوص اهالی مناطق و محله های شمال تهران :

بسیاری از خانواده ها استفاده از خدمات پرستاری در منزل را با در نظر گرفتن هزینه، مشکلات رفت و آمد و جا به جایی بیمار را به دریافت خدمات درمانی از درمانگاه ها ترجیح می دهند. همانطور که می دانید هزینه مکرر دریافت خدمات درمانی و رفت وآمد و جا به جایی بیمار گاهی می تواند بسیار سنگین باشد اما اگر شما اقدام به استفاده از خدمات پرستاری در منزل کنید علاوه بر دریافت خدمات بیشتر مانند مراقبت های جسمی و روحی پرستار با تجربه می توانید از خدمات درمانی تزریقات و تعویض پانسمان و سوند و... نیز استفاده کنید.

 

خدمات پرستاری تهران

 

آیا با خدمات پرستاری شبانه روزی ما در خدمات پرستاری در منزل شمال تهران آشنا هستید ؟


پرستاری و مراقبت از سالمند، افراد ناتوان و معلول ، بیمار و کودک در منزل


مراقبت و نگهداری از نوزاد تازه به دنیا آمده و آموزش های لازم به مادر جوان


تزریقات و پانسمان و سرم در هر ساعت از شبانه روز


خدمات روانشناسی و انگیزه دادن به بیمار یا سالمند در منزل


پیگیری روند درمانی و ویزیت پزشک و رفت و آمد های الزامی


نمونه گیری خون و... تحویل به آزمایشگاه و همراهی در زمان ویزیت پزشک


مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل یا مراقبت از بیمار خاص خدمات پرستاری از نوزاد در منزل شمال تهران با خدمت از ما :

مراقبت و نگهداری از کودکان کاری بسیار حساس و نیازمند تجربه بالایی می باشد. زیرا نوزاد تازه متولد شده به مراقبت اصولی و صحیح نیازمند است. بسیاری از مادران جوان که اولین فرزندشان را به دنیا آورده اند، تجربه و شجاعت مراقبت از نوزاد به تنهایی را ندارند بنابرین به یک پرستار کودک با تجربه و مطمئن نیاز دارند. تجربه نشان می دهد که پرستار کودکی که خودش مادر بوده است وتجربه بزرگ کردن حداقل یک فرزند را داشته باشد بهترین گزینه برای مراقبت از نوزاد و کودکان زیر دوسال می باشد.


اعزام پرستار کودک مطمئن و گزیده شده با خدمات پرستاری در منزل شمال تهران :

شما به خوبی می دانید نگهداری از کودکان کم سن و سال به دلیل تأثیرپذیری بسیار از دیگران نیز بسیار حساس است. پدرو مادر، اطرافیان و همچنین پرستار کودک تأثیر بسیار زیادی بر شخصیت کودک و به دنبال آن بر آینده کودک خواهند داشت. با توجه به اهمیت انتخاب پرستار کودک مناسب برای کودک، انتخاب پرستار کودک با تجربه و کارآزموده دغدغه بسیاری از زوج های شاغل می باشد. بررسی سوابق پیشین و رضایت کارفرمایان قبلی که توسط مراکز خدمات پرستاری انجام می شود می تواند به روند انتخاب بهترین پرستار کودک، کمک شایان و قابل توجهی بکند.

 

خدمات پرستاری در منزل تهران

 

 پرستاری از سالمند در منزل شمال تهران شامل چه خدماتی خواهد شد؟

با توجه به تغییر سبک زندگی و مشغله های خانواده ها نگهداری از سالمندان به خصوص سالمندانی که توانایی مراقبت از خوشان را ندارند انتخاب بسیاری از فرزندان گرفتن پرستار سالمند مطمئن و با تجربه برای نگهداری از سالمند در منزل می باشد. به کارگیری پرستار سالمند باعث حفظ عزت و احترام  سالمند خواهد شد. شغل پرستار سالمند نیازمند شخصیت قوی، صبور و با حوصله می باشد.

افرادی که تجربه پرستاری و مراقبت از سالمندان در گذشته را داشته اند گزینه های بهتری برای پرستاری از سالمندان می باشند. همچنین آشنایی با داروهای سالمندان و مراقبت از آن ها نیز شاخص مهمی برای انتخاب پرستار سالمند خواهد بود. اگر شما ساکن مناطق شمالی تهران هستید به راحتی و با اطمینان می توانید از خدمات پرستاری در منزل شمال تهران استفاده کنید.


 

تعرفه خدمات پرستاری در منزل شمال تهران چگونه تخمین زده می شود؟

همانطور که می دانید این روزها خدمات پرستاری در منزل یکی از نیازهای رو به رشد در حوزه سلامت و پرستاری در ایران است. عدم دسترسی به مطب پزشکان و ویزیت در تمامی ساعات شبانه روز و ایام تعطیل هزینه های بالای مراقبت در بیمارستان و درمانگاه، معضلات ترافیک شهری و یا عدم امکان جابجایی بیماران و سالمندان، نیاز به استفاده از خدمات پرستاری در منزل را دوچندان می کند.

تعرفه خدمات پرستاری در منزل شمال تهران توسط شورای عالی بیمه خدمات درمانی تعیین شده است. نرخ تمامی خدمات پرستاری در منزل کاملاً مشخص و تعیین شده است و هیچ کدام از مراکز پرستاری اجازه دریافت مبلغ بیش از تعرفه خدمات پرستاری در منزل مشخص شده توسط بیمه خدمات درمانی را ندارند.

 

4.00 امتیاز از 37 رای

مطالب مرتبط با

مطالب مرتبط با پرستاری

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
banner
loading