درب شیشه ای رنگی طرح دار

شیشه بری
شما در حال مطالعه مجله "خدمت از ما" هستید
درب شیشه ای رنگی طرح دار

درب شیشه‌ای رنگی طرح دار چگونه پر طرفدار شد؟

درب شیشه ای رنگی طرح دار زیبایی خیره کننده‌ای دارد. به خصوص هنگام استفاده از شیشه طرح دار کابینت یا حتی شیشه طرح دار پنجره که از گذشته‌های دور تا کنون محبویت خود را در بین افراد خوش ذوق حفظ کرده است. امروزه درب شیشه ای رنگی طرح دار هم مثل سایر شیشه‌های طرح دار رنگی، زیبایی‌اش را مدیون هنر و ذوق شیشه گری می‌داند. قیمت شیشه طرح دار از در بین انواع طرح شیشه سندبلاست بیشتر است. شیشه سندبلاست طرح دار از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است. اما به یاد داشته باشید که قیمت شیشه طرح دار درب ورودی با قیمت شیشه سکوریت طرح دار کاملا متفاوت است. اما در هر حال پیشنهاد ما به شما خوش سلیقه ها شیشه طرح دار دکوراتیو است.

اما چرا بعد از این همه قرن شیشه‌های طرح دار رنگی و همچنین درب شیشه ای طرح دار، هنوز حضور پر رنگی در محیط زندگی ما دارند؟ خدمت از ما و گروه خدمات درب شیشه ای رنگی طرح دار، 3 علت زیر را به عنوان اصلی ترین محبوبیت بالای شیشه‌های طرح دار رنگی می‌دانند:

 

3 علت محبوبیت درب شیشه‌ای رنگی طرح دار: 

  1. عایق نور شدید خورشید؛ انتخاب افراد دوستدار نورگیر بودن خانه و حساس به نور شدید خورشید
  2. حضور رنگ در محل زندگی؛ انتخاب افراد مطلع از تاثیرات مثبت رنگ بر افراد و محیط زندگی خود
  3. زیبایی شیشه‌های طرح دار رنگی؛ انتخاب افراد مطلع از تاثیر نقش و نگارهای متنوع در زیبایی محیط

 

شیشه طرح دار کابینت شیشه طرح دار پنجره  قیمت شیشه طرح دار

 

قیمت درب شیشه‌ای رنگی طرح دار چگونه تعیین می‌شود؟

اطلاع از قیمت درب شیشه ای رنگی طرح دار و به خصوص قیمت شیشه طرح دار درب ورودی ساختمان، شاید یکی از سوالات مهم طرفداران این محصول باشد. "خدمت از ما" با داشتن سابقه طولانی و تجربه بالای خود در اجرای خدمات مربوط شیشه بری و این نوع شیشه‌ها، تعیین قیمت درب شیشه ای رنگی طرح دار را بر اساس موارد زیر می‌داند:

 

5 عامل موثر در قیمت درب شیشه ای رنگی طرح دار:

بر اساس موارد کاربرد درب شیشه ای رنگی طرح دار

اگر می‌خواهید درب شیشه‌ای رنگی طرح دار را در محل مورد نظر خود به کار ببرید، توجه داشته باشید برای هر محیطی که مد نظر شماست درب متناسب با آن فضا را سفارش دهید. مثلا اگر قرار است درب شیشه ای ورودی ساختمان اداری یا مسکونی سفارش دهید بهتر است به مدرن یا سنتی بودن سبک آن محیط توجه کنید و یک درب شیشه ای رنگی طرح دار که با محیط شما تناسب دارد انتخاب کنید. زیرا سالن‌های اجتماعات و اداری، سالن و تالارهای لوکس پذیرایی، کافی شاپ و رستوران‌های سنتی و یا مدرن هر کدام نورگیری، مدل و ظاهر مخصوص به خود را دارد و در قیمت درب شیشه‌ای رنگی طرح دار مورد نظر شما تاثیر دارد.

 

بر اساس ابعاد درب شیشه ای رنگی طرح دار

درب شیشه‌ای رنگی طرح دار می‌تواند با توجه به نوع ساختمان، ابعاد متفاوتی داشته باشد و با توجه به موارد کاربرد شما می‌تواند متراژ شیشه به کار رفته در آن‌ها کم یا زیاد شود. بنابراین متراژ شیشه نیز عامل مهمی در قیمت درب شیشه‌ای رنگی است که بر اساس متر مربع محاسبه می‌شود.

 

قیمت شیشه سکوریت طرح دار  شیشه سندبلاست طرح دار  شیشه های طرح دار دکوراتیو

 

بر اساس نوع طرح درب شیشه ای رنگی طرح دار

اینکه بخواهید از طرح‌های موجود و از پیش ساخته شده در انتخاب درب شیشه‌ای رنگی استفاده کنید و یا طرح سفارشی خود را اجرا کنید، موضوعی است که بر قیمت درب شیشه‌ای رنگی طرح دار تاثیر دارد. طرح‌های انتخابی بر اساس ساده بودن یا پر نقش و نگار بودن نیز، قیمت درب شیشه ای رنگی طرح دار را کم یا زیاد می‌کند.

 

بر اساس زمان سفارش درب شیشه‌ای رنگی طرح دار

اگر بخواهید یک درب شیشه‌ای رنگی طرح دار سفارش دهید با توجه به میزان وقت آماده شدن سفارش، قیمتش ممکن است متفاوت باشد. زمان صرف شده برای انتخاب درب شیشه‌ای رنگی طرح دار از بین طرح و رنگ‌های موجود و یا سفارش درب با طرح و رنگ دلخواه قطعا متفاوت است.

 

بر اساس نوع جنس شیشه درب شیشه ای رنگی طرح دار

جنس شیشه‌های رنگی طرح دار در انواع مختلفی تولید می‌شود که پر کاربردترین آن‌ها شامل موارد زیر است:

شیشه رنگی لاکوبل: از این نوع شیشه رنگی بیشتر به عنوان یک روکش تزیینی و مقاوم استفاده می‌شود. شیشه رنگی لاکوبل برای ساختن پارتیشن و یا تزیین درب، دیوار و میز در محیط‌های اداری و تجاری نسبتا کوچک و همچنین منازل انتخاب مناسبی است.

شیشه لمینت رنگی: مزیت مهم این نوع شیشه عایق بودن آن در برابر صدا، حرارت و آلودگی صوتی است. ضریب ایمنی بالا، فرو نریختن پس از شکسته شدن، و نیز چند لایه بودن از ویژگی‌های مهم شیشه رنگی لمینت است.

شیشه سکوریت رنگی: شیشه‌های مقاومی هستند که انتخاب مناسبی برای مقاومت در برابر زلزله، انفجار، باد و ... به حساب می‌آید. این نوع شیشه پس از شکستن به قطعات مکعبی کوچکی در می‌آیند که خاصیت تیزی خود را از دست می‌دهند.

شیشه دکوراتیو رنگی: این نوع شیشه به دلیل تنوع رنگ و طرح و در عین حال به خاطر خاصیت عایقی بودن در برابر گرما، باد، رطوبت و ... انتخاب افرادی است که به دکوراسیون محیط خود اهمیت زیادی می‌دهند.

شیشه سندبلاست رنگی: چاپ طرح دلخواه(طرح هندسی، لوگو، طبیعت و ...) بر روی این شیشه باعث شده تا درب شیشه ای رنگی طرح دار سندبلاست یک انتخاب پرطرفدار باشد. طرح شیشه سندبلاست شیشه ماتی است که از طریق ماسه پاشی تحت فشار غیرشفاف می‌شوند.

 

"خدمت از ما" و گروه خدمات درب شیشه ای رنگی طرح دار باور دارد یک متخصص حرفه‌ای و با تجربه در ارائه خدمات شیشه‌های رنگی طرح دار، باید بر اساس انتخاب، نیاز و قدرت خرید شما، 5 مورد ذکر شده را در قیمت درب شیشه ای رنگی طرح دار مد نظر قرار دهد.

 

چگونه خدمات طراحی، اجرا و نصب انواع درب شیشه ای رنگی طرح دار را سفارش دهیم؟

شما به راحتی و بدون نیاز به تماس تلفنی می‌توانید درخواست خود در سایت و یا اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت نمایید. پس از ثبت درخواست، متخصصین حاضر در "خدمت از ما" برای شما قیمت پیشنهادی خود را ارسال می‌کنند و شما با مراجعه به پروفایل هر یک اتز متخصصین می‌توانید از میزان تجربه و تخصص هر یک از متخصین آگاهی کسب نمایید. همچنین با بازدید از نظرات و امتیازات مشتریان قبلی می‌توانید از نحوه برخورد و خدمت رسانی متخصص مربوطه اطلاعات خوبی به دست آورید.

5.00 امتیاز از 7 رای

شیشه بری

برای سرویس شیشه بری از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

مطالب مرتبط با شیشه بری

شیشه بری ونک
شیشه بری سعادت آباد

مطالب مرتبط با ساختمانی

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
banner
loading