راهنمای انتخاب و خرید کارتن اسباب کشی

ثبت درخواست "اتوبار و اسباب کشی"
راهنمای انتخاب و خرید کارتن اسباب کشی

خرید کارتن اسباب کشی مهمترین امر در اسباب کشی و ایمنی وسایل در طول اسباب کشی است. بنابراین انتخاب و خرید کارتن اسباب کشی اگر اصولی باشد، تا حدودی دلهره‌های مربوط به اسباب کشی را از بین می‌برد.

بهترین راه، استفاده از کارتن‌های مخصوص اسباب کشی است که تاثیر بسزایی در محافظت از وسایل شکستنی دارند و همچنین این کارتن‌ها در انواع و اندازه‌های مختلف در بازار موجود هستند که مخصوص اسباب کشی اند. پس خرید کارتن اسباب کشی یکی از مهم‌ترین مراحل اسباب کشی است و باید به آن دقت کرد.

فهرست مطالب انتخاب و خرید کارتن اسباب کشی

 

خرید کارتن اسباب کشی

 

درچه مواردی می‌شود از کارتن اسباب کشی استفاده کرد؟

با توجه به شرایط حمل‌ونقل های امروزی و کمبود وقت و سرعت در کار باید توجه داشته باشیم که کارتن نقش مهم در این زمینه دارد، کارتن در سایزهای مختلف موجود هستند، و هر یک خصوصیات خاصی برای خود دارند و اینکه مقاومت کارتن در سایز کوچکتر بهتر بوده و می توان برای لوازم سنگین از آن استفاده کرد و در خرید کارتن اسباب کشی به آن دقت کرد.

 

در هنگام خرید کارتن اسباب کشی به چه چیزی باید توجه کرد؟

بعد از خرید کارتن اسباب کشی نوبت به خرید و استفاده از لوازم بسته‌بندی می‌شود. استفاده از لوازم بسته‌بندی، شرایطی را فراهم می‌آورد که اثاثیه منزل و لوازم اداری در کمال سادگی بسته‌بندی شده و به‌سلامت به محل موردنظر حمل شوند..ابتدا سه مدل کارتن از کارتن کوچک،متوسط و بزرگ سفارش دهید.

سپس نایلون حبابدار تهیه کنید، نایلون ضربه‌گیر (حباب‌دار) برای بسته‌بندی و حفاظت از اشیای شکستنی یا سلفون (استرج) برای جلوگیری از ایجاد خط و خش یا نشستن گردوخاک روی لباس‌ها و مبلمان، کمک بزرگی برای اسباب کشی آسان است، چسب و نخ بسته بندی هم سفارش دهید که هر یک کاربردی برای بسته بندی لوازم شما دارند و همین‌طور باید دقت کنید که جنس کارتون و ضخامت آن چگونه باشد.

بعضی از کارتن‌ها 3 لایه و بعضی از آن‌ها  5 لایه ‌هستند. نسبت به وسایلی که دارید ضخامت کارتن را انتخاب کنید. این نکات در خرید کارتن اسباب کشی شما را راهنمایی می‌کند.

 

کارتن اسباب کشی ارزان

برای تهیه وخرید کارتن اسباب کشی ارزان باید قیمت‌های مختلف سایت‌های فروش کارتن را بررسی کرد و مناسب‌ترین آن را نسبت به کاربرد خود تهیه کرد، همچنین عمده فروشی‌های کارتون می‌توانند محل مناسبی برای خرید کارتن اسباب کشی در تعداد زیاد با قیمت ارزان باشند.

 

کارتن اسباب کشی دست‌دوم

معمولا منظور از کارتن دسته‌دوم کارتن کارخانه هست که یک بار از خارج ازکشور یا داخل ایران از یک شرکت به یک شرکت باری ارسال می شود و کارتن خالی آن را به عنوان کارتن استوک به فروش می‌رسانند.

کارتن‌های دست‌دوم به صورت بی‌مارک و مارک‌دار هستند که قیمت کارتن بی‌مارک بالاتر اشت. در سال‌‌های گذشته به علت کم بودن کارتن دسته دوم عزیزان وهم شهریان عزیز از کارتن موز جای کارتن اسباب کشی استفاده می‌کردند که اکثرا ناراضی بودند چون کارتن ها کثیف و پاره بود. همچنین می‌توان در خرید کارتن اسباب کشی از این کارتون‌ها استفاده کرد.

 

خرید کارتن اسباب کشی ارزان

 

اصلی‌ترین جزء اسباب کشی چیست؟

انتخاب وخرید کارتن اسباب کشی اصلی‌ترین جزء اسباب کشی هستند. بهتر است از مدتی قبل از اسباب کشی به مغازه‌هایی که از آنها خرید می‌کنید بسپارید چند کارتن برایتان نگه دارند. اگر می‌خواهید هزینه‌ کمتری بپردازید، این کارتن‌ها معمولا برای اسباب کشی مناسب‌اند. اما اگر توان پرداخت هزینه بیشتری دارید، می‌توانید چند کارتن بزرگ‌ دیگر هم از سایت‌ها یا مغازه‌های کارتن‌فروشی بخرید. حواس‌تان باشد که کارتن‌های بزرگ را بیش‌ از ‌اندازه سنگین نکنید تا در حمل‌ونقل آن‌ها دچار مشکل نشوید.

 

نکاتی آسان برای کمک به کاهش حجم کار و راحتی طی اسباب کشی

 • در اسرع وقت شروع کنید
 • مرتب کردن
 • فروش یا اهدا وسایل
 • یک واحد ذخیره‌سازی (انبار) را در نظر بگیرید

 

نکاتی راجع به بسته بندی

 • کارتن‌ها را درست بسته‌بندی کنید.
 • وسایل مشابه را با هم بسته‌بندی کنید.
 • لباس‌ها را داخل کارتن‌های مخصوص قرار دهید.
 • وسایل ریز را داخل کارتن‌های بزرگ و وسایل بزرگ را داخل کارتن‌های کوچک قرار دهید.
 • بگذارید وسایل خرت‌وپرت داخل دراور باقی بماند.
 • بشقاب‌ها را نزدیک لبه کارتن قرار دهید.
 • روی ریسمان نوارچسب بزنید.
 • کارتن‌ها را برچسب بزنید.
 • پایه‌های مبل و اتصالات وسایل را جداگانه بسته‌بندی کنید.
 • جمع‌کردن و بسته‌بندی وسایل را زودتر شروع کنید.

 

خرید کارتن اسباب کشی دست دوم
 

 

نکات آخر

در اینجا راجع به خرید کارتن اسباب کشی و موارد دیگر اسباب کشی نکاتی را به شما عزیزان ارائه دادیم. یکی از نکات دیگر اسباب کشی انتخاب شرکت‌های حمل ونقل معتبر است. شما می‌توانید در خدمت از ما از سرویس‌های حمل و نقل و اسباب کشی معتبر استفاده کنید و از آن خدمات استفاده کنید. همچنین در خرید کارتن اسباب کشی به نکات بالا توجه کنید.

به این مطلب امتیاز دهید

5.00 امتیاز از 7 رای

اتوبار و اسباب کشی

برای سرویس اتوبار و اسباب کشی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

مطالب مرتبط با اتوبار و اسباب کشی

مطالب مرتبط با حمل و نقل

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
loading