نقاشی ساختمان با غلطک

نقاشی ساختمان
نقاشی ساختمان با غلطک

نقاشی ساختمان با غلطک امروزه جای نقاشی با قلم مو را گرفته است؛ که نقاشی ساختمان با غلطک طرح دار یکی از خدمات پرطرفدار در  طراحی دکوراسیون داخلی این روزهاست که به دلیل ایجاد کردن تنوع در طرح های نقاشی ساختمان کاربرد زیادی دارد که ما در این مقاله قصد داریم مزایا و معایب، نقاشی ساختمان با غلطک را برای شما بیان کنیم.

 

قیمت نقاشی ساختمان با غلطک در "خدمت از ما"

نقاشی ساختمان با غلطک در خدمت از ما دارای منصفانه ترین قیمت ها است و کار خود را به طور تضمینی انجام می دهد؛ قیمت نقاشی ساختمان با غلطک همچنین با توجه به نوع ،جنس و سایز آن متفاوت است اما دقت داشته باشید. اما با همه ی این وجود "خدمت ازما" سعی کرده است تفاوت قیمت ها جزئی باشد.

 

تعریف غلطک

غلطک ابزاری برای رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان است که مانند قلم مو در اندازه ها و جنس های مختلف تولید می شود. غلطک شامل یک استوانه پوشش دار و همچنین یک دسته است که با کمی پیچ و خم به هم متصل هستند. برای آغشته کردن سطح پوشش غلطک که مانند قلم مو با توجه به نوع رنگ و کاربرد آن متفاوت است سینی مخصوصی در نظر گرفته شده است.

 

نقاشی ساختمان با غلطک بهتر است یا قلم مو؟

نقاشی ساختمان با غلطک بسیار آسان است و کار نقاشی تمیزتر انجام می شود. امروزه با اختراع غلطک ، قلم مو های سنتی در نقاشی ساختمان کمتر مورد استفاده قرار می گیرند .  از قلم مو ها فقط در قسمت های خاصی استفاده می شود . استفاده از غلطک ها بهترین گزینه برای نقاشی ساختمان است و مشکل شره کردن رنگ به وسیله ی قلم مو را حل کرده است . نقاشی ساختمان با غلطک پوشش یکدستی به سطح مورد نظر می دهد و همچنین نقاشی ساختمان با غلط طرح دار منجر به ایجاد تنوع های زیادی شده است.

 

انواع غلطک رنگ

غلطک ها ۴ نوع هستند و هر غلطک مخصوص رنگ خاصی است:

۱.غلطک های رنگ پلاستیک که قطر آن بزرگتر از غلطک رنگ روغنی است.

۲.غلطک های رنگ روغنی که قطر کمتری دارند.

۳. غلطک های رنگ اکریلیک که ما بین این دو نوع قرار می گیرند یعنی نه قطر بزرگ و نه قطر کوچک.

۴. غلطک های مخصوص پتینه کاری و رنگ های بر جسته طرح دار.

 

نقاشی ساختمان با غلطک

 

رنگ امیزی سقف با غلطک

 نقاشی ساختمان با غلطک رنگ آمیزی سقف را که دارای فوت و فن های زیادی است را آسان می کند زیرا رنگ کردن سقف از روی زمین خیلی راحتر از روی نردبان است. با استفاده از نقاشی ساختمان با غلطک طرح دار می توان برای رنگ آمیزی سقف های طرح دار استفاده کرد که برای رنگ کردن یک سقف طرح دار، غلتکتان باید پرز ضخیمی داشته باشد تا تمامی برآمدگی‌ها و تورفتگی‌های سقف را کاملاً بپوشاند.

 

غلطک رنگ آمیزی طرحدار‎

با استفاده از نقاشی ساختمان با غلطک طرح دار  می توانید بدون کثیف کاری رنگ آمیری به زیبا سازی منازل خود بپردازید. در این غلطک ها رول هایی قرار دارند که با طرح هایی که بر روی آن نقش بسته اند می توانید اشکالی زیبا بیافرینید و تغییری اساسی در دکوراسیون منزلتان ایجاد کنید.

 

هنگام استفاده از غلطک به چه نکاتی باید توجه کرد؟

در هنگام نقاشی ساختمان با غلطک حتما به دو نکته زیر توجه داشته باشید:

  • سعی کنید در هنگام رنگ کردن یک سطح کار خود را تا به انتها رنگ کنید سپس کار را متوقف کنید در غیر این صورت در سطح کار خود سایه ایجاد می کنید.
  • سعی کنید در هنگام رنگ کردن سطح میله غلطک دریک جهت باشد زیرا اگر در حین رنگ کردن جهت آن را عوض کنید بافت های غلطک عوض شده در نتیجه در سطح کار خود سایه ایجاد می کنید.

 

 شما می توانید خدمات ساختمانی خود از جمله نقاشی ساختمان ، گودبرداری، تعمیر و تخریب ساختمان را به ما بسپارید.

5 امتیاز از 5 رای

نقاشی ساختمان

برای سرویس نقاشی ساختمان از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

مطالب مرتبط با نقاشی ساختمان

مطالب مرتبط با دکوراسیون

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
banner
loading