پارتیشن شیشه ای

ثبت درخواست "شیشه بری"
پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای و استفاده از آن در محیط‌های اداری معمولا بیشتر از منازل رواج دارد. حتی با استفاده از یک پارتیشن شیشه ای ارزان هم شما برای محیط کار خود دیگر به اجاره یا خرید یک ساختمان بزرگ یا چندطبقه نیاز ندارید. با اجاره یک سالن بزرگ و اجرای پارتیشن شیشه ای، بهینه‌ترین محیط کار را برای خود فراهم کنید. شاید بپرسید پارتیشن شیشه ای چه مدل‌‌هایی دارد؟ آیا پارتیشن شیشه ای رنگی هم داریم؟ پارتیشن شیشه ای فریم لس با پارتیشن با شیشه سکوریت چه تفاوتی دارد؟ قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک چقدر است؟ و... . در ادامه به تمام این سوالات پاسخ می‌دهیم.

قیمت پارتیشن شیشه ای 

اگر تمایل داشته باشید پیش از اجرای پارتیشن شیشه ای، قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک یا قیمت پارتیشن شیشه ای دوجداره، تک جداره و... را برآورد کنید، بهتر است بدانید که این هزینه با توجه به متراژ و ابعاد پارتیشن شیشه ای تعیین می‌‌شود. برای تخمین قیمت اجرای پارتیشن شیشه ای می‌‌توانید متراژ تقریبی پارتیشن اداری را اندازه بگیرید. نوع پارتیشن مورد نظرتان را نیز انتخاب کنید (پارتیشن شیشه ای متحرک، پارتیشن شیشه ای رنگی و...).

با تعیین متراژ و نوع پارتیشن، کارشناسان "خدمت از ما" حدود قیمت اجرای پارتیشن شیشه ای را به شما اعلام می‌‌کنند. توجه داشته باشید که تعیین دقیق قیمت پارتیشن شیشه ای تک جداره (و انواع دیگر) منوط به بازدید از محل و تعیین ابزارآلات مورد استفاده نیز است.

 

معرفی انواع پارتیشن های شیشه ای

پارتیشن های شیشه ای انواع مختلفی دارند؛ از جمله پارتیشن شیشه ای فریم لس، پارتیشن شیشه ای دوجداره، پارتیشن شیشه ای تک جداره، پارتیشن شیشه ای رنگی و... . در ادامه مطلب به معرفی مختصر انواع پارتیشن شیشه ای می‌پردازیم:

 

پارتیشن شیشه ای ارزان

 

پارتیشن شیشه ای فریم لس

پارتیشن شیشه ای فریم لس (Frameless) یکی از پرکاربردترین انواع پارتیشن های شیشه ای است. همانطور که از نام پارتیشن شیشه ای فریم لس مشخص است، این نوع پارتیشن شیشه ای هیچ گونه فریم و چارچوبی ندارد. همین موضوع زیبایی انواع پارتیشن شیشه ای فریم لس را دوچندان می‌کند. کاربرد و محبوبیت اجرای پارتیشن شیشه ای فریم لس در اماکن اداری لوکس بسیار زیاد است.

 

پارتیشن شیشه ای متحرک

آنچه پارتیشن شیشه ای متحرک را از سایر پارتیشن های شیشه ای متمایز می کند، قابلیت جمع شدن آن است. نصب و اجرای پارتیشن شیشه ای متحرک به صورت ثابت نیست، همین موضوع باعث می‌‌شود بتوانید اجرای پارتیشن شیشه ای را طبق سلیقه خود جابه‌جا کنید. اجرای پارتیشن شیشه ای متحرک برای واحدهای اداری بسیار مناسب هستند؛ زیرا در صورت عدم تمدید قرارداد اجاره و یا جابه‌جایی، می‌‌توانید پارتیشن خود را جابه‌جا کنید و به محل جدید بیاورید.

 

اجرای پارتیشن شیشه ای

 

پارتیشن شیشه ای رنگی 

پارتیشن شیشه ای رنگی از جمله پارتیشن های شیشه ای است که کاربرد تزئیناتی نیز دارد. شاید شما نیز در رستوران‌ها یا کافی‌شاپ‌های سنتی و مدرن، نمونه پارتیشن شیشه ای رنگی را دیده باشید. مزیت پارتیشن های شیشه ای رنگی این است که می‌‌توان آنها را با دکوراسیون محیط هماهنگ (ست) کرد. همین مزیت باعث پرتقاضا بودن انواع پارتیشن شیشه ای رنگی شده است.

 

قیمت پارتیشن شیشه ای تک جداره

پارتیشن شیشه ای تک جداره یکی از انواع پارتیشن های شیشه ای است که در همه محیط‌ها کاربرد دارد. پارتیشن شیشه ای تک جداره در محیط‌های اداری بزرگ مثل سالن‌‌ها و بانک‌‌ها استفاده می‌شود. قیمت پارتیشن شیشه ای تک جداره نسبت به انواع پارتیشن های شیشه ای (برای مثال قیمت پارتیشن شیشه ای دوجداره) مقرون به‌صرفه‌تر است. نصب و اجرای پارتیشن شیشه ای تک جداره سریع و کم‌هزینه است.

 

پارتیشن شیشه ای فریم لس

 

پارتیشن شیشه ای دوجداره

مهم‌‌ترین ویژگی پارتیشن شیشه ای دوجداره خاصیت عایق صدا و حرارت بودن آن است. از پارتیشن شیشه ای دو جداره در محیط‌های پر صدا و مشاغلی که به تمرکز بیشتری احتیاج دارد استفاده می‌‌شود. برخلاف پارتیشن شیشه ای متحرک، پارتیشن شیشه ای دوجداره روی فریم‌‌های مخصوصی نصب می‌‌شوند و قابلیت جابه‌جایی ندارند.

 

پارتیشن شیشه ای ریلی

پارتیشن شیشه ای ریلی یکی از مدل‌‌های پارتیشن های شیشه ای است که بیشتر به عنوان درب استفاده می‌‌شود. پارتیشن شیشه ای ریلی این قابلیت را دارد که در صورت لزوم بین دو پارتیشن فضایی برای تردد به وجود بیاورد. با پارتیشن شیشه ای ریلی شما می‌‌توانید دو پارتیشن اداری را به صورت موقت با هم ادغام کرده یا از هم جدا کنید.

 

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک

 

پارتیشن با شیشه سکوریت 

همانطور که از نام این پارتیشن شیشه ای مشخص است، پارتیشن با شیشه سکوریت یکی از مدل‌‌های پارتیشن های است که در آن از شیشه سکوریت استفاده می‌‌شود. پارتیشن با شیشه سکوریت در رنگ‌‌های مختلفی عرضه می‌‌شود. از پارتیشن با شیشه سکوریت بیشتر در فضاهای آزاد استفاده می‌‌شود.

 

پارتیشن شیشه و استیل 

این پارتیشن یکی از انواع پارتیشن های شیشه ای است که به علت استفاده از استیل نمای بسیار زیبایی دارد.

 

پارتیشن شیشه ای اداری 

با توجه به مکان و ویژگی‌‌های مد نظر، می‌‌توان از انواع پارتیشن های شیشه ای که توضیح داده شد، استفاده کرد. شفاف بودن شیشه باعث شده از پارتیشن های شیشه ای اداری بیش از پیش استفاده شود. پارتیشن شیشه ای اداری در ابعاد دلخواه و با قیمت‌‌های متنوع عرضه می‌‌شود.

 

قیمت پارتیشن شیشه ای دوجداره

 

مزایای استفاده از پارتیشن شیشه ای

اکنون که با انواع پارتیشن های شیشه ای آشنا شدیم، به مزایای استفاده از آنها در اداره ها (و سایر مکان ها) می پردازیم:

  • اجرای سریع در محل مورد نظر
  • استفاده از نور طبیعی محیط در روز
  • ظاهر جذاب و زیبا با قیمت مناسب
  • تنوع طرح‌ها و مدل‌های پارتیشن ها
  • امکان تغییر دکوراسیون و چیدمان پارتیشن ها
  • امکان جابه‌جایی پارتیشن ها و نصب در مکان دیگر
  • هزینه مناسب پارتیشن ها در مقایسه با سایر سازه‌های چوبی یا سیمانی

 

اجرای پارتیشن شیشه ای 

اجرای پارتیشن شیشه ای به ظرافت و حوصله زیادی نیاز دارد. چه به دنبال یک پارتیشن شیشه ای ارزان برای محل مورد نظر خود باشید چه یک پارتیشن باکیفیت، برای اجرای پارتیشن شیشه ای و انواع آن از جمله  پارتیشن شیشه ای فریم لس، پارتیشن شیشه ای رنگی و همچنین برآورد قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک، قیمت پارتیشن شیشه ای تک جداره، دوجداره و... می‌توانید روی "خدمت از ما" حساب کنید.

4.33 امتیاز از 8 رای

شیشه بری

برای سرویس شیشه بری از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

مطالب مرتبط با شیشه بری

پارتیشن شیشه ای
حکاکی روی شیشه و آینه
شیشه بری ونک

مطالب مرتبط با ساختمانی

سنگ کاری راه پله
شیشه بری در شهرک غرب

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
loading