کفسابی پارکت و کفسابی کفپوش

ثبت درخواست "کفسابی"
کفسابی پارکت و کفسابی کفپوش

کفسابی پارکت و کفسابی کفپوش چگونه است؟

اگر به ‌فکر کفسابی پارکت و کفسابی کفپوش‌های کهنه و قدیمی خانه خود هستید، این نوشته به شما در آشنایی با بهترین روش کفسابی پارکت و کفسابی کفپوش کمک بسیار زیادی خواهد کرد. با توجه به اینکه امروزه کفپوش پارکت، طرفدارن زیادی پیدا کرده و همچنین اینکه تمیز کردن آن‌ها بسیار راحتتر از سایر کفپوش‌ها است. در این نوشته بطور جامع و خلاصه در مورد ساب زدن پارکت و قیمت کفسابی پارکت صحبت خواهیم کرد.

کفسابی پارکت و کفسابی کفپوش چه زمانی کاربرد دارد؟

کفسابی پارکت و کفپوش در دو مورد بسیار کاربرد دارد. معمولا بعد از نصب کفپوش و قبل از بهره برداری، انجام یک بار کفسابی کفپوش ضروری است. یکی دیگر از موارد کاربرد کفسابی پارکت برای تمیز کردن و براق کردن کفپوش پارکت و از بین بردن هر گونه شکستگی چوب، پارگی پارکت و کدر یا مات شدن آن می‌باشد.

 

کفسابی پارکت

دستگاه ساب پارکت چوبی قیمت کفسابی پارکت فروش دستگاه ساب پارکت اجاره دستگاه ساب پارکت

 

آیا کفپوش پارکت انتخاب شماست!

امروزه پارکت یا کفپوش چوبی محبوبیت زیادی پیدا کرده است و البته جز بهترین کفپوش‌های است که می‌توان برای محیط‌های تجاری و مسکونی استفاده کرد. پارکت چوبی به روش‌های مختلفی قابل اجرا بر روی سطوح می‌باشد در واقع پارکت‌ها یک سری تکه چوب هستند که به صورت پازلی در کنار هم چیده می‌شوند و تمامی سطح را می‌پوشانند.


 

بهترین ویژگی پارکت چیست؟

 • پارکت‌ها محیطی گرم و مطلوب به محیط می‌دهند.
 • کفپوش پارکت‌ها وزن کمی دارند و بسیار سبک هستند.
 • قیمت مناسبی نسبت با سایر کفپوش‌ها دارند.
 • کفپوش پارکت عایق مناسبی در برابر سرما، گرما و آلودگی صوتی خواهد بود.

 

نکته مهم در کفسابی پارکت 

به این دلیل که ماده ی اولیه بکاربرده شده در پارکت از جنس چوب طبیعی است. نباید در مجاورت با رطوبت زیاد و آب قرار بگیرد؛ زیرا در صورت مجاورت با آب به سرعت متورم می‌شود در نتیجه کفسابی پارکت در حفظ و نگهداری آن بسیار تاثیر گذار است.

 

کفسابی کفپوش

کفسابی پارکت

 

مراحل کفسابی پارکت

 1. با توجه به اینکه پارکت باید بر روی سطحی کاملا تراز و یکدست چسبانده شود، ابتدا سطحی که قرار است پارکت شود را به وسیله دستگاه ساب پارکت چوبی باید لایه برداری کنیم تا سطح یکدست گردد و چسب مخصوص به خوبی بتواند روی آن عمل کند.
 2. اگر پارکت‌ها بطور مرتب و اصولی تمیز نشوند، بعد از مدتی براقیت و شفافیت خود را از دست می‌دهند، به همین منظور برای ساب زدن پارکت ابتدا با جار وبرقی درزهای پارکت را تمیز کنید و بعد با تی سعی کنید لکه‌های روی پارکت را پاک کنید اگر پارکت در برابر رطوبت عایق نیست، هرگز از تی مرطوب استفاده نکنید.
 3. اگر موفق به تمیز کردن سطح پارکت نشدید، باید بصورت تخصصی تری این کار را انجام دهید و برای ساب زدن پارکت از دستگاه ساب پارکت چوبی برای کفسابی پارکت و کفسابی کفپوش استفاده کنید.

 

اهمیت ساب و لاک پارکت

امکان ترمیم و بازسازی پارکت یکی از مزیت‌های کفپوش پارکت محسوب می‌شود. از طرفی اگر پارکت تغییر رنگ داد و کدر و مات شد، نگران نباشید. در کفسابی پارکت برای جلا دادن به پارکت و حفظ براقیت و شفافیت آن‌ها از لاک‌ها، رنگ و روغن‌های پوششی در مرحله ساب و لاک پارکت استفاده می‌کنند بطوری که ظرافت و زیبایی را به پارکت شما باز می‌گرداند.

 

کفسابی کفپوش

 

دستگاه ساب پارکت چوبی

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی در حوزه نظافت هم از دستگاه‌ها و تجهیزات مدرنی استفاده می‌شود. بکار بردن دستگاه ساب پارکت چوبی تاثیر به‌سزایی در ساب زدن پارکت و کفسابی کفپوش بصورت اصولی دارد. زیرا دستگاه ساب پارکت چوبی به نسبت قدرتی که دارد، مساحت بیشتری را می‌تواند پوشش دهد و بدون هیچگونه آسیب زدن به سطح کفسابی پارکت را انجام دهد.


 

عوامل موثر در قیمت کفسابی پارکت

تا اینجا متوجه شدیم که بهترین گزینه برای کفسابی پارکت، ساب زدن پارکت یا ساب و لاک پارکت همراه با هم است. به همین منظور بهتر است کفسابی پارکت را به بهترین شرکت‌های خدماتی بسپاریم. در ادامه عواملی که در قیمت کفسابی پارکت تاثیر دارند را بررسی می‌کنیم.

 

ساب زدن پارکت دستگاه کف ساب پارکت قیمت لاک پارکت ساب و لاک پارکت

 

فاکتورهای مختلفی که روی تعیین قیمت کفسابی پارکت تاثیر گذارند، از جمله مساحت سطح مورد نظر، جنس پارکت‌ها، سابقه ساب زدن پارکت و... از مهمترین عوامل در تعیین قیمت نهایی برای کفسابی پارکت هستند.

نکته کفسابی پارکت: خدماتی مانند ساب و لاک پارکت که برای براق و درخشان کردن پارکت استفاده می‌شود، شامل لکه گیری و تمیز کردن و گاهی نیز تعمیر و ترمیم پارکت نیز هر کدام قیمت‌های متفاوتی دارند. از این رو برای پیدا کردن مناسب ترین قیمت کفسابی پارکت می‌توانید به سایت "خدمت از ما" مراجعه کرده و به رایگان قیمت بگیرید.

5.00 امتیاز از 17 رای

کفسابی

برای سرویس کفسابی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

مطالب مرتبط با کفسابی

مطالب مرتبط با نظافت

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
loading